Šarmantná a sexy

Vykroč a zmeň svoj život ženy:

pre seba, pre tvoje deti, pre naše komunity a planétu.

6 týždňová nádherná systematická práca na témach ženskosti -sexuality a vyžarovania

písmeno A somatickej práce so sexuálnou (životnou) energiou 

 

S Monikou Stehlíkovou

somatickou psychoterapeutkou a sprievodkyňou vedomou prácou s telom 

Koho program úprimne poteší:

 

 • Ak vnímaš, že si stratila kontakt s tvojou silou a hlbokou ženskosťou či už kvôli zraneniam, traumám či tlakom povinností z práce či starostlivosti o deti.
 • Ak sa z tvojej tváre vytratila sviežosť a krásne vyžarovanie, aj keď si kedysi prekypovala životom, pretože si sa vzdala seba.
 • Ak už nechceš používať svoje telo iba ako vec či nástroj a chceš sa oň láskavo starať, nezávisle od toho, či máš sexuálneho partnera, alebo nie.  

Ak vnímaš, že si otvorená inšpirácii, ako to zmeniť, veľmi rada ti prinesiem inšpiráciu nielen, kde začať, ale ako sa dá na tejto ceste rozvíjať.

Sama to poznám, aké to je, keď je žena na seba tvrdá, keď je hrdá na seba, ako to všetko navonok zvláda a často vo vnútri cíti frustráciu, nenaplnenie, či prázdnotu.

Avšak mne sa podarilo vystúpiť z tohto toxického vzorca. Objavila som láskavé podporné fungovanie v prepojení s vlastnou ženskosťou a vnútornou silou pravdy. Nechaj sa inšpirovať cestou, na ktorú nastúpili tisícky žien pod mojím vedením a ich telá ožili, mysle sa uvoľnili a duše sprítomnili. 

Budem sa na teba tešiť! 

Mám z neho zimomriavky po tele, pretože to bude silné. A základné témy budú:

 • Kde si sama kladiem obmedzenia?
 • Ako objaviť to zranené dievčatko vo mne, aby nefňukalo, ale aby bolo zdrojom radosti a šantenia?
 • Ako v sebe zobudiť ladnosť a jemnosť?
 • Kontakt s vlastnou rebelkou, ktorá to chce robiť po svojom: kde na to vziať odvahu a kde začať?
 • Čo opakujem po maminke a nechcem?
 • Ako zobudiť divokosť a spontánnosť?
 • Moja vizáž - moje obliekanie - môj výzor.
 • Ja a kámošky.
 • Hojnosť.
 • Nezávislosť.
 • Čo hľadám vonku, mám už v sebe.
 • A čo na to všetko vraví moja najstaršia najhlbšia a veľmi múdra časť - moja starena?

REGISTRÁCIA na tento nádherný 6-týždňový program je spustená

Začíname od 20.5.2024, s doživotným prístupom ku všetkým materiálom programu a k tomu:

Podporná fcb skupina, 6 týždňové odborné sprevádzanie, láskyplná podpora a motivácia + 2 mentoringy naživo (záznam natrvalo)

BONUS: prístup k záznamom zo zážitkovej online konferencie SEBAOBETOVANIE, kulturálne šialenstvo (doživotný prístup). 

Neváhaj, iba raz do roka bude možnosť absolvovať tento špeciálny program! 

Juuuj, teším sa na každú z vás. 

CELKOVÁ CENA PROGRAMU 297EUR

💝Možnosť pridať sa do programu počas celého prvého týždňa, ktorý je naladzovací, najneskôr do 26. mája 2024 polnoci. Ak máš obavu, že niečo zmeškáš, NIE, nezmeškáš. Úlohy, ktoré idú prvý týždeň sa vinú celým prvým týždňom a môžeš si ich postupne počas programu rozvíjať a nabaľovať.

