Ži slobodne bez úzkostí a strachov

Objav zákonitosť: čím viac si uvoľnená a v tele otvorená, tým menej úzkostí a obáv v živote prežívaš. Si zdravšia, radostnejšia a slobodnejšia!

ŽI SVOJE SLOBODNÉ JA A TVOR REALITU KRÁSY

6 týždňová online akadémia, ktorá ti prinesie uvoľnenie, oslobodenie od úzkostí a zvýšenie vibrácie 

6 týždňová online akadémia, ktorá ti prinesie uvoľnenie, oslobodenie od úzkostí a zvýšenie vibrácie 

 

Pre ženy, ktoré chcú nielen chápať, prečo v živote opakujú toxické vzorce, ale ich aj reálne v tele zmeniť a žiť svoju esenciu slobodne! 

 

Začiatok programu je koncom októbra 2023

Zúžený priestor v tele spôsobuje neistotu, pocit, že si vnútorne neveríš a hľadáš potvrdenie v okolí. 

Často krát prídeš na to, kde je problém, ale mentálne sa vyriešiť nedá. Jeho pôvod je v tkanivách, ktoré si pamätajú a nesú tvoje zranené detské časti. 

Aj keď vieš, že byť sama sebou je tou cestou, keď príde stres, na všetko, čo si sa naučila, zabudneš a ideš v starých koľajách. 

Bojíš sa svojej sily, svojej sexuality a vyžarovania. Čo ak oheň, ktorý je v tele iných spáli? 

Byť sama sebou a milovať sa znamená objať aj to naučené, toxické a prijať svoj životný príbeh v úplnosti, aj s jeho tieňom. Ak sa otvoríš sebe bez podmienok a s láskou, stane sa najväčší zázrak tvojho života: ZRODÍ SA TVOJE AUTENTICKÉ JA. 

6 týždňov postavíš samu seba na prvé miesto: aj keď budeš chodiť do práce, alebo sa budeš starať o deti a variť pre celú rodinu, vždy si počas dňa nájdeš chvíľku pre seba bez pocitov viny, že si egostická. Každý týždeň dostaneš jednoduchú sekvenciu práce s telom cez ktoré uvoľníš telo, nadobudneš pocit bezpečia a zúzemnenia, uvoľní sa tvoja brušná dutina a obnoví sa kolobeh energie v tele. 

Naučíš sa narábať s chémiou svojho tela, aby si vedela znížiť kortizol, testosterón, ktorý telo produkuje pri strese a naopak budeš zvyšovať serotonín a dopamín, ktorý ti prinesie uvoľnenie, radosť a pocit vitality. Budeš sa venovať liečeniu vnútorného dieťaťa a inštalácii láskavého anjela/rodiča do svojho vnútra. Naučíš sa láskavému hrejivému narábaniu so sebou. 

Uvoľníš z tela zbytočné napätie, úzkosť a skontaktuješ sa so svojím zdravým hnevom, ohňom v tele a hlbokým prijatím. Láska je fyzický pocit, nie je to mentálny pojem. Pôjdeš do tela, do fyzickej podstaty seba. Vďaka ohňu sa zrevitalizuješ a získaš späť svoju celistvosť a silu.

Zaslúžiš si privilégium žiť svoj život slobodne, s rešpektom voči svojím túžbam a v hlbokom spojení so svojou esenciou . 

6 týždňový mentoringový program je cestou k uvoľneniu,
k dôvere v telo cez reguláciu chémie tela a vedomého pohybu,
cestou k slobnejšiemu prejavu vlastnej esencie

Ako program funguje?

 • Program je kombináciou stretnutí naživo (resp. si to pozriete zo záznamu) a 30 úloh, ktoré vám postupne prídu do vašej emailovej schránky.
 • Po zaplatení faktúry vám prídu prístupové heslá do členskej zóny ŽI SLOBODNE BEZ ÚZKOSTÍ A STRACHOV, kde sa budú uvoľňovať postupne materiály. Zóna začne fungovať 23.10.2023
 • VEDOMÁ PRÁCA S TELOM S MONIKOU: v prvom, treťom a piatom týždni programu sa stretneme vždy naživo, kde budeme pracovať s telom a zároveň vám budem odpovedať na vaše otázky, ktoré vzniknú počas programu. Ku všetkým záznamom budete mať vždy prístup.
 • Okrem intenzívnej práce s telom, ktorú budete robiť naživo so mnou, každý deň vám príde do emailovej schránky jedno podnetné cvičenie práce s telom na 2-3 minútky, aby ste v tele vytvárali nové návyky a nebolelo to:)
 • Program bude mať podpornú fcb skupinu, kde bude vždy priestor pre zdieľanie, otázky a podporu.
 • Víkendy budú voľné: kvôli oddychu a tiež kvôli tomu, aby ste si dobehli úlohy, na ktoré si nenájdete cez týždeň čas.

