Ži slobodne bez úzkostí a strachov

Objav zákonitosť: čím viac si uvoľnená a v tele otvorená, tým menej úzkostí a obáv v živote prežívaš. Si zdravšia, radostnejšia a slobodnejšia!

ŽI SVOJE SLOBODNÉ JA A TVOR REALITU KRÁSY

6 modulový online program, ktorý ti prinesie uvoľnenie, oslobodenie od úzkostí a zvýšenie vibrácie 

6 modulový online program, ktorý ti prinesie uvoľnenie, oslobodenie od úzkostí a zvýšenie vibrácie 

 

Pre ženy, ktoré chcú nielen chápať, prečo v živote opakujú toxické vzorce, ale ich aj reálne v tele zmeniť a žiť svoju esenciu slobodne! 

 

Programom si prechádzaš vlastným tempom. 

Zúžený priestor v tele spôsobuje neistotu, pocit, že si vnútorne neveríš a hľadáš potvrdenie v okolí. 

Často krát prídeš na to, kde je problém, ale mentálne sa vyriešiť nedá. Jeho pôvod je v tkanivách, ktoré si pamätajú a nesú tvoje zranené detské časti. 

Aj keď vieš, že byť sama sebou je tou cestou, keď príde stres, na všetko, čo si sa naučila, zabudneš a ideš v starých koľajách. 

Bojíš sa svojej sily, svojej sexuality a vyžarovania. Čo ak oheň, ktorý je v tele iných spáli? 

Byť sama sebou a milovať sa znamená objať aj to naučené, toxické a prijať svoj životný príbeh v úplnosti, aj s jeho tieňom. Ak sa otvoríš sebe bez podmienok a s láskou, stane sa najväčší zázrak tvojho života: ZRODÍ SA TVOJE AUTENTICKÉ JA. 

Minimálne 6 týždňov postavíš samu seba na prvé miesto: aj keď budeš chodiť do práce, alebo sa budeš starať o deti a variť pre celú rodinu, vždy si počas dňa nájdeš chvíľku pre seba bez pocitov viny, že si egostická. V každom module dostaneš jednoduchú sekvenciu práce s telom cez ktoré uvoľníš telo, nadobudneš pocit bezpečia a zúzemnenia, uvoľní sa tvoja brušná dutina a obnoví sa kolobeh energie v tele. 

Naučíš sa narábať s chémiou svojho tela, aby si vedela znížiť kortizol, testosterón, ktorý telo produkuje pri strese a naopak budeš zvyšovať serotonín a dopamín, ktorý ti prinesie uvoľnenie, radosť a pocit vitality. Budeš sa venovať liečeniu vnútorného dieťaťa a inštalácii láskavého anjela/rodiča do svojho vnútra. Naučíš sa láskavému hrejivému narábaniu so sebou. 

Uvoľníš z tela zbytočné napätie, úzkosť a skontaktuješ sa so svojím zdravým hnevom, ohňom v tele a hlbokým prijatím. Láska je fyzický pocit, nie je to mentálny pojem. Pôjdeš do tela, do fyzickej podstaty seba. Vďaka ohňu sa zrevitalizuješ a získaš späť svoju celistvosť a silu.

Zaslúžiš si privilégium žiť svoj život slobodne, s rešpektom voči svojím túžbam a v hlbokom spojení so svojou esenciou 

6 modulový online mentoringový program je cestou k uvoľneniu,
k dôvere v telo cez reguláciu chémie tela a vedomého pohybu,
cestou k slobnejšiemu prejavu vlastnej esencie

Ako program funguje?

 • Program je kombináciou stretnutí naživo zo záznamu a 30 jednoduchým a praktických cvičení alebo úloh.
 • Po zaplatení faktúry ti prídu prístupové heslá do členskej zóny ŽI SLOBODNE BEZ ÚZKOSTÍ A STRACHOV, prístup k všetkým materiálom je 1 rok.
 • VEDOMÁ PRÁCA S TELOM S MONIKOU: v prvom, treťom a piatom module programu nájdeš záznam zo stretnutia, kde budeš intenzívne pracovať s telom. A tiež záznam z 2-dielneho workshopu ako povedať Jasné NIE.
 • Okrem intenzívnej práce s telom, nájdeš v programe aj jednoduchšie podnetné cvičenie práce s telom na 2-3 minútky, aby si v tele vytvárala nové návyky a nebolelo to:). A tiež bonusový materiál, záznamy zo živých vysielaní, ponorov do tela alebo webinárov.
 • Program bude mať podpornú fcb skupinu, kde bude vždy priestor pre tvoje zdieľanie, otázky a podporu.
 • Programom si prechádzaš vlastným tempom, vo vlastnom čase.