s možnosťou na 2 mesačné platby s miernym navýšením ceny >>>

AKO BUDE PROGRAM PREBIEHAŤ

 • Počas 6 týždňov ti budem plne k dispozícii so všetkými mojimi skúsenosťami, budem ťa mentorovať, podporovať, usmerňovať.
 • Vstúpiš do silnej podpornej komunity ľudí, ktorej budeš súčasťou. K programu bude vytvorená fcb skupina, kam sa môžeš (nemusíš) pridať. Každý k svojmu rastu a expanzii potrebuje aj dotyk a láskavú podporu iných.
 • 30 podporných úloh či výziev, ktoré sa zverejnia vždy v konkrétny pracovný deň počas celého trvania programu vo fcb skupine (okrem víkendov). Ak nechceš byť na sociálnych sieťach, napíšeš nám a úlohy ti pošleme na požiadanie emailom.
 • 2 mentoringy (4.6. a 25.6.), kde odpovedám na otázky a potreby účastníkov programu. Počas mentoringov, kľúčové opakujúce sa otázky vysvetľujem. Mentoring kopíruje individuálne potreby účastníkov a je účastníkmi vysoko cenený ako inšpiratívny a podporný čas. Ťažko sa to dáva do slov, toto treba jednoducho zažiť, je to najvýživnejšia časť programu. Počas mentoringu dostaneš personalizované odpovede.
 • ZÁZNAMY z mentoringov, ktoré deň po odvysielaní dostaneš na email a po ich stiahnutí do tvojho PC, tabletu alebo mobilu ti zostanú NAVŽDY.
 • BONUS: doživotný prístup k záznamom zo zážitkovej online konferencie SEBAOBETOVANIE, kulturálne šialenstvo (2023), ktorá v tebe podporí VITALITU, odvahu a úprimnú radosť z bytia a darovania seba.

Byť jemnou a mäkkou je ako ísť do jamy levovej,
pretože kdesi vo vnútri nesieme presvedčenie,
že nikto tu nie je pre nás, 
aby nás podporil tak,
akoby sme to skutočne potrebovali.

AKO VNÍMAJÚ ŽENY PROGRAM ŠARMANTNÁ A SEXY A ČO IM PRINIESOL DO ŽIVOTA?

Ďakujem za krásne vyskladaný program a všetkým ženám za spoločnosť počas putovania. Dovolila som si viac plynúť životom, menej riešiť, tým, že ja som sa stiahla, viac so do vecí doma zapájal môj muž. Vyhovuje mi byť v jemnejšej ženskej energii, vnímam, že si viac vychutnávam život a obyčajnosť, viac vedome dýcham, viac vedome konám, viac len tak som a je mi v tom dobre. To čo som si na začiatku programu zapísala, že by som chcela získať do života späť, tak to tu teraz je. A v neposlednom rade som sa opäť raz zamilovala do môjho tela a práce s ním, fascinujúce ísť po vrstvách hlbšie a bližšie k sebe, už to vlastne ani inak nechcem.
Lucia
Pre mňa to bol transformačný program, ďakujem Monika za tvoju múdrosť a láskavosť, úžasný a jedinečný kurz. Začala som sa byť k sebe láskavá a súcitná, nie tvrdá. Moje poznanie je, že všetko sa dá, len sa musím hýbať a dýchať. Šarmantná a sexy je cesta v ktorej chcem pokračovať, kultivovať svoju ženskosť, uctievať ju. Vo mne sa niečo zobudilo a mam vnútornú motiváciu byť príkladom pre moje dcéry, pestovať to naše ženské jadro. Ďakujem za úžasné cvičenia, témy a poznatky, vďaka ktorým som začala pestovať v sebe tieto veci: všetko si môžem dopriať sama so zdrojmi ktoré mam, byť prítomná tu a teraz, dovoliť si byť sama sebou, otvoriť sa svojmu vnútru, nestáť sa emóciou, ale predýchať ju a surfovať s ňou ako na vlne, pozorovať ju, aký odkaz mi nesie, čo to robí s mojim telom, otvoriť sa životu, láske a hojnosti, dopriať si luxus za málo peňazí, dopriať si pohladenie a nehu.
Eva
Tento skvelý program som si výborne užila a prešla som si skoro všetky úlohy, no najviac mi pomohlo ako som napísala listy rodičom, keďže máme trochu komplikovaný vzťah a niektoré veci sa naozaj nedajú povedať nahlas. Normálne sa mi potom uľavilo. Mám za sebou ťažké obdobie kvôli chorobe a zažila som veľa úzkosti strachu, bolesti a neistoty, ale vďaka tvojmu programu som našla hlavne zase chuť žiť a vrátil sa mi ten vnútorný pokoj o ktorý som prišla. Hlavné je, že sa viem vrátiť k niektorým úlohám podľa potreby a ešte na sebe popracovať. Monika, si dobrý človek s krásnou energiou plnou pokoja a lásky, ďakujem za všetko.
Timea
Veľká vďaka patrí Monike, ktorá mi ukázala, že je i iná cesta ako tá moja. Naučila som sa byť otvorená životu a nie uzavretá ako do teraz. Ďakujem za listy rodičom, ktoré ma posunuli ďalej, uvedomenie si cykličnosti, štiepenia, trpezlivosti so sebou, súcitu. Uvedomenie si, že je potrebné otvoriť si oči i srdce. Ďakujem, že si, že som sa stretla aspoň takto s TEBOU a s DIEVČATAMI, za ich podelenie a komentáre. Ďakujem za výzvy a mentoringy, že každý deň si nájdem pár minút pre seba a to je pre mňa najväčším luxusom, ktorý si užívam.
Silvia
Bola to nádherná jazda ženskosti, ktorú určite budem mať doživotne v pamäti. Už teraz bez “chvosta” nikde. Monika Stehlíková si poklad na tejto zemi a v našej krajine, aj vďaka tebe sa môžem posunúť vpred a prekonať mnohé ťažkosti. Tvoj nadhľad, vedomosti a prístup je jedinečný a nádherný, toľko pokory, koľko je v tebe, je niečo pre mňa oslnivé a príťažlivé, pritom si stále tak úžasne autentická, čo je pre mňa veľkým vzorom a povzbudením.
Jana
Cvičenia v programe boli úžasné v tom, že mi odhalili kopec možností, ktoré máme, ako si napĺňať to, čo potrebujeme úplne samé, bez toho, že by sme to museli čakať od okolia. Rande sama so sebou, liečenie sa "luxusom", otvorenie sa hojnosti z prírody - tieto veci ma veľmi oslovili, pretože nabádajú k tomu, že tešiť sa dá aj z maličkostí, ktoré nás obklopujú každý deň. A veľmi mi pomohlo vysvetlenie témy sexuálnej -životnej energie, nakoľko toto bol aj jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodla tento kurz absolvovať - cítila som sa od seba doslova odpojená, od svojej ženskosti a životnej energie. Takisto bola pre mňa veľmi prínosná téma emocionálnej plynulosti a mentoringy - všetky boli pre mňa veľmi, veľmi obohacujúce, všetko bolo zrozumiteľným spôsobom vysvetlené a s veľkou ľahkosťou. Program bol pre mňa plný nových veľmi obohacujúcich informácii a vnímania seba, svojho správania a svojich pocitov úplne iným spôsobom. No a tiež by som sa rada poďakovala všetkým žienkam za ich zdieľania a vzájomnú podporu, bola som tu s nimi veľmi rada.
Zuzana

