Milenka života

ročný program

Milovať život presne taký, aký je. Surfovať na vlnách života, neutopiť sa, keď sú vysoké a nechať sa unášať, keď sú pokojné. Nebojovať, ale spolutvoriť je MAJSTROVSTVOM ŽIVOTA. 

MILOVANÁ, TENTO PROGRAM JE UŽ PLNE OBSADENÝ

Najbližšia možnosť sa objaví v septembri 2024, zarezervuj si miesto  

 

AK JE ROČNÝ ZÁVÄZOK VEĽA, MÔŽEŠ SA PRIDAŤ DO JARNÉHO BEHU SOMATICKEJ ŠKOLY PLNYULOSTI EMÓCIÍ 2024

 

 

Žena napojená na seba a prírodu je neohroziteľná. Je nositeľkou života a smrti.

Eros je energia, ktorá sa prejavuje pulzáciou života, pocitom hlbokého naplnenia a šťastia, ktorá nemá žiaden špeciálny dôvod, okrem toho, že žiješ:) Jeho nositeľkou je biosféra. Ak sa prepojíš s biosférou, tvojím telom začne prúdiť Eros. Staneš sa živá, prítomná, silná v sebe a nemanipulovateľná. Jednoducho taká, akou ťa stvoril Boh - božská! 

Som šťastná, že sme spolu došli až sem. S mnohými z vás sa osobne poznám a vidím vás, ako sa premieňate. Niektoré som stretla iba raz a možno sa k týmto riadkom dostali aj ženy, ktoré ma poznajú iba z online priestoru.

Je však isté, že ak si na tejto stránke, máš za sebou už dlhú cestu práce s telom a si pripravená vstúpiť do prepojenia so svojou hlbokou podstatou a biosférou.

Vitaj! Je mi potešením a cťou. 

 

PRIPRAVENÁ NA KVANTOVÝ SKOK? 

Poznáš ma, poznáš moju prácu a tak ti iba predstavím, čo ťa čaká. 

Prepojenie so sebou sa nedá vyčísliť sumou a ty to už vieš:) 

 

MILENKA ŽIVOTA ročný program

5 stretnutí naživo + 5 online supervízií počas celého roka (mentoringy a zdieľanie) + online program Prepojená so sebou + celoročná podporná skupina. 

Tu si môžete pozrieť, čo všetko nájdete v programe PREPOJENÁ SO SEBOU:

počet miest: maximálne 12

CENA:  1 500 €  jednorázová platba alebo

180 € mesačná splátka 10x 

(miesto v programe ti bude zarezervované po uhradení min. zálohy 180eur)

pre prihlásenie do programu napíš na podpora@tajomstvorecitela.sk

Dátumy stretnutí naživo (začiatok štvr. podvečer - koniec nedeľa obedom): 

1. stretnutie: 17. - 20. október 2024

2. stretnutie: 28.november - 1.december 2024

3. stretnutie: 23. - 26. január 2025

4. stretnutie: 10. - 13. apríl 2025

5. stretnutie: 29.máj - 1.jún 2025

(presné dátumy všetkých stretnutí skupiny, ktorá začne v septembri 2024 doplníme)

Miesto: Usadlosť Čarožica (presná adresa nie je, iba navigačný bod)

Usadlosť sa nachádza v závere Drahožickej doliny na samote uprostred Veľkej zvernice Topolčianky, sedem kilometrov od civilizácie uprostred lesa (cca 30min od Nitry, od zjazdu z diaľnice je to k nim cca 20min). K dispozícii je veľká spoločenská miestnosť s jedálenskou časťou. Pre účastníkov sú k dispozícii dve samostatné kúpeľne s wc na každom podlaží jedna. Súčasťou usadlosti sú viaceré rozľahlé lúky, prírodné jazero a niekoľko potokov. Príroda je tu divoká a krásna, žije si to tu svojim životom, ktorého súčasťou je veľké množstvo zveri, živočíchov a liečivých bylín.

