KNIHA

KNIHA

TAJOMSTVO reči tela

Nekráčajte týmto svetom ako zombie, ale ako živé nádherné bytosti! Prebuďte svoju prirodzenú charizmu, vitalitu a osobný vplyv.

Kniha-Tajomstvo-Reci-tela_Monika-Stehlikova
monika-stehlikova-bodytalks-tajomstvo-reci-tela (3)

Sú TO Už ROKY

Čo som viacej verila svojej mysli, ako telu. Bola som na seba tvrdá, ambiciózna, a pocity z tela som potláčala. Moja pevná vôľa a ciele v mojom živote neustále vo mne zvyšovali tlak a snahu.

Napriek tomu, že zvonku sa zdalo, že sa mi darí, v mojom vnútri vzrastalo napätie, úzkosť a vnútorný kritik ma týral 24 hodín a nedal mi spať. Rozkol medzi tým, čo bolo dnu a von sa prehlboval. A ja som si povedala: A dosť!

Chcela som žiť bez zbytočného úsilia, strachu a obmedzení. Chcela som si naplniť svoje sny a ciele s ľahkosťou a tvoriť život, ktorý sa oplatí žiť. Vždy som milovala pohyb a reči tela som venovala celý svoj život, takže tou najprirodzenejšou cestou bola práve ona – reč tela, ktorá je rečou nevedomia a našej osobnosti.

monika-stehlikova-bodytalks-podpis

Máte chuť kráčať životom ako zombie, ktorý radšej uvažuje a komunikuje oddelený od tela? Áno, možno nevie, čo s ním! Ale viete ako to je! Telo urobí všetko preto, aby ste mu tu hlavu vrátili :). Bolí, chorľavie, alebo prehnane reaguje na stres. Nevie, čo si počať s emóciami, alebo vás zradí, keď stojíte pred publikom, či robíte rozhovor do telky.

Pozývam vás k tomu, aby ste začali vytvárať vlastný život CELISTVÍ. V spojení s obrovským darom, ktorým je vaše telo a jeho reč. Prinesie vám to uvoľnenie a radosť zo života, v ktorom nebude zbytočné úsilie a nebudete na seba vyvíjať prehnaný nátlak, utíchne vnútorná kritika a už viac vás nebudú obmedzovať strachy a obavy, ktoré uviazli vo vašom tele.

Kniha vám dá do ruky priam magické nástroje k zmene. Nie to je kniha, ktorú odložíte na policu. Bude vaším sprievodcom a budete ju so sebou nosiť niekoľko týždňov či mesiacov vždy so sebou. Uvidíte :).

Verím, že na ceste k vašej vnútornej spokojnosti, úspechu, vplyvu či dobrým vzťahom nič nestojí. Jedine vaše vnútorné presvedčenie, že sa to nedá alebo že si to nezaslúžite. A v hĺbke môjho srdca verím, že si to zaslúžite.

knihu si zakúpilo už viac ako

0
ČITATEĽOV

vĎAKA KNIHE SA NAUČíTE

 • odhaliť skrytý význam neverbálnej komunikácie a vidieť pod povrch
 • poznať svoje telo a jeho jedinečnú reč
 • prakticky sa napojiť na zdroje svojho tela a upokojiť myseľ
 • komunikovať sebaisto a v plnej prítomnosti
 • vytvárať profesionálne a ľudské vzťahy s porozumením
 • efektívne využívať svoj vplyv prostredníctvom vedomej reči tela
 • získať si prirodzene a nenásilne ľudí na svoju stranu
 • diskutovať profesionálne, prezentovať sa a zanechávať
 • harmonický dojem pri komunikácii v biznise či osobnom živote
 • naučiť sa regulovať pocity a emócie v tele
 • efektívne znižovať hladinu stresu v tele a nadobudnúť pocit vitality a živosti
 • rozžiariť charizmu a vplyv, ktoré sú často uväznené v napätí tela

Chcete nakuknúť do vnútra knihy? Nech sa páči....

Kniha-tajomstvo-reci-tela-monika

Začítajte sa do riadkov tejto knihy a každou stránkou dovoľte, aby vás inšpirovala k vytváraniu života, ktorý sa oplatí žiť!

Želám si, aby ste aj vďaka mojej knihe, našli jednoduché a praktické návody, ktoré vás povedú krok za krokom k tomu, aby ste dokázali zladiť vašu myseľ a telo a tým objavili tú mágiu reči vášho tela.

kniha tajomstvo reči tela

 • je kniha, ktorá vám odhalí skrytý význam neverbálnej komunikácie a vidieť pod povrch
 • pomôže vám PRAKTICKY SA NAPOJIŤ na svoje TELO a UPOKOJIŤ MYSEĽ
 • komunikovať sebaisto a v plnej prítomnosti
 • VYTVÁRAŤ HARMONICKÝ dojem pri komunikácii v biznise či osobnom živote
 • odhalí vám, ako efektívne znižovať hladinu stresu v tele a nadobudnúť pocit vitality a živosti
 • pomôže vám rozžiariť vašu charizmu a vplyv, ktoré sú často uväznené v napätí tela

KTO JE AUTORKA KNIHY

MONIKA STEHLÍKOVá?

