Stresu sa nezbavíte, ale môžete k nemu pristúpiť   

INAK 

1,5 DňOVÝ TRÉNING  

V Novom meste nad váhom 16.-17. 10. 2020

Ako zvládať stres a náročné životné situácie

zo svojho stredu, bez toho, aby vám brali Energiu.

 • Poznáte u seba obdobia, dni či momenty, kedy sa všetko zrýchli, cítite tlak a strácate prehľad? Idete ako STROJ. Odpojení od seba.
 • Možno sa vám chveje žalúdok, máte podlomené kolená, slabé ruky, alebo vám búši srdce a tlačí vás na hrudi.
 • A možno stres počas bežných dní nevnímate a zbadáte sa až vtedy, keď TELO OCHORIE ALEBO BOLÍ.
 • TELO pre vás nie je spojencom: teda je aj nie je. Na istej úrovni viete, že JE, ale NEVIETE, AKO SA NA JEHO MÚDROSŤ A STRED NAPOJIŤ.

PREDSTAVTE SI, že viete, Ako na to...

 • V týchto situáciách spomalíte DYCH, UKOTVÍTE NOHY DO ZEME a NAPOJÍTE SA NA VÁŠ STRED: čo sa odrazí v spôsobe, akým budete komunikovať, jednať a rozhodovať sa.
 • Pomalé tempo vám umožní mať prehľad, vedome si vyberať, akým spôsobom budete konať: či vystúpiť z automatizmov, alebo reagovať s väčším prehľadom a MOŽNOSŤAMI. Stres bežne zúži možnosť výberu, ale vy z toho viete vystúpiť.
 • Či už ide o prezentáciu pred kolegmi, príliš veľa povinností a rýchle zmeny, alebo aj bežné drobné konflikty, ktoré nám berú energiu: v týchto všetkých situáciách môžete byť v dynamickom spojení so sebou a svojím stredom, čo je to najlepšie vo vás.

dovoľte si pustiť zbytočný tlak a kontrolu  

vďaka napojeniu sa na váš stred 

získate vnútornú vyrovnanosť, aj keď sa život, situácia či vzťah nebude vyvíjať podľa vašich predstáv. 

ČO VRAVIA ĽUDIA, ktorí boli na živom tréningu

Chcem veľmi poďakovať za úžasný čas v príjemnej spoločnosti podobne naladených ľudí. Toľko veci mi dosadlo. Výživné pre dušu aj telo. Od seminára viac vnímam svoje telo a výborne spím. Vstávam pred východom dobre oddýchnutá. To je výborný bonus 😃
Katarína Kraková
Po celý čas od tréningu mám taký príjemný pocit pokoja a vyrovnanosti v sebe. Ďakujem za príjemnú spoločnosť a čas, ktorý sme si na seba našli. V duchu si pripomínam aktivity a pocity, ktoré vo mne vyvolali.
Miroslava Čopová
Tu a teraz... obrovská sila prítomnej chvíle. S ľuďmi, ktorých akoby som poznala 😍 veľmi silný zážitok, plný praktických rád, ktoré som začala praktizovať pri výchove mojej dcérky, jej emocionálnych reakcií, ktoré už teraz zvládam s oveľa väčšou ľahkosťou.
Eva Kysková
masna-dominika
Dôverovať svojmu telu, spoznať ho a milovať ho, dáva možnosť zažiť fenomenálny život. Dnes som využila Monikine techniky a vďaka nim som ustála náročnú situáciu. Aj keď ma to na sekundu zabolelo, v zápätí som doslova cítila, ako som ho ustála na nohách. Hrdo som sa usmiala, pozrela priamo človeku do očí a rozdýchala to.
Dominika Masnátanečná inštruktorka
csaba
Pre mňa to bola perfektná psychohygiena v dnešnom uponáhľanom svete plnom egoisticky naprogramovaných ľudí. Rozšíril som svoj obzor o novú dimenziu vnímania ľudí. Odporúčam každému, komu záleží na vlastnom zdraví, má chuť a chcenie skúšať si nové veci a učiť sa od skúsenej odborníčky s veľkou charizmou.
Csaba Csoltiexpredseda komory fyzioterapeutov na SR
portet
Na tréningu som sa mohla stretnúť so svojím telom. Bez intelektuálnych nánosov. Ponoriť sa do seba a nechať sa počuť. Dať si čas, byť k sebe trpezlivá a úprimná. Monika je spontánna a vytvorila príjemné, intímne stretnutie. Ďakujem sebe aj Monike za sprevádzanie. Výborné pokračovanie pre všetkých, ktorí si prečítali Monikinu knihu.
Jana Milátováumelkyňa, fashion disajnérka

