Uzdravenie vnútorného dieťaťa.
Cesta k celistvosti.

VITAJ V PRIESTORE, KTORÝ PRE TEBA S LÁSKOU PRIPRAVILA SOMATICKÁ PSYCHOTERAPEUTKA MONIKA STEHLÍKOVÁ

Je dôležité, aby si rozumel dynamike, ako funguje vnútorné zranenie, ktoré ťa prenáša do minulosti, ale nepotrebuješ ho celé intelektuálne obsiahnuť, analyzovať a rozoberať. Niekedy psycho-analýza je psycho-paralýza. 

Vnútorné utrpenie, ktoré sa v tvojom živote aktivuje rôznymi spúšťačmi, vzniklo v čase, keď si ešte nerozprával. Preto intelektuálne sa k riešeniu nedostaneš. 

Vnor sa do svojho tela: tam sa zranenie stalo, uchovalo a iba tam ho môžeš uzdraviť

 

Zaži na vlastnej koži vedomú prácu s telom. Na tejto objavnej ceste k sebe ťa čakájú praktické a výživné stretnutia a Monikina láskavá a profesionálna podpora.

Monika Stehliková

Monika je sprievodkyňou mnohých žien na ceste k hlbokému prepojeniu sa s autentickým ja a múdrosťou tela. Je somatickou psychoterapeutkou a odborníčkou na vedomú prácu s telom s viac ako dvadsať ročnou praxou. Jej život je príbehom ženy, ktorá sa životnými okolnosťami naučila popierať seba, stratila kontakt s vlastnou sexualitou a živosťou, intelekt postavila nad zdravie a prepadla workholizmu, aby si "zaslúžila" lásku. Cez migrény, bolesti, autoimúnne ochorenie, úzkosti a paniky sa začala navracať k sebe, do svojho tela, vlastnej celistvosti a živosti. Postupne objavila svoj dar, živosť a vitalitu a stala sa z nej vnútorne hlboko spokojná prepojená žena. 

Je autorkou obľúbenej knihy Tajomstvo reči tela.

Monika pracuje s veľkou dávkou ľudskosti a profesionality. Jej 26 ročné skúsenosti práce s telom úročí vo svojich programoch, ktoré prinášajú ženám transfromáciu a liečenie. Monikinou hlbokou túžbou je šíriť na Slovensku tichú extázu radosti z bytia a života v ľudskom tele:) 

Čo prinieslo ženám vnorenie sa do tela a moje správadzanie počas ukážkového workshopu? 

Uvedomila som si, že už dokážem vnímať aj tie jemnejšie signály svojho tela vďaka nadobudnutým zážitkom vo workshope. Niekedy je to vzrušujúce, niekedy aj frustrujúce, ale na tejto ceste nie sú chyby. Ak dokážem otvoriť srdce samej sebe, môžem dostávať kopec odpovedí. Ďakujem Monika za tvoju autentickú a hlbokú úprimnosť a silu v zraniteľnosti, už to samo o sebe mi pomáhalo uvoľniť sa.
Janka
Bolo to veľmi silné a mám mnohé Aha. Je to až neuveriteľné koľko súvislostí sa mi za tak krátky čas spätne ozvalo. Všetky videá, texty a techniky sú pre mňa skutočným pokladom a naďalej ich budem používať.
Ola
Aj keď som zažila s tebou online kurzy aj prácu naživo, stále prinesieš niečo nové, čo môžem integrovať do každodenného života, aby som bola viac sama sebou.
Renáta
Som veľmi vďačná za ochutnávkovú minisériu, ktorá mi potvrdila, že cesta do tela je to najlepšie, čo si môžem pre seba zvoliť. Spoznala som ťa len nedávno a hneď som pocítila, že si vzácna žena.
Slavka
Workshopy mi dali nádej, že raz sa za seba môžem postaviť aj tam, kde to teraz ešte neviem. Môžem si dovoliť byť silná a takou sa stať. Zistila som, že nie som úplne odpojená od tela, moje telo udržuje so mnou spojenie. Dokážem cítiť a vnímať jeho signály.
Jana

Ešte stále váhaš? 

 

Prečítaj si riadky od tých žien, ktoré sa vydali na cestu k svojej celistvosti a zažívajú opätovné spojenie so sebou. 

ČO POVEDALI ŽENY, PO SKONČENÍ podobného 3-DIELNEHO OCHUTNÁVKOVÉHO WORKSHOPU?

Ochutnávka, ktorá mne nesmierne pomohla a vrátila ma späť k sebe...
Dia
Ďakujem za výživné zhrnutie veľmi podstatných informácií. Aj za osobné zdieľanie, že je možné dosiahnuť zmenu a naučiť sa v tele vytvoriť pocit bezpečia, hoci to nie je priama, ani krátka cesta. Pripomenutie, aby sme so sebou nestrácali súcit a láskavosť, a že aj pri zhoršení ideme správnym smerom sú pre mňa veľmi podporné slová.
Lenka
Veľmi sa mi páčilo oslovenie jednotlivej časti tela, že je mojou súčasťou a dýchanie do týchto častí. Vďaka za uvedomenie, že mám telo, ktoré som doteraz nevnímala a brala ho ako niečo samozrejmé.
Elena
Každý deň od prvého stretnutia používam techniky, ktoré si ukázala a vnímam, že už automaticky si to telo pýta. Vzniká pravidelnosť.
Ľubka
Počas Tvojho sprievodu som vnímala naozaj uvoľnenie, vyživenie a bezpečie. Veľmi mi pomohla technika harmonizácie pravej a ľavej hemisféry. Dovolila som si plakať a uistila som sa, že ja už nemusím byť v strehu, už sa môžem uvoľniť a žiť, byť hravá a tvorivá.
Jana
Je veľmi zaujímavé prichádzať na to, ako moje telo reaguje, ako si môžeme pomôcť, a ako skúmať svoje reakcie, čo je veľmi dôležité k nácviku počúvať potreby svojho tela. Ďakujem za veľmi jednoduché a veľmi účinné techniky.
Petra