Vymeň popieranie seba za vnímavosť voči sebe, tvrdosť za nehu a neživosť za pulzáciu. Vytrápila si sa už dosť! Nastal čas otvoriť sa (tichej) extáze života. 

PREBUĎ SA DO TELA 

 Prebuď sa do seba

Pridaj sa k živým vysielaniam somatickej psychoterapeutky a sprievodkyne vedomou prácou s telom Moniky Stehlíkovej

14.5. a 16.5.2024

+ BONUS: záznamy budú dostupné do 19.mája polnoci

 

TELO JE PORTÁLOM K SEBE, K ŽIVOTU BEZ ÚSILIA, K OBNOVENIU ENERGIE A RADOSTI Z BYTIA

Vysielania ti prinesú mnoho uvedomení ako vstúpiť cez túto bránu BLIŽŠIE K SEBE 

Podpor sa bytím v priestore podpory

  • Ak vo svojom tele necítiš vlastné potreby a zahatila sa cesta k slasti a prirodzenej obnove energie, možno si iba naučená vzdávať sa seba, odstrihnúť sa od seba a cez láskavú starostlivosť a pozornosť voči telu je cesta späť (či vpred)
  • Ak vo svojom tele cítiš únavu a stagnácie (veď toľko treba urobiť, veď všetko je dôležitejšie ako ty etc.), obnov svoju zručnosť seba-regulácie, pozornosťou si prines nový vietor, vitalitu a obnov živosť!
  • Ak si kvôli práci, či starostlivosti o deti, domácnosť a všetkých okolo stratila dokonca aj kontakt so svojou ženskosťou, niet na čo čakať: poď späť k sebe! 

Ak vnímaš, že si otvorená novej vlnej inšpirácie k seba-láske a seba-starostlivosti, rada ťa podporím. Sama to poznám, aké to je, keď je žena na seba tvrdá, keď je hrdá na svoju dispicílnu a schopnosť popierať svoje potreby, keď nanovok vyzerá všetko v najlepšom poriadku, ale ten vnútorný pocit to vidí inak. A keď si sama so sebou, nerozumieš, odkiaľ sa berie ta frustrácia, nenaplnenie či prázdnota. Čo s tým? Opäť to poprieš, alebo otvoríš priestor novému?

Ja som sa otvorila novému a neľutujem: objavila som hlboké prepojenie so svojou podstatou, láskavosť a jemnosť voči tomu, čo bolo vo mne ubolené a prekliatie, že som dievča a nie chlapec, moja vnútorná sila transformácie premenila na obrovský dar ženskosti a vnútornej sily. Máš ju v sebe aj ty!  Nechaj sa inšpirovať cestou, na ktorú nastúpili tisícky žien pod mojím vedením a ich telá ožili, mysle sa uvoľnili a duše sprítomnili.

Budem sa na teba tešiť! 

Monika Stehlíková

Monika je sprievodkyňou mnohých žien na ceste k hlbokému prepojeniu sa s autentickým ja,  sexualitou a múdrosťou tela. Je psychoterapeutkou a odborníčkou na vedomú prácu s telom. Jej život je príbehom ženy, ktorá popierala svoju sexualitu, desila ju jej sila a hlavu stavala nadovšetko. Cez bolesti, paniky a strádanie sa začala navracať k sebe a postupne objavila svoj dar, živosť a vitalitu a stala sa z nej žiarivá vedome prepojená žena. 

Je autorkou obľúbenej knihy Tajomstvo reči tela.

Monika pracuje s veľkou dávkou ľudskosti a profesionality. Jej 26 ročné skúsenosti práce s telom úročí vo svojich programoch, ktoré prinášajú ženám transformáciu a liečenie. Monikinou hlbokou túžbou je šíriť na Slovensku tichú extázu radosti z bytia a života v ľudskom tele:) 

ZAREGISTRUJ SA, BUĎ NA ŽIVÝCH ONLINE VYSIELANIACH A ZÍSKAJ CELÝ OBSAH Z VYSIELANÍ zDARma

BONUS: záznamy dostupné do 19.5.2024

Zadaj svoj e-mail
Zarezervuj si svoje miesto na živých vysielaniach + získaj bonus: záznamy z vysielaní  

 Prístup získaš zadaním svojej emailovej adresy. Séria dvoch vysielaní v termíne 14.5. a 16.5. (záznamy dostupné do 19.5.2024)

Monika, ďakujem za pocit jednoty, že môžeme rásť všetky spolu. Že sa spolu učíme a hlavne cítime a prežívame nové cesty.
Mirka
Veľmi sa mi páčilo, keď si povedala, že je fajn tomu rozumieť, ale treba aj cítiť. 💓 Veľká múdrosť pre mňa.
Andrea
Ďakujem za Tvoje zdieľanie - aj moja veľká téma je dokázať autenticky reagovať pri naučených autoritách ako sú napr. doktori a pod. Ešte stále reagujem často automaticky, vypnem seba a spadám do role toho malého poslušného dievčatka, ktoré prikývne aj keď nesúhlasí.
Kristína
Ďakujem, krásne to bolo, vďaka za pripomenutie všímavosti a spomalenia.
Gabika
Moni, ďakujem z celého srdca za tento láskyplný priestor a tvoj prístup, celý čas sa usmievam. Priniesla si nádherné vhľady, ktoré mi hovoria to, čo potrebujem práve počuť.
Miroslava
Ďakujem pekne, Monika, za tvoje zdieľanie, a s tým zmäkčovaním úplne súzniem, zjemnime z tej naučenej tvrdosti.
Katarína
Otvorila sa mi téma precítenia problému a to je nebáť sa priznať a vyplakať sa. Ďakujem
Ľubica
Zdieľanie presne vystihlo moje pocity za posledné týždne, kedy na seba tlačím, lebo chcem niečo veľmi dokončiť. A v tom strese a rýchlosti som viac v hlave ako v tele, a už nie som sama sebou a nie som to ja, lebo som stratila pozornosť pre svoje telo a pocity v ňom.
Kristína
Obrovská vďaka, telo malo takú radosť a extázu to počúvať. Teším sa na ďalšiu dávku inšpirácie a zdravej chémie. Krásne a pre mňa aktuálne liečivé.
Tatiana
Moc krásně řečeno, vysílání mě inspiruje a utvrzuje, že nemusím tolik přemítát myšlenky, ale konečně se věnovat tělu a přirozeně se začne dít samo, děkuji za vysílání.
Jana