Vykročte a zmeňte svoj život ženy: pre seba, pre vaše deti, pre našu spoločnosť. Potrebujeme to!

6 týždňový ponor do ženskosti, jemnosti, sexuality a vyžarovania.

 

Máte chuť stráviť 100 minút v podpornom prostredí? Pozrite si webinár: Ako sa stať jemnou, ženskou a neodolateľnou a spoločne sa vydáme na objavnú cestu liečenia ženskej sexuality. 

všimli ste si, že sa okolo nás vytráca ženskosť? 

 • Často ako ženy kráčame životom strhané, ubolené, utrápené. Bežíme, aby sme všetkých "nakojili", len na seba akosi zabúdame. A sme na seba nekonečne tvrdé.
 • Keď na ulici zbadáme krásnu šarmantnú ženu, často jej závidíme a porovnávame sa, aké to máme ťažké a namiesto toho, aby sme sa potešili, že ešte stále ŽENY sú, pichne nás pri srdci a upadneme do sebaľútosti.
 • Vstúpite do korporátneho manažmentu a s lupou hľadáte jemnosť, láskavosť a súcit. Bože, len to nie! Neboli by žiadne výsledky. Veď ľudia sú stroje, dajú sa ľahko nahradiť a čo nás je po tom, ako sa v tom cítia.
 • Všetko zvládame samé. Bojíme sa žiadať o pomoc, byť krehké a jemné. Bojíme sa vlastnej zraniteľnosti, aj keď práve niekde tam je ukrytá naša sila: a my to kdesi v hĺbke svojho srdca vieme.

čo myslíte, ako je vôbec možné, že strácame ženskosť? 

na vedomej či nevedomej úrovni

 • Znižujeme a devalvujeme to, čo cítime a vnímame, pretože často krát je viac oceňovaná racionalita, ako intuícia.
 • Potreby iných staviame na prvé miesto, potláčame vlastné potreby a oni niekde v nevedomí vytvárajú hlbokú frustráciu. Vyhovárame sa na veľa povinností, málo peňazí a času. "Hojnosť je tu pre iných, mňa nejako obchádza."
 • Nepestujeme vlastnú záhradu ruží: našu cenu a hodnotu vnímame často krát v spätných väzbách okolia, v tom, ako nás oceňujú iní, prijímajú či akceptujú. Niekedy je naša hodnota iba priamo úmerná nášmu vzťahu s partnerom. Naučili sme sa byť "závislé" na láske a ocenení, ktoré prichádza zvonku. Málo pestujeme sebalásku a sebaprijatie.
 • Veríme, že prijatie a lásku je možné "si kúpiť", keď cúvneme, vzdáme sa samých seba, poprieme svoje túžby a sny. Možno to takto robila naša mamina, alebo sa tento model odovzdáva z generácie na generáciu alebo nás to naučila spoločnosť.
 • Bojíme sa vlastnej sexuality, lebo sme často počúvali, že je zlá a treba ju krotiť, že nás môže priviesť do nešťastia a sexy ženy sú mrchy.
 • Blízkosť, vrúcnosť a spolupatričnosť je drahá a platí sa za ňu sakra veľa: platí sa za ňu odmietnutím seba.

JEDnou z ciest je reštartovať zabehané spôsoby  

a rozvíjať v sebe ženskosť, jemnosť, láskavosť. prijať zraniteľnosť a hlboko sa ponoriť do sebalásky.  

nastúpte dnes na cestu, na ktorej objavíte vlastný dar, ženskú charizmu a vyžarovanie. 

 • Najbližších 6 týždňov postavíte samé seba na prvé miesto: aj keď budete chodiť do práce, alebo sa budete starať o deti, variť pre celú rodinu a záhradkárčiť, vždy sa počas DŇA NA CHVÍĽU SPOMALÍTE a...
 • Krok po kroku bude v kolobehu života odkrývať ženskosť, jemnosť, láskavosť, divokosť a sexualitu. Ako semienko sa nejaký čas skrýva v zemi, aj vašu prácu možno spočiatku nebude vidno.
 • Ale po niekoľkých týždňoch sa rozvinie vaša seba-láska a prijatie, ktoré nič nestojí: "iba" vašu pozornosť a začnú z toho profitovať aj všetci okolo. Lebo žena je skutočným zdrojom ľudského tepla, ohňom v krbe, príjemnou vôňou, z ktorej sa chce každý nadýchať.
 • Dovolíte si stále viac a viac vyžarovať to, kým skutočne ste.

