Napoj sa na múdrosť
svojho tela, odhaľ príčiny svojich chorôb a buď v roku 2024 zdravá! 

s Monikou Stehlíkovou somatickou psychoterapeutkou

Zážitkový online workshop 

Už to nikdy nebude ako predtým: ver mi! Kto sa nasťahuje do svojho tela, objaví zdroj liečenia, ľahkosti bytia a obyčajnej kažodennej radosti zo života!

Získaj bezplatný a okamžitý prístup k ZÁŽITKOVÉMU online workshopu. Objav, prečo ťa navštevujú choroby, opakujú trápenia a čo môžeš urobiť pre seba, aby sa postupne z tvojho života vytratili. 


TÉMY online WORKSHOPU


  • Kulturálne kódy, ktoré negatívne ovplyvňujú naše vnímanie tela
  • 3 tajomstvá, ako objaviť hlboké prijatie tela
  • Prečo emócie spôsobujú utrpenie a choroby?
  • Mentálne stereotypy, ktoré sú príčinou vzniku ochorení
  • Ako sa napojiť na múdrosť a inteligenciu tela

KTO JE MONIKA STEHLÍKOVÁ?

Tvoja sprievodkyňa na ceste k hlbokému prepojeniu s telom a jeho múdrosťou. Monika je somatická psychoterapeutka a jednou z prvých a popredných predstaviteliek slovenskej scény vedomej práce s telom. Verí v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. A profituje z toho aj celé jej okolie. 

Sama trpela mnohými psychosomatickými ochoreniami (vrátane migrény, žalúdočných problémov, únovovým syndrómom, worksholizmom, autoimúnnym ochorením, niekoľko rokov ju trápili úzkosti a paniky). Vďaka vedomej práci s telom sa z toho dostala a dnes sa delí o svoje poznanie a svetlo s ostatnými. Je autorkou obľúbenej knihy Tajomstvo reči tela. Vytvorila celoročný cyklus online tréningov Z HLAVY DO TELA. Do vašich domov prináša inšpiráciu s veľkou dávkou ľudskosti a profesionality. Jej hlbokou túžbou je, aby sa na Slovensku žilo s väčšou ľahkosťou. Ako? Cez láskavosť k sebe!   

Získaj prístup k zážitkovému online workshopu ihneď

 

Čo prináša ľudom moje vedenie a vedomá práca s telom? 

 

Získaj prístup k zážitkovému online workshopu ihneď

Telo nie je stroj 

Často k sebe a svojmu telu pristupujeme MECHANICKY.
Nestaráme sa oň, prehliadame jeho potreby, hneváme sa, ak vydrží menej, ako by sme chceli.
Hodnotíme ho, kritizujeme, zanedbávame.
Vieme povedať, či spĺňa alebo nespĺňa kritéria krásy a atraktivity,
či je zdravé, alebo choré.
Všimnite si však, že často o ňom hovoríte ako o VECI.

Telo je mystérium

Telo v sebe ukrýva hlbokú múdrosť. Nie je vám dostupná iba preto, že ste sa od seba odpojili. Cez choroby a bolesti k vám telo hovorí, ale vy nerozumiete jeho reči. Stratili ste spojenie. OBNOVTE VZŤAH s telom a vnímavým napájaním sa na jeho inteligenciu, objavíte zdroj liečenia, hojnosti a ľudskosti. 

Hlboká sebastarostlivosť a vnímavé načúvanie je cesta - to tuší každý - ale ako na ňu vykročiť? 

Tvoj vzťah k telu určuje realitu tvojho života:
zdravie, vzťahy, dokonca aj spokojnosť a harmóniu.

Ak k nemu pristupuješ ako k veci, potrebuješ
ho opravovať a vylepšovať.

Ak si s ním vytvoríš vzťah, vstúpiš do komunikácie
s hĺbkou a inteligenciou, ktorá tvorí život sám. 

Získaj prístup k zážitkovému online workshopu ihneď

Vzácne zdieľania a aha momenty z workshopu? 

