PREBUĎ SA DO TELA

Prebuď sa do seba

ZÁZNAMY ZO SÉRIE 2 VYSIELANÍ

S Monikou Stehlíkovou

somatickou psychoterapeutkou a sprievodkyňou vedomou prácou s telom

BONUS: +7 dní, kedy si môžeš pozrieť vysielania a pridať sa do programu ŠARMANTNÁ A SEXY (do 26. mája polnoci)!

DOVOĽ SI CÍTIŤ SA SLASTNE, 

poď v ústrety k sebe!

SLASŤ, akýže je to pocit?

vysielanie a záznam z prvého stretnutia (14.5.) 

Aj keď sa často krát nazdávame, že cesta sebarozvoja a vnútorného lliečenia stojí úsilie, musíme sa snažiť a transformáciu si zaslúžiť, možno to tak vôbec nie je. Keď sa pretrhne prepojenie medzi našou esenciou a telom (najčastejšie v dôsledku nenaplnených potieb, či traumy), preruší sa v tele cesta slasti a nastúpime na cestu utrpenia. Je to veľmi zjednodušený obraz, ale v mojej praxi to vidím všade, kam sa pozriem. Slasť a dobrý pocit v tele je kľúčom k ďalšiemu kroku na ceste k sebe. Kto v sebe obnoví dôveru v tento pocit, navráti sa k sebe a jeho transformácia mu prinesie nielen vyliečenie, ale tichú extázu a prijatie seba a svojho života.

Nádherný 6-týždňový program ŠARMANTNÁ A SEXY na podpor rôznorodosti, ktorá sa ukrýva v nás, ženách

Začíname 20.5.2024, s doživotným prístupom ku všetkým materiálom programu a k tomu:
Podporná fcb skupina, 6 týždňové odborné sprevádzanie, láskyplná podpora a motivácia + 2 mentoringy naživo (záznam natrvalo).

BONUS: prístup k záznamom zo zážitkovej online konferencie SEBAOBETOVANIE, Kulturálne šialenstvo (doživotný prístup). 

Neváhaj, iba raz do roka bude možnosť absolvovať tento špeciálny program! 

CELKOVÁ CENA PROGRAMU 297EUR

💝Do programu je možné pridať sa počas celého týždňa, nejskôr do 26.5.2024. Teším sa na každú z vás. Prvý týždeň je naladzovací, tie úlohy, ktoré idú prvý týždeň sa vinú celým prvým týždňom a môžeš si ich postupne počas programu rozvíjať a nabaľovať.

S možnosťou na 2 mesačné platby s miernym navýšením ceny.

UZDRAV SVOJ VZŤAH K TELU, K SEBE

vysielanie a záznam z druhého stretnutia (16.5.) 

Je to iba tvoja voľba, tvoja energia a vnútorné odhodlanie, ktoré ti prinesie to, po čom túžiš: pevné zdravie, bezpodmienečnú lásku, vzácne vzájomné výživné vzťahy, kreatívnu prácu ...

A súčasťou tejto voľby je OCHOTA vnímať a napĺňať vlastné potreby.

Čo ťa odrezalo od seba samej, že uprednostňuješ potreby všetkých okolo pred sebou? Možno sa ti stáva, že zavalená prácou zabúdaš jesť či piť, alebo odkladáš oddych do nekonečna. Ale možno už len potrebuješ vyladiť svoje vnímanie seba:) a na tejto ceste napájania sa na seba si už dlhšie.

Buďme spolu, vytvorme spoločný priestor zdieľania a doprajme si pozornosť a lásku.

Od 20. mája ide 6 týždňový nádherný program na podporu rôznorodosti, ktorá sa ukrýva v nás, ženách. 

💝Je možnosť sa do programu pridať celý týždeň, do 26. mája polnoci, prvý týždeň ja naladzovací. Ak máš obavu, že niečo zmeškáš, NIE, nezmeškáš. Úlohy, ktoré idú prvý týždeň sa vinú celým prvým týždňom a môžeš si ich postupne počas programu rozvíjať a nabaľovať.

Byť jemnou a mäkkou je ako ísť do jamy levovej,
pretože kdesi vo vnútri nesieme presvedčenie,
že nikto tu nie je pre nás, 
aby nás podporil tak,
akoby sme to skutočne potrebovali.

AKO VNÍMAJÚ ŽENY PROGRAM ŠARMANTNÁ A SEXY A ČO IM PRINIESOL DO ŽIVOTA?