6 týždňový mentoringový program 

každý deň jeden krok na ceste k ženskosti, jemnosti, láskavosti, slobodnému sexuálnemu plynutiu a vyžarovaniu

 

Ako program funguje?

 • Program bude vedený v uzavretej fcb skupine ŠARMANTNÁ A SEXY .
 • Po zaplatení faktúry vám príde do schránky email s linkom na uzavretú skupinu.
 • Prvé dni, kým sa skupina zozbiera, na vás budú v skupine čakať úlohy, ktoré vás naladia na celý program a budú základnými podpornými návykmi, ku ktorých vás budem pozývať počas celého programu.
 • od 19.7. 2020 sa uvoľní vždy ráno o 6hod úloha, na splnenie ktorej budete mať 24 hodín. Výsledok programu závisí od vašej zaangažovanosti, preto pre úspech je dôležité, aby ste šli do programu, ak si denne viete nájsť cca 30 minút času.
 • Víkedny budú voľné: kvôli oddychu a tiež kvôli tomu, aby ste si dobehli úlohy, na ktoré si nenájdete cez týždeň čas.
 • Najväčším benefitom programu sú živé mentoringy v skupine, ktoré sa vrámci tohto programu uskutočnia

začiatok programu je   

19. 7. 2021  

ONLINE PROGRAM ŠARMANTNÁ A SEXY zahŕňa

 

 • 6 týždňový online mentoringový program.
 • Doživotný prístup ku všetkým materiálom, videám a online poradniam vrámci uzavretej fcb skupiny Šarmantná a sexy.
 • 3 webináre naživo so mnou: mentoring, motivácia, poradňa.
 • Úlohy prvého týždňa, ktoré nás spoločne naladia a nastavia vaše podporné návyky na celý spoločný čas
 • 25 výziev, ktoré sa zverejnia vždy v konkrétny pracovný deň počas celého trvania mentoringového programu.
 • Pomoc a motivácia na každodennej báze.
 • Podpora iných rovnako naladených žien s doživotným prístupom.

HODNOTA 6 TÝŽDŇOVÉHO MENTORINGOVÉho PROGRAMU

 • 3 webináre naživo v hodnote                                        864 eur
 • online podpora 30 pracovných dní: KAŽDODENNÉ ÚLOHY, priebežné odpovedanie na vaše otázky, povzbudzovanie a monitorovanie vašich výziev, či úspechov na DENNEJ BÁZE v hodnote       495 eur

V HODNOTE 1 359 eur

iba za zlomok tejto ceny

297 eur vrátane DPH

Možnosť 3 splátok po 3 mesiace 

Kto vás programom povedie?

Volám sa Monika Stehlíková a bude mi cťou vás sprevádzať týmto programom. Som vyštudovaná psychologička a psychoterapeutka a celoživotne sa venujem práci s telom a jeho rečou.

Mojou túžbou je, aby ženy, s ktorými pracujem, nadobudli prirodzené sebavedomie a prehĺbili úprimné prijatie samých seba.

Verím v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. A profituje z toho aj celé jej okolie. 

Sama som vyrastala v rodine, kde nad ženskosť a jemnocit sa postavilo odopieranie a pracovitosť, nad intuíciu a cit bol postavený rozum a tvrdosť a sexualita bola niečím zlým a skazeným. Z týchto vzorcov som vystúpila. Som jemná, nežná, láskavá, no zároveň divoká a ženská. 

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu! 

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

 

program šarmantná a sexy začína

19.7. 2021

ČO VRAVIA Ženy, KTORÝM som POMOHla?

Som veľmi rada, že mám takého učiteľa v živote, akým je Monika. Naučila ma prijať samú seba taká, aká som, nehanbiť sa za seba a brať sa s humorom. Rozhodne to nie je človek, ktorý vás vysmeje, naopak, nájdete v nej prijatie a podporu a vo mne to vybudovala voči Monike obrovskú dôveru.
Dominika Morávkováherečka
Monika ma naučila hľadať a nájsť samú seba, svoj stred a svoje ja. Naučila ma byť k sebe úprimná a stáť si za tým, čo je pre mňa dôležité. Je ideálnou kombináciou dobrej nálady, pozitívnej energie a harmónie. Pre mňa top osôbka.
Ruth Trebatickálektorka
Díky praktickým radám v kombinaci s naslouchajícím srdcem Moniky, jsem v sobě objevila mnoho mechanizmů, které blokují můj život. Pro mne je výzva programem do budoucnosti, takovým "mustrem" na život bez zbytečně nadměrného úsilí.
Bětuška Baštýřová

Program tém jednotlivých týždňov 

1. TÝŽDEŇ

naladenie sa a otvorenie témy: čo hľadám vonku, mám už dávno v sebe! 

