Prepojená so sebou

Priestor, kde vstúpiš do svojho tela a zažiješ jeho mystérium a pole nekonečných možností pre tvoju zmenu a uzdravujúcu láskavosť bytia 

Získaj ukážku z programu PREPOJENÁ SO SEBOU 

Získaj ukážku z programu PREPOJENÁ SO SEBOU

Emocionálna plynulosť je túžbou každej ženy. Preto som sa rozhodla, že sa s tebou podelím o ukážky z mentoringového programu PREPOJENÁ SO SEBOU, aby som ťa podporila na tvojej ceste k plynulosti, hojnosti neobyčajných zážitkov v obyčajnom živote a k zdraviu. 

Prvou ukážkou bude video, v ktorom ti vysvetlím ako funguje mozog a emócie, prečo nás nevyživujú ale naopak vyčerpávajú a ako ich dostať do plynulosti a rovnováhy. Dozvieš sa, čo ti znemožňuje dostať sa k sebe a svojim pocitom bližšie a naučíš sa, aký je význam "mať kotvu na rozbúrenom mori emócií" a ako ju nájsť. 

Druhou ukážkou bude masáž brucha, ktorú ti vrele odporúčam, ak chceš roztočiť svoj progres a vystúpiť zo stagnácie. Regeneračná masáž ti prinesie veľa krásnych pocitov a blízkeho stretnutia so sebou. 

MP3 od strachu k láske je určená pre preprogramovanie tvojho vnútorného pocitu obáv na lásku a dôveru v život. Odporúčam ju púšťať si tesne pred spaním alebo vo chvíľach oddychu. 

Milujem telo, cítim jeho mystérium a viem, že ak sa žena ponorí do seba a precíti vlastnú hodnotu, zmenia sa súradnice  celého jejživota a vzťahov. 

Monika

Často ako ženy kráčame životom strhané, ubolené, utrápené. Bežíme, aby sme všetkých "nakojili", len na seba akosi zabúdame. 

Iným odpustíme, ale na seba sme často tvrdé. Kdesi v hĺbke srdca vieme, že je to nezdravé, ale rokmi sme si na sebapopieranie, sebaspochybňovanie a podceňovanie tak zvykli, že už sa v tom strácame a bojíme sa, že skĺzneme do egoizmu. 

Všetko zvládame samé. Bojíme sa žiadať o pomoc, byť krehké a jemné. Bojíme sa vlastnej zraniteľnosti, aj keď práve niekde tam je ukrytá naša sila: a my to kdesi v hĺbke svojho srdca vieme.

Bojíme sa uvoľniť do vlastného tela a sexuálneho potešenia. Máme strachy a obavy dovoliť si byť viac ženské, viac sexy a CÍTIŤ. 

Byť jemnou a mäkkou je ako ísť do jamy levovej,
pretože kdesi vo vnútri nesieme presvedčenie,
že nikto tu nie je pre nás, 
aby nás podporil tak,
akoby sme to skutočne potrebovali.

ČO MYSLÍTE, AKO JE VÔBEC MOŽNÉ,

ŽE STRÁCAME PREPOJENOSŤ

S VNÚTORNOU JEMNOSŤOU A ŽENSKOSŤOU?

... na vedomej či nevedomej úrovni...

 • Znižujeme a devalvujeme to, čo cítime a vnímame, pretože často krát je viac oceňovaná racionalita, ako intuícia.
 • Potreby iných staviame na prvé miesto, potláčame vlastné potreby a oni niekde v nevedomí vytvárajú hlbokú frustráciu. Vyhovárame sa na veľa povinností, málo peňazí a času. "Hojnosť je tu pre iných, mňa nejako obchádza."
 • Nepestujeme vlastnú záhradu ruží: našu cenu a hodnotu vnímame často krát v spätných väzbách okolia, v tom, ako nás oceňujú iní, prijímajú či akceptujú. Niekedy je naša hodnota iba priamo úmerná nášmu vzťahu s partnerom. Naučili sme sa byť "závislé" na láske a ocenení, ktoré prichádza zvonku. Málo pestujeme sebalásku a sebaprijatie.
 • Veríme, že prijatie a lásku je možné "si kúpiť", keď cúvneme, vzdáme sa samých seba, poprieme svoje túžby a sny. Možno to takto robila naša mamina, alebo sa tento model odovzdáva z generácie na generáciu alebo nás to naučila spoločnosť.
 • Bojíme sa vlastnej sexuality, lebo sme často počúvali, že je zlá a treba ju krotiť, že nás môže priviesť do nešťastia a sexy ženy sú mrchy.
 • Blízkosť, vrúcnosť a spolupatričnosť je drahá a platí sa za ňu sakra veľa: platí sa za ňu odmietnutím seba.