ZAČIATOK PROGRAMU JE

Október 2023

IBA do 3.4. 2023 V PREDPREDAJI

Kto vás programom povedie?

Volám sa Monika Stehlíková a bude mi cťou vás sprevádzať týmto programom. Som vyštudovaná psychologička a psychoterapeutka a celoživotne sa venujem práci s telom a jeho rečou.

Mojou túžbou je, aby ženy, s ktorými pracujem, nadobudli prirodzené sebavedomie a prehĺbili úprimné prijatie samých seba.

Verím v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. A profituje z toho aj celé jej okolie. 

Sama som vyrastala v rodine, kde nad ženskosť a jemnocit sa postavilo odopieranie a pracovitosť, nad intuíciu a cit bol postavený rozum a tvrdosť, a sexualita bola niečím zlým a skazeným. Z týchto vzorcov som vystúpila. Som jemná, nežná, láskavá, no zároveň divoká a ženská. 

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

ONLINE PROGRAM ŽI SLOBODNE BEZ ÚZKOSTÍ A STRACHOV zahŕňa

 • Všetky záznamy zo 6 týždňového online mentoringového programu.
 • Záznamy z 3 webinárov so mnou: práca s vedomím na uvoľnenie dynamiky úzkostí, strachov, vnútorných manipulácií a hraníc. Podpora obnovenia energie v tele a vitality pre pocit slobody a voľného plynutia so životom.
 • 30 výziev, vždy jedna na každý pracovný deň.
 • Pomoc a motivácia na každodennej báze.
 • Podpora iných rovnako naladených žien, Moniky a celého jej tímu.
 • Prístup ku všetkým materiálom jeden celý rok.

CENA CELÉHO PROGRAMU

vrátane mentoringov, živých vysielaní a všetkých materiálov

447 eur vrátane DPH

Ak sa neviete rozhodnúť, či je program pre vás vhodný, napíšte nám na podpora@tajomstvorecitela.sk a my vám poradíme.  

V predpredaji do 3.4. 2023 za 

347 eur vrátane DPH

VYBERTE SI PRE SEBA TÚ NAJLEPŠIU MOŽNOSŤ

Balíček 3x akadémia
transformačných
online programov

Získate doživotný prístup do členských sekcií troch akadémií:
Život v zdraví a ľahkosti
10 návykov v prirodzenej sebaistote
Ži slobodne bez úzkostí

CENA:  961€ 480 € (50% zľava)

Ži slobodne
bez úzkostí
a strachov

Získate doživotný prístup
do 6-týždňového mentoringového
online programu v skupine
a v členskej sekcii

CENA:  447€ 347 € (22% zľava)

ČO POVEDALI ŽENY, PO SKONČENÍ PODOBNÉHO PROGRAMU?