Ďakujem za krásne vyskladaný program a všetkým ženám za spoločnosť počas putovania. Dovolila som si viac plynúť životom, menej riešiť, tým, že ja som sa stiahla, viac so do vecí doma zapájal môj muž. Vyhovuje mi byť v jemnejšej ženskej energii, vnímam, že si viac vychutnávam život a obyčajnosť, viac vedome dýcham, viac vedome konám, viac len tak som a je mi v tom dobre. To čo som si na začiatku programu zapísala, že by som chcela získať do života späť, tak to tu teraz je. A v neposlednom rade som sa opäť raz zamilovala do môjho tela a práce s ním, fascinujúce ísť po vrstvách hlbšie a bližšie k sebe, už to vlastne ani inak nechcem.
Lucia
Pre mňa to bol transformačný program, ďakujem Monika za tvoju múdrosť a láskavosť, úžasný a jedinečný kurz. Začala som sa byť k sebe láskavá a súcitná, nie tvrdá. Moje poznanie je, že všetko sa dá, len sa musím hýbať a dýchať. Šarmantná a sexy je cesta v ktorej chcem pokračovať, kultivovať svoju ženskosť, uctievať ju. Vo mne sa niečo zobudilo a mam vnútornú motiváciu byť príkladom pre moje dcéry, pestovať to naše ženské jadro. Ďakujem za úžasné cvičenia, témy a poznatky, vďaka ktorým som začala pestovať v sebe tieto veci: všetko si môžem dopriať sama so zdrojmi ktoré mam, byť prítomná tu a teraz, dovoliť si byť sama sebou, otvoriť sa svojmu vnútru, nestáť sa emóciou, ale predýchať ju a surfovať s ňou ako na vlne, pozorovať ju, aký odkaz mi nesie, čo to robí s mojim telom, otvoriť sa životu, láske a hojnosti, dopriať si luxus za málo peňazí, dopriať si pohladenie a nehu.
Eva
Tento skvelý program som si výborne užila a prešla som si skoro všetky úlohy, no najviac mi pomohlo ako som napísala listy rodičom, keďže máme trochu komplikovaný vzťah a niektoré veci sa naozaj nedajú povedať nahlas. Normálne sa mi potom uľavilo. Mám za sebou ťažké obdobie kvôli chorobe a zažila som veľa úzkosti strachu, bolesti a neistoty, ale vďaka tvojmu programu som našla hlavne zase chuť žiť a vrátil sa mi ten vnútorný pokoj o ktorý som prišla. Hlavné je, že sa viem vrátiť k niektorým úlohám podľa potreby a ešte na sebe popracovať. Monika, si dobrý človek s krásnou energiou plnou pokoja a lásky, ďakujem za všetko.
Timea
Veľká vďaka patrí Monike, ktorá mi ukázala, že je i iná cesta ako tá moja. Naučila som sa byť otvorená životu a nie uzavretá ako do teraz. Ďakujem za listy rodičom, ktoré ma posunuli ďalej, uvedomenie si cykličnosti, štiepenia, trpezlivosti so sebou, súcitu. Uvedomenie si, že je potrebné otvoriť si oči i srdce. Ďakujem, že si, že som sa stretla aspoň takto s TEBOU a s DIEVČATAMI, za ich podelenie a komentáre. Ďakujem za výzvy a mentoringy, že každý deň si nájdem pár minút pre seba a to je pre mňa najväčším luxusom, ktorý si užívam.
Silvia
Bola to nádherná jazda ženskosti, ktorú určite budem mať doživotne v pamäti. Už teraz bez “chvosta” nikde. Monika Stehlíková si poklad na tejto zemi a v našej krajine, aj vďaka tebe sa môžem posunúť vpred a prekonať mnohé ťažkosti. Tvoj nadhľad, vedomosti a prístup je jedinečný a nádherný, toľko pokory, koľko je v tebe, je niečo pre mňa oslnivé a príťažlivé, pritom si stále tak úžasne autentická, čo je pre mňa veľkým vzorom a povzbudením.
Jana
Cvičenia v programe boli úžasné v tom, že mi odhalili kopec možností, ktoré máme, ako si napĺňať to, čo potrebujeme úplne samé, bez toho, že by sme to museli čakať od okolia. Rande sama so sebou, liečenie sa "luxusom", otvorenie sa hojnosti z prírody - tieto veci ma veľmi oslovili, pretože nabádajú k tomu, že tešiť sa dá aj z maličkostí, ktoré nás obklopujú každý deň. A veľmi mi pomohlo vysvetlenie témy sexuálnej -životnej energie, nakoľko toto bol aj jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodla tento kurz absolvovať - cítila som sa od seba doslova odpojená, od svojej ženskosti a životnej energie. Takisto bola pre mňa veľmi prínosná téma emocionálnej plynulosti a mentoringy - všetky boli pre mňa veľmi, veľmi obohacujúce, všetko bolo zrozumiteľným spôsobom vysvetlené a s veľkou ľahkosťou. Program bol pre mňa plný nových veľmi obohacujúcich informácii a vnímania seba, svojho správania a svojich pocitov úplne iným spôsobom. No a tiež by som sa rada poďakovala všetkým žienkam za ich zdieľania a vzájomnú podporu, bola som tu s nimi veľmi rada.
Zuzana

Kto to všetko povedie?

Volám sa Monika Stehlíková a bude mi cťou ťa sprevádzať týmto programom. Som vyštudovaná psychologička a psychoterapeutka a celoživotne sa venujem práci s telom a jeho rečou.

Mojou túžbou je, aby ženy, s ktorými pracujem, nadobudli prirodzené sebavedomie a prehĺbili úprimné prijatie samých seba.

Verím v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. A profituje z toho aj celé jej okolie. 

Sama som vyrastala v rodine, kde nad ženskosť a jemnocit sa postavilo odopieranie a pracovitosť, nad intuíciu a cit bol postavený rozum a tvrdosť, a sexualita bola niečím zlým a skazeným. Z týchto vzorcov som vystúpila. Som jemná, nežná, láskavá, no zároveň divoká a ženská. 

Poď, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

ČO PRINÁŠA ŽENÁM VNORENIE SA DO TELA A MOJE SPREVÁDZANIE NA ICH CESTE K SEBE?