Pre účastníčky mojich online programov   

DOTKNI SA SEBA

1,5 DňOVÝ TRÉNING naživo

V novom meste nad váhom 17.-18. 9. 2021

objavná cesta Ako byť NAPOJENá NA SEBA sVOJE POCITY a zo svojho tela vytvoriť spojenca. 

PONÚKAM VÁM

pokročilé, no stále veľmi jednoduché A praktické nástroje, ako sa prepojiť so sebou, svojím telom, emóciami a svojou silou 

Čakajú na vás cvičenia, ktoré vám pomôžu

SpoznaŤ plnšie SVOJE TELO a svoju sexuálnu energiu 

Súčasťou každého cvičenia a techník je rozvíjanie zručnosť počúvať svoje telo a vnímať jemné signály, ktoré z neho prichádzajú. Precítenie cvičení prináša zmenu na úrovni nervového systému. Často krát ide o nový návyk: telo neodparkovať alebo naopak vnímať. Zároveň sa napojíme na jeho sexuálnu energiu, ktorá je maximálnou výživou pre celý systém bytia. V bežnom živote vám táto zručnosť zabezpečí neustálu podporu, prepojenie so svojími zdrojmi a efektívne fungovanie vašej mysle. 

trening-sebaiste-vystupovanie-monika-stehlikova-bodytalks
vnutorna-rovnovaha

Uvoľniť tyraniu myšlienok a predsudkov

Veľmi špecifická práca s telom, ktorá je založená na uvoľnení blokov v tele, ktoré zadržiavajú mentálne vzorce, spomienky a nepríjemné zážitky. Tie nás následne ovplyvňujú a nemáme príliš veľkú kontrolu nad spúšťačmi. Je možné dotknúť sa týchto spomienok a vymaniť sa z ich tlaku. Je potrebná iba odvaha a túžba po pravde. 

OBJAVIŤ VNÚTORNÚ krásu a podporiť sebaprijatie 

Už od prvej chvíli budete vnímať, že takmer každé cvičenie vás povedie k uvoľneniu a väčšej ľahkosti. Sebaprijatie sa deje nielen na úrovni mysle, ale v prvom rade pre skutočný život je dôležité precítiť to a zažiť na úrovni tela. Mnohé cvičenia povedú práve k týmto hlbokým zážitok prijatia seba, svojej ženskosti, sily a výnimočnosti. Bez toho, aby ste museli niekomu niečo dokazovať. Stačí predsa byť! A k tomuto jednoduchému bytiu vás povediem čo najláskavejšie a najpriamejšie. 

trening-sebaiste-vystupovanie-monika-stehlikova-bodytalks

NA ČO SA môžete vrámci tréningu 

DOTKNI SA SEBA  tešiť?

  • HARMONOGRAM Začneme v piatok 4.9. o 17hod (príchod od 16:30hod) a budeme pracovať do 20 hod. V sobotu začneme od 9hod-13hod doobedný blok. Spoločný obed do 14:30hod. Poobedný pohybový blok do 18hod.
  • Budete sa hýbať, experimentovať, preciťovať a vnímať. Budete spoznávať svoje telo a to, ako k vám hovorí inak, ako ste zvyknutí. Budete pracovať individuálne aj v rámci skupiny, kde spoločne vytvoríme bezpečné, pokojné a rešpektujúce prostredie.
  • Počas tréningu vychádzam z vlastnej metodiky BodyTalks. Funguje vďaka tomu, že psychika je priamo ukotvená v tele a dokážeme ju priamo tvarovať cez prácu s telom, pohybom a dychom. Prinesiem vám rovnako techniky uvoľnenia napätia z tela, mentálnych vzorcov a prácu s hlbokým vyživením tela.
  • PERFEKTNÍ ĽUDIA, ktorí prešli už nejakou formou práce s telom v mojich programoch. Počet účastníkov je 8-10.
trening-sebaiste-vystupovanie-monika-stehlikova-bodytalks

1,5 dňový TRÉNING dotkni sa seba

17. - 18.9. 2021 

od 17hod v pia - do 18 hod v sobotu, v štúdiu JOGová IZBIETKA V NOVOM MESTE NAD VÁHOM

zarezervujte si svoje miesto  

210€+dph 

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať. Ochrana spracovania osobných údajov >>>

OnI prišli a neoľutovali   

Budete ďalšia?

Monika je úžasná bytosť, ktorá svojou autentickosťou dokáže s ľahkosťou veľa naučiť tak, že si to zapamätá každá bunka vášho tela. Výborné je, že všetky techniky som vedela hneď po tréningu použiť v bežnom živote. Prinášajú mi väčšie uvoľnenie, spontánnosť a energiu. Tréning odporúčam každému, kto chce chodiť po tomto svete šťastnejší a spokojnejší.
Adriana Tarkošovámamina na MD
Na tréningu som sa mohla stretnúť so svojím telom. Bez intelektuálnych nánosov. Ponoriť sa do seba a nechať sa počuť. Dať si čas, byť k sebe trpezlivá a úprimná. Monika je spontánna a vytvorila príjemné, intímne stretnutie. Ďakujem sebe aj Monike za sprevádzanie.
Jana Milátováfashion disajnérka
Dôverovať svojmu telu, spoznať ho a milovať ho, dáva možnosť zažiť fenomenálny život. Dnes som využila Monikine techniky a vďaka nim som ustála náročnú situáciu. Aj keď ma to na sekundu zabolelo, v zápätí som doslova cítila, ako som ho ustála na nohách. Hrdo som sa usmiala, pozrela priamo človeku do očí a rozdýchala to.
Dominika Masnátanečná inštruktorka