Monika je špičková odborníčka na reč tela a vedomú prácu s pohybom. Od roku 1996 vedie workshopy, tréningy a individuálne konzultácie zamerané na osobnostný rast svojich klientov. Má ukončenú psychológiu, tanečno-pohybovú psychoterapiu, symboliku tela a mnohé prístupy práce s telom.

Na Slovensku udáva trend, ako pracovať s rečou tela. Je ním autenticita.

Kniha, ktorá prináša inšpiráciu

Kniha, ktorá prináša radosť z poznania a chuť vykročiť v ústrety k zmene. Tu je niekoľko nadšených ohlasov: 

„Kniha je určená každému, kto hľadá odpovede, kým sám je. Kto sa chce zlepšiť v. Tom, čo vysiela a ako ho vníma okolie. Je dômyselne prepracovaným dielom odborníčky, ktorá vie, o čom hovorí, najmä rečou tela. Sonda do vnútra tela, ako aj náhľad do zákutia ľudskej duše."

Adela Jasenovcová, autorka knihy Denník aktívnej matky

„Tá kniha je poklad pokladov. Je ako víno na perách, ako kráčanie po zarosenej tráve aj ako šialený výbuch radosti! Je peckova, osobná, ina, Tvoja. To, že som ju mohla a môžem čítať je pre mňa jedna z najkrajších vecí v tieto týždne. Ďakujem.“ 

Aneta Lisá, prekladateľka a redaktorka

"Tvoja kniha je zázračná. Keď som si knihu čítala, robila som si rožteky na stranách, ku ktorým som sa chcela vrátiť, pretože ma zaujali. Až som prišla na to, že som si zahla skoro každú stranu. Sú v nej úžasné techniky a rady. Kniha sa mi dostala do rúk v správnom čase a užila som si ju. Ďakujem za ňu."

Alenka Skovajsová, čitateľka

„Vďaka tejto knihe som sa začal zaujímať o sebauvedomenie a vlastné telo a to, čo všetko sa v ňom odohráva. Fandím vám, pretože keď budeme uvoľnenejší, budeme aj šťastnejší a to je to najkrajšie, čo môže byť.“

Ondrej, čitateľ

objednajte si knihu tajomstvo reči tela teraz

Kniha-Tajomstvo-Reci-tela_Monika-Stehlikova

táto kniha

Je esenciou toho najlepšieho, čo som sa v živote a mojej dlhoročnej praxi naučila. Je extraktom všetkého, čo viem a jej obsah si nesmierne vážim. Preto k nej aj takto pristupujem: knihu je možné zakúpiť iba u mňa na tejto stránke. Nehľadajte ju v kníhkupectvách, ani na iných stránkach. Je MOJA, určená pre VÁS.

Kniha Tajomstvo reči tela stojí 19, 90 eur a poštovné za vás platíme my.

objednajte si AUDIOknihu tajomstvo reči tela 

AUDIOKNIHA

Pamätala som aj na tých, ktorí neradi čítajú, alebo nemajú na to čas. Slávka Halčáková svojím krásnym zamatovým hlasom nahrala knihu pre tých, ktorí si ju chcú vypočuť s vyloženými nohami v kresle, alebo v aute za volantom.

Audio kniha Tajomstvo reči tela stojí 39, 90 eur vrátane DPH

objednajte si knihu v elektronickej forme

Kniha-Tajomstvo-Reci-tela_Monika-Stehlikova

kniha ako E-book

Ak patríte k tým, ktorí preferujú čítačky, objednajte si knihu Tajomstvo reči tela v elektronickej forme.

Formáty pre váš smartfón a čítačku si zakúpite za 9,90 eur a prídu k vám e-mailom. 

Zvýhodnená ponuka

Pevná väzba knihy + audiokniha + E-kniha

59,80 €

49,80 €

Možno vás napadlo niekoľko otázok...

Ako kniha vyzerá?

Kniha je luxusná. Prevedenie v pevnej väzbe, obálka je matná a na niektoré elementy je použitý parciálny lak. Kniha je vhodná ako darček, ktoré poteší nielen srdce, ale aj oči. Listy knihy sú z kriedového papiera, dbala som však, aby sa neleskol a čítal sa príjemne aj pri nočnej lampe. Kto knihu drží, má pocit luxusu a kvality.

Keď si kúpim knihu, kedy ku mne dorazí?

Distribúciu knihy má na starosti moja asistentka Gabika. Po vašej objednávke, vám príde potvrdzujúci mail a keď na náš účet prídu peniaze za knihu, v priebehu 2-3 dní k vám bude doručená. Dôležitý je dátum, kedy sa pripíšu peniaze, je to moment, kedy sa vaša objednávka stáva reálnou a Gabika s láskou vašu knihu zabalí a pošle vám ju.

Nájdem knihu aj v kníhkupectve, alebo na inom internetovom portáli?

Knihu je možné zakúpiť aj v sieti Martinus, u mňa máte zdarma poštovné.

Pridajte sa medzi nadšených čitateľov a ponorte sa do

tajomstvo-reci-tela