...cítite volanie rozvíjať v sebe ženskosť, jemnosť a ponoriť sa do sebalásky?

6 týždňov postavíte samé seba na prvé miesto: aj keď budete chodiť do práce, alebo sa budete starať o deti, variť pre celú rodinu a záhradkárčiť, vždy sa počas DŇA NA CHVÍĽU SPOMALÍTE a...

Krok po kroku bude v kolobehu života odkrývať vlastné prepojenie so sebou. So svojou ženskosťou, jemnosťou, láskavosťou, ale aj spontánnosťou a sexualitou. Ako semienko sa nejaký čas skrýva v zemi, aj vašu prácu možno spočiatku nebude vidno.

Ale po niekoľkých týždňoch sa rozvinie vaša seba-láska a prijatie, ktoré nič nestojí: "iba" vašu pozornosť a začnú z toho profitovať aj všetci okolo. 

...lebo žena je skutočným
zdrojom ľudského tepla,
ohňom v krbe,
príjemnou vôňou,
z ktorej sa chce každý nadýchať,
ak sama prekypuje láskou,
ak dáva z nadbytku,
nie zo strádania...

6 MODULOVÝ MENTORINGOVÝ PROGRAM 

KAŽDÝ DEŇ JEDEN KROK NA CESTE K ŽENSKOSTI, JEMNOSTI, LÁSKAVOSTI, SLOBODNÉMU SEXUÁLNEMU PLYNUTIU A VYŽAROVANIU

Ako program funguje?

 • Program bude kombináciou stretnutí naživo (resp. si to pozriete zo záznamu) a profesionálne spracovaných videí a pripraveného materiálu.
 • Po zaplatení faktúry vám prídu prístupové heslá do členskej zóny PREPOJENÁ SO SEBOU, kde sa budú uvoľňovať postupne materiály a tiež tam bude komunikačná zóna.
 • MENTORINGY S MONIKOU: záznamy z mentoringov naživo z predchádzajúcich ročníkov.
 • V letnej skupine 2 mentoringy naživo, na úvod a záver programu (neskôr zo záznamu).
 • Okrem intenzívnej práce s telom, ktorú budete robiť naživo so mnou, každý deň vám program prinesie jednu menšiu úlohu (strava, zvedomenie, pohyb, či-kung, joga, tantra, sexualita), ktorá vás v procese PREMENY podporí. Zväčša bude v trvaní cca 30minút.
 • BONUSOVÁ ČASŤ: inšpiratívne a podporné rozhovory, MP3 meditácie k stiahnutia a záznamy z predchádzajúcich stretnutí, ktoré boli naživo.

ZAČIATOK PROGRAMU JE

17.7.2023

MOŽNOSŤ PRIPOJIŤ SA K PROGRAMU CELOROČNE

Kto vás programom povedie?

Volám sa Monika Stehlíková a bude mi cťou vás sprevádzať týmto programom. Som vyštudovaná psychologička a psychoterapeutka a celoživotne sa venujem práci s telom a jeho rečou.

Mojou túžbou je, aby ženy, s ktorými pracujem, nadobudli prirodzené sebavedomie a prehĺbili úprimné prijatie samých seba.

Verím v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. A profituje z toho aj celé jej okolie. 

Sama som vyrastala v rodine, kde nad ženskosť a jemnocit sa postavilo odopieranie a pracovitosť, nad intuíciu a cit bol postavený rozum a tvrdosť, a sexualita bola niečím zlým a skazeným. Z týchto vzorcov som vystúpila. Som jemná, nežná, láskavá, no zároveň divoká a ženská. 