Ubytovanie je v zdieľanom priestore podkrovia na matracoch, objekt má k dispozícii aj tri dvojposteľové izby, ktoré je možné využiť za príplatok 25€ na osobu/víkend.

Predbežný časový harmonogram živých stretnutí: 

Štvrtok: začiatok od 17:00 do cca. 21:30, medzitým večera

Piatok - Sobota: začína sa od rána, 07:30hod (raňajším warm-upom), pracuje sa celý deň do neskorého večera, s prestávkou na raňajky, obed a večeru. 

Nedeľa: pracuje sa od skorého rána od 07:30hod do 13tej a ukončí sa spoločným obedom

V cene programu nie je zahrnuté ubytovanie a strava. Cena za ubytovanie, užívanie priestorov a stravu na osobu je spolu 160 EUR / pobyt (spanie v spoločných priestoroch na matracoch).

Cena za osobu na lôžku v izbe je 185 EUR / pobyt. Cena v zimných mesiacoch SEPT. - MAREC +10eur tzn. 170EUR alebo 195EUR / osoba / pobyt (používajú generátor na dokúrenie). 

V spoločnom priestore, spanie na matracoch nie sú pripravené periny, sú tam k dispozícii malé vankúše a deky, no ľudia si nosia radšej svoje. Na izbách sú zastlané postele s perinami pripravené. 

CENA ZA STRAVU A UBYTOVANIE SA PLATÍ NA MIESTE V HOTOVOSTI. 

Strava je plná penzia, potraviny a byliny z vlastných zdrojov podľa sezóny (raňajky, ovocie, káva, čaj podľa potreby, obed, dezert a večera). Strava je vždy vegetariánska, bezlepková a bezlaktózová, týždeň vopred je potrebné nahlásiť iné intolerancie, obmedzenia, či potrebu vegánskej stravy.

Vzhľadom na to, že program začína skoro ráno, ešte pred raňajkami (raňajším warm-up-om), takisto aj po večeri, vrelo odporúčam, aby si bola ubytovaná na mieste. Ak máš výsostnú potrebu bývať inde, napriek tomu suma za ubytovanie a stravu sa neznižuje (v tejto sume je prenájom celého priestoru - sála, ubytovanie, kuchyňa a celý objekt, ako aj užívanie sociálnych zariadení, elektriny a vody).

Program je kombináciou 5 stretnutí v priebehu roka september - jún (začiatok štvr. podvečer, koniec nedeľa obedom) a 5 online integračných (zoom) stretnutí. 

Čo prináša ženám práca v ročnom programe?

Práca s Monikou mi ukázala somatickú cestu ako so sebou pracovať a nachádzať kto naozaj som a aká naozaj som. Z tela do hlavy. A veru s položkou dobrého a slušného dievčatka, s ktorým nie sú žiadne trable, sme dohodli prímerie a odpočinok, už nemusí. Dovoľujem si byť sama sebou a je mi dobre so sebou.....v rôznych emóciách...naraz a v plynutí prijímaní samého seba v rôznych polohách Dovoľujem si robiť veci aké naozaj chcem. Dovoľujem si povedať nie. Dovoľujem si postaviť sa za seba a za svoju hodnotu. Dovoľujem si robiť chyby a omyly. Dovoľujem si byť. Nie ľahká cesta....stále je niečo čo chce zomrieť.... Avšak najlepšia investícia do života. Ďakujem Životu za túto možnosť. P.S. Manžel a deti sú spokojní.
Terka
"Ďakujem, že mi ukazuješ kto si a ja môžem cez teba vidieť seba. Ďakujem, že ma cez vedomú prácu s telom učíš milovať svoje telo a bytie na Zemi. Ďakujem, že si mi ukázala, ako môžem byť so svojími myšlienkami a emóciami. Cítim hlbokú vďačnosť, že môžem každým dňom objavovať nekonečnú múdrosť a tým byť bližšie k sebe."
Ľubka

ZAŽÍVATE TO

Domnievam sa, že ak si sa dostala na túto stránku,  sama si už v momente, kedy svojím životom dávaš referenciu mojej práci. Niekedy je však milé sa buď medzi tými referenciami nájsť, alebo si prečítať príbehy ďalších žien.

