Z HLAVY DO TELA

6 mesačný MASTER ONLINE PROGRAM

Z HLAVY DO TELA

6 mesačný MASTER ONLINE PROGRAM

TOTO VIDEO SI URČITE POZRITE, AK MÁTE ZÁUJEM o kurz

hľadám ľudí, ktorým pomôžem zmeniť život tým, že objavia hlbokú inteligenciu tela, naučia sa plynúť životom bez tlaku myšlienok, zahlcujúcich emócií a obnovia v sebe zdravie, vitalitu a rovnováhu. 

hľadám ľudí, ktorým pomôžem zmeniť život tým, že objavia hlbokú inteligenciu tela, naučia sa plynúť životom bez tlaku myšlienok, zahlcujúcich emócií a obnovia v sebe zdravie, vitalitu a rovnováhu. 

TOTO VIDEO SI URČITE POZRITE, AK MÁTE ZÁUJEM O PROGRAM

 hlavné témy

NADOBUDNUTIE SEBAVEDOMIA A SILY
obnovenie
rovnováhy
láskavosť
a súcit k sebe
obnovenie
sexuálnej energie

nie je to obyčajný kurz, ale 

 master program 

  • Systematická práca s vedomím v tele otvára možnosť aktivácie hlbokých regeneračných mechanizmov tela
  • Ak chcete vystúpiť z toxických návykov, vyliečiť sa alebo nespadnúť do zacyklenia, potrebujete REKALIBROVAŤ NERVOVÝ SYSTÉM. V tomto programe vás naučím, ako.
  • Často krát pri technikách, ktoré sa budete v kurze učiť, dochádza k prepisu DNA a výskumy potvrdzujú, že na úrovni buniek dochádza k syntéze nových bielkovín a tým aj uvoľnení plného potenciálu toho KÝM STE.

 SKÚSENOSTI ABSOLVENTOV MOJICH PROGRAMOV

TELO SOM ODSÚVALA NA OKRAJ SVOJEJ POZORNOSTI,
ale OBJAVILA SOM, AKÚ MÁ LIEČIVÚ A ZÚZEMŇUJÚCU SILU 

Pre mňa je veľkým darom zistenie, akú má telo uzemňujúcu a liečivú silu. Aj pred kurzom som už vnímala kedy jednám z pozície ega: zo strachu, z hnevu, ale častokrát uvedomenie toho nestačilo. S Monikou som sa naučila dostať sa do stredu prostredníctvom práce s telom. Či už cvičeniami zameranými na emócie alebo predychávaním membrán – to je proste úžasné. Častokrát sa mi zrodí sám od seba úsmev na tvári a dostaví sa pokoj. Nikdy by som si nepomyslela, že to dosiahnem zvedomením tela. Veď telo som častokrát odsúvala na okraj svojej pozornosti. Obrovským darom je pre mňa návod na pestovanie láskavosti samej k sebe lebo opäť teória je jedna vec a prax úplne iná. No a mapa života mi ukázala toľko právd o sebe spôsobom, ktorým som ich schopná prijať a pracovať s nimi. Je zaujímavé, že som to zvládla sama. Uvedomila som si, že práve ja som vždy mala kľúč k tomu, čo som predtým riešila s inými. Ďakujem Monika za tieto dary. Musím sa pridať k ostatným dievčatám – dary z tohto programu mi zmenili život. Ďakujem!
Jana Čilli

NAUČILA SOM SA Získať energiu zo všetkých emócií a previedla si ma bolesťou a stal sa zázrak, začala sa mi páčiť autenticita a uvoľnenie. 

