BLAHOŽELÁM, EKNIHA UŽ PUTUJE DO VAŠEJ EMAILOVEJ SCHRÁNKY.

Skôr, ako ODÍDETE,
mám pre vás MIMORIADNU PONUKU:
tlačenú verziu knihy 

v akciovej cene a bez poštovného v rámci SR! 

prajem si...

  • Inšpirovať vás k tomu, aby ste životom kráčali s hlbokou dôverou v seba.
  • Naučiť vás, ako môžete efektívne minimalizovať stres.
  • Podporiť vaše sebavedomie a sebadôveru.
  • Ukázať vám, ako lepšie porozumieť seba a vďaka tomu aj iným.
monika-stehlikova-kniha-tajomstvo-reci-tela

KnihA, ktorá vám prakticky ukáže, ako zostať v psychickej a fyzickej rovnováhe 

cez prácu s telom a jeho rečou

monika-stehlikova-kniha-tajomstvo-reci-tela

Môj príbeh

Ako mladá psychologička a tanečná pohybová psychoterapeutka som bola extrémne ambíciozna a húževnatá. Môj workholizmus mi spôsoboval vyčerpanie a migrény. Často som trpela nevysvetliteľnými úzkosťami.

Moje utrpenie a trápenia mojich klientov ma celé roky viedli k tomu, aby som hľadala tie najefektívnejšie spôsoby, ako sa dostať do rovnováhy: fyzickej a zároveň psychickej.

Moja dvasaťročná prax a stovky mojich klientov mi ukazujú, že práca s telom je kráľovskou prácou, ktorá podporuje sebalásku, jemnocit, zvyšuje seba-uvedomenie a seba-vedomie.

Telo je prirodzene nastavené, aby bolo v rovnováhe. Naučte sa, ako mu to dovoliť!

Máte chuť lepšie rozumieť svojmu telu a jeho skrytej reči? 

cez praktické cvičenia podporiť svoju psychickú pohodu a vitalitu? 

kniha tajomstvo reči tela

 akcia + poštovné zdarma v rámci SR

19,90 EUR +2,30 eur

16,90 EUR

TLAčenú verziu knihy si prečítalo už vyše 

0
ČITATEĽOV

kniha pomáha

referencia_kniha
Mám ju a je výborná. Kupoval som s tým, že som si nevedel úplne predstaviť, čo od nej očakávať. Musím priznať, že ma milo prekvapila a že to nieje obyčajná publikácia, ale zároveň praktická príručka 👍. Zatiaľ som ju len 2x vypočul, no teraz sa ju chystám aj preštudovať. Skutočne odporúčam nie len pre biznis ale hlavne pre radosť zo života.
Vladimír Boženíkpodnikateľ
Ak ste stále s niečim nespokojní, ak hľadáte odpovede na otázky čo so sebou a ako sa naučiť vychádzať so svojim okolím, ste na správnej ceste, ak uvažujete o tejto knihe. Monika vás navedie ako spoznať svoje telo, jeho prejavy a “ prosby o pomoc.” Pri rôznych cvičeniach z tejto knihy sa dozviete, ako zo seba dostať stres a emócie, ako precítiť vlastnú energiu. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce posunúť za hranice, o ktorých ani netušil.
Jana Neumahrovápodnikateľka
Dnes, po prečítaní knihy a po praktickom zavedení múdrostí z nej do praxe, sa nielen lepšie poznám, a je mi jasné, prečo som taká, aká som, ale mám aj návod, ako môžem vnútornou zmenou ovplyvniť prejavy navonok. Prirodzene. Bez nútenia a extrémnej sebakontroly. Vedieť sa pozrieť na iných a ich reč tela, v ktorej sa odzrkadľuje ich životný príbeh, vnímam ako bonus, ktorý mi Monikina kniha priniesla. Ďakujem za tento vzácny dar.
Mirka Hrankovátop-manažérka

Možno vás napadlo niekoľko otázok...

Ako kniha vyzerá?

Kniha je luxusná. Prevedenie v pevnej väzbe, obálka je matná a na niektoré elementy je použitý parciálny lak. Kniha je vhodná ako darček, ktoré poteší nielen srdce, ale aj oči. Listy knihy sú z kriedového papiera, dbala som však, aby sa neleskol a čítal sa príjemne aj pri nočnej lampe. Kto knihu drží, má pocit luxusu a kvality.

Keď si kúpim knihu, kedy ku mne dorazí?

Distribúciu knihy má na starosti moja asistentka Gabika. Po vašej objednávke, vám príde potvrdzujúci mail a keď na náš účet prídu peniaze za knihu, v priebehu 2-3 dní k vám bude doručená. Dôležitý je dátum, kedy sa pripíšu peniaze, je to moment, kedy sa vaša objednávka stáva reálnou a Gabika s láskou vašu knihu zabalí a pošle vám ju. Prosím, ak by k vám kniha ani po zaplatení v priebehu niekoľkých dní nedorazila, napíšte nám. Vyriešime to. Ak by k vám nedorazila e-kniha alebo audio-kniha, prosím, reagujte hneď. Je to automatizované, ak k vám e-kniha či audio-kniha nepríde, nemáme to odkiaľ vedieť, preto prosím, píšte, volajte. Ďakujem

Nájdem knihu aj v kníhkupectve, alebo na inom internetovom portáli?

Knihu je možné zakúpiť aj v sieti Martinus. U mňa máte zvýhodnenú cenu, možnosť kúpiť si druhý kus za extra podmienok a možnosť získať váš výhodný balíček. Audio knihu nájdete iba na tejto stránke. Ebook rovnako.

objednávka

knihy tajomstvo reči tela 

Kniha je určená každému, kto hľadá odpovede, kým sám je. Kto sa chce zlepšiť v tom, čo vysiela a ako ho vníma okolie. Je dômyselne prepracovaným dielom odborníčky, ktorá vie, o čom hovorí. Sonda do vnútra tela, ako aj náhľad do zákutia ľudskej duše.
Adela Jasenovcová
Tvoja kniha je zázračná. Keď som si knihu čítala, robila som si rožteky na stranách, ku ktorým som sa chcela vrátiť, pretože ma zaujali. Až som prišla na to, že som si zahla skoro každú stranu. Sú v nej úžasné techniky a rady. Ďakujem za túto knihu.
Alenka Skovjasová
Premáha ma fascinácia, ako jedinec cez reč tela dieťaťa, adolescenta alebo reč tela dospelého, dokáže odhaliť mnohé z vnútorného prežívania. Túto knihu vrele odporúčam.
Gabriela Leskovjanská
Kniha je poučná, zrozumiteľne napísaná a výborne sa číta. Teším sa, ako vedomosti z knihy využijem vo svojej pedagogickej praxi.
Mariana Majerníková
audiokniha-tajomstvo-reci-tela-monika-stehlikova