Vedomá v tele 

Návrat k strateným častiam

Milovať život presne taký, aký je. Surfovať na vlnách života, neutopiť sa, keď sú vysoké a nechať sa unášať, keď sú pokojné. Nebojovať, ale spolutvoriť je MAJSTROVSTVOM ŽIVOTA. 

 

Žena napojená na seba a prírodu je neohroziteľná. Je nositeľkou života a smrti.

Som šťastná, že sme spolu došli až sem. S mnohými z vás sa osobne poznám a vidím vás, ako sa premieňate. Niektoré som stretla iba raz a možno sa k týmto riadkom dostali aj ženy, ktoré ma poznajú iba z online priestoru.

Je však isté, že ak si na tejto stránke, máš za sebou už dlhú cestu práce s telom a si pripravená vstúpiť do prepojenia so svojou hlbokou podstatou a so všetkými svojimi časťami.

Vitaj! Je mi potešením a cťou. 

 

Poznáš ma, poznáš moju prácu a tak ti iba predstavím, čo ťa čaká. 

Prepojenie so sebou sa nedá vyčísliť sumou a ty to už vieš:) 

PRIPRAVENÁ NA KVANTOVÝ SKOK? 

 

VEDOMÁ V TELE

Návrat k strateným častiam

 

polročný program

Program je kombinácia 12-tich online stretnutí v priebehu 6tich mesiacov - 2x za mesiac, prevažne vedomá práca s telom + zdieľanie v skupine + 1 stretnutie naživo

Online stretnutia: v každom mesiaci (okrem januára) sa stretneme 2x na ZOOMe (každý druhý týždeň) v čase od 18:00 do 19:30, posledné stretnutie bude začiatkom júla.

Stretnutia budú kombinácia mentoringu a vedomej práce s telom - vždy starostlivo vnímam, čo skupina potrebuje a podľa toho tvorím.

Po každom stretnutí dostanete záznam na váš email, ktorý si stiahnete do vášho PC alebo mobilu a po jeho stiahnutí vám ZÁZNAM zostáva natrvalo. 

Prvé stretnutie: pondelok 22.1.2024 od 18:00 - 19:30, ak bude potrebné dať väčší priestor zdieľaniu, pôjdeme do cca 20:00 hod..

ZDIEĽANIE: každé dva mesiace budete mať v programe dvojičku, s ktorou si môžete zavolať alebo napísať, ako sa máte a zdieľať medzi sebou čokoľvek, čo bude pre vás podporné -  obrázky, hudbu, citáty, na čom sa dohodnete. 

Stretnutie naživo - somatická práca s tienmi:  Stretnutie somatickej praxe, ako možnosť stretnúť sa a pracovať aj naživo, pozdielať sa a pobudnúť spolu so skupinou a so mnou.

Počas stretnutia naživo zájdeme aj do priestorov, do ktorých sa v online priestore ísť nedá. Vaše tkanivá sa budú učiť priamo od mojich tkanív a otvoria sa vám nové možnosti pre váš nervový systém ako so sebou narábať. 

V skupine na tréningoch vytváram veľký pocit bezpečia, vrúcne, prijímajúce a láskavá prostredie, do ktorého sa môžete plne uvoľniť a byť sama sebou.

Práca na živo je častokráť život meniaca a je to pre váš systém a telo veľké nasýstenie a výživa, z ktorej môžete ešte dlho po stretnutí čerpať bez veľkého úsilia, či námahy. 

Termín: 24.5 - 26.5.2024 (začiatok piatok podvečer o 17tej a koniec v nedeľu obedom cca. o 13tej hod.)

CENA za ubytovanie, stravu (plná penzia z bio, domácich surovín, vegánska/vegetariánska) a  užívanie spoločných priestorov nie je zahrnutá v cene programu - platí sa na mieste v hotovosti: 100eur / pobyt. 

Miesto: vzdelávacie centrum Natureza, Nová Baňa, Podhorská 13 (spanie v spoločných priestoroch). 

Začiatok programu je 22. januára 2024, čaká vás 12 oline stretnutí na zoom-e a 1 stretnutie naživo.

Prvé dve stretnutia budeme venovať zarámcovaniu témy, aby ste intelektuálne aj somaticky uchopili "stratené časti" a aby ste vedeli ako ich u seba hľadať a pozorovať v bežnom živote počas dňa. Každá z vás si spraví vlastnú mapu svojich častí, kde si ich pomenujete, popíšete, nakreslíte :). 

