Z HLAVY DO TELA

POLROČNÝ MASTER ONLINE PROGRAM

PRIPravme sa spoločne na náš rozhovor. vy - vyplnením dotazníka a ja - jeho vnímavým čítaním. Tento priestor prípravy je dôležitý, pretože chcem, aby ste v programe zažili transformáciu spôsobu bytia - a to je veľká vec! 

1. Aké máte skúsenosti práce s telom? (napríklad joga, tantra, chi-kung, thai-chi, alebo beh, posilňovňa etc.)*
2. Prečo vás láka vedomejšia práca s telom?*
3. V krátkosti mi, prosím, popíšte, čo vás najviac motivuje sa dlhodobejšie venovať vedomej práci s telom (možno ochorenie, fyzické ťažkosti alebo skôr úzkosti, depresie či iná psychická záťaž). Čím viac mi napíšete, tým lepšie vám budem vedieť pomôcť.*
4. Skúšali ste tento „problém“ riešiť aj inými prístupmi? Ktorý vám sedel najviac, ktorý naopak nepriniesol žiaden efekt?*
5. Myslíte si, že vám viem pomôcť?*
6. Prečo si myslíte, že som práve tým človekom, ktorý vám dokáže pomôcť?*
7. Boli ste v niektorom mojom programe? Ak áno, napíšte mi prosím, v ktorom.*
Meno*
Priezvisko*
Telefón*
E-mailová adresa*
Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre ďalšie kontaktovanie a s občasným zasielaním inšpiratívnych a marketingových emailov od BodyTalks s.r.o. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo "Odhlásiť sa" v každom zaslanom emaily. Viac informácií o ochrane osobných údajov »

prečo je potrebný vstupný rozhovor? 

  • Prvým dôvodom je, že master program nestojí zopár eur a ide o väčšiu finančnú investíciu. Chcem mať istotu, že tí, ktorí do programu zainvestujú, budú z neho profitovať a predčí ich očakávania.
  • Druhým dôvodom je, že tam chcem mať ľudí, ktorí na svoje ceste už došli do momentu, že si vedia na seba nájsť čas a sú ochotní so sebou pracovať a techniky zavádzať do praxe, pretože to je jediný spôsob, ako dosiahnuť želanú ZMENU.
  • Tretím dôvodom je, žeby som rada ošetrila, že program vám skutočne môže pomôcť: často krát v tele viaznu ťažké traumy, ktoré si vyžadujú individuálnu prácu, nie skupinu. Chcem byť voči vám úprimná a zbytočne vás nezavádzať.