PROGRAM S ROČNÝM PRÍSTUPOM

SO ZĽAVOU 22% do 31.10.2023

Kto ťa programom povedie?

Volám sa Monika Stehlíková a bude mi cťou ťa sprevádzať týmto programom. Som vyštudovaná psychologička a mám rozsiahle vzdelanie v psychoterapii. Celoživotne sa venujem práci s telom a jeho rečou.

Mojou túžbou je, aby ženy, s ktorými pracujem, nadobudli prirodzené sebavedomie a prehĺbili úprimné prijatie samých seba.

Verím v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. A profituje z toho aj celé jej okolie. 

Sama som vyrastala v rodine, kde nad ženskosť a jemnocit sa postavilo odopieranie a pracovitosť, nad intuíciu a cit bol postavený rozum a tvrdosť, a sexualita bola niečím zlým a skazeným. Z týchto vzorcov som vystúpila. Som jemná, nežná, láskavá, no zároveň divoká a ženská. 

Poď, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

ONLINE PROGRAM ŽI SLOBODNE BEZ ÚZKOSTÍ A STRACHOV zahŕňa

 • Všetky záznamy zo 6 týždňovej akadémie online mentoringového programu.
 • Záznamy z 3 webinárov so mnou: práca s vedomím na uvoľnenie dynamiky úzkostí, strachov, vnútorných manipulácií a hraníc. Podpora obnovenia energie v tele a vitality pre pocit slobody a voľného plynutia so životom. Súčasťou materiálov je aj záznam z 2-dielneho ws Ako povedať jasné NIE.
 • 30 výziev, jednoduchých a podnetných cvičení pre vytváranie nových návykov v tele a bohatý bonusový materiál, ktorý obsahuje záznamy zo živých vysielaní alebo webinárov, otázky a odpovede alebo somatickú prácu.
 • Pomoc a motivácia na každodennej báze. Možnosť pridať sa do podpornej fcb skupiny, kde na otázky účastníkov odpovedám alebo je možnosť zaslať otázku na email.
 • Podpora iných rovnako naladených žien, Moniky a celého jej tímu.
 • Prístup ku všetkým materiálom jeden celý rok.

CENA CELÉHO PROGRAMU

vrátane záznamov z mentoringov a zo živých vysielaní vedomej práce s telom a všetkých materiálov

CENA: 447 € 

Ak sa nevieš rozhodnúť, či je program pre teba vhodný, napíš nám na podpora@tajomstvorecitela.sk a my ti poradíme.  

Zľava platí do polnoci 31.10.2023

CENA:  447€ 347 € (22% zľava)

VYBERTE SI PRE SEBA TÚ NAJLEPŠIU MOŽNOSŤ

Balíček 3x akadémia
transformačných
online programov

Získate doživotný prístup do členských sekcií troch akadémií:
Život v zdraví a ľahkosti
10 návykov v prirodzenej sebaistote
Ži slobodne bez úzkostí

CENA:  961€ 480 € (50% zľava)

Ži slobodne
bez úzkostí
a strachov

Získate ročný prístup
do 6-modulového mentoringového
online programu v skupine
a v členskej sekcii.  

CENA:  447€ 347 € (22% zľava)

ČO POVEDALI ŽENY, PO SKONČENÍ PODOBNÉHO PROGRAMU?