Dáte svojim častiam plnú prítomnosť a budete pracovať so svojím vnútorným dialógom. Budete rozvíjať vašu všímavosť: ako ktorá časť u vás funguje, ako vtedy rozprávate, ako sa hýbete, čo potláčate, čo nechcete vidieť, ktoré vaše časti sa navzájom majú radi a ktoré nie, ako medzi sebou fungujú, čo je naučené a čo je vaše pravdivé, aká je vaša ESENCIA. 

Budete veľa robiť s láskavosťou k sebe, aby ste sa v ťažkých chvíľach vedeli o seba postarať, aby ste si boli sami sebe oporou. 

Budete rozvíjať vašu nehodnotiacou časť, tá ktorá nehodnotí, neposudzuje a budete sa učiť ako narábať so sebou tak, aby ste nestrácali energiu a životnú silu. 

Postupne somatickou prácou budete zobúdzať všetky vaše časti, ktoré boli potlačené, nevidené, prehliadané. Na živom tréningu prehĺbite túto prácu o somatické zážitky, do ktorých sa v online priestore ísť nedá. 

Koncept online stretnutia: na začiatku bude krátke zdieľanie, ako sa s danou témou máte, čo nové u seba pozorujete. Potom bude vždy nasledovať vedomá práca s telom a záverečné zdieľanie. 

PRE KOHO je program vhodný: do programu môže ísť každý, kto más skúsenosti s prácou s telom, komu to dáva zmysel a kto si prešiel niektorým z mojich programov (Psychosomatická cesta, Prepojená so sebou, Ži slobodne bez úzkostí a strachov) alebo absolvoval niektorý z tréningov naživo Somatickej školy emocionálnej plynulosti. 

Ak ste si nie isté, či je tento program pre vás vhodný, napíšte nám na podpora@tajomstvorecitela.sk, prejdeme si to s vami. 

CENA: 

jednorázová platba 950 €  

 

alebo 

 

mesačné platby: 

6 x 174 € (1044 €) 

V cene programu sú zoom stretnutia, moja podpora - otázky, odpovede, zdieľanie, a tréning naživo.

 

Miesto v programe vám zarezervujeme po uhradení minimálnej zálohy 174eur. 

 

Pre prihlásenie do programu napíšte na:  podpora@tajomstvorecitela.sk

 

Ak je pre vás polročný záväzok veľa alebo vás skôr lákajú iba veci na živo, pridajte sa k jarnému behu tréningov naživo Somatická škola plynulosti emócií alebo si doprajte dlší čas pobytu vo svojom tele počas zimného ústrania Hlboký návrat k sebe.

 

Chcete info k tréningom?

 

Kliknite na tlačidlo nižšie: 

ZAŽÍVATE TO

Domnievam sa, že ak ste sa dostali na túto stránku,  samé ste už v momente, kedy svojím životom dávate referenciu mojej práci. Niekedy je však milé sa buď medzi tými referenciami nájsť, alebo si prečítať príbehy ďalších žien. 

AK JE POLROČNÝ ZÁVÄZOK PRE TEBA VEĽA, MÔŽEŠ SA PRIDAŤ DO JARNÉHO BEHU SOMATICKEJ ŠKOLY PLYNULOSTI EMÓCIÍ (séria 3 tréningov naživo)

 

Tréningy povediem ja, MONIKA STEHLÍKOVÁ

Ako somatická psychoterapeutka sa venujem tanečnej psychoterapii už viac ako dve desaťročia a som mamou tohto prístupu na Slovensku.

Moju prácu výrazne ovplyvnil výcvik Dance Movement Psychotherapy, mindfulness, tantra, čchi-kung a holotropná prax. V súčasnosti skúmam pohybový prístup Continnum movement, ktorý vytvorila Emilie Conrad, a ktorý pracuje s tekutým systémom tela, fluiditou a vedomím tela. Mojou túžbou je pomôcť ľuďom, aby sa napojili na ich vnútornú životnú pulzujúcu silu, uvoľnili hlboké štruktúry tela, v ktorých sa uchovávajú dávno zabudnuté spomienky či vzorce, ktoré ich nevedome organizujú. Z celého srdca želám každému, aby spoznal svoju esenciu, totalitu bytia a mystérium, ktorým je telo a život. Tak môže zažívať tichú (možno nikým nevidenú), ale plne živú extázu životu.