Odhaľte jednoduchý princíp, ako sa vymaniť z manipulácií a zvýšiť sebaúctu

mentoringový ONLINE PROGRAM STOP MANIPULÁCIE

je 28 dní s mojou osobnou každodennou podporou, ktorá vás povedie k zvedomeniu manipulácií a vystúpeniu z nich. 

 

Začíname 14. 6. 2021

nastúpte dnes na cestu k väčšej slobode, kde si vyberáte vy, čomu veríte a podľa čoho konáte 

 • Pochopíte, že život vám ponúka lekcie s manipuláciou, vnútorným sebaklamom, či vonkajšími tlakmi preto, aby vás s láskou a nežne, no neúprosne vrátil k sebe
 • Život stojí na vašej strane a cez blízke stretnutie s vlastnými manipuláciami sa môžete naučiť, ako ich zmeniť
 • Najbližšie 4 týždne postavíte samých seba na prvé miesto: aj keď sa budete starať o deti, variť pre celú rodinu, robiť ešte homeoffice a hoci sa zdá, že je to nad ľudské sily, vždy počas DŇA SA NA CHVÍĽU SPOMALÍTE a...
 • Krok po kroku bude odkrývať, kým tak naozaj v tom kolobehu života ste, čo potrebujete, čo chcete a po čom túžite
 • Rozviniete v sebe seba-lásku a prijatie, ktoré nič nestojí: "iba" vašu pozornosť
 • Dovolíte si stále viac a viac vyžarovať to, kým skutočne ste

Viete, ako je vôbec možné, že podliehaTe  manipuláciám? 

 pozrite si záznam zo živého webinárA 2.6.2021 na tému: MANIPULÁCIA A ODVAHA K PRAVDE

 OBEŤ - PREDÁTOR - ZÁCHRANCA: záznam zo živého webinárA 9.6.2021 

JEDinou cestou, ako účinne Bojovať proti týmto klamstvám 

je Systematicky zvyšovať vlastnú sebaúctu, prijatie a lásku 

ČO VRAVIA Ženy, KTORÝM som POMOHla?

Účast v této výzvě mi otevřela nové obzory, nový náhled na moji realitu . Jak se mohu vnímat a že mohu i jak mohu změnit, co mi neprospívá. Dala mi konkrétní "nástroje" a postupy, jak zvýšit svoji sebeúctu . Poznala jsem, kde je moje slabina a jak ji mohu změnit. Jak mohu objevovat sama sebe krok po kroku, prakticky , citlivě, laskavě. Úplně nový vesmír!!
Hana Josefína Hledíkováúčastníčka výzvy
Díky praktickým radám v kombinaci s naslouchajícím srdcem Moniky, jsem v sobě objevila mnoho mechanizmů, které blokují můj život. Nahlédla jsem principy, které rozklíčovaly různé oblasti mého života, ve kterých jsem se točila jak v bludném kruhu, přestože jsem na sobě velmi pracovala. Pro mne je výzva programem do budoucnosti,takovým "mustrem" na život bez zbytečně nadměrného úsilí.
Bětuška Baštýřová
Opakovane som v živote zisťovala, že mám problém vymedziť si svoje hranice voči okoliu. Cítila som sa nepríjemne a bezmocne. Preto som prijala túto výzvu. Najúžasnejšie zistenie však bolo, ze manipulujeme aj sami so sebou. Veľa som počula o starých vzorcoch správania, ale nikdy nie o tom, ze je to vlastne tiež manipulácia: zvnútra.
Zuzka Sivkováúčastníčka výzvy

 

Ako program funguje?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Program bude vedený v uzavretej fcb skupine STOP MANIPULÁCIÁM
 • Po zaplatení faktúry vám príde do schránky email s linkom na uzavretú skupinu
 • Prvé dni, kým sa skupina zozbiera, na vás bude v skupine čakať video o manipuláciách, ako ich v živote rozpoznať, aké typy manipulantov poznáme a zodpoviete si na svoje PREČO tj. odhalíte svoju hlbokú motiváciu, prečo chcete dať stopku manipuláciám vo vašom živote.  
 • Výsledok programu závisí od vašej zaangažovanosti, preto pre úspech je dôležité, aby ste šli do programu, ak si denne viete nájsť cca 30 minút času.
 • Program pôjde 2x v roku: prvý termín je od 7.6. 2021 a druhý termín od 15. 11. 2021.

najbližší začiatok programu je   

14. 6. 2021  

Čo s programom získate? 