V tento týždeň sa postupne v uzavretej skupine Šarmantná a sexy budeme naladzovať na tému ženstva a na seba navzájom. Bude priestor predstaviť sa a vytvoriť spoločný skupinový kontrakt mlčanlivosti a diskrétnosti. 

Tiež vám predstavím úlohy, ktoré sú podporné a je vhodné ich robiť počas celého programu. Spoločne si ich prejdeme a vyskúšate si ich. 

Vytvoríte si samé so sebou záväzok a podporím vašu motiváciu vytrvať v celom programe, aby ste na záver dosiahli svoj cieľ.

BONUS: záznam z rozhovoru s Danielou Trudičovou o menštruačnom cykle: ako využiť jeho fázy

My ženy sme premenlivé. Niekto to nazýva náladové, ale my sme v podstate cyklické.

Náš cyklus má svoju silu a poznať svoj cyklus, je naplno využívať jeho dary. Aj keď je to v tomto programe okrajová téma, je pre mňa dôležité, aby ste získali aspoň základné informácie o tom, ako narábať so sebou citlivejšie, vnímavejšie a využívať potenciál cyklu. 

2. TÝŽDEŇ

Kde si sama kladiem obmedzenia v téme ženskosti - sexuality - šarmu a vyžarovania? Kto ma to naučil byť na seba tvrdá a kritizovať sa? Ako to prekročiť?  

KAŽDÝ deň ráno sa vám v uzavretej skupine Šarmantná a sexy odkryje jedna úloha, ktorá súvisí s témami týždňa a na jej splnenie budete mať 24hodín. Budete mať možnosť experimentovať, pátrať a objavovať kúsok pravdy o sebe, vašom rode a o tom, ako fungujete. 

Zároveň budú výzvy, ktoré vás povedú k tomu, aby ste z týchto automatizmov vystúpili a začali tvoriť realitu, po akej túžite. 

Víkend je voľný.

3. TÝŽDEŇ

ako vystúpiť z automatizmu: moje dievčatko vo mne fňuká a žobroní o pozornosť a transformovať ho na zdroj radosti, šantenia, spontánnosti a priateľstiev.

KAŽDÝ deň ráno sa vám v uzavretej skupine Šarmantná a sexy odkryje jedna úloha, ktorá súvisí s novými témami tretieho týždňa a na ich splnenie budete mať 24hodín. Budete mať možnosť experimentovať, pátrať a objavovať kúsok pravdy o sebe, vašom rode a o tom, ako fungujete. 

Zároveň budú výzvy, ktoré vás povedú k tomu, aby ste z týchto automatizmov vystúpili a začali tvoriť realitu, po akej túžite.

Prvý spoločný Webinár naživo so mnou

Je to jedna z najvýživnejší častí programu. Každý deň máte možnosť statusy komentovať, písať o tom, ako sa v cvičeniach máte a čo s vami robia. Zároveň je možnosť pýtať sa. Počas týždňa vám odpovedám písomne, ale počas mentoringov, kľúčové opakujúce sa otázky vysvetľujem v živom vysielaní a vy máte možnosť pýtať sa a deliť sa o váš pohľad na vec.

Mentoring kopíruje vaše individuálne potreby. 

Intezívna podpora a motivácia. 

4. TÝŽDEŇ

rebelka: chcem to robiť po svojom. mám pazúry, viem driapať a teším sa z vlastnej sexuality.  SOM divoká, spontánna a nepotrebujem mať všetko pod kontrolou. 

KAŽDÝ deň ráno sa vám odkryje úloha, ktorá súvisí s témou rebelky a na jej splnenie budete mať 24hodín. Výzvy tiež ponesú informácie k tomu, aby ste tejto téme lepšie rozumeli.

