Online kurz sebaisté vystupovanie

AK UVERÍTE sami sebe

aj iní vám uveria

Ako byť sebavedomejšípresvedčivejší počas prezentácií, rokovaní, či pred kamerou už v nasledujúcich 28 dňoch bez toho, aby ste pôsobili nervózne a strojene.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Poznáte to, PRIPRAVUJETE SA na dôležitú prezentáciu. Obsah, slidy, posolstvo, výzva k akcii. Všetko hrá. Ale posledne sa vám rozstriasol hlas a potili sa vám ruky. Srdce sa vám rozbúšilo a mali ste pocit, žeby ste najradšej ušli. A MÁTE OBAVU, aby sa vám to nezopakovalo.
 • A možno to prežívate počas rokovaní. VYPADNÚ VÁM TIE NAJLEPŠIE ARGUMENTY, nemyslí vám to tak, akoby ste si predstavovali. A sami neviete, prečo je tomu tak.
 • Keď sa máte postaviť PRED KAMEROU, cítite zvieranie v žalúdku, alebo podlomené kolená. Akoby sa z vás vytratila suverenita, cítite sa nesvoj, strojený a neistý.
 • Alebo ste NA VEČIERKU. Trochu neistý blúdite priestorom. A v tom zbadáte iného muža, ktorý žiari sebavedomím, je okolo neho hlúčik ľudí, ktorí s ním komunikujú a obdivujú ho. A v kútiku duše si poviete: Aj ja na to mám, kde robím chybu?

PREDSTAVTE SI NA MOMENT, žE...

 • V týchto situáciách KOMUNIKUJETE SEBAISTO, PRIRODZENE a SUVERÉNNE. Váš hlas znie príjemne, vaše telo rastie a kolená sú pružné. Viete, že sa na vás všetci pozerajú a užívate si to.
 • Pôsobíte NENÚTENE, nie je v tom žiadna strojenosť. Ľudia vás berú a akceptujú a obdivujú.
 • Prezentujete, diskutujete a vyjednávate profesionálne. Ste pohotový, dokážete zanechať POZITÍVNY DOJEM. Presne viete, ako na to.

Naučte sa ako pracovať 

s rečou tela 

A získate pracovný úspecH a trvalý pocit ľahkosti, istoty, suverenity a vplyvu.

monika-stehlikova-bodytalks

Som Mnika Stehlíková a vyše 20 rokov sa venujem oblasti neverbálnej komunikácie. Možno často zažívate, že vás telo "zrádza" a robí si s vami, čo chce, ale nemusí to tak byť. 

VAŠE VYSTUPOVANIE, VNÚTORNÝ POCIT ISTOTY a FLEXIBILITA MYSLENIA, je totiž závislá od toho, ako používate svoje TELO. 

Mojimi individuálnymi konzultáciami prešlo už 1780 mužov či žien, tréningami a prednáškami vyše 7400 klientov: riaditelia, manažéri, obchodníci, majitelia firiem, politici, ale aj bežní muži či mladíci, ktorí chceli v živote dosiahnuť viac. 

Spoznali, že reč tela je efektívnym nástrojom zmeny, že CEZ REČ TELA môžu byť VO SVOJEJ SILE a VNÚTORNÝ POCIT NEISTOTY SA ÚPLNE STRATÍ.  

Užívajú si publikum, prihovárajú sa k iným s prirodzenou sebaistotou a okolie im to vracia obdivom a rešpektom.

ČO VRAVIA MUŽI, KTORÝM SOM POMOHLA?

jozef-baraniak
Počas prezentácii pred vrcholovým manažmentom som mával obrovský rešpekt. Nedokázal som sa uvoľniť. Ovplyvňovalo to aj moju argumentačnú pohotovosť. Naučil som sa jednoduché cvičenia na uvoľnenie a oni fungujú. Medzičasom ma povýšili a ja si svoju pozíciu užívam.
Jozef BaraniakAdidas
Oliver-Polacek_referencia-BodyTalks-100x100
Konečne kurz, na ktorom som pochopil neverbálnu komunikáciu ako jednotný koncept. Pochopil som to, čo sa v laickej verejnosti častokrát preceňuje a zas to, čo má skutočný význam. Odporúčam každému, kto si chce osvojiť zručnosť cítiť sa v každej situácii komfortne a sebaisto.
Oliver PoláčekCEO ActiveLife Investment
Boris-Fojtik_referencia-BOdyTalks-100x100
To, že nedýcham, som počul veľa krát, ale ako dýchať, aby ma to ukotvilo a cítil som sa v pohode, som poriadne od nikoho nepočul. Vďaka jednoduchým dychovým cvičeniam sa stávam pred kamerami sebavedomejší a počas prezentácií presvedčivejší.
Boris Fojtíkhovorca Tatra banky

Aj vy chcete byť každým dňom sebavedomejší, presvedčivejší a s väčšou ľahkosťou získať rešpekt a uznanie okolia?