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

Do programu som pozvala špeciálnych hostí

Daniela Trudičová, ktorá vás prevedie svetom ženskej CYKLIČNOSTI, menopauzy a uvedení svojich dcér do sveta žien

Stella Krenčejová sexual-body-worker, s ktorou sa budeme baviť o  zraneniach zapísaných v našej Ióny 

Martin Vrabko spolu s Luckou Pajszerovou pre vás pripravili vnímavú prekrásnu masáž na scitlivenie tela (nielen pre páry) 

Zuna Vesan Kozánková, žena s hlbokým poznaním tela a prepojenia pre vás pripravila  pohybové  meditácie na prepojenie sa so ženským orgánmi, ich vitalizáciou a regeneráciou

Lenka Žabková, joginka, ktorá pre vás pripravila pohybové cesty emócií pre plynulosť a uvoľnenie stagnácie v tele 

Renáta ra galubi sa s vami podelí o tajomstvá ióny vajíčok pre posilnenie ženskosti, krásy a hlbokého liečenia 

O múdrosť, ako sa stravovať, aby ste podporovali vašu krv a srdce, sa s vami podelí AlchyMilka 

Mirka Čurilla, ktorá sa venuje tvárovej PSychosomatike a pripravila pre vás uvoľnenie ťažkých emócií z tváre

ONLINE PROGRAM PREPOJENÁ SO SEBOU zahŕňa

 • 6 modulový online mentoringový program.
 • Webináre (zo záznamu): práca so sexualitou a telom, aby bolo uvoľnené, priechodné, dokázalo prepustiť staré zranenia a otvorilo sa spontánnosti, živosti a orgazmickým vlnám
 • Rozhovory: 1, o strave, ktorá podporuje srdce a krv 2, o cykličnosti, o menopauze 3, o vaginálnom mapovaní a sexuálnych traumách zapísaných v našej ióny 4, rozhovor o používaní iony-vajíčka a jeho prínose pre každodenný život 5, o slow sexe
 • Pohybové cesty na spriechodnenie emócií, ktoré v tele doteraz stagnovali
 • Pohybové meditácie na prepojenie sa so ženským pohlavnými orgánmi pre hlboké liečenie a transfomáriu zranení
 • Špeciálna masáž pre páry na vzájomné zblíženie, zobudenie vnímavosti a citlivosti (je možné tiež si obdobnú masáž dopriať aj sama - ak momentálne nemáte s kým masáž zdieľať)
 • Možnosť 2 online naživo stretnutí pre možnosť zdieľať, pýtať sa a dostávať odpovede. Je to dobrovoľné. Stretnutia budú na úvod a v závere letného programu, ktorý začne 17.7.2023, potom zo záznamu.
 • 25 výziev, väčšina z nich profesionálne natočených videí pre podporu procesu TRANSFORMÁCIE zo stagnácie do plynulosti a živosti (videá sa budú uvoľňovať postupne)
 • Pomoc a motivácia na každodennej báze.
 • Podpora iných rovnako naladených žien, Moniky a celého jej tímu.
 • Prístup ku všetkým materiálom 1 rok.

CENA CELÉHO PROGRAMU

vrátane mentoringov, živých vysielaní a všetkých materiálov

517 eur vrátane DPH

Možnosť 2 splátok s miernym navýšením ceny

Kto vás programom povedie?

Volám sa Monika Stehlíková a bude mi cťou vás sprevádzať týmto programom. Som vyštudovaná psychologička a psychoterapeutka a celoživotne sa venujem práci s telom a jeho rečou.

Mojou túžbou je, aby ženy, s ktorými pracujem, nadobudli prirodzené sebavedomie a prehĺbili úprimné prijatie samých seba.

Verím v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. A profituje z toho aj celé jej okolie. 

Sama som vyrastala v rodine, kde nad ženskosť a jemnocit sa postavilo odopieranie a pracovitosť, nad intuíciu a cit bol postavený rozum a tvrdosť, a sexualita bola niečím zlým a skazeným. Z týchto vzorcov som vystúpila. Som jemná, nežná, láskavá, no zároveň divoká a ženská. 