20. mája 2024 začíname 6 týždňový nádherný program na podporu rôznorodosti, ktorá sa ukrýva v nás, ženách. 

... Šarmantná a sexy...

 • Budeš v ňom lámať predsudky o ženstve, jemnosti a sexualite v miere, aká bude pre teba podporná a liečivá. Budeš hĺbiť pravdu o sebe. Nezávislosť od okolia. Budeš napĺňať svoje potreby zo zdrojov, ktoré momentálne máš.
 • Budeš svoje potreby staviať na prvé miesto. Keď potláčaš vlastné potreby, oni niekde v nevedomí vytvárajú hlbokú frustráciu. Často sa deje, že sa vyhovárame na veľa povinností, málo peňazí a času. "Hojnosť je tu pre iných, mňa nejako obchádza." Ale hojnosť je tu pre každého. Aj pre TEBA!
 • A budeš objavovať tvoje stratené časti...Vyrastáme v kultúre, kde máme pramálo ženských vzorov. Žiaľ, často sme zmätené. Stretnúť sa s týmto sklamaním, rozčarovaním, bolesťou, smútkom, či zúrivosťou, dotknúť sa sexuality a svojej hĺbky: Áno, to môže desiť.
 • Milovaná, ver si. Vnímaj svoje túžby. Vnímaj, kam ťa to púšťa a pred čím si zatváraš oči. Všetko sú informácie o tebe - pre tebe. Každý človek má svoju múdrosť, ktorá ho vedie, úlohy, ktoré ťa v programe čakajú, budú pre niekoho veľmi hlboké a pre niekoho podporujúce, ľahké a svieže.
 • Bude sa diať presne to, čo sa má diať v tomto čase pre každú ženu, ktorá sa rozhodne PODPORIŤ VLASTNÉ ŽENSTVO. Vnímaj, ako to máš ty a čo pre tento čas potrebuješ.

...cítiš volanie rozvíjať v sebe ženskosť, jemnosť, vyžarovanie a ponoriť sa do sebalásky?

Ak ťa zavolá tvoja vnútorná žena, aby si sa s ňou stretla intímnejšie, súcitnejšie a jemnejšie, poď!