Program Šarmantná a sexy bol pre mňa veľmi obohacujúcim. Štruktúra, systematickosť, skutočne množstvo inšpirácii, nahustené na 6 týždňov….akože wau. Bol to asi môj prvý program, kde som si dovolila ísť podľa môjho tempa. Niekedy som Monikine inšpirácie len počúvala, a vlastne neuskutočnila, iné som hneď spravila a opakovala niekoľko dni, a niektoré som ani neotvorila. Púšťať výkon, je to, čo ma život volá uskutočňovať. Počas programu som organicky mala niekoľko zážitkov, ktoré dnes majú pre mňa obrovskú, obrovskú hodnotu. Za mňa, obrovské ďakujem. A prajem každej žene, aby si dovolila ísť za svojim vnútorným hlasom s odvahou. Oplatí sa.
Števka Pastoreková
V programe som zavnímala, že mám samú seba viac na dosah, viac sa počúvam a vnímam. Držala som sa veľmi jednoduchej a zrozumiteľnej Monikinej rady “ všímaj si v priebehu dňa, v bežných momentoch, ako sa tak naozaj máš”. Keď som si všimla, že tieto momenty naskakujú prirodzene, bol to pre mňa príjemný signál, že som viac so sebou a viac vo svojom tele, môžem vďaka tomu predísť padaniu na dno svojich síl a vrátiť sa do svojho stredu, byť viac v harmónii. Zároveň som si uvedomila, že vnímať sexualitu znamená vnímať celistvú osobnosť, nielen intímne prejavy. Sú to prijemné postrehy, potrebné každej žene, odporúčam a Monika ďakujem.
Miroslava Čopová
Otázku ako sa cítim a čo by som chcela robiť si už pokladám viackrát denne. Respektíve čo by som spravila, aby som sa podporila, vyživila, keď cítim už taký vnútorný nepokoj a viem, že by to už išlo do mojej nespokojnosti. Ale tieto krásne meditácie uzdravenia to je proste na nezaplatenie. Ďakujem za tento krásny kurz. Veľa aha momentov a hlavne zvedomenia práce na rôznych častiach tela, vedomia a uvoľňovania. Krásne spracované profesionálne videá, krásna vedomá Monička. Proste WAU.
Lívia Kišacová
Monika vytvorila veľmi bezpečný priestor v programe. A tiež počas ws naživo. Ja som sa cítila v bezpečí, bez ohrozenia, bez potreby výkonu. Slová nie sú dostatočné vyjadriť to, ako to mám, všetky tie aha momenty ale asi najviac je: Zážitok, že som živá. Reálny fyzický zážitok živosti, bez hlavy, bez úsilia a výkonu. Cítiť Život v nohách, kostiach a hýbať sa v ňom. Reálne cítiť v tele, nie o tom snívať. Stretnúť sa v tele so sebou, so Životom. Pre mňa bola, a ešte je, výzva dovoliť si cítiť. Cítiť v tele. Dovoliť, aby sa aj vyplavilo to, čo ma nevedome organizuje. Čo ma viedlo k úplnému oddeleniu tela od duše a ducha. Čo ma robilo rigidnou necítiacou bytosťou. Chce to guráž stretnúť sa s bolesťou, ktorá sa s tým celým vyplaví. Keď niečo nové ožíva, iné musí umrieť, to čo splnilo v svojom čase svoju funkciu, ale už mi neslúži a mi škodí. Chce to pre mňa guráž pozrieť sa smerom dnu. K sebe. Cítiť. Vidieť. Nehodnotiť. Prijať. Mňa moje telo samé volalo. Tá divoška vo mne to nikdy nevzdala. Aj keď som ju pravidelne potlačila a zahrabala hlboko, aby som necítila, lebo to bolo pre mňa bezpečnejšie, istejšie. A ja som za to nesmierne vďačná Životu, ktorý to nikdy nevzdal a nevzdá Divoške vo mne Samej sebe, že to nevzdávam.
Terka Vrábeľová
Kurz je úžasný, nechcem písať bol, lebo stále sa vraciam k jednotlivým nahrávkam a uvedomujem si, ako ma posunuli - vo vnímaní seba samej, môjho tela, pochopení života, plynutia.... Už mám za sebou viacero kurzov a veľa vecí som si myslím aj spracovala, pochopila, ale tento kurz mi to zas krásne pospájal a doložil chýbajúce puzzle. Veľké ďakujem tebe a všetkým ostatným, čo ste ho pripravili - úžasná práca, jemnosť, distingvovanosť a múdrosť akou sa venuješ jednotlivým témam, krásne prepojenie cez stravu- dych- zvuk. Som rada, že som si ta našla na mojej ceste života.
Zuzana Prepiaková
Cítim silnejšie scitlivenie tela, a reagujem na svoje pocity, ktoré sú tak silné, že ich nemôžem ignorovať, ale dôverujem im natoľko, že sa na základe nich rozhodujem, aj keď moja myseľ vie, že v tom rozhodnutí budem osamelá a nepríde podpora. Ale viem, že som v prepojení sama so sebou a to je to, čo v skutočnosti chcem. Práca s telom ma fascinuje, lebo zakaždým, ma to posúva niekam ďalej a odkrývajú sa mi rôzne vrstvy mojej osobnosti, aj tie, ktoré som počas života potlačila. Pri práci s telom cítim, že moja esencia ožíva a dotýka sa ma život, ktorý je vo mne, cítim organicitu života, ktorej som predtým nedávala pozornosť, veľa vecí dokážem vnímať a cítiť, bez toho aby som nad tým premýšľala, mám v živote menej zmätku a chaosu.
Eva Crmanová

Zvyšuje sa vibrácie Zeme, ktorá podporuje naše esencie, kedy, keď nie teraz? 

ZAČIATOK PROGRAMU ŽI SLOBODNE JE

Október 2023

možnosť pripojiť sa k skupine