Program Šarmantná a sexy bol pre mňa veľmi obohacujúcim. Štruktúra, systematickosť, skutočne množstvo inšpirácii, nahustené na 6 týždňov….akože wau. Bol to asi môj prvý program, kde som si dovolila ísť podľa môjho tempa. Niekedy som Monikine inšpirácie len počúvala, a vlastne neuskutočnila, iné som hneď spravila a opakovala niekoľko dni, a niektoré som ani neotvorila. Púšťať výkon, je to, čo ma život volá uskutočňovať. Počas programu som organicky mala niekoľko zážitkov, ktoré dnes majú pre mňa obrovskú, obrovskú hodnotu. Za mňa, obrovské ďakujem. A prajem každej žene, aby si dovolila ísť za svojim vnútorným hlasom s odvahou. Oplatí sa.
Števka Pastoreková
V programe som zavnímala, že mám samú seba viac na dosah, viac sa počúvam a vnímam. Držala som sa veľmi jednoduchej a zrozumiteľnej Monikinej rady “ všímaj si v priebehu dňa, v bežných momentoch, ako sa tak naozaj máš”. Keď som si všimla, že tieto momenty naskakujú prirodzene, bol to pre mňa príjemný signál, že som viac so sebou a viac vo svojom tele, môžem vďaka tomu predísť padaniu na dno svojich síl a vrátiť sa do svojho stredu, byť viac v harmónii. Zároveň som si uvedomila, že vnímať sexualitu znamená vnímať celistvú osobnosť, nielen intímne prejavy. Sú to prijemné postrehy, potrebné každej žene, odporúčam a Monika ďakujem.
Miroslava Čopová
Otázku ako sa cítim a čo by som chcela robiť si už pokladám viackrát denne. Respektíve čo by som spravila, aby som sa podporila, vyživila, keď cítim už taký vnútorný nepokoj a viem, že by to už išlo do mojej nespokojnosti. Ale tieto krásne meditácie uzdravenia to je proste na nezaplatenie. Ďakujem za tento krásny kurz. Veľa aha momentov a hlavne zvedomenia práce na rôznych častiach tela, vedomia a uvoľňovania. Krásne spracované profesionálne videá, krásna vedomá Monička. Proste WAU.
Lívia Kišacová
Monika vytvorila veľmi bezpečný priestor v programe. A tiež počas ws naživo. Ja som sa cítila v bezpečí, bez ohrozenia, bez potreby výkonu. Slová nie sú dostatočné vyjadriť to, ako to mám, všetky tie aha momenty ale asi najviac je: Zážitok, že som živá. Reálny fyzický zážitok živosti, bez hlavy, bez úsilia a výkonu. Cítiť Život v nohách, kostiach a hýbať sa v ňom. Reálne cítiť v tele, nie o tom snívať. Stretnúť sa v tele so sebou, so Životom. Pre mňa bola, a ešte je, výzva dovoliť si cítiť. Cítiť v tele. Dovoliť, aby sa aj vyplavilo to, čo ma nevedome organizuje. Čo ma viedlo k úplnému oddeleniu tela od duše a ducha. Čo ma robilo rigidnou necítiacou bytosťou. Chce to guráž stretnúť sa s bolesťou, ktorá sa s tým celým vyplaví. Keď niečo nové ožíva, iné musí umrieť, to čo splnilo v svojom čase svoju funkciu, ale už mi neslúži a mi škodí. Chce to pre mňa guráž pozrieť sa smerom dnu. K sebe. Cítiť. Vidieť. Nehodnotiť. Prijať. Mňa moje telo samé volalo. Tá divoška vo mne to nikdy nevzdala. Aj keď som ju pravidelne potlačila a zahrabala hlboko, aby som necítila, lebo to bolo pre mňa bezpečnejšie, istejšie. A ja som za to nesmierne vďačná Životu, ktorý to nikdy nevzdal a nevzdá Divoške vo mne Samej sebe, že to nevzdávam.
Terka Vrábeľová
Kurz je úžasný, nechcem písať bol, lebo stále sa vraciam k jednotlivým nahrávkam a uvedomujem si, ako ma posunuli - vo vnímaní seba samej, môjho tela, pochopení života, plynutia.... Už mám za sebou viacero kurzov a veľa vecí som si myslím aj spracovala, pochopila, ale tento kurz mi to zas krásne pospájal a doložil chýbajúce puzzle. Veľké ďakujem tebe a všetkým ostatným, čo ste ho pripravili - úžasná práca, jemnosť, distingvovanosť a múdrosť akou sa venuješ jednotlivým témam, krásne prepojenie cez stravu- dych- zvuk. Som rada, že som si ta našla na mojej ceste života.
Zuzana Prepiaková
Cítim silnejšie scitlivenie tela, a reagujem na svoje pocity, ktoré sú tak silné, že ich nemôžem ignorovať, ale dôverujem im natoľko, že sa na základe nich rozhodujem, aj keď moja myseľ vie, že v tom rozhodnutí budem osamelá a nepríde podpora. Ale viem, že som v prepojení sama so sebou a to je to, čo v skutočnosti chcem. Práca s telom ma fascinuje, lebo zakaždým, ma to posúva niekam ďalej a odkrývajú sa mi rôzne vrstvy mojej osobnosti, aj tie, ktoré som počas života potlačila. Pri práci s telom cítim, že moja esencia ožíva a dotýka sa ma život, ktorý je vo mne, cítim organicitu života, ktorej som predtým nedávala pozornosť, veľa vecí dokážem vnímať a cítiť, bez toho aby som nad tým premýšľala, mám v živote menej zmätku a chaosu.
Eva Crmanová

Zvyšujú sa vibrácie Zeme, ktorá podporuje naše esencie, kedy, keď nie teraz? 

ŽI SLOBODNE BEZ ÚZKOSTÍ A STRACHOV

Ročný prístup

Možnosť pripojiť sa aj k fcb skupine