chcete si knihu tajomstvo reči tela prečítať ušami? 

audiokniha 

s vyloženými nohami alebo pri domácich prácach...

zvýhodnená cena dnes pre vás

Audio knihu Tajomstvo reči tela pre vás nahovorila Slávka Halčáková, jej predajná hodnota je 39, 90 EUR a vy ju dnes môžete získať len za

19,90 EUR

monika-stehlikova-kniha-tajomstvo-reci-tela

Získajte audio-knihu Tajomstvo reči tela a

  • Odhaľte skrytý význam neverbálnej komunikácie
  • Naučte sa vidieť pod povrch
  • Komunikujte sebaisto a v plnej prítomnosti
  • VYTVÁRAJTE HARMONICKÝ dojem pri komunikácii v biznise či osobnom živote
  • Odhaľte, ako efektívne znižovať hladinu stresu v tele a nadobudnúť pocit vitality a živosti
  • Rozžiarte vašu charizmu a vplyv, ktoré sú často uväznené v napätí tela

Čo hovorí o knihe Slávka Halčáková?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Bežná cena audioknihy je

39,90 €

A dnes ju môžete získať len za

19,90 €

tu je niekoľko nadšených ohlasov

masna-dominika
Úžasná kniha od charizmatickej autorky, ktorá vie o čom píše. Veľmi sa mi páči, že knižka bola super rozdelená na sedem častí, a od začiatku bola veľmi praktická. Pomohla mi viac sa spoznať a pracovať so svojím osudom. Vrelo odporúčam ľuďom, ktorí sa chcú zlepšiť, spoznať a viac zo života tešiť.
Dominika Masnátanečná inštruktorka
Knihu odporúčam úplne každému, je plná veľa tipov a postupných krokov. Kniha mi pomohla lepšie poznať svoje telo - samú seba, zvedomovať pocity, riadiť svoje emócie triezvejšie, upokojiť sa a tým lepšie zvládnuť stres. Moniku som mala možnosť zažiť aj naživo počas jej workshopov, je to veľmi milé, charizmatické žieňa a fakt odborník v tejto oblasti.
Dominika Schwarcobchodná manažérka
Kniha je velice inspirativní a praktická. Člověk v ní najde praktické tipy, jak propojit fyzické tělo se svou duší. Jak si být více jistý ve svém těle, jak více zářit pro okolí, jak dělat věci s lehkostí, jak vnímat a pozorovat své tělo atd. Tato kniha je vhodná, jak pro byznys svět, tak pro každého jedince, který se chce cítit dobře.
Lenka Korzárová čitateľka

Kniha pomáha

Vynikajúca kniha, ktorá nám poradí i pomôže ako sa cítiť lepšie, sebaistejšie, ako lepšie spoznať seba i druhých ... ako sa zbaviť stresu i nadbytočného hnevu.... Kniha obsahuje množstvo praktických cvičení, ktoré sú jednoduché a prinášajú dôležitý posun v nás. Ku môjmu dňu patrí už automaticky slamkový dych, vyrolovanie či pozícia moci .... Človek si pri čítaní tejto knihy veľa uvedomí i získa... Veľká vďaka.
Silvia Spodniakováčitateľka
Kniha mi pomohla lepšie poznať svoje telo - samú seba, zvedomovať pocity, riadiť svoje emócie triezvejšie, upokojiť sa a tým lepšie zvládnuť stres. Pomáha v prekonávaní drobných každodenných situácií, ale aj pri zvládnutí veľkých prezentácií. Jednotlivé techniky a odporúčania sú vysvetlené veľmi presne a čo je hlavné, sú použiteľné v našej kultúre a komunikácii. Z knihy prúdi veľmi príjemná energia.
Katarína Pivníkováčitateľka
Táto kniha sa mi veľmi páčila, ukazuje to, že na to aby sme poznali druhých ľudí musíme najskôr dobre poznať seba, svoje vnútro, svoju kinesferu..ukazuje ako relaxovať a zvládať niektoré situácie, tiež ponúka veľa osobných poznatkov autora, čo sa mi tiež veľmi páčilo. Je vidno, že autorka sa už dlhodobo venuje tejto oblasti a má veľa skúseností a praktických rád aj pre bežný život. Za mňa super a ďakujem.
Viera Škvarkováčitateľka