Bezplatný webinár psychologičky a odborníčky na neverbálnu komunikáciu
Moniky Stehlíkovej

MILUJ Svoje TELo !

A nájdi v ňom zdroje pre radosť, láskavosť a prirodzenú slasť v živote. 

Webinár už prebehol, ale ešte pár dní môžeš bezplatne získať záznam:

Prečo sa OPLATÍ ZHLIADNUŤ WEBINÁR?

Zdá sa ti, že si svoje telo všímaš najčastejšie vtedy, ak nesĺňa tvoje kritéria krásy a atraktivity alebo ťa bolí či trápi chorobou?

 
Ak už dlhšie cítiš, žeby si chcela so svojím vnútorným vzťahom k svojmu telu niečo urobiť, ale celkom nevieš, kde začať alebo si všeličo skúšala, ale akosi sa nič nestalo, tento webinár si skutočne nenechaj ujsť. Veľmi rada ti ukážem, ako môžeš nanovo objaviť láskavý vzťah k svojmu telu (nech už sú jeho krivky akékoľvek) a súcit k boliestkam, bolestiam a chorobám, ktoré ťa trápia. Sebaláska je cesta - to vie každý - ale ako na ňu vykročiť? 

Čo sA na webináRi dozvIEte?

  • Odhalím vám 3 tajomstvá k prirodzenej sebaláske voči svojmu telu. Prinesie vám to nový rozmer života, bližší vzťah k sebe a prirodzené sebavedomie nech sú už krivky vášho tela akékoľvek.
  • Prezradím vám, ako objaviť v každodennosti slasť a radosť z bytia vo svojom tele.
  • Pozitívny vzťah k sebe a telu ti prinesie psychické a fyzické zdravie a akúsi okúzľujúcu sebapodporu. Ponúkne ti kvalitný základ pre všetky ostatné vzťahy, v ktorých už nebudeš "žobroniť" o lásku a prijatie. Budeš sebaláskou žiariť a deliť sa o ňu.

Kto vedie webinár?

monika-stehlikova-bodytalks

Monika stehlíková

Odborníčka na reč tela a vedomú prácu s telom. Príjemne a ľudsky vám autorka knihy Tajomstvo reči tela, prinesie domov inšpiráciu, ako pracovať s telom, jeho rečou a sebou samým aj počas týchto dní. Monika Stehlíková má ukončenú psychológiu, tanečno pohybovú psychoterapiu, symboliku tela a mnohé prístupy práce s telom. Vedie tréningy zamerané na sebaisté vystupovanie, zvládanie stresu a obnovenie vnútorného balansu a vitality.

Zadajte svoj e-mail a zÍSKAJ ZÁZNAM webinárA ZDARMA