Somatické uzdravenie vnútorných zranení

AKCIA SKONČILA

 VYBER SI PRE SEBA TÚ NAJLEPŠIU MOŽNOSŤ

ZĽAVY A ZVÝHODNENÝ BALÍČEK ešte 3 extra dni. 

 

ROČNÁ TRANSFORMAČNÁ CESTA K CELISTVOSTI

Získate:
8 online mentoringov priamo so mnou vždy prvý pondelok v danom mesiaci (január 8.1.2024)
30 podporných mailov s transformačnou úlohou pre konkrétny týždeň
CELOROČNÁ podporná skupina
ROČNÝ PRÍSTUP k 3 transformačným online programom:
ŽI SLOBODNE bez úzkostí a strachov
PSYCHOSOMATICKÁ CESTA
RITUÁL ODPUSTENIA
+ BONUSY - ROČNÝ PRÍSTUP:
#1 ONLINE KURZ: 10 NÁVYKOV K PRIRODZENEJ SEBAISTOTE
#2 ONLINE KONFERENCIA NA VLNE ŽIVOTA

HODNOTA 3.000€ 

CENA 1.550 €

Videjko, čo ťa čaká v programe a všetky detaily nájdeš na tomto tlačidle. MOŽNOSŤ splátok 12 x155€

alebo prístup na 12 mesiacov

PONUKA PLATÍ LEN POČAS TRVANIA MINISÉRIE

Naša transformačná cesta bude mať 20 mesiacov, začneme v novembri 2023 do júna 2024, leto budeme mať voľno a integračnú časť sep.- október 2024

ŽI SLOBODNE
bez úzkostí
a strachov

Získate ročný prístup
k 6-modulovému mentoringového
online programu v skupine
a v členskej sekcii

CENA:  447€ 347 € (22% zľava)

 

SOMATICKÁ
ŠKOLA EMÓCIÍ 2024

iba 14 miest

Uprednostňujete pracovať naživo? 

CENA:  750€ 600 € (20% zľava)

Kliknite na tlačidlo nižšie a získajte viac informácií, o čom celá škola je:

Somatickú školu emocií si môžete objednať cez podpora@tajomstvorecitela.sk 

 VYBERTE SI PRE SEBA TÚ NAJLEPŠIU MOŽNOSŤ

dostupné už iba DNES

Balíček 3x
transformačných
online programov

Získate doživotný prístup do členských sekcií troch akadémií:
Život v zdraví a ľahkosti
10 návykov v prirodzenej sebaistote
Ži slobodne bez úzkostí

CENA:  961€ 480 € (50% zľava)

Ži slobodne
bez úzkostí
a strachov

Získate doživotný prístup
do 6-týždňového mentoringového
online programu v skupine
a v členskej sekcii

CENA:  447€ 347 € (22% zľava)