Tento program otváram opäť po 3 rokoch, najbližšie bude takýto program o rok, ak Boh dá.

Začíname od 20.5.2024, s doživotným prístupom ku všetkým materiálom programu a k tomu:

Podporná fcb skupina, 6 týždňové odborné sprevádzanie, láskyplná podpora a motivácia + 2 mentoringy naživo (záznam natrvalo)

BONUS: prístup k záznamom zo zážitkovej online konferencie SEBAOBETOVANIE, Kulturálne šialenstvo (doživotný prístup).

CELKOVÁ CENA PROGRAMU 297EUR

💝Možnosť pridať sa do programu počas celého prvého týždňa, ktorý je naladzovací, najneskôr do 26. mája 2024 polnoci. 

Minimálne 6 týždňov postavíš samú seba na prvé miesto: aj keď budeš chodiť do práce, alebo sa budeš starať o deti a variť pre celú rodinu, vždy sa počas DŇA NA CHVÍĽU SPOMALÍŠ a...

Krok po kroku bude v kolobehu života odkrývať vlastné prepojenie so sebou. So svojou ženskosťou, jemnosťou, láskavosťou, ale aj spontánnosťou a sexualitou. Ako semienko sa nejaký čas skrýva v zemi, aj tvoju prácu možno spočiatku nebude vidno.

Ale po niekoľkých týždňoch sa rozvinie tvoja seba-láska a prijatie, ktoré nič nestojí: "iba" tvoju pozornosť a začnú z toho profitovať aj všetci okolo. 

...lebo žena je skutočným
zdrojom ľudského tepla,
ohňom v krbe,
príjemnou vôňou,
z ktorej sa chce každý nadýchať,
ak sama prekypuje láskou,
ak dáva z nadbytku,
nie zo strádania...

Kto ťa programom povedie?

Volám sa Monika Stehlíková a bude mi cťou ťa sprevádzať týmto programom. Som vyštudovaná psychologička a psychoterapeutka a celoživotne sa venujem práci s telom a jeho rečou.

Mojou túžbou je, aby ženy, s ktorými pracujem, nadobudli prirodzené sebavedomie a prehĺbili úprimné prijatie samých seba.

Verím v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. A profituje z toho aj celé jej okolie. 

Sama som vyrastala v rodine, kde nad ženskosť a jemnocit sa postavilo odopieranie a pracovitosť, nad intuíciu a cit bol postavený rozum a tvrdosť, a sexualita bola niečím zlým a skazeným. Z týchto vzorcov som vystúpila. Som jemná, nežná, láskavá, no zároveň divoká a ženská. 

Poď, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

ONLINE PROGRAM ŠARMANTNÁ A SEXY zahŕňa

 • 6 týždňov mojej plnej, láskavej podpory a odborného sprevádzania.
 • 30 podporných úloh na dennej fáze (okrem víkendov), ktoré budú uvoľňované vo fcb skupine (alebo emailom na požiadanie).
 • 2 mentoringy naživo (4.6. a 25.6.) zamerané na individuálne potreby účastníčiek skupiny, kde môžeš dostať personalizované odpovede + ZÁZNAMY Z MENTORINGOV. Mentoringy so mnou sú zároveň pre teba možnosť cítiť vzájomnú podporu a zdieľanie skupiny.
 • K úlohám sa budeš môcť vrátiť kedykoľvek, všetky videá a materiály ti zostanú doživotne (prístup do fcb skupiny + záznamy z mentoringov).
 • Pomoc a motivácia na každodennej báze. Bezpečný priestor, podpora a zdieľanie rovnako naladených žien vo fcb skupine. Podpora Moniky a celého jej tímu.
 • BONUS: Prístup ku všetkým záznamom zo zážitkovej online konferencie SEBAOBETOVANIE, kulturálne šialenstvo (doživotný prístup), ktorá v tebe podporí VITALITU, odvahu a úprimnú radosť z bytia a darovania seba.

CENA CELÉHO PROGRAMU

297 eur vrátane DPH

💝Možnosť pridať sa do programu počas celého prvého týždňa, ktorý je naladzovací, najneskôr do 26. mája 2024 polnoci. 

ČO POVEDALI ŽENY, PO SKONČENÍ PROGRAMU?

