Prepojená
so sebou 

Vykroč a zmeň svoj život ženy:

pre seba, pre tvoje deti, pre naše komunity a planétu.

6 MODULOVÝ ponor do ženskosti, jemnosti, sexuality a vyžarovania

6 MODULOVÝ ponor do ženskosti, jemnosti, sexuality a vyžarovania

Som otvorená viesť objavnou cestou ženskosti a prepojenia so sebou tie z vás, 

ktoré cítia, že dozrel čas ŽIŤ INAK ako doteraz. 

 

Ženy, ktoré sa nájdu v nasledujúcich riadkoch

a zatúžia po ZMENE. 

Ak sa nevieš rozhodnúť, či je program pre teba vhodný, napíš nám na podpora@tajomstvorecitela.sk a my ti poradíme.  

Často ako ženy kráčame životom strhané, ubolené, utrápené. Bežíme, aby sme všetkých "nakojili", len na seba akosi zabúdame. 

Iným odpustíme, ale na seba sme často tvrdé. Kdesi v hĺbke srdca vieme, že je to nezdravé, ale rokmi sme si na sebapopieranie, sebaspochybňovanie a podceňovanie tak zvykli, že už sa v tom strácame a bojíme sa, že skĺzneme do egoizmu. 

Všetko zvládame samé. Bojíme sa žiadať o pomoc, byť krehké a jemné. Bojíme sa vlastnej zraniteľnosti, aj keď práve niekde tam je ukrytá naša sila: a my to kdesi v hĺbke svojho srdca vieme.

Bojíme sa uvoľniť do vlastného tela a sexuálneho potešenia. Máme strachy a obavy dovoliť si byť viac ženské, viac sexy a CÍTIŤ. 

Byť jemnou a mäkkou je ako ísť do jamy levovej,
pretože kdesi vo vnútri nesieme presvedčenie,
že nikto tu nie je pre nás, 
aby nás podporil tak,
akoby sme to skutočne potrebovali.

ČO MYSLÍŠ, AKO JE VÔBEC MOŽNÉ,

ŽE STRÁCAME PREPOJENOSŤ

S VNÚTORNOU JEMNOSŤOU A ŽENSKOSŤOU?

... na vedomej či nevedomej úrovni...

 • Znižujeme a devalvujeme to, čo cítime a vnímame, pretože často krát je viac oceňovaná racionalita, ako intuícia.
 • Potreby iných staviame na prvé miesto, potláčame vlastné potreby a oni niekde v nevedomí vytvárajú hlbokú frustráciu. Vyhovárame sa na veľa povinností, málo peňazí a času. "Hojnosť je tu pre iných, mňa nejako obchádza."
 • Nepestujeme vlastnú záhradu ruží: našu cenu a hodnotu vnímame často krát v spätných väzbách okolia, v tom, ako nás oceňujú iní, prijímajú či akceptujú. Niekedy je naša hodnota iba priamo úmerná nášmu vzťahu s partnerom. Naučili sme sa byť "závislé" na láske a ocenení, ktoré prichádza zvonku. Málo pestujeme sebalásku a sebaprijatie.
 • Veríme, že prijatie a lásku je možné "si kúpiť", keď cúvneme, vzdáme sa samých seba, poprieme svoje túžby a sny. Možno to takto robila naša mamina, alebo sa tento model odovzdáva z generácie na generáciu alebo nás to naučila spoločnosť.
 • Bojíme sa vlastnej sexuality, lebo sme často počúvali, že je zlá a treba ju krotiť, že nás môže priviesť do nešťastia a sexy ženy sú mrchy.
 • Blízkosť, vrúcnosť a spolupatričnosť je drahá a platí sa za ňu sakra veľa: platí sa za ňu odmietnutím seba.

...cítiš volanie rozvíjať v sebe ženskosť, jemnosť a ponoriť sa do sebalásky?

Minimálne 6 týždňov postavíš samú seba na prvé miesto: aj keď budeš chodiť do práce, alebo sa budeš starať o deti a variť pre celú rodinu, vždy sa počas DŇA NA CHVÍĽU SPOMALÍŠ a...

Krok po kroku bude v kolobehu života odkrývať vlastné prepojenie so sebou. So svojou ženskosťou, jemnosťou, láskavosťou, ale aj spontánnosťou a sexualitou. Ako semienko sa nejaký čas skrýva v zemi, aj tvoju prácu možno spočiatku nebude vidno.

Ale po niekoľkých týždňoch sa rozvinie tvoja seba-láska a prijatie, ktoré nič nestojí: "iba" tvoju pozornosť a začnú z toho profitovať aj všetci okolo. 