ZAŽÍVAJTE TO ISTÉ, ZASLÚŽITE SI TO

Program bol pre mňa veľmi obohacujúcim. Štruktúra, systematickosť, skutočne množstvo inšpirácii, nahustené na 6 týždňov….akože wau. Bol to asi môj prvý program, kde som si dovolila ísť podľa môjho tempa. Niekedy som Monikine inšpirácie len počúvala, a vlastne neuskutočnila, iné som hneď spravila a opakovala niekoľko dni, a niektoré som ani neotvorila. Púšťať výkon, je to, čo ma život volá uskutočňovať. Počas programu som organicky mala niekoľko zážitkov, ktoré dnes majú pre mňa obrovskú, obrovskú hodnotu. Za mňa, obrovské ďakujem. A prajem každej žene, aby si dovolila ísť za svojim vnútorným hlasom s odvahou. Oplatí sa.
Števka Pastoreková
V programe som zavnímala, že mám samú seba viac na dosah, viac sa počúvam a vnímam. Držala som sa veľmi jednoduchej a zrozumiteľnej Monikinej rady “ všímaj si v priebehu dňa, v bežných momentoch, ako sa tak naozaj máš”. Keď som si všimla, že tieto momenty naskakujú prirodzene, bol to pre mňa príjemný signál, že som viac so sebou a viac vo svojom tele, môžem vďaka tomu predísť padaniu na dno svojich síl a vrátiť sa do svojho stredu, byť viac v harmónii. Zároveň som si uvedomila, že vnímať sexualitu znamená vnímať celistvú osobnosť, nielen intímne prejavy. Sú to prijemné postrehy, potrebné každej žene, odporúčam a Monika ďakujem.
Miroslava Čopová
Otázku ako sa cítim a čo by som chcela robiť si už pokladám viackrát denne. Respektíve čo by som spravila, aby som sa podporila, vyživila, keď cítim už taký vnútorný nepokoj a viem, že by to už išlo do mojej nespokojnosti. Ale tieto krásne meditácie uzdravenia to je proste na nezaplatenie. Ďakujem za tento krásny kurz. Veľa aha momentov a hlavne zvedomenia práce na rôznych častiach tela, vedomia a uvoľňovania. Krásne spracované profesionálne videá, krásna vedomá Monička. Proste WAU.
Lívia Kišacová
Monika vytvorila veľmi bezpečný priestor v programe. A tiež počas ws naživo. Ja som sa cítila v bezpečí, bez ohrozenia, bez potreby výkonu. Slová nie sú dostatočné vyjadriť to, ako to mám, všetky tie aha momenty ale asi najviac je: Zážitok, že som živá. Reálny fyzický zážitok živosti, bez hlavy, bez úsilia a výkonu. Cítiť Život v nohách, kostiach a hýbať sa v ňom. Reálne cítiť v tele, nie o tom snívať. Stretnúť sa v tele so sebou, so Životom. Pre mňa bola, a ešte je, výzva dovoliť si cítiť. Cítiť v tele. Dovoliť, aby sa aj vyplavilo to, čo ma nevedome organizuje. Čo ma viedlo k úplnému oddeleniu tela od duše a ducha. Čo ma robilo rigidnou necítiacou bytosťou. Chce to guráž stretnúť sa s bolesťou, ktorá sa s tým celým vyplaví. Keď niečo nové ožíva, iné musí umrieť, to čo splnilo v svojom čase svoju funkciu, ale už mi neslúži a mi škodí. Chce to pre mňa guráž pozrieť sa smerom dnu. K sebe. Cítiť. Vidieť. Nehodnotiť. Prijať. Mňa moje telo samé volalo. Tá divoška vo mne to nikdy nevzdala. Aj keď som ju pravidelne potlačila a zahrabala hlboko, aby som necítila, lebo to bolo pre mňa bezpečnejšie, istejšie. A ja som za to nesmierne vďačná Životu, ktorý to nikdy nevzdal a nevzdá Divoške vo mne Samej sebe, že to nevzdávam.
Terka Vrábeľová
Kurz je úžasný, nechcem písať bol, lebo stále sa vraciam k jednotlivým nahrávkam a uvedomujem si, ako ma posunuli - vo vnímaní seba samej, môjho tela, pochopení života, plynutia.... Už mám za sebou viacero kurzov a veľa vecí som si myslím aj spracovala, pochopila, ale tento kurz mi to zas krásne pospájal a doložil chýbajúce puzzle. Veľké ďakujem tebe a všetkým ostatným, čo ste ho pripravili - úžasná práca, jemnosť, distingvovanosť a múdrosť akou sa venuješ jednotlivým témam, krásne prepojenie cez stravu- dych- zvuk. Som rada, že som si ta našla na mojej ceste života.
Zuzana Prepiaková
Cítim silnejšie scitlivenie tela, a reagujem na svoje pocity, ktoré sú tak silné, že ich nemôžem ignorovať, ale dôverujem im natoľko, že sa na základe nich rozhodujem, aj keď moja myseľ vie, že v tom rozhodnutí budem osamelá a nepríde podpora. Ale viem, že som v prepojení sama so sebou a to je to, čo v skutočnosti chcem. Práca s telom ma fascinuje, lebo zakaždým, ma to posúva niekam ďalej a odkrývajú sa mi rôzne vrstvy mojej osobnosti, aj tie, ktoré som počas života potlačila. Pri práci s telom cítim, že moja esencia ožíva a dotýka sa ma život, ktorý je vo mne, cítim organicitu života, ktorej som predtým nedávala pozornosť, veľa vecí dokážem vnímať a cítiť, bez toho aby som nad tým premýšľala, mám v živote menej zmätku a chaosu.
Eva Crmanová