Dostaň sa z hlavy do tela a zvládaj  výzvy života s ľahkosťou

Započúvaj sa do MP3 nahrávky, ktorou ťa prevedie Monika Stehlíková a pomôže ti: 

  • zvedomniť si vlastný priestor, ktorý patrí iba tebe
  • naplniť ho sebou, pocitom bezpečia a podporou
  • vyprevadiť z tvojho osobného priestoru ľudí a presvedčenia, ktoré sú pre teba toxické
  • vytvoriť v tele nový návyk: byť si vždy a všade vedomý svojho priestoru a cítiť sa v pohode a bezpečí

 

TVOJE BEZPEČNÉ MIESTO SI TY SÁM

Očakávaj nový príliv vnútornej harmónie so sebou, prehĺbenie sebaprijatia a sebalásky. 

referencie-kniha-tajomstvo-reci-tela
Pred časom som prežila stres v podobe strachu o člena rodiny. Celú ma obklopil, bola som paralyzovaná. Jediné, čo mi napadlo, boli Monikine rady o tom, ako zvládnuť tento stav a nepodľahnúť panike. Vedomá práca s telom ma dali naspäť do normálu.
Adela Jasenecová
Ja som zistila, ze DÝCHANIE je naozaj ôsmy div sveta 😀 a viac si všímam telo. Začala som si uvedomovať, že odráža môj aktuálny stav. Keď som schúlená, nie je to kvôli kondícii chrbta, ale kvôli mojej neistote. Vyrolujem sa a opäť sa cítim lepšie.
Maira Kovačíková
Áno, cítim zmenu, takú na úrovni uvedomovania. Snažím sa viac veci precítiť "tu a teraz" ako keď som ich predtým vykonávala s autopilotom. Ďakujem!
Adriana Taragelová Dzadiková

POCIT BEZPEČIA JE ZAČIATOK, ale dá sa ísť ďalej...

Myslela som si, že sa poznám. No pri programe u Moniky Stehlíkovej som zistila, že som dovtedy málo verila svojim pocitom a niektoré som bola zvyknutá potláčať. Veľa vecí som neriešila, lebo som sa bála a nevedela som ako to mám urobiť. Naučila si ma Moni, ako dýchať pre svoje telo, ako masírovať svoje necitlivé časti. A čo bolo pre mňa najsilnejšie odhalila si mi tajomstvo psychických častí. Naučila si ma spracovávať úzkosť, hnev, strach, bezmoc. A čím si ma previedla pri práci s bolesťou, tak na to nikdy nezabudnem a denne to pre svoj život používam. Naučila som sa vďaka tebe získavať energiu zo všetkých druhov emócií. Vďaka tvojmu mentoringu som dostala silu predýchavať strach, úzkosť, sklamanie...a stal sa zázrak. Začala sa mi veľmi páčiť tá autenticita, ktorú som cítila. Mala som oporu v tvojej múdrosti a úplne uvoľnila telo. Telo mi začalo rozprávať príbeh a ja som dôverovala svojim potrebám. Za túto životnú navigáciu som veľmi vďačná.
Mirka Čurilaabsolventka programu Miluj svoje telo
Trpela som migrénami a už som sa viac nechcela dopovať liekmi. Naučila som sa počúvať telo, zastaviť sa a vnímať, kde prekračujem vlastné hranice. Bolesti hlavy sa nerozvinú, bolesť ustúpi. Je to pre mňa tak nové a tak úľavné. Otvára sa mi nový priestor, kde sa naučená bezmocnosť mení na možnosť voľby. Z celého srdca ďakujem.
Magdaléna Uhliariková
Monika, práca s tebou je zázrak! Je to neskutočné, oslobodzujúce, konečne po rokoch som to zase ja. Našla som v sebe veľkú istotu, pokoj, som neskutočne vyrovnaná. Vnímam veľký pokrok: viem regulovať migrénu cez dýchanie, upkojili sa mi tiky pod očami a dokonca aj bolesť platničiek, ktorá ustupuje tak do 10minút. Nie som už v kŕčoch, už vôbec nie.
Alena Mesárošová
Vďaka práci s Monikou sa učím cez jednoduché cvicenia vnímať svoje telo. Je to nádherná a objavná cesta, pretože cez telo spoznávam aj seba. Úžasne je, že si začínam oveľa viac užívat prítomnosť, a dostávam sa bližšie k srdcu a k tomu čo naozaj v živote chcem. V Monike cítim veľkú podporu a jej vedenie a mentoringy sú obrovským prínosom na tejto ceste k sebeláske a prijatiu.
Gerda Tumová