...lebo žena je skutočným
zdrojom ľudského tepla,
ohňom v krbe,
príjemnou vôňou,
z ktorej sa chce každý nadýchať,
ak sama prekypuje láskou,
ak dáva z nadbytku,
nie zo strádania...

6 MODULOVÝ MENTORINGOVÝ PROGRAM 

KAŽDÝ DEŇ JEDEN KROK NA CESTE K ŽENSKOSTI, JEMNOSTI, LÁSKAVOSTI, SLOBODNÉMU SEXUÁLNEMU PLYNUTIU A VYŽAROVANIU

Ako program funguje?

 • Program je prístupný na individuálnej báze celoročne, v lete 2024 beží v skupine pod mojím osobným vedením. Začíname v 8. júla 2024 a všetky materiály ti budú dostupné celý rok. Je kombináciou živých stretnutí so mnou (dátumy upresníme), záznamov zo živých stretnutí z minulých rokov, profesionálne spracovaných videí a pripraveného materiálu.
 • Po zaplatení faktúry ti prídu prístupové heslá do členskej zóny PREPOJENÁ SO SEBOU, kde sa budú uvoľňovať postupne materiály a tiež je komunikačná zóna.
 • MENTORING naživo: v lete keď beží program v skupine, je vytvorený priestor pre online stretnutie a spoločné zdieľanie, ako sa ti darí v programe. V lete ťa čakajú 3 stretnutia. Počas roka je celoročne otvorená komunikácia v podpornej fcb skupine pre všetky ženy, ktoré majú program.
 • Program je zostavený z drobných úloh, ktoré je jednoduché zapracovať do každodenného rytmu života (strava, zvedomenie, pohyb, či-kung, joga, tantra, sexualita) a dlhších mentoringov, na ktoré si nájdeš čas, kedy ti to bude vyhovovať.

Prístup na jeden rok

Možnosť zapojiť sa do programu počas celého roka, kedykoľvek.

 

So skupinou od 8. JÚLA 2024 (3 mentoringy naživo + moje sprevádzanie 6týždňov)

Ceny sú uvedené vrátane DPH.
Pre uplatnenie možnosti 3 mesačných platieb s miernym navýšením ceny,
prosím, prejdite na stránku >>>

Ak sa nevieš rozhodnúť, či je program pre teba vhodný, napíš nám na podpora@tajomstvorecitela.sk a my ti poradíme.  

Kto ťa programom povedie?

Volám sa Monika Stehlíková a bude mi cťou ťa sprevádzať týmto programom. Som vyštudovaná psychologička a psychoterapeutka a celoživotne sa venujem práci s telom a jeho rečou.

Mojou túžbou je, aby ženy, s ktorými pracujem, nadobudli prirodzené sebavedomie a prehĺbili úprimné prijatie samých seba.

Verím v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. A profituje z toho aj celé jej okolie. 

Sama som vyrastala v rodine, kde nad ženskosť a jemnocit sa postavilo odopieranie a pracovitosť, nad intuíciu a cit bol postavený rozum a tvrdosť, a sexualita bola niečím zlým a skazeným. Z týchto vzorcov som vystúpila. Som jemná, nežná, láskavá, no zároveň divoká a ženská. 

Poď, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

Hodnota programu

PRÍSTUP NA 1 ROK
(365 DNÍ)

LEN ZA

517 €

Ceny sú uvedené vrátane DPH.
Pre uplatnenie možnosti 3 mesačných platieb s miernym navýšením ceny,
prosím, prejdite na stránku >>>

Do programu som pozvala špeciálnych hostí

Daniela Trudičová, ktorá ťa prevedie svetom ženskej CYKLIČNOSTI, menopauzy a uvedení svojich dcér do sveta žien

Stella Krenčejová sexual-body-worker, s ktorou sa budeme baviť o  zraneniach zapísaných v našej Ióny 

Martin Vrabko spolu s Luckou Pajszerovou pripravili vnímavý a prekrásny rozhovor o slow sexe

Zuna Vesan Kozánková, žena s hlbokým poznaním tela a prepojenia pripravila pohybové meditácie na prepojenie sa so ženským orgánmi, ich vitalizáciou a regeneráciou

Lenka Žabková, joginka, ktorá pripravila pohybové cesty emócií pre plynulosť a uvoľnenie stagnácie v tele 

Renáta Ra Gulabi sa podelí o tajomstvá ióny vajíčok pre posilnenie ženskosti, krásy a hlbokého liečenia 

O múdrosť, ako sa stravovať, aby ste podporovali vašu krv a srdce, sa s vami podelí AlchyMilka 

Mirka Čurilla, ktorá sa venuje tvárovej jóge a psychosomatike a pripravila uvoľnenie ťažkých emócií z tváre.

