Individuálne konzultácie s Monikou Stehlíkovou

Somatická psychoterapia
Vedomá reč tela

Individuálne konzultácie s Evou Crmanovou

Konzultácie zamerané na vyladenie stravy
Vedomá cesta stravovaním

Konzultácie zamerané na stravu a výživu tela

EVA CRMANOVÁ

asistentka Moniky Stehlíkovej a konzultantka pre stravu a výživu tela

Základným pilierom nášho zdravia môže byť aj strava. Pri individuálnych konzultáciách sa zameriavam na nastavenie vhodnej stravy z pohľadu TČM, ktorá podporí fungovanie tvojich vnútorných orgánom a tým aj tvoje celkové zdravie, aby si bol-a viac v harmónii a v súlade so sebou.

TČM používa celý rad techník v snahe podporovať zdravie a liečiť chorobu a jednou z nich aj správne vyladená a nastavená strava. 

Strava ťa podporí nielen fyzicky ale aj psychicky. Pri práci s telom vnímam, že dobre vyvážená a zdravá strava je neodeliteľná súčasť procesu. Telo čerpá silu a energiu zo stravy, aby si ľahšie zvládla rôzne cesty a ponory,  keď vstupuješ do priestorov mystéria tela. .

Pri konzultáciách spájam moje vedomosti zo štúdia činskej dietetiky podľa TČM a funkčnej psychosomatiky. Tiež sa nechávam viesť mojim vnútorným vhľadom a skúsenosťami z vedomej práce s telom pod Monikiným vedením. Ak budeš venovať pozornosť strave, všetko ti pôjde v živote ľahšie: tvoje telo bude otvorenejšie, vitálnejšie a budeš mať viac energie. Starostlivo vybraná a dobrá strava dodá tvojmu telu veľa energie a chuť žiť. Naopak spracovávaním nevhodnej stravy telo stráca obrovské množstvo energetických zásob, ktoré by radšej použilo na liečenie a harmonizáciu. Stravou - výberom potravín a ich spracovaním, mu v tom vieš vedome pomôcť. 

Spoločne sa môžeme pozrieť na tvoju stravu, či už ako prevenciu alebo pri zdravotných ťažkostiach. 

Cena: Cena jednej konzultácie je 90€/h (jednorázová konzultácia + písomný záznam ku konzultácii), cena bez písomného záznamu je cena 45€/h. Na prvú konzultáciu si prosím vyhraď čas cca 60-75min. Ak máš záujem o dlhodobejšiu spoluprácu po uskutočnení prvej konzultácie, cena každej ďalšej konzultácie je 40€/h + alebo možnosť balíčka 3 konzultácií v cene 110€. 

Ako? Pred začiatkom konzultácie si vymeníme emailom pár info na čo sa zameriame, stručný popis, čo potrebuješ riešiť, či je to niečo akútne alebo chronické, prípadne, čo je tvojim cieľom a dohodneme si termín konzultácie. 

Konzultácia prebieha prostredníctvom what's up aplikácie, cez zoom alebo google meet. Ak s ponukou súznieš, napíš nám na podpora@tajomstovrecitela.sk 

ČO VRAVIA ŽENY, KTORÉ MALI KONZULTÁCIU S EVKOU?

Počas nášho stretnutia som si zvedomovala, že podstata problémov je naozaj psychika a je zaujímavé, že kde západná medicína nevie pomôcť prichádza TČM. Dalo mi to ucelený pohľad, prečo je tak dôležité mať dobre vyživenú slezinu. Pochopila som podstatu môjho problému so ženskými orgánmi, chýbajúce spojenie so zemou a rovnako aj prvotnú časť toho, čo by som mala robiť.
Lucia Ď.
Konzultácia bola pre mňa užitočná, pretože som mala možnosť spoznať aj názor niekoho, kto sa pozerá z inej perspektívy. Na záver konzultácie bolo veľmi príjemné počúvať čítanie o KARTE SLNKO. Niekto, koho som videla prvýkrát, mi venoval svoj čas a čítal mi. Ako keď mama číta svojmu dieťaťu. Môj vnútorný pocit bol veľmi príjemný.
Lucia H.
Osobná konzultácia bola ako čerešnička na torte, pekne uzavretie, zacelenie, nasmerovanie na seba. Veľmi mi to bolo nápomocne. Oceňujem a isto odporúčam každému na jeho ceste.
Zuzana P.

Individuálne konzultácie - somatická psychoterapia

MONIKA STEHLÍKOVÁ

Ako somatická psychoterapeutka sa venujem tanečnej psychoterapii už viac ako dve desaťročia a som mamou tohto prístupu na Slovensku.