Aha moment bol ten, ako je doležíte, nechcieť utiecť pred nepríjemnými pocitmi v tele "nezadupať" ich do " prachu zeme“.
Simona
Ďakujem za krásne slová, po dlhom čase som sa konečne uvoľnila, prehodnotila vzťah k môjmu telu.
Andrea
Môj aha moment prepojenie srdce-obličky. A uvedomila som ako často zatváram oči pred svojimi emóciami, pocitmi lebo sa mi nepáčia a sú bolestivé. Ďakujem za uvedomenie ako veľa som v mysli a mimo tela.
Ľubka
Prednášku sme sledovali spolu s mojim manželom a bola pre nás obohacujúca. Najviac nás zaujali toxické automatizmy a ich vplyv na spúšťanie chorôb ako aj precítenie a prijatie prítomného pocitu
Lucia
Môj Aha moment, že vedomie možno vpúšťať do tela, a že sa to dá aj inak ako len si to predstavovať, že to možno reálne cítiť, magnetizmus zeme a pod. Veľmi ma oslovila aj možnosť naučiť sa techniky.
Diana
Aha moment pre mňa je: Správať sa k sebe ako k osobe, ktorú z hĺbky srdca milujem a chcem jej pomôcť.
Romina
Aha moment - to, čo sa zvedomí z podvedomia sa už nepotrebuje diať v realite a že sa myseľ skľudní, keď sa prejde do tela
Dominika
Dotklo sa ma : Ak objavím v tele toho svojho démona, zostanem s nim a objímem ho, prijmem ho, vidím ho.
Svetlana
Mňa veľmi zaujalo to prepojenie zrodu energie s embryom, uchom, obličkami a chodidlami. Bolo to úžasne a cítila som vďačnosť tela, že sa mu venujem
Andrea
AHA moment pre mňa bolo, že človek je schopný vnímať energetické prepojenie s okolitým svetom a inými ľuďmi. Všetci sme jedno.
Lucia

Odhaľte 3 tajomstvá
ako sa napojiť na hlbokú vášho tela a objaviť kľúče k hlbokému sebaprijatiu

TAJOMSTVO #1

Ukážem vám, ako si udržať myseľ otvorenú a postupne rozširovať stav vedomia v tele. Inteligencia tela je omnoho širšia ako naša myseľ. Práca s mysľou je nevyhnutným predpokladom vpúšťania vedomia do tela. Pri odkrývaní tohto tajomstva vás podporí vaše srdce! 

TAJOMSTVO #2

Odhalím vám jednoduchý spôsob, ako načúvať telu a signálom, ktoré z neho prichádzajú. Spoločne odokryjeme mystérium obličiek, ktoré sú zdrojom vašej životnej energie. 

TAJOMSTVO #3

Pozrieme sa na to, ako sa k vám telo prihovára cez bolesť a choroby. Verím, že odhalíte prepojenie medzi vaším životným príbehom a tým, ako sa spolu-podieľate na vašom zdraví. 


Máte OTÁZKY?


Kde a kedy bude prebiehať workshop?

Záznam z workshopu vám príde do vašej emailovej schránky hneď po prihlásení.

Je workshop bezplatný?

Áno, je úplne bezplatný.

Čo ak som v schránke nenašiel odkaz na vysielanie?

Niekedy sa stáva, že email s odkazom na vysielanie spadne do priečinku SPAM alebo REKLAMY. Prezrite si všetky priečinky v pošte.

Môžem pozvať priateľov?

Samozrejme! Stačí, ak im posuniete link tejto stránky a môžu sa bezplatne zaregistrovať aj oni. Ďakujeme, že zdieľať radosť a túžbu po zdraví a vedomí v tele.

Zadaj svoj e-mail a ZÍSKAJ OKAMŽITÝ PRÍSTUP K WEBINÁRU

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme ich na základe vášho súhlasu spracovávať v súlade s platnou slovenskou a európskou legislatívou. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre sprístupnenie seminára a s občasným zasielaním inšpiratívnych emailov od BodyTalks s.r.o. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo "Odhlásiť sa" v každom zaslanom emaily. P.S. Informácia o pohlaví mi umožní, aby som Vám podielala len relevantné e-maily. Ďakujem. Viac informácií o ochrane osobných údajov »