PONÚKAM VÁM

jednoduchý, praktický a efektívny návod,

ako na to.

Čakajú na vás lekcie (a ešte omnoho viac), ktoré vám pomôžu

OVLÁDNUŤ SVOJE TELO

Naučíte sa jednoduchý spôsob, ako môžete počúvať vaše telo bez toho, aby ste mali tlak v hrudi, pískanie v ušiach alebo chorobu. Náznaky stresu budete rozoznávať už v jeho počiatku. A v priebehu pár sekúnd sa ich naučíte eliminovať.

Monika-Stehlikova_kurz_vytvarajte-v-tele-nove-navyky
Monika-Stehlikova_kurz_pozicia-moci

ZÍSKAŤ POCIT VÍŤAZA

Prezradím vám, ako cez postoj tela, prácu s chrbticou a pozíciou moci zobudiť v reči tela sebaistotu, suverenitu a uvoľnenosť. Navždy sa zmení spôsob, akým kráčate, sedíte a stojíte. Zmení sa váš vnútorný pocit zo seba a ten sa stane magnetom úspechu, zdravia a vyrovnanosti.

OBJAVIŤ VNÚTORNÚ ROVNOVÁHU

Poviem vám, ako vďaka jednoduchým efektívnym cvičeniam predýchať stres, natlakované emócie, hnev alebo napätú situáciu. Tieto efektívne tipy vám prinesú zmenu v priebehu zopár sekúnd bez toho, aby ste museli celé hodiny meditovať zavretý u seba doma.

monika-stehlikova-bodytalks-tajomstvo-reci-tela-kurz
uveritelnost

NADOBUDNÚŤ TRVALÝ VEDOMÝ VPLYV

Viete, vďaka čomu dosiahnete vo svojom prejave vplyv a maximálnu mieru uveriteľnosti? Jednoduchým prepojením tela, s ktorým ste sa narodili, ale v priebehu života ste naň zabudli. Prezradím vám, akým cvičením ho v tele oprášiť a pôsobiť uveriteľne bez zbytočného úsilia a tlaku.

ROZOZVUČAŤ A UPEVNIŤ VÁŠ HLAS

Poviem vám, ako vďaka jednoduchým efektívnym cvičeniam predýchať stres, natlakované emócie, hnev alebo napätú situáciu. Tieto efektívne tipy vám prinesú zmenu v priebehu zopár sekúnd bez toho, aby ste museli celé hodiny meditovať zavretý u seba doma.

Monika-Stehlikova_kurz_hlas
Monika-Stehlikova_kurz_vyzarovanie-a-radost

ZÍSKAŤ POZITÍVNE VYŽAROVANIE

Prezradím vám, akým spôsobom v tele zobudiť produkciu chemických látok, ktorá stojí za dobrou náladou a pozitívnym vyžarovaním. Naučíte sa pozitívne fungovať aj vo vypätých situáciách bez toho, aby vás stiahli do hnevu či frustrácie.

NA ČO SA môžete v online kurze SEBAISTÉ VYSTUPOVANIE tešiť?

