Z HLAVY DO TELA

MASTER PROGRAM MONIKY STEHLÍKOVEJ

JESEŇ JE OBDOBÍM, kedy sa najčastejšie zhoršujú úzkosti, prejavy depresie, symptómy tetánie a celkovej nepohody. Rada vám pomôžem. sú viaceré možnosti a rada by som vám ponúkla tú najlepšiu. Vaše odpovede spracujem úplne zdarma a ozvem sa vám s tou najvhodnejšou verziou. 

1. Aké máte skúsenosti práce s telom? (napríklad joga, tantra, chi-kung, thai-chi, alebo beh, posilňovňa etc.)*
2. Prečo vás láka vedomejšia práca s telom?*
3. V krátkosti mi, prosím, popíšte, čo vás najviac motivuje sa dlhodobejšie venovať vedomej práci s telom (možno ochorenie, fyzické ťažkosti alebo skôr úzkosti, depresie či iná psychická záťaž). Čím viac mi napíšete, tým lepšie vám budem vedieť pomôcť.*
4. Skúšali ste tento „problém“ riešiť aj inými prístupmi? Ktorý vám sedel najviac, ktorý naopak nepriniesol žiaden efekt?*
5. Myslíte si, že vám viem pomôcť?*
6. Prečo si myslíte, že som práve tým človekom, ktorý vám dokáže pomôcť?*
7. Boli ste v niektorom mojom programe? Ak áno, napíšte mi prosím, v ktorom.*
Meno*
Priezvisko*
Telefón*
E-mailová adresa*
Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre ďalšie kontaktovanie a s občasným zasielaním inšpiratívnych a marketingových emailov od BodyTalks s.r.o. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo "Odhlásiť sa" v každom zaslanom emaily. Viac informácií o ochrane osobných údajov »

prečo je potrebný dotazník? 

  • Prvým dôvodom je, že existuje niekoľko programov zameraných na zvládanie stresu, úzkostí či vnútornej neistoty. Vďaka vašim odpovediem vám budem vedieť odporúčať tú najvhodnejšiu formu pre vás.
  • Druhým dôvodom je, že ten, kto skutočne chce, dotazník vypíše a ja mu rada pomôžem. Je to prejav dôvery, vážim si ho rovnako, ako si vážim môj čas, moje skúsenosti a pomoc.
  • Tretím dôvodom je, žeby som rada ošetrila, že program vám skutočne môže pomôcť: často krát v tele viaznu ťažké traumy, ktoré si vyžadujú individuálnu prácu, nie skupinu. Chcem byť voči vám úprimná a zbytočne vás nezavádzať.