ONLINE PROGRAM PREPOJENÁ SO SEBOU zahŕňa

 • 6 modulový online mentoringový program.
 • Webináre so mnou: práca so sexualitou a telom, aby bolo uvoľnené, priechodné, dokázalo prepustiť staré zranenia a otvorilo sa spontánnosti, živosti a orgazmickým vlnám.
 • Rozhovory: 1, o cykličnosti, o menopauze 2, o vaginálnom mapovaní a sexuálnych traumách zapísaných v našej ióny 3, rozhovor o používaní iony-vajíčka a jeho prínose pre každodenný život 5, rozhovor o slow sexe
 • Pohybové cesty na spriechodnenie emócií, ktoré v tele doteraz stagnovali
 • Pohybové meditácie na prepojenie sa so ženským pohlavnými orgánmi pre hlboké liečenie a transfomáriu zranení
 • Špeciálna masáž pre páry na vzájomné zblíženie, zobudenie vnímavosti a citlivosti (je možné tiež si obdobnú masáž dopriať aj sama - ak momentálne nemáte s kým masáž zdieľať)
 • 25 výziev, väčšina z nich profesionálne natočených videí pre podporu procesu TRANSFORMÁCIE zo stagnácie do plynulosti a živosti (videá sa budú uvoľňovať postupne)
 • Záznamy z mentoringov so mnou ako možnosť vzájomnej podpory a zdieľania.
 • Pomoc a motivácia na každodennej báze.
 • Podpora iných rovnako naladených žien, Moniky a celého jej tímu.
 • Prístup ku všetkým materiálom 1 rok.

Cena celého programu

PRÍSTUP NA 1 ROK
(365 DNÍ)

LEN ZA

517 €

Ceny sú uvedené vrátane DPH.
Možnosť 3 splátok s miernym navýšením ceny.
Pre uplatnenie tejto možnosti, prosím, prejdite na stránku >>>

ČO POVEDALI ŽENY, PO SKONČENÍ PROGRAMU?