MATERIÁLY, PRÍSTUP K SKUPINE A ZÁZNAMY MENTORINGOV VÁM ZOSTÁVAJÚ DOŽIVOTNE

 • 4 týždňové vedenie Monikou Stehlíkovou v uzavretej skupine STOP MANIPULÁCIÁM
 • Každodenné úlohy a videá. Na každý komentár odpovedám, povzbudzujem, podporujem. Ak je komplikovanejšia otázka, odpovedám nahratím videa. Naozaj, robím všetko preto, aby ste sa v úlohe nielen zorientovali, ale aj našli na ňu vlastnú odpoveď.
 • 1 živé vysielanie - jedna z najšťavnatejších častí programu, kde naživo sa stretneme a prechádzame veci, ktoré nie sú stále zrozumiteľné a potrebujú špeciálny čas a pozornosť.
 • Motiváciu a neustálu podporu ísť ďalej
 • Podporu skupiny a možnosť zostať v kontakte s inými aj po ukončení výzvy
 • Ak ste introvertnejší typ, budete môcť byť iba pozorovateľom a robiť si úlohy v tichosti a vo svojom priestore bez rušenia
 • AKČNÚ PRÍRUČKU na záver programu, aby ste sa k úlohám mohli kedykoľvek vrátiť

Kto vás programom povedie?

Volám sa Monika Stehlíková a bude mi cťou vás sprevádzať týmto programom. Som vyštudovaná psychologička a psychoterapeutka a celoživotne sa venujem práci s telom a jeho rečou.

Mojou túžbou je, aby ľudia, s ktorými pracujem, si vytvorili láskavý postoj k sebe a cez telo prehĺbili vlastné sebaprijatie, prirodzené sebavedomie a objavili hlbokú múdrosť, ktorá v sebe každá ľudská bytosť nosí.

Verím v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. Vážiť si samého seba je zdravé a prospešné pre vás, aj pre ľudí vo vašom okolí.

Sama som vyrastala v rodine, kde sa manipuláciou dosahovali výchovné ciele a tak sa mi životom vynuli viaceré manipulatívne vzťahy, až kým som si nezačala vážiť samú seba. Postavila som sa na vlastné nohy, obsadila vlastné územie a vrátila sa mi moja sila späť. 

Táto výzva môže byť pre vás veľkým krokom vpred k vlastnej slobode a väčšej spokojnosti v živote. 

Teším sa na každého, kto sa do tejto výzvy pridá! 

Hodnota programu je výrazne vyššia, ako jeho cena.

Ak sa vám podarí nahliadnúť na manipulácie a vymaniť sa z nich, budete žiť stonásobne kvalitnejší a krajší život 

117 eur 

možnosť splátok 

Výzva začína 14. 6. 2021

Ony na túto cestu nastúpili, budete ďalšia? 