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

program PREPOJENÁ SO SEBOU začína

17.7.2023

rezervácia miesta a úhrada 

MOŽNOSŤ PRIPOJIŤ K PROGRAMU CELÝ ROK

ČO POVEDALI Ženy, KTORÉ PREŠLI PROGRAMOM?

Program Šarmantná a sexy bol pre mňa veľmi obohacujúcim. Štruktúra, systematickosť, skutočne množstvo inšpirácii, nahustené na 6 týždňov….akože wau. Bol to asi môj prvý program, kde som si dovolila ísť podľa môjho tempa. Niekedy som Monikine inšpirácie len počúvala, a vlastne neuskutočnila, iné som hneď spravila a opakovala niekoľko dni, a niektoré som ani neotvorila. Púšťať výkon, je to, čo ma život volá uskutočňovať. Počas programu som organicky mala niekoľko zážitkov, ktoré dnes majú pre mňa obrovskú, obrovskú hodnotu. Za mňa, obrovské ďakujem. A prajem každej žene, aby si dovolila ísť za svojim vnútorným hlasom s odvahou. Oplatí sa.
Števka Pastoreková
V programe som zavnímala, že mám samú seba viac na dosah, viac sa počúvam a vnímam. Držala som sa veľmi jednoduchej a zrozumiteľnej Monikinej rady “ všímaj si v priebehu dňa, v bežných momentoch, ako sa tak naozaj máš”. Keď som si všimla, že tieto momenty naskakujú prirodzene, bol to pre mňa príjemný signál, že som viac so sebou a viac vo svojom tele, môžem vďaka tomu predísť padaniu na dno svojich síl a vrátiť sa do svojho stredu, byť viac v harmónii. Zároveň som si uvedomila, že vnímať sexualitu znamená vnímať celistvú osobnosť, nielen intímne prejavy. Sú to prijemné postrehy, potrebné každej žene, odporúčam a Monika ďakujem.
Miroslava Čopová
Otázku ako sa cítim a čo by som chcela robiť si už pokladám viackrát denne. Respektíve čo by som spravila, aby som sa podporila, vyživila, keď cítim už taký vnútorný nepokoj a viem, že by to už išlo do mojej nespokojnosti. Ale tieto krásne meditácie uzdravenia to je proste na nezaplatenie. Ďakujem za tento krásny kurz. Veľa aha momentov a hlavne zvedomenia práce na rôznych častiach tela, vedomia a uvoľňovania. Krásne spracované profesionálne videá, krásna vedomá Monička. Proste WAU.
Lívia Kišacová
Monika vytvorila veľmi bezpečný priestor v programe. A tiež počas ws naživo. Ja som sa cítila v bezpečí, bez ohrozenia, bez potreby výkonu. Slová nie sú dostatočné vyjadriť to, ako to mám, všetky tie aha momenty ale asi najviac je: Zážitok, že som živá. Reálny fyzický zážitok živosti, bez hlavy, bez úsilia a výkonu. Cítiť Život v nohách, kostiach a hýbať sa v ňom. Reálne cítiť v tele, nie o tom snívať. Stretnúť sa v tele so sebou, so Životom. Pre mňa bola, a ešte je, výzva dovoliť si cítiť. Cítiť