PONÚKAM VÁM inšpiráciu

jednoduché efektívne nástroje, ako pustiť z tela kŕč a objaviť vnútornú vyrovnanosť a ľahkosť pulzujúceho bytia. 

Čakajú na vás cvičenia, ktoré vám pomôžu

vnímať stres a pracovať s vlastnými zdrojmi  

súčasťou každého cvičenia a techník je rozvíjanie zručnosť počúvať svoje telo a vnímať jemné signály, ktoré z neho prichádzajú. Precítenie cvičení prináša zmenu na úrovni nervového systému. Často krát ide o nový návyk: telo neodparkovať alebo naopak vnímať. V bežnom živote vám táto zručnosť zabezpečí neustálu podporu, prepojenie so svojími zdrojmi a efektívne fungovanie vašej mysle. 

naučiť sa vydýchnuť a pustiť 

Odhalím vám, ako pracovať s chrbticou a jej uvoľnením, aby sa stal váš nervový systém priechodný a flexibilný. Len tak je možné zbaviť sa toxických programov, ktoré vám neprospievajú a blokujú vás. Naučíte sa techniku na obnovu živosti a vitality. Prepojenie sa s telom a jeho silou vám prirodzene podporí vašu sebaistotu v každodenných situáciách. 

OBJAVIŤ VNÚTORNÚ ROVNOVÁHU a stred

Už od prvej chvíli budete vnímať, že takmer každé cvičenie vás povedie k uvoľneniu a väčšej ľahkosti. Naučím vás, ako vďaka jednoduchým efektívnym cvičeniam predýchať stres, natlakované emócie, hnev alebo napätú situáciu. Tieto efektívne tipy vám prinesú zmenu v priebehu zopár sekúnd bez toho, aby ste museli celé hodiny meditovať zavretý u seba doma.

obnoviť prirodzenú sebadôveru, ktorá jednoducho vie a vidí "za" 

Odhalím vám, ako pracovať s chrbticou a jej uvoľnením, aby sa stal váš nervový systém priechodný a flexibilný. Len tak je možné zbaviť sa toxických programov, ktoré vám neprospievajú a blokujú vás. Naučíte sa techniku na obnovu živosti a vitality. Prepojenie sa s telom a jeho silou vám prirodzene podporí vašu sebaistotu v každodenných situáciách. 

navzájom sa podporiť a cítiť ľudskosť 

Už od prvej chvíli budete vnímať, že takmer každé cvičenie vás povedie k uvoľneniu a väčšej ľahkosti. Naučím vás, ako vďaka jednoduchým efektívnym cvičeniam predýchať stres, natlakované emócie, hnev alebo napätú situáciu. Tieto efektívne tipy vám prinesú zmenu v priebehu zopár sekúnd bez toho, aby ste museli celé hodiny meditovať zavretý u seba doma.

NA ČO SA môžete vrámci tréningu zvládaj stres zo svojho stredu tešiť?