Ďakujem Monika za nový pohľad na to, kto vlastne manipulátor je, ale hlavne na nový pohľad samej na seba, za nové poznanie o mne samej. Za myšlienku vôbec o tom, že sa mám mať rada. Sú to zatiaľ také náhľady, s ktorými chcem pracovať ďalej a vracať sa k nim. Je to na dlhšiu cestu, ale verím, že to všetko prinesie pre môj život svoje ovocie.
Darinaúčastníčka výzvy
Som veľmi rada, že mám takého učiteľa v živote, akým je Monika. Naučila ma prijať samú seba taká, aká som, nehanbiť sa za seba a brať sa s humorom. Rozhodne to nie je človek, ktorý vás vysmeje, naopak, nájdete v nej prijatie a podporu a vo mne to vybudovala voči Monike obrovskú dôveru.
Dominika Morávkováherečka
Monika ma naučila hľadať a nájsť samú seba, svoj stred a svoje ja. Naučila ma byť k sebe úprimná a stáť si za tým, čo je pre mňa dôležité. Je ideálnou kombináciou dobrej nálady, pozitívnej energie a harmónie. Pre mňa top osôbka.
Ruth Trebatickálektorka

1. - 2. TÝŽDEŇ: Manipulatívne presvedčenia

Úlohy zamerané na odkrytie a transformáciu vnútorných toxických presvedčení 

Prvých 7úloh je zameraných na odhalenie vnútorných toxických presvedčení a na to, ako k nim v živote vytvoriť alternatívu. Ako sa dostať do nášho nevedomia a prepísať to priamo tam.

Nesľubujem zázrak za 7dní, ale nový začiatok a novú možnosť:)

Víkend je oddych a tiež možnosť dopracovať si úlohy, ktoré ste počas týždňa nestihli urobiť. 

Podpora skupiny vrámci fcb skupiny 

Toto je skvelá vec, poviem vám a kým dynamiku vnútornej skupiny nezažijete, jednoducho neviete:) Vzpruha, povzbudenie, podpora, slzy, aj objatia. Je to veľký zdroj napojenia sa a vzájomnej podpory. 

2. - 3. TÝŽDEŇ: Manipulatívna komunikácia 

ÚLOHY ZAMERANÉ NA ODHALENIE dynamiky manipulácií 

V ďalších dňoch tejto výzvy sa pozrieme na to, ako prebieha manipulatívna komunikácia:

1, čo robíme my, že im umožňujem

2, aké sú to typy manipulantov, na ktoré my reagujeme a sme na ne citliví

na konci tretieho týždňa vás čaká mentoring naživo 

Vzhľadom k tomu, že vaše individuálne špecifické potreby sa môžu v programe líšiť, tento mentoring bude práve na to, aby sme sa stretli a oslovili s vašimi potrebami. Mentoring je priestor pre vaše otázky, úvahy, podelenie sa, čo sa darí a čo nejde do života zapracovať.

Krásny výživný čas. 

Záznam z mentoringu vám bude k dispozícii doživotne. Mnohé účastníčky mi aj po pol roku píšu, že sa k nemu vracajú a púšťajú si ho. V každom životnom období nám totiž oslovuje niečo iné. A problémy iných, ktoré momentálne neriešime, o zopár mesiacov už môžu byť "naše". 

3. -4.  TÝŽDEŇ: Ako vystúpiť z role obete 

ÚLOHY ZAMERANÉ NA VYSTÚPENIE Z ROLE OBETE 

Každý deň pracovného týždňa sa ráno o 6hod opäť uvoľní úloha. Krok po kroku vás povedie cez dynamiku obeť - predátor - záchranca a toho, ako z týchto vzťahov vystúpiť.

Dotkneme sa pocitu hanby a viny a ako s ňou pracovať.

Veľké sústo, ktoré treba dobre prežuť a mať odvahu s ním pracovať aj po skončení tohto programu! 

Vykročte do nového života!

Celý program sa máte možnosť pýtať, komentovať, dávať spätnú väzbu. 

Záverečné zhrnutie je tu hlavne na to, aby ste mali jasno, v čom treba vo vašom živote pokračovať, aby ste nielen na manipulácia nahliadli a získali poznanie, ale aj transformovali váš život. 

Program je bránou do nového spôsobu vnímanie seba a vzťahov a ja vás budem podporovať v tom, aby ste vytrvali aj po ňom. 

Výzva začína 14. 6. 2021

117 eur