Som veľmi vďačná za podporu a zdieľanie iných žien a najmä za skvelý program. Na začiatku programu som určitým spôsobom "nevedela, kto som", hľadala som sa. Počas tejto nádhernej, objavnej cesty, niekedy aj v slzách, inokedy v odovzdaní sa , v "pustení" nepotrebného, v uvoľnení, som postupne nachádzala "rozbité" kúsky seba, aby som sa poskladala nanovo, je to úžasný pocit. Veľa veci som si uvedomila a teraz ich robím inak. Mám radšej svoje telo. A ako čerešnička na torte, naučila som sa zaobchádzať so svojimi emóciami, už ich neodtláčam preč. Úžasná, objavná cesta, plna tornád, búrok, slnka, vzostupov, pádov, ale vo výsledku, je zo mňa iná Simonka, cítim to nielen ja, ale aj moje blízke okolie.
Simona
Ja som sa do programu prihlásila v čase, keď som prechádzala veľmi zlým obdobím, plným stresu v práci, čo sa samozrejme odrazilo aj na vzťahu s manželom. Potrebovala som sa veľmi spojiť sama so sebou a tento program v spoločnosti úžasných žien mi v tom veľmi pomohol. Som úplne niekde inde, moja pleť bola v máji úplne šedá, nevedela som sa na seba pozrieť v zrkadle. Teraz sa neviem vynadívať z toľkého života, ktorý z nej ide. Som zase v harmónii. A za to vďačím hlavne Tebe Monika Stehlíková a takisto všetkým Vám tu za podpornú atmosféru.
Lenka
Ohliadnuc sa späť, som veľmi rada môjmu rozhodnutiu zapojiť sa. Program bol skvelo pripravený, jednotlivé úlohy pekne nadväzovali. Mentoringy úžasné, prehovárala si mi do duše, krásne všetko vysvetlila, rôznorodosť cvičení, ku ktorým sa budem vracať späť. No osobne cítim u seba zmeny, prišli veľké uvedomenia, aha momenty, slzy, únava aj smiech, všetko, už sa len naučiť surfovať. Ďakujem za tvoje vedenie, a aj všetkým šarmantným ženám, boli ste podporou, poslucháčom, inspiráciou.
Eva
Ja som si uvedomila, že mi tie úlohy budú chýbať :). Som vďačná za celý program a spoločnosť rovnako naladených žien. Tak ako líška získala zlatistú farbu vlasov Malého princa, tak aj som si z nasej spoločnej cesty vzala veľa veľa krásnych veci. Nikdy som sa toľko nehladila a nedýchala a nepracovala s vizualizáciou ako teraz. Mnohé z tých úloh si chcem ešte zopakovať, cítila som, že treba na nich ešte popracovať. Ale základy a inspiráciu sú to skvele. Na začiatku som programu som si napísala, že potrebujem nájsť cestu k sebe a myslím, že som ju naozaj našla.
Ruth
Veľmi si cením prítomnosť a podporu ostatných žien počas tohto krásneho programu. Tak ako to povedala Monika, kto bude prítomný a pôjde do toho spoločne, zdieľaním svojich pocitov, dá mu to oveľa viac a bude sa posúvať omnoho rýchlejšie dopredu. Mňa to nesmierne podporovalo, všetky podelenia sa o skúsenosti, životné zážitky, príbehy. Monika OBROVSKÉ ĎAKUJEM za celý úžasný program, ktorý má nádherný názov - ŠARMANTNÁ A SEXY a neposledne za KRÁSNE nežne podané slová v záverečnom mentoringu ❤❤❤ POTREBUJEM, CHCEM, ZASLÚŽIM SI.
Monika
Konečne jsem si zase začala víc všímat sama sebe, víc se o sebe starat a pečovat o sebe, taky se snažím být co nejvíc narovnaná a neschovávat svá vetší prsa jako dřív. A co se mi líbi úplne nejvíc? Monika, tvoje veľká empatie a pritom nádherna energie, kterou předáváš dál a celý program je skvele vychytaný. Začala jsem i díky tobe nejaké veci ve svém živote nově, od začátku kurzu doteď jsem zhubla 7kg, začala jsem se víc hýbat, delat i sobe krásne veci a nýni mám i nový projekt.
Jarmila

Poď, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

ŠARMANTNÁ A SEXY 

PRÍSTUP k všetkým materiálom natrvalo

Podporná fcb skupina a 30 podporných úloh na dennej báze, 6-týždňové sprevádzanie Moniky Stehlíkovej + BONUS
Doživotný prístup Konferencia SEBAOBETOVANIE, kulturálne šialenstvo.

 

Začíname od 20. mája 2024. 

💝Možnosť pridať sa do programu počas celého prvého týždňa, ktorý je naladzovací, najneskôr do 26. mája 2024.