Pre tých, ktorí čítajú moju knihu a chcú ísť ďalej  

TAJOMSTVO REČI TELA  

CELODňOVÝ TRÉNING  

V BRATISLAVe 15.5. 2020

 

ALEBO na objednávku PRIAMO U VÁS VO FIRME 

Ako byť NAPOJENÍ NA SEBA sVOJE POCITY A NAUČIŤ SA PUSTIŤ TYRANIU MYŠLIENOK A HLAVY bez toho, aby ste STRATILI SVOJU SILU.

 • Poznáte ten POCIT, KEĎ STE OD SEBA ODPOJENÍ? Len ťažko vnímate, čo sa deje vo vás a okolo vás. Svoje telo a seba používate ako STROJ.
 • A čo SITUÁCIE, v ktorých jediné, čo cítite, je STRES A NEPOHODLIE? Chveje sa vám žalúdok, máte podlomené kolená, slabé ruky, alebo vám búši srdce a tlačí vás na hrudi?
 • TELO VNÍMATE IBA VTEDY, KEĎ UŽ VOLÁ O POMOC cez bolesť alebo chorobu.
 • Nemáte pocit, žeby mohlo byť TELO A JEHO REČ NEJAKÝM VÝNIMOČNÝM SPOJENCOM. Skôr naopak.

PREDSTAVTE SI NA MOMENT, žE...

 • V týchto situáciách KOMUNIKUJETE SEBAISTO, PRIRODZENE a SUVERÉNNE. Váš hlas znie príjemne, vaše telo rastie a kolená sú pružné. Viete, že sa na vás všetci pozerajú a užívate si to. 
 • Pôsobíte NENÚTENE, nie je v tom žiadna strojenosť. Ľudia vás berú a akceptujú a obdivujú.
 • Prezentujete, diskutujete a vyjednávate profesionálne. Ste pohotový, dokážete zanechať POZITÍVNY DOJEM. Presne viete, ako na to.

Naučte sa, ako sa napojiť na svoje zdroje, v'daka ktorým budete sami sebou, prirodzení a uvoľnení. 

vďaka reči tela

získate vnútornú pohodu, pozitívne vyžarovanie a prirodzené sebavedomie.

ČO VRAVIA ĽUDIA, ktorí boli na tréningu

Dôverovať svojmu telu, spoznať ho a milovať ho, dáva možnosť zažiť fenomenálny život. Dnes som využila Monikine techniky a vďaka nim som ustála náročnú situáciu. Aj keď ma to na sekundu zabolelo, v zápätí som doslova cítila, ako som ho ustála na nohách. Hrdo som sa usmiala, pozrela priamo človeku do očí a rozdýchala to.
Dominika Masnátanečná inštruktorka
Pre mňa to bola perfektná psychohygiena v dnešnom uponáhľanom svete plnom egoisticky naprogramovaných ľudí. Rozšíril som svoj obzor o novú dimenziu vnímania ľudí. Odporúčam každému, komu záleží na vlastnom zdraví, má chuť a chcenie skúšať si nové veci a učiť sa od skúsenej odborníčky s veľkou charizmou.
Csaba Csoltiexpredseda komory fyzioterapeutov na SR
Na tréningu som sa mohla stretnúť so svojím telom. Bez intelektuálnych nánosov. Ponoriť sa do seba a nechať sa počuť. Dať si čas, byť k sebe trpezlivá a úprimná. Monika je spontánna a vytvorila príjemné, intímne stretnutie. Ďakujem sebe aj Monike za sprevádzanie. Výborné pokračovanie pre všetkých, ktorí si prečítali Monikinu knihu.
Jana Milátováumelkyňa, fashion disajnérka

PONÚKAM VÁM

jednoduché A praktické nástroje, ako sa prepojiť so sebou a svojím telom 

Čakajú na vás cvičenia, ktoré vám pomôžu

SpoznaŤ SVOJE TELO a vytvoriť si z neho spojenca

súčasťou každého cvičenia a techník je rozvíjanie zručnosť počúvať svoje telo a vnímať jemné signály, ktoré z neho prichádzajú. Precítenie cvičení prináša zmenu na úrovni nervového systému. Často krát ide o nový návyk: telo neodparkovať alebo naopak vnímať. V bežnom živote vám táto zručnosť zabezpečí neustálu podporu, prepojenie so svojími zdrojmi a efektívne fungovanie vašej mysle. 

trening-sebaiste-vystupovanie-monika-stehlikova-bodytalks
trening-sebaiste-vystupovanie-monika-stehlikova-bodytalks

ZÍSKAŤ POCIT Vitality a prirodzenej sebaistoty

Odhalím vám, ako pracovať s chrbticou a jej uvoľnením, aby sa stal váš nervový systém priechodný a flexibilný. Len tak je možné zbaviť sa toxických programov, ktoré vám neprospievajú a blokujú vás. Naučíte sa techniku na obnovu živosti a vitality. Prepojenie sa s telom a jeho silou vám prirodzene podporí vašu sebaistotu v každodenných situáciách. 