Program Prepojená so sebou bol pre mňa veľmi obohacujúcim. Štruktúra, systematickosť, skutočne množstvo inšpirácii, nahustené na 6 týždňov….akože wau. Bol to asi môj prvý program, kde som si dovolila ísť podľa môjho tempa. Niekedy som Monikine inšpirácie len počúvala, a vlastne neuskutočnila, iné som hneď spravila a opakovala niekoľko dni, a niektoré som ani neotvorila. Púšťať výkon, je to, čo ma život volá uskutočňovať. Počas programu som organicky mala niekoľko zážitkov, ktoré dnes majú pre mňa obrovskú, obrovskú hodnotu. Za mňa, obrovské ďakujem. A prajem každej žene, aby si dovolila ísť za svojim vnútorným hlasom s odvahou. Oplatí sa.
Števka Pastoreková
V programe som zavnímala, že mám samú seba viac na dosah, viac sa počúvam a vnímam. Držala som sa veľmi jednoduchej a zrozumiteľnej Monikinej rady “ všímaj si v priebehu dňa, v bežných momentoch, ako sa tak naozaj máš”. Keď som si všimla, že tieto momenty naskakujú prirodzene, bol to pre mňa príjemný signál, že som viac so sebou a viac vo svojom tele, môžem vďaka tomu predísť padaniu na dno svojich síl a vrátiť sa do svojho stredu, byť viac v harmónii. Zároveň som si uvedomila, že vnímať sexualitu znamená vnímať celistvú osobnosť, nielen intímne prejavy. Sú to prijemné postrehy, potrebné každej žene, odporúčam a Monika ďakujem.
Miroslava Čopová
Otázku ako sa cítim a čo by som chcela robiť si už pokladám viackrát denne. Respektíve čo by som spravila, aby som sa podporila, vyživila, keď cítim už taký vnútorný nepokoj a viem, že by to už išlo do mojej nespokojnosti. Ale tieto krásne meditácie uzdravenia to je proste na nezaplatenie. Ďakujem za tento krásny kurz. Veľa aha momentov a hlavne zvedomenia práce na rôznych častiach tela, vedomia a uvoľňovania. Krásne spracované profesionálne videá, krásna vedomá Monička. Proste WAU.
Lívia Kišacová
Monika vytvorila veľmi bezpečný priestor v programe. A tiež počas ws naživo. Ja som sa cítila v bezpečí, bez ohrozenia, bez potreby výkonu. Slová nie sú dostatočné vyjadriť to, ako to mám, všetky tie aha momenty ale asi najviac je: Zážitok, že som živá. Reálny fyzický zážitok živosti, bez hlavy, bez úsilia a výkonu. Cítiť Život v nohách, kostiach a hýbať sa v ňom. Reálne cítiť v tele, nie o tom snívať. Stretnúť sa v tele so sebou, so Životom. Pre mňa bola, a ešte je, výzva dovoliť si cítiť. Cítiť v tele. Dovoliť, aby sa aj vyplavilo to, čo ma nevedome organizuje. Čo ma viedlo k úplnému oddeleniu tela od duše a ducha. Čo ma robilo rigidnou necítiacou bytosťou. Chce to guráž stretnúť sa s bolesťou, ktorá sa s tým celým vyplaví. Keď niečo nové ožíva, iné musí umrieť, to čo splnilo v svojom čase svoju funkciu, ale už mi neslúži a mi škodí. Chce to pre mňa guráž pozrieť sa smerom dnu. K sebe. Cítiť. Vidieť. Nehodnotiť. Prijať. Mňa moje telo samé volalo. Tá divoška vo mne to nikdy nevzdala. Aj keď som ju pravidelne potlačila a zahrabala hlboko, aby som necítila, lebo to bolo pre mňa bezpečnejšie, istejšie. A ja som za to nesmierne vďačná Životu, ktorý to nikdy nevzdal a nevzdá Divoške vo mne Samej sebe, že to nevzdávam.
Terka Vrábeľová
Program je úžasný, nechcem písať bol, lebo stále sa vraciam k jednotlivým nahrávkam a uvedomujem si, ako ma posunuli - vo vnímaní seba samej, môjho tela, pochopení života, plynutia.... Už mám za sebou viacero kurzov a veľa vecí som si myslím aj spracovala, pochopila, ale tento kurz mi to zas krásne pospájal a doložil chýbajúce puzzle. Veľké ďakujem tebe a všetkým ostatným, čo ste ho pripravili - úžasná práca, jemnosť, distingvovanosť a múdrosť akou sa venuješ jednotlivým témam, krásne prepojenie cez stravu- dych- zvuk. Som rada, že som si ta našla na mojej ceste života.
Zuzana Prepiaková
Cítim silnejšie scitlivenie tela, a reagujem na svoje pocity, ktoré sú tak silné, že ich nemôžem ignorovať, ale dôverujem im natoľko, že sa na základe nich rozhodujem, aj keď moja myseľ vie, že v tom rozhodnutí budem osamelá a nepríde podpora. Ale viem, že som v prepojení sama so sebou a to je to, čo v skutočnosti chcem. Práca s telom ma fascinuje, lebo zakaždým, ma to posúva niekam ďalej a odkrývajú sa mi rôzne vrstvy mojej osobnosti, aj tie, ktoré som počas života potlačila. Pri práci s telom cítim, že moja esencia ožíva a dotýka sa ma život, ktorý je vo mne, cítim organicitu života, ktorej som predtým nedávala pozornosť, veľa vecí dokážem vnímať a cítiť, bez toho aby som nad tým premýšľala, mám v živote menej zmätku a chaosu.
Eva Crmanová
Veľmi inšpiratívny program. Bol zameraný na posilnenie ženskej stránky, ktorá je v dnešnej spoločnosti a čase v ústraní a "po tichu". Pre mňa bol napríklad jeden z úžasných zážitkov Rituál omladenia - oslava prsníkov, a to tak po fylozoficko-duchovnej rovine, ako aj samotné cvičenie. Celkovú koncepciu kurzu aj konkrétne spracovanie som vnímala veľmi pozitívne a pre mňa vyhovujúco a podporujúco.
Vladimíra Mačuhová

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

Možnosť 3 splátok s miernym navýšením ceny.
Pre uplatnenie tejto možnosti, prosím, prejdite na stránku >>>

Poď, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

Program PREPOJENÁ SO SEBOU 

PRÍSTUP NA 1 ROK

Možnosť zapojiť sa do programu počas celého roka, kedykoľvek.

 

Alebo so skupinou a Monikiným sprevádzaním v lete
(6 týždňov + 3 mentoringy naživo), začíname 8. júla 2024. 

Možnosť 3 splátok s miernym navýšením ceny.
Pre uplatnenie tejto možnosti, prosím, prejdite na stránku >>>

Program tém jednotlivých MODULOV 

(rozkliknite)

PRÍSTUP NA 1 ROK
(365 DNÍ)

517 €

Ceny sú uvedené vrátane DPH.
Pre uplatnenie možnosti 3 splátok s miernym navýšením ceny prosím, prejdite na stránku >>>