Myslela som si, že sa poznám. No pri programe u Moniky Stehlíkovej som zistila, že som dovtedy málo verila svojim pocitom a niektoré som bola zvyknutá potláčať. Veľa vecí som neriešila, lebo som sa bála a nevedela som ako to mám urobiť. Naučila si ma Moni, ako dýchať pre svoje telo, ako masírovať svoje necitlivé časti. A čo bolo pre mňa najsilnejšie odhalila si mi tajomstvo psychických častí. Naučila si ma spracovávať úzkosť, hnev, strach, bezmoc. A čím si ma previedla pri práci s bolesťou, tak na to nikdy nezabudnem a denne to pre svoj život používam. Naučila som sa vďaka tebe získavať energiu zo všetkých druhov emócií. Vďaka tvojmu mentoringu som dostala silu predýchavať strach, úzkosť, sklamanie...a stal sa zázrak. Začala sa mi veľmi páčiť tá autenticita, ktorú som cítila. Mala som oporu v tvojej múdrosti a úplne uvoľnila telo. Telo mi začalo rozprávať príbeh a ja som dôverovala svojim potrebám. Za túto životnú navigáciu som veľmi vďačná.
Mirka Čurila

prečo je potrebný vstupný rozhovor? 

  • Prvým dôvodom je, že master program nestojí zopár eur a ide o väčšiu finančnú investíciu. Chcem mať istotu, že tí, ktorí do programu zainvestujú, budú z neho profitovať a predčí ich očakávania.
  • Druhým dôvodom je, že tam chcem mať ľudí, ktorí na svoje ceste už došli do momentu, že si vedia na seba nájsť čas a sú ochotní so sebou pracovať a techniky zavádzať do praxe, pretože to je jediný spôsob, ako dosiahnuť želanú ZMENU.
  • Tretím dôvodom je, žeby som rada ošetrila, že program vám skutočne môže pomôcť: často krát v tele viaznu ťažké traumy, ktoré si vyžadujú individuálnu prácu, nie skupinu. Chcem byť voči vám úprimná a zbytočne vás nezavádzať.

KTO VÁS BUDE SPREVÁDZAŤ PROGRAMOM? 

Monika Stehlíková je sprievodkyňou na ceste k hlbokému prepojeniu s telom a jeho múdrosťou. Je psychoterapeutkou a odborníčkou na vedomú prácu s telom.

Monika má ukončenú psychológiu, tanečno pohybovú psychoterapiu, symboliku tela a mnohé prístupy práce s telom.

Je autorkou obľúbenej knihy Tajomstvo reči tela.

Jej programami, tréningami a konzultáciami prešli tisíce ľudí.

Pracuje s veľkou dávkou ľudskosti a profesionality. Jej hlbokou túžbou je, aby sa na Slovensku žilo s väčšou ľahkosťou. Ako? Cez láskavosť k sebe!   

Ak sa vám program pozdáva a máte pocit, žeby som vám vedela pomôcť,
dohodnite si s nami vstupný rozhovor. 

Trpela som migrénami a už som sa viac nechcela dopovať liekmi. Naučila som sa počúvať telo, zastaviť sa a vnímať, kde prekračujem vlastné hranice. Bolesti hlavy sa nerozvinú, bolesť ustúpi. Je to pre mňa tak nové a tak úľavné. Otvára sa mi nový priestor, kde sa naučená bezmocnosť mení na možnosť voľby. Z celého srdca ďakujem.
Magdaléna Uhliariková
Monika, práca s tebou je zázrak! Je to neskutočné, oslobodzujúce, konečne po rokoch som to zase ja. Našla som v sebe veľkú istotu, pokoj, som neskutočne vyrovnaná. Vnímam veľký pokrok: viem regulovať migrénu cez dýchanie, upkojili sa mi tiky pod očami a dokonca aj bolesť platničiek, ktorá ustupuje tak do 10minút. Nie som už v kŕčoch, už vôbec nie.
Alena Mesárošová
Vďaka práci s Monikou sa učím cez jednoduché cvicenia vnímať svoje telo. Je to nádherná a objavná cesta, pretože cez telo spoznávam aj seba. Úžasne je, že si začínam oveľa viac užívat prítomnosť, a dostávam sa bližšie k srdcu a k tomu čo naozaj v živote chcem. V Monike cítim veľkú podporu a jej vedenie a mentoringy sú obrovským prínosom na tejto ceste k sebeláske a prijatiu.
Gerda Tumová