v tele. Dovoliť, aby sa aj vyplavilo to, čo ma nevedome organizuje. Čo ma viedlo k úplnému oddeleniu tela od duše a ducha. Čo ma robilo rigidnou necítiacou bytosťou. Chce to guráž stretnúť sa s bolesťou, ktorá sa s tým celým vyplaví. Keď niečo nové ožíva, iné musí umrieť, to čo splnilo v svojom čase svoju funkciu, ale už mi neslúži a mi škodí. Chce to pre mňa guráž pozrieť sa smerom dnu. K sebe. Cítiť. Vidieť. Nehodnotiť. Prijať. Mňa moje telo samé volalo. Tá divoška vo mne to nikdy nevzdala. Aj keď som ju pravidelne potlačila a zahrabala hlboko, aby som necítila, lebo to bolo pre mňa bezpečnejšie, istejšie. A ja som za to nesmierne vďačná Životu, ktorý to nikdy nevzdal a nevzdá Divoške vo mne Samej sebe, že to nevzdávam.
Terka Vrábeľová
Kurz je úžasný, nechcem písať bol, lebo stále sa vraciam k jednotlivým nahrávkam a uvedomujem si, ako ma posunuli - vo vnímaní seba samej, môjho tela, pochopení života, plynutia.... Už mám za sebou viacero kurzov a veľa vecí som si myslím aj spracovala, pochopila, ale tento kurz mi to zas krásne pospájal a doložil chýbajúce puzzle. Veľké ďakujem tebe a všetkým ostatným, čo ste ho pripravili - úžasná práca, jemnosť, distingvovanosť a múdrosť akou sa venuješ jednotlivým témam, krásne prepojenie cez stravu- dych- zvuk. Som rada, že som si ta našla na mojej ceste života.
Zuzana Prepiaková
Cítim silnejšie scitlivenie tela, a reagujem na svoje pocity, ktoré sú tak silné, že ich nemôžem ignorovať, ale dôverujem im natoľko, že sa na základe nich rozhodujem, aj keď moja myseľ vie, že v tom rozhodnutí budem osamelá a nepríde podpora. Ale viem, že som v prepojení sama so sebou a to je to, čo v skutočnosti chcem. Práca s telom ma fascinuje, lebo zakaždým, ma to posúva niekam ďalej a odkrývajú sa mi rôzne vrstvy mojej osobnosti, aj tie, ktoré som počas života potlačila. Pri práci s telom cítim, že moja esencia ožíva a dotýka sa ma život, ktorý je vo mne, cítim organicitu života, ktorej som predtým nedávala pozornosť, veľa vecí dokážem vnímať a cítiť, bez toho aby som nad tým premýšľala, mám v živote menej zmätku a chaosu.
Eva Crmanová
Šarmatná a sexi bol veľmi inšpiratívny program. Bol zameraný na posilnenie ženskej stránky, ktorá je v dnešnej spoločnosti a čase v ústraní a "po tichu". Pre mňa bol napríklad jeden z úžasných zážitkov Rituál omladenia - oslava prsníkov, a to tak po fylozoficko-duchovnej rovine, ako aj samotné cvičenie. Celkovú koncepciu kurzu aj konkrétne spracovanie som vnímala veľmi pozitívne a pre mňa vyhovujúco a podporujúco.
Vladimíra Mačuhová

