Úprimne sa teším, že si tu. ZÍSKALA SI PRÍSTUP
k webináru o daroch bytia v ženskom tele 

7 krokov k hlbokému prepojeniu sa so sebou a svojou silou 

Monika Stehlíková

Úprimne sa teším, že si tu! ZÍSKALA SI PRÍSTUP
k webináru o daroch bytia v ženskom tele

7 krokov k hlbokému prepojeniu sa so sebou a svojou silou 

Hostiteľka: Monika Stehlíková

Teším sa, že si tu! ZÍSKALA SI PRÍSTUP
k webináru o daroch bytia v ženskom tele

7 krokov k hlbokému prepojeniu sa so sebou a svojou silou 

Hostiteľka: Monika Stehlíková

7 krokov k hlbokému prepojeniu sa so sebou a svojou silou 

Hostiteľka: Monika Stehlíková

Pohodlne sa usaď a ponor sa spolu so mnou do sveta ženského tela

Ak budeš vnímavo pristupovať k podnetom, ktoré odo mňa dostávaš, otvoria sa ti dvere k neobyčajne výživnému prepojeniu so svojím telom. Väčšina ľudí žije mimo svojho tela. Málo sa o vedomí v tele rozpráva a ešte menej ľudí to zažíva. Prepojenie so sebou a svojím telom sa dá obnoviť a život nadobudne úplne iný charakter. 

Nepríde to zvečera do rána, ani mávnutím čarovného prútika. Ale ak by ťa táto iniciačná cesta do tvojho tela lákala, vydláždila som pre teba cestu krok po kroku v jednom z mojich najlepších online programov Prepojená so sebou. Programom si môžeš prechádzať sama, vo svojom tempe s možnosťou kedykoľvek sa pýtať a dostať podporu v procese. SPOLOČNE AKO SKUPINA pôjdeme od 17. júla 2023 celých 6 týždňov. Materiál celého programu ti bude sprístupnený od momentu zaplatenia faktúry. Pre všetky detailné info, klikni na tlačidlo nižšie ↓

Teším sa na každú z vás!

Ak ťa práca s telom láka, ale nie si ešte na 100% rozhodnutá, vyskúšaj 3 dielny ochutnávkový program vedomej práce s telom MILENKA ŽIVOTA, ktorý pobeží od 14.6 - 20.6. 2023 

Zarezervovať si môžeš miesto na tomto odkaze: 

 SKÚSENOSTI žien, ktoré sa vnorili do svojho tela 

Trpela som migrénami a už som sa viac nechcela dopovať liekmi. Naučila som sa počúvať telo, zastaviť sa a vnímať, kde prekračujem vlastné hranice. Bolesti hlavy sa nerozvinú, bolesť ustúpi. Je to pre mňa tak nové a tak úľavné. Otvára sa mi nový priestor, kde sa naučená bezmocnosť mení na možnosť voľby. Z celého srdca ďakujem.
Magdaléna Uhliariková
Monika, práca s tebou je zázrak! Je to neskutočné, oslobodzujúce, konečne po rokoch som to zase ja. Našla som v sebe veľkú istotu, pokoj, som neskutočne vyrovnaná. Vnímam veľký pokrok: viem regulovať migrénu cez dýchanie, upkojili sa mi tiky pod očami a dokonca aj bolesť platničiek, ktorá ustupuje tak do 10minút. Nie som už v kŕčoch, už vôbec nie.
Alena Mesárošová
Vďaka práci s Monikou sa učím cez jednoduché cvicenia vnímať svoje telo. Je to nádherná a objavná cesta, pretože cez telo spoznávam aj seba. Úžasne je, že si začínam oveľa viac užívat prítomnosť, a dostávam sa bližšie k srdcu a k tomu čo naozaj v živote chcem. V Monike cítim veľkú podporu a jej vedenie a mentoringy sú obrovským prínosom na tejto ceste k sebeláske a prijatiu.
Gerda Tumová
Som veľmi rada, že mám takého učiteľa v živote, akým je Monika. Naučila ma prijať samú seba taká, aká som, nehanbiť sa za seba a brať sa s humorom. Rozhodne to nie je človek, ktorý vás vysmeje, naopak, nájdete v nej prijatie a podporu a vo mne to vybudovala voči Monike obrovskú dôveru.
Dominika Morávkováherečka
Monika ma naučila hľadať a nájsť samú seba, svoj stred a svoje ja. Naučila ma byť k sebe úprimná a stáť si za tým, čo je pre mňa dôležité. Je ideálnou kombináciou dobrej nálady, pozitívnej energie a harmónie. Pre mňa top osôbka.
Ruth Trebatickálektorka
Díky praktickým radám v kombinaci s naslouchajícím srdcem Moniky, jsem v sobě objevila mnoho mechanizmů, které blokují můj život. Pro mne je výzva programem do budoucnosti, takovým "mustrem" na život bez zbytečně nadměrného úsilí.
Bětuška Baštýřová

Teším sa na teba!

Monika Stehlíková