OBJAVIŤ VNÚTORNÚ ROVNOVÁHU a odbúrať stres

Už od prvej chvíli budete vnímať, že takmer každé cvičenie vás povedie k uvoľneniu a väčšej ľahkosti. Naučím vás, ako vďaka jednoduchým efektívnym cvičeniam predýchať stres, natlakované emócie, hnev alebo napätú situáciu. Tieto efektívne tipy vám prinesú zmenu v priebehu zopár sekúnd bez toho, aby ste museli celé hodiny meditovať zavretý u seba doma.

trening-sebaiste-vystupovanie-monika-stehlikova-bodytalks

NA ČO SA môžete vrámci tréningu tajomstvo reči tela  tešiť?

 • HARMONOGRAM 9:00 – 9:15 privítanie a predstavenie programu 9:15 – 10:00 zahrievanie tela, vedomý pohyb, spoznávanie úrovní medziľudského kontaktu 10:00 – 10:30 praktické užitočné rady, ako v tele vytvárať zdravé podporné návyky 10:30 – 12:00 práca s postojom tela, oživenie chrbtice, vyrolovaný postoj, budovanie telového zážitky sebaistoty a rovnováhy 12: 00 – 13:30 obed vo vlastnej réžii 13:30 – 15:00 techniky na zvládanie stresu v tele 15:00 – 16:15 techniky na zvýšenie flexibility nervového systému, uvoľnenie zbytočného napätia a krátka technika na uvoľnenie hnevu a frustrácie 16:15 – 17:00 priestor pre otázky a komentáre
 • Budete sa hýbať, experimentovať, preciťovať a vnímať. Budete spoznávať svoje telo a to, ako k vám hovorí inak, ako ste zvyknutí. Budete pracovať individuálne aj v rámci skupiny, kde spoločne vytvoríme bezpečné, pokojné a rešpektujúce prostredie.
 • Počas tréningu vychádzam z vlastnej metodiky BodyTalks. Funguje vďaka tomu, že psychika je priamo ukotvená v tele a dokážeme ju priamo tvarovať cez prácu s telom, pohybom a dychom. Budete sami prekvapení, ako ľahko a prirodzene funguje.
 • PERFEKTNÍ ĽUDIA, ktorí sa vždy na tomto tréningu stretnú. Počet účastníkov je 12.
trening-sebaiste-vystupovanie-monika-stehlikova-bodytalks

celodňový TRÉNING TAJOMSTVO REČI TELA  

15.5. 2020 

od 9 - 17hod, v štúdiu Zweng na prešovskej ulici 45   v bratislave 

zarezervujte si svoje miesto tu 

137 € 

OnI prišli a neoľutovali   

Budete ďalšÍ?

Dlhé roky som žil v presvedčení, že pre človeka je dôležitá najmä myseľ, aby sa dostal do pohody, je to však mylná predstava. Ako sa hovorí, život je pohyb a spomínaný kurz bol o istom oživení fyzického tela. Kurz graduje do úplného uvoľnenia pomocou voľných pohybov a dostať sa tak k tomu najdôležitejšiemu: byť tu a teraz. Po kurze som začal pravidelne športovať a počas stresových situácií si vždy spomeniem na Monikinu radu: dýchajte do srdca.
Matúš Némethnovinár
Monika je úžasná bytosť, ktorá svojou autentickosťou dokáže s ľahkosťou veľa naučiť tak, že si to zapamätá každá bunka vášho tela. Výborné je, že všetky techniky som vedela hneď po tréningu použiť v bežnom živote. Prinášajú mi väčšie uvoľnenie, spontánnosť a energiu. Tréning odporúčam každému, kto chce chodiť po tomto svete šťastnejší a spokojnejší.
Adriana Tarkošovámamina na MD
Po tréningu som zistil, že aj príprava tela a reči pred každým obchodným stretnutím či pred prednáškou je nesmierne dôležitá. Po jednoduchých cvičeniach som vnímal, ako sa mení môj pocit: bol lepší, cítil som sa namotivovaný, tešil som sa a aj okolie videlo zmenu u mňa či už v drtžaní tela alebo v drajve, ktorý zo mňa vyžaroval. Odporúčam zažiť pár tréningov s Monikou, dá vám to zmysel, keď zbadáte zmenu sami na sebe.
Branislav Vavroškoliteľ finančnej gramotnosti

zarezervujte si svoje miesto

137 € 

tréning je často súčasťou korporátneho vzdelávania, vyskúšajte osloviť vaše HR