Cez somatickú prax sa napájame na všetky elementy (živly) v nás a okolo nás, prehlbujeme náš kontakt s biosférou, ktorá je nám veľká učiteľka a môže byť pre nás podporou.
Ak máš za sebou už nejakú cestu prácu s telom a si pripravená vstúpiť do prepojenia so svojou hlbokou podstatou a biosférou, je tu možnosť pridať sa do ročného programu MILENKA ŽIVOTA - novú skupinu otváram v septembri 2024.

Vrelo odporúčam pred týmto programom, ako prípravu, absolvovať 2-mesačný program (kombinácia 4 online stretnutia + tréning naživo) TIENE A STRATENÉ ČASTI (pokročilý tréning). Je to úprimné a pravdivé stretnutie so sebou a všetkými svojimi časťami. Tak naozaj sa láskavo a bez posudzovania sa dotknúť sama seba.

Chceš vedieť viac?

Tréningy povediem ja, MONIKA STEHLÍKOVÁ

Ako somatická psychoterapeutka sa venujem tanečnej psychoterapii už viac ako dve desaťročia a som mamou tohto prístupu na Slovensku.

Moju prácu výrazne ovplyvnil výcvik Dance Movement Psychotherapy, mindfulness, tantra, čchi-kung a holotropná prax. V súčasnosti skúmam pohybový prístup Continnum movement, ktorý vytvorila Emilie Conrad, a ktorý pracuje s tekutým systémom tela, fluiditou a vedomím tela. Mojou túžbou je pomôcť ľuďom, aby sa napojili na ich vnútornú životnú pulzujúcu silu, uvoľnili hlboké štruktúry tela, v ktorých sa uchovávajú dávno zabudnuté spomienky či vzorce, ktoré ich nevedome organizujú. Z celého srdca želám každému, aby spoznal svoju esenciu, totalitu bytia a mystérium, ktorým je telo a život. Tak môže zažívať tichú (možno nikým nevidenú), ale plne živú extázu životu.

 

AKÉ SÚ POCITY ŽIEN PO ŽIVÝCH TRÉNINGOCH? 

ZAŽÍVAJTE TO AJ VY, DôVERU, BEZPEČIE, LÁSKU A PREPOJENIE

Stále nechávam v sebe doznieť silnú energiu zo spoločného stretnutia na živo. Objavné, nežné dobrodružstvo s mojou esenciou Života. Bol mi umožnený láskavý spôsob ako vedome spolupracovať s vlastnou energiou vody v sebe, nájsť oporu v zemi vlastnou váhou, nechať stekať po sebe kvapky ženskej, vyživujúcej energie, zažiť pocit uvoľnenia a čistej mysle, v miske ľudských dlani ako na najluxusnejšom vankúšiku, za prekrásneho zvuku gongu a v neposlednom rade za skvelú koláž mojej duše. ĎAKUJEM za tvoju podporu, pocit bezpečia v úplne v cudzom prostredí s osôbkami so spoločným zámerom. ĎAKUJEM za krásne dni, ktoré ma naplnili presne tým, čo moja duša potrebovala Zažiť.
Aďka
Bol to prenádherný zážitok. Bolo mi dopriate v bezpečí vašej skupiny dotknúť sa môjho tela zvnútra a ja ďakujem, že som to mohla prežiť takto v bezpečí skupiny rovnako naladených žien. Aj ďalšie dni po tréning cítim lásku a pokoj v duši a som úprimné dojatá.
Gerda
Bol to pre mňa neuveriteľný zážitok, precítiť plynutie vo mne samej, ako aj medzi nami ženami, pocit a poznanie, že všetci sme unikátni a predsa "tancujeme" a plynieme na nejakej úrovni spoločne. Krásne, ďakujem Monika a všetkým ženám v skupine!
Janka
Ťažko sa hľadajú správne slová na to, čo sme spolu prežili. Pre mňa je to zážitok na celý život, "absolútna jednota tela a duše".
Ľubica