 • 15 video lekcií, ktoré sú nadupané efektívnymi praktickými cvičeniami a minimalisticky podporené teóriou. Každá lekcia je esenciou: šetrí váš čas, energiu a úsilie. Žiadne zbytočné omáčky, ideme priamo k podstate.
 • Celý obsah sa uvoľňuje v 4 moduloch v priebehu 28 dní. Vytvorí sa tým čas a priestor, aby ste úlohy aplikovali do praxe a prešli trvalou zmenou.
Na-co-sa-mozete-tesit-v-kurze_15-videii
1. MODUL
 • Krok po kroku vysvetlený môj prístup k reči tela BodyTalks
 • Nastavenie vášho individuálneho programu
 • Vyrolovaný postoj – základ zmeny
2. MODUL
 • Pozícia moci a vplyv
 • Prepojenie tela a zvýšenie uveriteľnosti
 • Práca s dychom
3. MODUL
 • Techniky na zvládanie stresu
 • Práca s dotykom
 • Uvoľnenie hlasu
4. MODUL
 • Zvládanie hnevu a frustrácie
 • Zobudenie mužských a ženských kvalít v reči tela
 • Vyžarovanie a radosť
 • Video ukážky individuálnej práce a práce so skupinou
 • Praktické návody, ktoré viete zaviesť do každodenného života od prvej chvíle po dopozeraní
 • MP3 nahrávka, v ktorej sa naučíte vnímať signály, ktoré prichádzajú z tela. Dlhšia verzia, ktorú budete používať doma a krátka, ktorú si môžete vziať do auta, na ulicu, či do práce a využiť krátke prestoje počas dňa
 • Doplňujúce študijne materiály

KURZ sa uvoľňuje v 4 moduloch a jeho obsah vám zostáva 

po dobu 365 dní

Ku kurzu odo mňa získate tieto skvelé bonusy zdarma:

BONUS #1 – Akčná príručka

(v hodnote 47 EUR)

Získate odo mňa praktického pomocníka, kam si budete zapisovať postrehy, pozorovania a vypracovávať úlohy, aby ste čo najefektívnejšie previedli teoretické poznatky do praxe a čo najrýchlejšie videli zmenu. Uvidíte, okolie si vašu zmenu určite všimne, na to sa môžete tešiť už teraz.

Bodytalks_online-program_akcna-prirucka

Bonus #2 – Inšpiratívne prípadové štúdie

(v hodnote 120 EUR)

NAZRIETE DO MOJEJ KUCHYNE. 3 štúdie vám ukážu, ako nastavujem postup práce s klientom. Cieľom je vždy dosiahnuť zmenu čo najrýchlejšie a čo naefektívnejšie. 

1. štúdia: TRÉMA. Ako ju zvládnuť s ľahkosťou?

2. štúdia: STRACH ZO ZLYHANIA. Zopakuje sa mi to?

3. štúdia: VYŽAROVANIE. Okolie ma vníma inak, ako sa vnímam ja. Dá sa to zmeniť bez toho, aby som poprel seba?

Na týchto príkladoch pochopíte, ako reálne dosiahnuť zmenu, po ktorej túžite. Niekedy vidím v praxi, že klient chce začať z iného konca. Zdá sa mu to logické. Ale prax ukazuje, že existujú isté princípy, ktoré sa musia dodržať. 

Vnútornú rovnováhu nenájdete bez toho, aby ste uvoľnili vnútorný hnev. Sebavedomé držanie tela potrebuje pevné chodidlá. Len ťažko odstránite trému, ak si nevšimnete, ako funguje vaša bránica, chrbtica a sánka. 

Áno, každý je individuálny, ale princípy práce sú rovnaké. A vy sa ich zmocníte. Budete ich môcť modelovať a vytvoríte si vlastný akčný plán.

Bonus #3 – Rozhovory s osobnosťami

(v hodnote 660 EUR)

Prečo som pre vás vybrala práve tieto osobnosti?

Adela Vinczeová je kráľovnou FreeFlow. Charakteristika v reči tela, ktorá je prejavom zrelosti a života bez úsilia a zbytočného tlaku. Aj vy ste zvedaví, ako to v sebe rozvinula?

Sorrizzo je mladý muž, ktorý sa na nič nehrá. Je zvedavý a len tak ľahko sa nenechá zmanipulovať. Jeho otvorená myseľ a prirodzené sebavedomie tkvie v tom, že sa pre to jednoducho rozhodol. Ako vraví sám: „A čo sa budem…“

Henika Holubeková autorka životológie a mentorka TEDx konferencií vám prezradí, ako si pripraviť pútavú prezentáciu. Jej odporúčania nájdete na jednom mieste: práve tu!