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

program PREPOJENÁ SO SEBOU začína

17.7.2023

rezervácia miesta a úhrada 

MOŽNOSŤ PRIPOJIŤ SA K PROGRAMU CELOROČNE

Program tém jednotlivých MODULOV

(rozkliknite)

ČO VRAVIA Ženy, KTORÝM som POMOHla?

Obrovské ďakujem ! Moni, ten program si super vyskladala - skladám ti poklonu , do detailu prepracovane, krásne sa to prepájalo, easy to follow, ľahké, hravé a pritom aj hlboké. Skvele! Ja som si program dala sama sebe ako darček. Vnímala som tiež, že čas pre seba potrebujem ako soľ a že je už naozaj čas dať seba na 1.miesto. Veľmi ma oslovilo pátranie v minulosti a listy rodičom - dalo mi to taký komplexnejší pohlaď na nich a vlastne aj na mňa. Emočná plynulosť je niečo na čom ešte potrebujem a chcem pracovať. Hladkacie cvičenia, chvost aj ohnivý dych si budem dopriavať častejšie. Vlastne taká tá seba starostlivosť a láskavosť k sebe je niečo, kde vidím, že som sa posunula a vidím to aj vo vzťahoch k iným ľudom a to ma milo prekvapilo. Dokonca ma aj začalo viac baviť upratovanie . Akože really? Mňa? Akoby to bolo v nejakej úrovni prepojene... skvela skúsenosť a budem rada, keď sa nám ešte pretnú cesty !
Lucia Fogašová
Mne ostalo tak nejak smutno že už je koniec. A vôbec sa mi nechce veriť, že prešlo 6 týždňov... ohliadnuc sa späť, som veľmi rada môjmu rozhodnutiu zapojiť sa. Program bol skvelo pripravený, jednotlivé úlohy pekne nadväzovali. Mentoringy užasné, prehovárala si do duše, krásne všetko vysvetlila. Tak isto sa zameriam postupne na rôzne cvičenia, budem sa vracať späť. No osobne cítim u seba zmeny, prišli veľké uvedomenia, aha momenty, slzy, unava aj smiech... všetko, už sa len naučiť surfovať  Monika Stehlíková ďakujem  a aj vám, všetkým šarmantným dievčatám, boli ste podporou, poslucháčom, inspiráciou 
Eva Kyskova
Určite sa ešte vrátim k veciam a pôjdem viac do hĺbky /“štiepenie”/, k niektorým úloham sa chcem a potrebujem venovať ešte viac času a vytvoriť nové návyky ... napr. čo sa týka emócií... určite si preštudujem cykličnosť, lebo je to niečo, čo už teraz viem, že mi pomôže .. Bola to nádherná jazda ženskosti letom 2020, ktorú určite budem mať doživotne v pamäti .. Už teraz bez “chvosta” nikde. Moja cesta pôjde ďalej ešte knihou, Monika Stehlíková si poklad na tejto zemi a v našej krajine ...aj vďaka tebe sa mnohé z nás môžeme posunúť vpred a prekonať mnohé ťažkosti ... tvoj nadhľad, vedomosti a prístup je jedinečný a nádherný .... toľko pokory koľko je v tebe je niečo pre mňa oslnivé a príťažlivé ...pritom si stále tak úžasne autentická /WOW/... čo je pre mňa veľkým vzorom a povzbudením ĎAKUJEM TI... ešte raz, že som tu mohla byť s vami... dalo mi to nesmierneeeeee veľa ... 
Jana Grejtáková
Vďaka hĺbavým cvičeniam som si prvý krát tak reálne uvedomila ako naše správanie veľmi ovplyvňujú rodičia, resp. vzorce z minulosti- nikdy som si to takto do hĺbky neuvedomila. Vďaka tomu si teraz viem viac vecí zdôvodniť. Takisto som vďačná aj za podporné cvičenia, ktoré boli krásne - tiež by ma pred týmto programom nenapadlo dopriavať si strarostlivosť sama sebe napríklad dotykom. Tvoje cvičenia sú úžasné v tom, že mi odhalili kopec možností, ktoré máme ako si napĺňať to, čo potrebujeme úplne samé, bez toho, že by sme to museli čakať od okolia. Rande sama so sebou, liečenie sa "luxusom", otvorenie sa hojnosti z prírody - tieto veci ma veľmi oslovili, pretože nabádajú k tomu, že tešiť sa dá aj z maličkostí, ktoré nás obklopujú každý deň. A veľmi mi pomohlo vysvetlenie témy sexuálnej - životnej energie, nakoľko toto bol aj jeden z dôvodov prečo som sa rozhodla tento kurz absolvovať - cítila som sa od seba doslova odpojená, od svojej ženskosti a životnej energie. Takisto je pre mňa veľmi prínosná téma emocionálnej plynulosti. Zhrnula by som to tak, že program bol pre mňa plný nových veľmi obohacujúcich informácii a vnímania seba, svojho správania a svojich pocitov úplne iným spôsobom.
Zuzana Náhliková
