Gratulujem! ZÍSKALA SI PRÍSTUP k ukážke mentoringového programu Prepojená so sebou 

Emocionálna plynulosť, špirálová masáž brucha a meditácia od strachu k láske 

Monika Stehlíková

Gratulujem! ZÍSKALA SI PRÍSTUP k ukážke mentoringového programu Prepojená so sebou

Emocionálna plynulosť, špirálová masáž brucha a meditácia od strachu k láske 

Hostiteľka: Monika  Stehlíková

Gratulujem! ZÍSKALA SI PRÍSTUP K ukážke mentoringového programu Prepojená so sebou 

Emocionálna plynulosť, špirálová masáž brucha a meditácia od strachu k láske

Hostiteľka: Monika Naja Stehlíková

Emocionálna plynulosť, špirálová masáž brucha a meditácia od strachu k láske

Hostiteľka: Monika Naja Stehlíková

Emocionálna plynulosť 

 Ukážka mentoringového programu PREPOJENÁ SO SEBOU

Je zásadné UVEDOMIŤ SI A POCHOPIŤ, že informácie sú pre nás veľmi dôležité ale ZMENA a TRANSFORMÁCIA prichádza iba vďaka ZÁŽITKU. Ak ťa niektorá časť z tohto videa zaujme, uvažuj, ako ju priniesť do praxe. Ako ju môžeš začať ŽIŤ. Ak pôjdeš do programu, nájdeš tam veľa pohybových cvičení a návodov, ako spriechodňovať emócie a naučiť nervový systém byť flexibilný. Sú dômyslne vytvorené, aby ti pomohli rekalibrovať nervový systém cielene a zmenila sa východisková pozícia toho, ako veci prežívaš a vnímaš. Ak do programu nepôjdeš: napoj sa na vlastnú vnútornú kreatívnu silu a sama objavuj spôsoby, ako INFORMÁCIU PRETAVIŤ DO ZÁŽITKU a CEZ ZÁŽITOK do POZNANIA, ktoré ťa bude v tvojom živote podporovať. 

 od strachu k láske 

Vzácny čas pred zaspaním, môžeš využiť vďaka tejto nahrávke na preprogramovanie svojho vnútorného pocitu - vyskúšaj! 

 Špirálová masáž brucha 

( KONTEXT ) Táto masáž je vrámci programu zaradená po časti, kde sa odpúšťa rodičom, bývalým či súčasným partnerom, Bohu či sebe - jednoducho bytostiam, ktoré nás zranili (sexuálne, emocionálne, mentálne či esenciálne). Je to časť programu, kde sa veľa pracuje so štruktúrou srdca a panvy, kde sa to najčastejšie zapisuje. Uvoľňujeme  štruktúry tela, ktoré stuhli a tým uviazala v tele obrovská energia. Je to silno regeneračná masáž. Verím, že si ju užiješ! 

Do mentoringového programu, aby ste kráčali spolu so skupinou, sa dá prihlásiť na jeseň, začíname 17.10.2022. Neskôr je rovnako možnosť, ale rátaj s tým, že niektoré živé vysielania budeš vidieť iba zo záznamu. 

Pri kúpe programu si prosím uplatni zľavový kupón UKAZKA, čím sa ti zo sumy odráta 7eur. 

Ak si chceš pozrieť detaily programu, kliknite na vyšší odkaz MENTORINGOVÝ PROGRAM 

Vážim si tvoju dôveru a teším sa na spoločnú cestu! 

 SKÚSENOSTI žien, ktoré sa vnorili do svojho tela 

 EMOCIONÁLNA PLYNULOSŤ - TRÉNINGY NAŽIVO

Emocionálna plynulosť je tréning na spriechodnenie emócií hnevu, smútku, strachu a zmätku a prináša zážitok ich komplementárnych emócií spontánnosťou, odvahy byť sebou, dôvery v život a lásky k sebe

Emocionálna plynulosť a majstrovstvo práce s emóciami je túžbou každej ženy. Emócie sú jej silou a obrovským zdrojom informácií. Ale kto nás naučil narábať s nimi?

Niekedy je ťažké uchopiť zážitky do slov, pretože slová nemajú potenciál preniesť hĺbku zážitku. Slová uchopujú a tvoria realitu, no zároveň naša myseľ k nim prináša našu vlastnú interpretáciu a tak ZÁŽITOK A POZNANIE Z NEHO JE NEPRENOSITEĽNÉ.

Keď sprevádzam ľudí, zvlášť ženy - ide mi o tieto ZMENY. Aby ich slová boli ukotvené v tele a zážitku. Pretože to je kvalita, ktorá MENÍ ŽIVOT. A nie je to o slovách - ale o ÚPLNE NOVOM POCITE:)

Tréning na živo v termíne 9.9. - 11.9.2022 v NV nad Váhom, Jógová izbička
Téma: Emocionálna plynulosť I
Emocionálna plynulosť ako taká a základné emócie: strach, hnev, smútok, zmätok a radosť. Dotkneme sa tiež vývoja v maternici, pretože ten nás v podstate celoživotne definuje a traumy z tohto obdobia si nesieme celý život. Počas tréningu sa budeme venovať plynulosti v základných emóciách hnevu, smútku, strachu, zmätku a ich komplementárnym zážitkom dôvery v život, odvahy byť sama sebou a spontánnosti prejaviť sa taká, aká si, uvedomením si a precítením, že všetko, čo prežívaš má hodnotu a význam.
Počet účastníkov je max. 12 ľudí na workshope, tréning sa uskutoční pri minimálnom počte 6 ľudí.

PREDBEŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM:
Piatok začiatok 17:00 - 20:00
Sobota od 09:00 - 18:30
Nedeľa od 09:00 - 12:30

CENA: 250 EUR 

Možnosť prespať priamo na mieste v Jógovej izbička za poplatok 15 EUR/noc, ubytovanie a strava vo vlastnej réžii.

Ak máte záujem o viac info, alebo rezerváciu miesta, napíšte na podpora@tajomstvorecitela.sk

Tréning na živo v termíne 21.10. - 23.10.2022 v NV nad Váhom, Jógová izbička
Téma: Emocionálna plynulosť II
Tento tréning prinesie priestor pre transformáciu emócií spojenými s hanbou a pocitmi viny. Je prirodzeným pokračovaním emocionálnej plynulosti. Tento workshop otvorí možnosť v tvojom nervovom systéme plynúť emóciami, uvoľniť ich energiu, ktorá v tele stagnuje a spôsobuje zacyklenie. Cez pohyb, vnímanie, dych a zvuky, ktoré zjemňujú  otvárajú tkanivá, precítiš novú možnosť, ako môžeš narábať so sebou v situáciách, kde cítiš hanbu a vinu. Hanba a vina stojí za väčšinou psychických trápení: úzkosťami, depresiami, výčitkami a manipuláciou. Organizuje náš život z priestoru
nevedomia a pretože vzniká vo veľmi útlom veku, je často silnejšia, ako racionálne odôvodnenia, prečo by sme ju nemali cítiť. Spôsobuje veľký úbytok energie a odoberá radosť zo života. Verím, že stretnúť sa s týmito hybnými silami, rozumieť im a precítiť ich odkaz, môže otvoriť dvere k ich hlbokému liečeniu a transformácii.

Skupina má maximálne 12 účastníkov. Tohto tréningu sa môžu zúčastníť iba osoby, ktoré absolvovali tréning Emocionálna plynulosť I. 
CENA je 250 EUR.
Možnosť prespať priamo v centre za poplatok 15eur/noc. Strava vo vlastnej réžii.

PREDBEŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM:
Piatok začiatok 17:00 - 20:00
Sobota od 09:00 - 18:30
Nedeľa od 09:00 - 12:30

Ak máte záujem o viac info, alebo rezerváciu miesta, napíšte na podpora@tajomstvorecitela.sk

 SKÚSENOSTI žien, ktoré sa vnorili do svojho tela 

Trpela som migrénami a už som sa viac nechcela dopovať liekmi. Naučila som sa počúvať telo, zastaviť sa a vnímať, kde prekračujem vlastné hranice. Bolesti hlavy sa nerozvinú, bolesť ustúpi. Je to pre mňa tak nové a tak úľavné. Otvára sa mi nový priestor, kde sa naučená bezmocnosť mení na možnosť voľby. Z celého srdca ďakujem.
Magdaléna Uhliariková
Monika, práca s tebou je zázrak! Je to neskutočné, oslobodzujúce, konečne po rokoch som to zase ja. Našla som v sebe veľkú istotu, pokoj, som neskutočne vyrovnaná. Vnímam veľký pokrok: viem regulovať migrénu cez dýchanie, upkojili sa mi tiky pod očami a dokonca aj bolesť platničiek, ktorá ustupuje tak do 10minút. Nie som už v kŕčoch, už vôbec nie.
Alena Mesárošová
Vďaka práci s Monikou sa učím cez jednoduché cvicenia vnímať svoje telo. Je to nádherná a objavná cesta, pretože cez telo spoznávam aj seba. Úžasne je, že si začínam oveľa viac užívat prítomnosť, a dostávam sa bližšie k srdcu a k tomu čo naozaj v živote chcem. V Monike cítim veľkú podporu a jej vedenie a mentoringy sú obrovským prínosom na tejto ceste k sebeláske a prijatiu.
Gerda Tumová
Som veľmi rada, že mám takého učiteľa v živote, akým je Monika. Naučila ma prijať samú seba taká, aká som, nehanbiť sa za seba a brať sa s humorom. Rozhodne to nie je človek, ktorý vás vysmeje, naopak, nájdete v nej prijatie a podporu a vo mne to vybudovala voči Monike obrovskú dôveru.
Dominika Morávkováherečka
Monika ma naučila hľadať a nájsť samú seba, svoj stred a svoje ja. Naučila ma byť k sebe úprimná a stáť si za tým, čo je pre mňa dôležité. Je ideálnou kombináciou dobrej nálady, pozitívnej energie a harmónie. Pre mňa top osôbka.
Ruth Trebatickálektorka
Díky praktickým radám v kombinaci s naslouchajícím srdcem Moniky, jsem v sobě objevila mnoho mechanizmů, které blokují můj život. Pro mne je výzva programem do budoucnosti, takovým "mustrem" na život bez zbytečně nadměrného úsilí.
Bětuška Baštýřová

Teším sa na vás!

Monika Stehlíková