Moju prácu výrazne ovplyvnil výcvik Dance Movement Psychotherapy, mindfulness, tantra, čchi-kung a holotropná prax. V súčasnosti skúmam pohybový prístup Continnum movement, ktorý vytvorila Emilie Conrad, a ktorý pracuje s tekutým systémom tela, fluiditou a vedomím tela. Mojou túžbou je pomôcť ľuďom, aby sa napojili na ich vnútornú životnú pulzujúcu silu, uvoľnili hlboké štruktúry tela, v ktorých sa uchovávajú dávno zabudnuté spomienky či vzorce, ktoré ich nevedome organizujú. To sa dosahuje prostredníctvom dychu, zvuku, pohybu a vedomej pozornosti. Prekročením slov, vzorcov správania, príbehov a sociálnej identity sa osoby môžu vrátiť k svojmu primárnemu stavu bytia, ktorý existoval pred vytvorením identity. To ľudom umožňuje znovu sa zosúladiť so svojou podstatou.

Z celého srdca želám každému, aby spoznal svoju esenciu, totalitu bytia a mystérium, ktorým je telo a život. Tak môže zažívať tichú (možno nikým nevidenú), ale plne živú extázu živo. 

CENA: Cena jednej hodinovej konzultácie je 120€/h, ak je to jednorazová konzultácia. Ak máš záujem o dlhodobejšiu spoluprácu, cena je 90€/hod. 

Prvé stretnutie odporúča Monika, aby bolo 2hodinové (v cene 180eur), aby ste mali priestor naladiť sa, zorientovať v problematike a tiež otvoriť priestor pre prácu s telom. 

AKO?

Monika ponúka individuálne konzultácie, buď osobne v Novom meste nad Váhom alebo online (zoom).  

Zvyčajná frekvencia býva 1x za mesiac resp. 1x za dva mesiace. 

Ak s ponukou súznieš, napíš nám na podpora@tajomstovrecitela.sk a dohodneš si termín. 

Ak chceš konzultáciu v najbližšom čase, momentálne nemá Monika voľné termíny, ale môžeš sa zapísať do poradovníka. 

ČO PRINÁŠA ŽENÁM INDIVIDUÁLNE SPREVÁDZANIE S MONIKOU?

Vypočuj si príbeh Majky, silný v tom, že aj keď sa okolo mňa pohybovola takmer 1,5roka, napriek tomu jej intenzívna prax začala iba niekoľko mesiacov dozadu.
V škole života prišla skúška, ktorá nemala riešenie v hlave. Intenzívna, zlomová. A telo sa v tomto procese zrazu stalo veľkým pomocníkom.

Pre mňa je úžasné byť pri premene Ľubky: z krehkého dievčaťa sa pred mojími očami otvára sila ženy. Mám zimomriavky a ďakujem životu, že môžem.

ČO VRAVIA ŽENY, KTORÉ VYKROČILI CESTOU VEDOMEJ PRÁCE S TELOM S MONIKOU?

Vždy som brala život, ako škaredý, ťažký, bičujúci človeka. Bola som vychovávaná teóriou, že iba cez utrpenie sa ide do "neba" a utrpenie nás očisťuje. Všetko, čo sa mi dialo v živote som brala, že to tak musí byt a nikdy som sa na nič ani netešila, vnímala som to, že musím vydržať žiť život na zemi. A vďaka tebe Monika zažívam že život môže byť krásny, a aj moje telo je nádherné. Neuveriteľne meníš môj život. Ďakujem ti."
Mary
Najkrajšie zistenie pre mňa je, že najbližší človek, ktorého som si nevšímala, som ja. Ja som bola až na konci, keď všetci naokolo mali o seba postarané (podľa mňa). A ak to tak náhodou nebolo, tak som mala výčitky svedomia, že som sebec. A teraz po tom, čo som sa naučila (a vlastne sa stále učím) byť so sebou, viesť so sebou vnútorný dialóg, všímať si ma, pýtať sa ma, ako sa mám, venovať si pozornosť, myšlienku, dotyk, cvičenie (najkrajšie bolo vždy to, kde bolo zapojené srdce), vidím obrovský rozdiel.
Dana
"Veľmi ďakujem za túto cestu aj celú Tvoju prácu. Otvárajú sa mi nové dimenzie, priestor pokoja a láskavosti pri hľadaní a liečení seba. Jemná práca s telom je pre mňa ako balzam. Takisto krásny spôsob ako vnímať a prijímať emócie. Množstvo inšpirácie!
Lenka

Kontakt

Sme tu pre teba 

ohľadom konzultácií napíš na ZÁKAZNÍCKU PODPORU 

podpora@tajomstvorecitela.sk

alebo zavolaj na t.č 0948 106 933 (v čase 08:30 - 14:30)

BodyTalks, s.r.o.

Mgr. Monika Stehlíková

Karpatská 27
Nové Mesto nad Váhom 915 01

IČO: 46 932 623
DIČ: 2023665765
IČ DPH: SK2023665765

Napíš nám

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať. Ochrana spracovania osobných údajov >>>