Bonus #4 – Moje TOP 3 prednášky za rok 2019

(v hodnote 360 EUR)

 1. Prednáška o CHARIZME počas konferencie Happy Company vám odhalí, prečo charizamtický človek potrebuje prijať aj svoje temné stránky
 2. Prednáška STOP STRES ukáže, ako v tele namiesto kortizolu (hormónu, ktorého nerovnováha v tele spôsobuje mnohé civilizačné ochorenia), nahradiť pri záťaži hormónom dlhovekosti. A teda ako stres rozpoznať, zvládnuť a zachovať si zdravie
 3. REČ TELA V BIZNISE poodhalí, ako čítať reč tela iných a využiť tieto poznatky počas biznis stretnutí.

Bonus #5 – E-kniha Tajomstvo reči tela

(v hodnote 10 EUR)

Táto kniha je esenciou toho najlepšieho, čo som sa v živote a mojej dlhoročnej praxi naučila. Je extraktom všetkého, čo viem a jej obsah si nesmierne vážim. E-knihu budete mať vždy pri sebe, vo svojom smartfóne a som si istá, že (nielen) počas kurzu sa vám zíde.

Bonus #6 – GOLDEN LISTY pre rýchlu kontrolu do vášho smartfónu

(v hodnote 120 EUR)

20 tipov, ako rečou tela komunikovať vplyv, šarm a pohodu - Urobte si z tohto zoznamu 20 dňovú výzvu a budete milo prekvapení, ako rýchlo začnete dostávať pozitívnu spätnú väzbu od okolia.

10 prípravných krokov k skvelej prezentácii - Pripravujete si prezentáciu a chcete mať istotu, že na nič dôležité nezabudnete? Tento zoznam je práve pre vás! Mne samej je pri prípravej každej prezentácie vodítkom.

Kontrolný zoznam 10 vecí, aby váš pohovor neskončil fiaskom - Poznáte to, máme často krát jeden pokus. Tak prečo ho nevyužiť naplno!

Bonus #7 – Uzavretá fcb skupina

(v hodnote  47 EUR mesačne)

FCB skupina SEBAISTÍ je vytvorená s cieľom podporiť vás počas procesu zmeny, pripomínať vám cvičenia, dávať vám praktické tipy a rady. Je to tiež priestor pre vaše zdieľanie a pýtanie sa ostatných spolupútnikov, ako im cvičenia fungujú v praxi. Skupinu vedie osobne Monika Stehlíková.

fb-skupina-sebaisti-tajomstvo-reci-tela-monika-bodytalks-re

Staré čínske príslovie hovorí: 

Nebojím sa samuraja, ktorý pozná tisíc techník. Mám rešpekt pred tým, ktorý pozná jednu techniku, ale pozná ju dokonale. 

To isté platí aj o tomto kurze. Stačí, aby vám sadla jedna jediná technika. Jej systematickým každodenným uplatňovaním ju dokonale ovládnete. A cez ňu, pochopíte všetky ďalšie.

 A táto zmena vám pomôže dosiahnuť vnútornú silu, rešpekt a uznanie.

Začnite s tréningom už dnes.

Tento online kurz však NIE je pre každého!

 • Keď chcete získať tento kurz iba preto, aby ste iba získali ďalšie informácie z oblasti neverbálnej komunikácie, ale v praxi s nimi nič neurobíte, šanca, že vaše vystupovanie a suverénnosť sa zmení, je nulová. Budem k vám úprimná, kurz NIE JE súborom informácií, ktoré vám prinesú zmenu bez toho, aby ste sa o to pričinili.
 • Tento kurz tiež NIE JE o hraní a PREDSTIERANÍ. Samozrejme, že využívame pravidlo: Fake it till you make it!, ale to zďaleka nestačí. Pozývam vás k trvalej zmene, ktorá prichádza zvútra von a bude si vyžadovať prácu na viacerých úrovniach: telesnej, emocionálnej a úrovni vášho myslenia a postojov.
 • NIE JE ANI O MANIPULÁCIIs okolím. Ak hľadáte kurz, v ktorom sa dozviete, ako inými vďaka reči tela manipulovať, nekupujte si ho. Určite nikoho nevediem k tomu, aby pôsobil ako prerobený cínový vojačik. V kurze nenájdete odporúčania tipu: pri stretnutí pevne stlač partnerovi ruku, pozeraj sam u päť sekúnd do očí a pri každej možnej príležitosti zopakuj jeho meno.

