ALCHÝMIA TELA

otvára brány k prirodzenému seba-vedomiu! 

ZÍSKAJ SÉRIU 5-tich VYSIELANÍ 

 

(ZÁZNAMY dostupné do 25.3.2024)

Vstúp do krajiny autentického bytia

Získaj 5 hodín inšpiratívneho obsahu, ktorý ŤA podporí v tvorení seba-vedomia a vnútornej seba-dôvery bez toho, aby si sa musela na niečo hrať alebo predstierať, bez úsilia, bez tlaku a seba-popierania.

Chémiou tela sa to dá dosiahnuť, prirodzene, autenticky - BYŤ SAMA SEBOU. 

Nahliadni do alchýmie tela so somatickou psychoterapeutkou a odborníčkou na neverbálnu komunikácia a reč tela, s Monikou Stehlíkovou. 

ALCHÝMIA TELA

Vymeň popieranie seba a toho, čo potrebuješ za vnímavosť voči sebe, tvrdosť za nehu a neživosť za pulzáciu. Vytrápila si sa už dosť! Nastal čas obnoviť vnútornú rovnováhu a otvoriť sa SEBE, cítiť sa dobre vo svojom tele, plná ŽIVOTA a VITALITY.  

PoĎ v ústrety sebe!

ČO TI VYSIELANIA PRINESÚ?

 

Inšpiráciu, motiváciu a novú možnosť PRE SEBA. 

 

Stretneš sa týmito TÉMAMI:

DAJ ZBOHOM VNÚTORNEJ NEISTOTE!

Možno sa ti stáva, že sa niekedy necítiš dobre vo svojej koži, možno máš v napätí brušnú dutinu, či mávaš pocit slabých nôh, potia sa ti dlane, či ti vyschne v ústach a rozochveje sa ti hlas. Jednoducho v niektorých situáciách môžeš mať pocit, že ťa TELO ZRÁDZA A NEVIEŠ, ČO S TÝM. Netušíš, prečo to tak je a tak tomu radšej nevenuješ pozornosť, ale potom ťa dobehnú stavy, že si nespokojná, nervózna, podráždená, možno niekedy vyčerpaná. Vravíš si: KEĎ SI TO UPRACEM V HLAVE, to odíde. ALE ČO AK NIE? Prvé zo série 5tich živých vysielaní o vnútornej istote, alchýmii tela, maskách a pravdách, o tele, ktoré žiari a hlase, ktorý prirodzene znie.

ZHOĎ MASKY, BUĎ PRAVDIVÁ!

Druhé vysielanie je rozprávaním príbehov žien, ktoré somaticky pochopili, precítili a začali ziť svoje autentické ja. Aké sú najväčšie výzvy na tejto ceste? Kde nájsť podporu? Na čo určite pamätať! Toto vysielanie je súčasťou 5tich vysielaní zameraných na tému vnútorného prirodzeného sebavedomia, počas ktorých si môžeš nacítiť, či chceš ísť do mnou na objavnú dobrodružnú cestu sebapoznania

KONIEC SLUŠNÉMU DIEVČATKU!

Žiaľ, slušnosť zabíja (nielen) autenticitu. Často aj zdravie, pocit vitality, radosti zo života a podľa Selye (endokrinológa, chemika a velikána psychosomatiky) ak človek nemôže žiť svoje autentické ja, ochorie. Tretie vysielanie je inšpiráciou uvoľniť sa zovretia kazajky "slušného", ktoré už neprospieva.

VIEŠ, ČO ZABÍJA TVOJE SEBA-VEDOMIE?

Z viac ako 20 ročnej skúsenosti somatickej psychoterapeutky, odborníčky na neverbálnu komunikáciu a osobnej praxe to viem: a prezradím ti to! Je to jednoduché, avšak v živote uplatniť nie vždy ľahké:) Možno sa ti stáva, že sa niekedy necítiš dobre vo svojej koži, možno máš v napätí brušnú dutinu, či mávaš pocit slabých nôh, potia sa ti dlane, či ti vyschne v ústach a rozochveje sa ti hlas. Jednoducho v niektorých situáciách môžeš mať pocit, že ťa TELO ZRÁDZA A NEVIEŠ, ČO S TÝM. Netušíš, prečo to tak je a tak tomu radšej nevenuješ pozornosť, ale potom ťa dobehnú stavy, že si nespokojná, nervózna, podráždená, možno niekedy vyčerpaná. Vravíš si: KEĎ SI TO UPRACEM V HLAVE, to odíde. ALE ČO AK NIE? Štvrté vysielanie o tom, čo zabíja seba-dôveru a seba-vedomie. 