Samozrejme, v uzavretej skupine už v tomto týždni bude určite skvelá podporná atmosféra. Navzájom sa už budeme poznať a uvidíte, že podpora iných žien, ich príbehy a zdieľania vytvoria vlnu transfomácie, ktorá vás ponesie, ak si to dovolíte 🙂

online spoločné stretnutie s Luciou Pajsternovou: psychoterapeutkou a tantra učiteľkou

KAŽDÝ deň ráno sa vám odkryje úloha, ktorá súvisí s témou rebelky a na jej splnenie budete mať 24hodín. Výzvy tiež ponesú informácie k tomu, aby ste tejto téme lepšie rozumeli.

Samozrejme, v uzavretej skupine už v tomto týždni bude určite skvelá podporná atmosféra. Navzájom sa už budeme poznať a uvidíte, že podpora iných žien, ich príbehy a zdieľania vytvoria vlnu transfomácie, ktorá vás ponesie, ak si to dovolíte 🙂

5. TÝŽDEŇ

som zrelá žena: rozvíjam u seba nezávislosť, pocit celistvosti a dokážem sa otvárať hojnosti. 

Systematická práca prináša reálnu zmenu. V tomto týždni už budete pociťovať mnohé benefity a v týchto intenzívnych programoch je zmena priam zaručená. V tento týždeň vás budú všetky úlohy podporovať vo vašej zrelosti a nezávislosti. A k tomu sa potrebujete otvoriť zdrojom hojnosti, ktoré sú všade okolo vás, a vo vás.

Druhý spoločný Webinár naživo so mnou

Je to jedna z najvýživnejší častí programu. Každý deň máte možnosť statusy komentovať, písať o tom, ako sa v cvičeniach máte a čo s vami robia. Zároveň je možnosť pýtať sa. Počas týždňa vám odpovedám písomne, ale počas mentoringov, kľúčové opakujúce sa otázky vysvetľujem v živom vysielaní a vy máte možnosť pýtať sa a deliť sa o váš pohľad na vec.

Mentoring kopíruje vaše individuálne potreby. 

Intezívna podpora a motivácia. 

6. TÝŽDEŇ 

starena vo mne: napájam sa na moju hlbokú múdrosť. som prepojená s mojou vnútornou liečiteľkou a vedmou. 

V každej žene je niekde v hlbinách jej duše vedma. Žena - starena, ktorá VIE.

Je to poznanie, ktoré je ako dar a nahromadili ho pre nás všetky ženy, ktoré žili pred nami. Múdrosť vedenia a liečenia.

Všetky úlohy tohto týždňa vás podporia v tom, aby ste sa s ňou skontaktovali a naučili sa naladiť sa na svoju časť, ktorá VIE. Tá časť vám bude oporou aj v ďalšom živote, ona vás povedie. 

Prezradím vám, ako sa na ňu napájať a byť v láskavom kontakte s ňou. 

rituál oslavy života.

Vyhodnotenie celého programu a vaše spätné väzby.

Oslava života! 

Oslava vašich pokrokov! 

Oslava ženstva! 

Vytvoríme rituál prepojenia a spoločne sa budeme radovať z vašich úspechov, pokrokov, uvedomení. 

S láskou a vďačnosťou si rada vypočujem príbeh každej z vás, akým prerodom prešla počas programu Šarmantná a sexy. 

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

 

program šarmantná a sexy začína

19.7. 2021

ONLINE PROGRAM ŠARMANTNÁ A SEXY zahŕňa

 • 6 týždňový online mentoringový program.
 • Doživotný prístup ku všetkým materiálom, videám a online poradniam vrámci uzavretej fcb skupiny Šarmantná a sexy.
 • 2 webináre naživo so mnou: mentoring, motivácia, poradňa.
 • Úlohy prvého týždňa, ktoré nás spoločne naladia a nastavia vaše podporné návyky na celý spoločný čas
 • 25 výziev, ktoré sa zverejnia vždy v konkrétny pracovný deň počas celého trvania mentoringového programu.
 • Pomoc a motivácia na každodennej báze.
 • Podpora iných rovnako naladených žien s doživotným prístupom.

HODNOTA 6 TÝŽDŇOVÉHO MENTORINGOVÉho PROGRAMU

 • 3 webináre naživo v hodnote                                        864 eur
 • online podpora 30 pracovných dní: KAŽDODENNÉ ÚLOHY, priebežné odpovedanie na vaše otázky, povzbudzovanie a monitorovanie vašich výziev, či úspechov na DENNEJ BÁZE v hodnote       495 eur

V HODNOTE 1 359 eur

 1 359eur

iba za zlomok tejto ceny

297 eur vrátane DPH

Možnosť 3 splátok po 3 mesiace