NAOPAK, KURZ JE URČENÝ TÝM, KTORÍ…

 • ÁNO
  SÚ ODHODLANÍ zmeniť svoju reč tela, dostať ju na vyššiu úroveň, vytvoriť si z tela svojho spojenca. Chcú nadobudnúť SEBAISTOTU, KTORÁ JE PRIRODZENÁ, SUVERÉNNA a VYVOLÁVA PRIRODZENÝ REŠPEKT. Nič nasilu, nič hrané.
 • ÁNO
  V tomto kurze dostanete praktické rady a efektívne návody k tomu, aby ste túto zmenu dosiahli. Pôjde nám o súhru vnútorného stavu a vonkajšej reči tela. Autenticita je prepojená nádoba s prirodzenou sebaistotou. Čo je na tom najlepšie, nepotrebujete mať k tomu vysoké postavenie, nekonečne drahé auto, či najnovšie značkové oblečenie. Už v tejto chvíli máte v sebe všetko, čo k sebaistému vystupovaniu a osobnej charizme potrebujete. Stačí to uvoľniť v celej sile a ja vám ukážem, ako na to!
 • ÁNO
  Vyžaduje si to vašu pravidelnú časovú investíciu a zaangažovanosť. Ale jediný spôsob, aby to skutočne fungovalo, je robiť to PRAVIDELNE!

A K TOMU VŠETKÉMU VÁM PONÚKAM

14 DŇOVÚ GARANCIU

garancia-spokojnosti_online-kurz-tajomstvo-reci-tela

Garantujem vám, že keď budete cvičenia praktizovať, na konci kurzu si budete oveľa viac veriť, zmení sa váš prejav a vyžarovanie. Budete sa cítiť oveľa lepšie. Objavia sa momenty, ktoré vám prinesú presne to, po čom túžite. Chápem, že môžete byť skeptickí, zvlášť keď ste skúšali rôzne prístupy a neprinieslo vám to očakávanú zmenu. Práca s telom je výnimočná v tom, že prináša OKAMŽITÉ VÝSLEDKY. Ak si cvičenia dovolíte precítiť, zmena príde takmer okamžite. Začne sa meniť chémia vášho tela a vďaka nej aj pocity, nálady, myslenie a správanie.

Ak však z nejakého dôvodu kurz nesplní vaše očakávania, môžete nám napísať do 14 dní od zakúpenia kurzu a my vám všetky peniaze vrátime. Nebudeme potrebovať zdôvovodnenia, postačí jednoduchý email s prosbou o vrátenie peňazí.

Ale som úprimne presvedčená, že tento kurz má potenciál zmeniť od základov pohľad na reč tela a to, čoho všetkého ste cez ňu schopní dokázať a získať!

Oni na CESTU ZMENY

už nastúpili a tešia sa z konkrétnych výsledkov. 

Budete ďalší?

"Jednoduché cviky, ktoré mi zmenili život."

referencia_Jaroslav-Ragas_kurz

"Dokážem sa ľahšie koncentrovať."

referencia-marek-koleno_kurz

"V ringu všetko zúročíte!"

referencia_martin-poliacik_kurz-300x127

"Pri stresoch sa mi  veľmi ujal kratší nádych a dlhý výdych. Šupa."

referencia-muzi-1
online-program-dostupny-na-vsetkych-zariadeniach_bodytalks

ČO V KURZE ZÍSKATE:

 • 15 video lekcií, ktoré sú nadupané efektívnymi praktickými cvičeniami a minimalisticky podporené teóriou. Praktické návody, ktoré viete zaviesť do každodenného života od prvej chvíle po dopozeraní (v hodnote 2 400 EUR)
 • MP3 nahrávky , ktoré vás naučia vnímať svoje telo a kultivovať vašu reč tela (v hodnote 150 nervov :))

NAVYŠE ZÍSKATE TIETO BONUSY:

 • Akčná príručka (v hodnote 47 EUR)
 • Inšpiratívne prípadové štúdie (v hodnote 120 EUR)
 • Golden listy (v hodnote 120 EUR)
 • Top 3 prednášky Moniky za rok 2019 (v hodnote 360 EUR)
 • Rozhovory so známymi osobnosťami (v hodnote 660 EUR)
 • Uzavretá fcb skupina Sebaistí (v hodnote 47 EUR)
 • Eleketronická kniha Tajomstvo reči tela (v hodnote 10 EUR)

získajte kurz sebaisté vystupovanie

v celkovej hodnote

3 764 €

za cenu len

197 €