NECHAJ ZAZNIEŤ SVOJ HLAS!

Ako nadobudnúť hlas, ktorý prirodzene znie. Posledné zo série 5tich živých vysielaní o vnútornej istote, alchýmii tela, maskách a pravdách, o tele, ktoré žiari a hlase, ktorý prirodzene znie. 

Vysielania, ktoré ti prinesú mnoho uvedomí a môžeš prísť BLIŽŠIE K SEBE CEZ TELO.

 

Čo povedali ľudia na vysielania? 

Monika, ďakujeme za pocit jednoty, že môžeme rásť všetky spolu. Že sa spolu učíme a hlavne cítime a prežívame nové cesty.
Mirka
Veľmi sa mi páčilo, keď si povedala, že je fajn tomu rozumieť, ale treba aj cítiť. 💓 Veľká múdrosť pre mňa.
Andrea
Ďakujem za Tvoje zdieľanie - aj moja veľká téma je dokázať autenticky reagovať pri naučených autoritách ako sú napr. doktori a pod. Ešte stále reagujem často automaticky, vypnem seba a spadám do role toho malého poslušného dievčatka, ktoré prikývne aj keď nesúhlasí.
Kristína
Ďakujem, krásne to bolo, vďaka za pripomenutie všímavosti a spomalenia,
Gabika
Moni, ďakujem z celého srdca za tento láskyplný priestor a tvoj prístup, cely čas sa usmievam. Priniesla si nádherné vhľady, ktoré nám hovoria to, čo potrebujeme počuť.
Miroslava
Ďakujem pekne Monika za tvoje zdieľanie a s tým zmäkčovaním úplne súznim, zjemnime z tej naučenej tvrdosti.
Katarína
Otvorila sa mi téma precítenia problému a to je nebáť sa priznať a vyplakať sa. Ďakujem
Ľubica
Zdieľanie presne vystihlo moje pocity za posledné týždne, kedy na seba tlačím, lebo chcem niečo veľmi dokončiť. A v tom strese a rýchlosti som viac v hlave ako v tele a už nie som sama sebou a nie som to ja, lebo som stratila pozornosť pre svoje telo a pocity v ňom.
Kristína
Obrovská vďaka, telo malo takú radosť a extázu to počúvať. Teším sa na ďalšiu dávku inšpirácie a zdravej chémie. Krásne a pre mňa aktuálne liečivé.
Tatiana
Moc krásně řečeno, vysílání mě inspiruje a utvrzuje, že nemusím tolik přemítát myšlenky, ale konečně se věnovat tělu a přirozeně se začne dít samo, děkuji za vysílání.
Jana

Kto to povedie? Ja, MONIKA STEHLÍKOVÁ

Ako somatická psychoterapeutka sa venujem tanečnej psychoterapii už viac ako dve desaťročia a som mamou tohto prístupu na Slovensku.

Moju prácu výrazne ovplyvnil výcvik Dance Movement Psychotherapy, mindfulness, tantra, čchi-kung a holotropná prax. V súčasnosti skúmam pohybový prístup Continnum movement, ktorý vytvorila Emilie Conrad, a ktorý pracuje s tekutým systémom tela, fluiditou a vedomím tela. Mojou túžbou je pomôcť ľuďom, aby sa napojili na ich vnútornú životnú pulzujúcu silu, uvoľnili hlboké štruktúry tela, v ktorých sa uchovávajú dávno zabudnuté spomienky či vzorce, ktoré ich nevedome organizujú. Z celého srdca želám každému, aby spoznal svoju esenciu, totalitu bytia a mystérium, ktorým je telo a život. Tak môže zažívať tichú (možno nikým nevidenú), ale plne živú extázu životu.