Draha Moni, program bol pre mňa hlboký a intímny...veľmi sa mi páčilo hĺbenie v prvej časti a sledovanie rodových línii po rodičoch...uzavrela som v sebe veľa spomienok a došla k takému naozaj precítenému súcitu k rodičovským omylom...veľmi ma zaujala aj práca s emóciami, tomu by som sa vedela celých 6 týždňov venovať, plynulosti a nezamŕzaniu, pozorovaniu a preciťovaniu... jemne hladenie vnútorných strán rúk je u mňa nová topka...objednala som si Rudy mesic a chystám sa viac do hĺbky povenovať aj cyklickosti. V poslednom vysielaní si odhadla, že problém, ktorý mi bráni byt šarmantnou je zaseknutie a neschopnosť uvoľniť sa do bolesti...receptom je hýbať sa a nelipnúť na emócii...u mňa strach...cítila som sa po cely čas programu veľmi prijemne, niekedy odvážne, inokedy bláznivo a hravo, potom sexuálne, ku koncu viac hĺbavo a v spojení s letom to fungovalo skvele. Videla som výsledky v podobe väčšej zhody so sebou ..ale tiež v lepšom naladení na partnera a okolie ....ďakujem za nove objavy
Gabriela Leskovjanska
Monika Stehlíková ďakujem za podporu, povzbudivé vedenie počas programu aj vo vsetkych aktivitách s Tebou, ktoré tomu predchádzali. Mala si pravdu, že to bude vyšší level po akadémii a tak to aj bolo. Skladám si skladačku svojej životnej cesty, nachádzam nové zdroje a cítim sa zrazu celistvejšia, hoci predtým som len slabo tušila, že aj to sa da. Mám chuť byt ženská, postaviť sa za seba, prejaviť sa pohybom, dotykom či myšlienkou. Ďakujem 
Miroslava Čopová
Dievčatá, chcem sa Vám veľmi krásne POĎAKOVAŤ za Vašu prítomnosť a podporu ktorú som od Vás dostávala po celý čas tohoto krásneho programu. Tak ako to povedala Monika, kto bude prítomný a pôjde do toho spoločne, zdieľaním svojich pocitov, dá mu to oveľa viac a bude sa posúvať omnoho rýchlejšie dopredu. Mňa to nesmierne podporovalo, ako aj Vaše podelenie sa o skúsenosti, životné zážitky, príbehy.  Monika OBROVSKE ĎAKUJEM  za túto príležitosť, že si ma na začiatku podporila a dala mi čas rozhodnúť sa, ya celý úžasný program ktorý má nádherný názov - ŠARMANTNÁ A SEXY  a neposledné za KRÁSNE nežne podané slová v záverečnom mentoringu  POTREBUJEM, CHCEM, ZASLÚŽIM SI  A zajtra je nový nádherný deň  ĎAKUJEM 
Monika Nguyenova
Pre mna to bol transformačný program, ďakujem Monika za tvoju múdrosť a láskavosť, úžasný a jedinečný kurz. Ja som začala myslieť inak a pozerať sa na veci inak ako doteraz, na samu seba. Začala som sa byť k sebe láskavá a súcitná, nie tvrdá. Moje poznanie je, že všetko sa dá, len sa musím hýbať a dýchať. Šarmantná a sexy je cesta v ktorej chcem pokračovať, kultivovať svoju ženskosť, uctievať ju. Vo mne sa niečo zobudilo a je to že wau, a mam takú vnútornú motiváciu byť príkladom pre moje dcéry, pestovať to naše ženské jadro. Som rada, že som začala pestovať v sebe tieto veci: všetko si môžem dopriať sama so zdrojmi ktoré mam, byt prítomná tu a teraz, dovoliť si byť sama sebou, otvoriť sa svojmu vnútru, nestať sa emóciou, ale predýchať ju ako vlnu, pozorovať ju, aký odkaz mi nesie, čo to robí s mojim telom, otvoriť sa životu, láske a hojnosti, dopriať si luxus za malo peňazí, dopriať si pohladenie a nehu, že sa môžem liečiť a ísť za svojím impulzom bez váhania, že mam v sebe dievčatko, rebelku, starenku aj liečiteľa, niečo sa vo mne otvorilo, niečo púšťam. Ďakujem krásne Monika za chvíle, ktoré som venovala tomuto kurzu a aj sama sebe
Eva Crmanová
Ja sa veľmi teším a som nesmierne vďačná za možnosť absolvovať tento kurz. Denne praktizujem aspoň jeden rituál spolu s dotvorenými svojskými bodkami ktoré podčiarkujú mňa samu. Prežívam bohaté obdobie plne hojnosti pocitov, radosti, naplnenia, ďakujem za možnosť spoznať vás žienky a kľudne ak budeme chcieť môžeme pokračovať a byť inšpiracia jedna druhej takže sa teším aj na pokračovanie.
Miroslava Darmová

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

program PREPOJENÁ SO SEBOU začína

17.10.2022

rezervácia miesta a úhrada 

MOŽNOSŤ PRIPOJIŤ SA K SKUPINE CELÝ OKTÓBER