 • HARMONOGRAM Program začne v piatok o 18hod. V piatok budeme pracovať do 21hod na mape stresorov a prvej uvoľňovacej technike. V sobotu ráno, ešte pred raňajkami, o 6.30 budeme mať rannú pohybovú meditáciu a naladenie sa na deň. Po raňajkách budeme pokračovať od 9hod do 18hod s prestávkou na obed a občerstvenie. Program ponúkne rôzne techniky a prístupy, aby si každý našiel to svoje "pravé orechové". Súčasťou práce budú aj diskusie, zdieľania a možnosť pýtať sa. Celý program je pohybový a zameraný na prácu s telom, preto si prosím prineste pohodlné oblečenie, teplé ponožky (deky a karimatky sú v priestore). Raňajky a obed nie je súčasťou ceny programu, pôjdeme sa spoločne najesť. Ubytovanie je možné prenocovať na sále resp.v neďalekom hotelíku Kúria, ktorá je v parku a je ponúka príjemný štandart a pohodlie. Ceny sa hýbu okolo 30-40eur/noc.
 • Budete sa hýbať, experimentovať, preciťovať a vnímať. Budete spoznávať svoje telo a to, ako k vám hovorí inak, ako ste zvyknutí. Budete pracovať individuálne aj v rámci skupiny, kde spoločne vytvoríme bezpečné, pokojné a rešpektujúce prostredie.
 • Počas tréningu vychádzam z vlastnej metodiky BodyTalks, ktorá je eklektickou fúziou rôznych prístupov pretavená mojou 20ročnou praxou práce s telom. Mám rada veci, ktoré fungujú a sú jednoduché. Psychika je priamo ukotvená v tele a dokážeme ju priamo tvarovať cez prácu s telom, pohybom a dychom. Budete sami prekvapení, ako ľahko a prirodzene!
 • PERFEKTNÍ ĽUDIA, ktorí sa vždy na tomto tréningu stretnú. Počet účastníkov je 10-max12.

jeden a pol dňový TRÉNING zvládaj stres zo svojho stredu   

16. - 17. 10. 2020 

v piatok od 18hod - soboty 18hod, v novom meste nad váhom v štúdiu jogová izbička  

zarezervujte si svoje miesto tu a spolu s tréningom naživo získajte kupón v hodnote 100eur na online program zvládaj stres s ľahkosťou

217 € 

OnI prišli a neoľutovali   

Budete ďalšÍ?

portret
Dlhé roky som žil v presvedčení, že pre človeka je dôležitá najmä myseľ, aby sa dostal do pohody, je to však mylná predstava. Ako sa hovorí, život je pohyb a spomínaný kurz bol o istom oživení fyzického tela. Kurz graduje do úplného uvoľnenia pomocou voľných pohybov a dostať sa tak k tomu najdôležitejšiemu: byť tu a teraz. Po kurze som začal pravidelne športovať a počas stresových situácií si vždy spomeniem na Monikinu radu: dýchajte do srdca.
Matúš Némethnovinár
trening-sebaiste-vystupovanie-monika-stehlikova-bodytalks
Monika je úžasná bytosť, ktorá svojou autentickosťou dokáže s ľahkosťou veľa naučiť tak, že si to zapamätá každá bunka vášho tela. Výborné je, že všetky techniky som vedela hneď po tréningu použiť v bežnom živote. Prinášajú mi väčšie uvoľnenie, spontánnosť a energiu. Tréning odporúčam každému, kto chce chodiť po tomto svete šťastnejší a spokojnejší.
Adriana Tarkošovámamina na MD
vavro
Po tréningu som zistil, že aj príprava tela a reči pred každým obchodným stretnutím či pred prednáškou je nesmierne dôležitá. Po jednoduchých cvičeniach som vnímal, ako sa mení môj pocit: bol lepší, cítil som sa namotivovaný, tešil som sa a aj okolie videlo zmenu u mňa či už v drtžaní tela alebo v drajve, ktorý zo mňa vyžaroval. Odporúčam zažiť pár tréningov s Monikou, dá vám to zmysel, keď zbadáte zmenu sami na sebe.
Branislav Vavroškoliteľ finančnej gramotnosti

zarezervujte si svoje miesto a získajte kupón v hodnote 100eur na online program zvládaj stres s ľahkosťou

217 € 

tréning je často súčasťou korporátneho vzdelávania, preto ak máte možnosť flexibilite využívať budget na vaše vzdelávanie, oslovte vaše HR.