Gratulujem! ZÍSKALA SI PRÍSTUP k ukážke mentoringového programu Šarmantná a sexy 

emocionálna plynulosť, špirálová Masáž brucha a meditácia od strachu k láske 

Monika Naja Stehlíková

Gratulujem! ZÍSKALA SI PRÍSTUP k ukážke mentoringového programu Šarmantná a sexy 

emocionálna plynulosť, špirálová Masáž brucha a meditácia od strachu k láske 

Hostiteľka: Monika Naja Stehlíková

Gratulujem! ZÍSKALA SI PRÍSTUP K ukážke mentoringového programu Šarmantná a sexy 

emocionálna plynulosť, špirálová Masáž brucha a meditácia od strachu k láske

Hostiteľka: Monika Naja Stehlíková

emocionálna plynulosť, špirálová Masáž brucha a meditácia od strachu k láske

Hostiteľka: Monika Naja Stehlíková

emocionálna plynulosť 

 ukážka mentoringového programu šarmantná a sexy

Je zásadné UVEDOMIŤ SI A POCHOPIŤ, že informácie sú pre nás veľmi dôležité ale ZMENA a TRANSFORMÁCIA prichádza iba vďaka ZÁŽITKU. Ak ťa niektorá časť z tohto videa zaujme, uvažuj, ako ju priniesť do praxe. Ako ju môžeš začať ŽIŤ. Ak pôjdeš do programu, nájdeš tam veľa pohybových cvičení a návodov, ako spriechodňovať emócie a naučiť nervový systém byť flexibilný. Sú dômyslne vytvorené, aby ti pomohli rekalibrovať nervový systém cielene a zmenila sa východisková pozícia toho, ako veci prežívaš a vnímaš. Ak do programu nepôjdeš: napoj sa na vlastnú vnútornú kreatívnu silu a sama objavuj spôsoby, ako INFORMÁCIU PRETAVIŤ DO ZÁŽITKU a CEZ ZÁŽITOK do POZNANIA, ktoré ťa bude v tvojom živote podporovať. 

 od strachu k láske 

Vzácny čas pred zaspaním, môžeš využiť vďaka tejto nahrávke na preprogramovanie svojho vnútorného pocitu - vyskúšaj! 

 špirálová masáž brucha 

( KONTEXT ) Táto masáž je vrámci programu zaradená po časti, kde sa odpúšťa rodičom, bývalým či súčasným partnerom, Bohu či sebe - jednoducho bytostiam, ktoré nás zranili (sexuálne, emocionálne, mentálne či esenciálne). Je to časť programu, kde sa veľa pracuje so štruktúrou srdca a panvy, kde sa to najčastejšie zapisuje. Uvoľňujeme  štruktúry tela, ktoré stuhli a tým uviazala v tele obrovská energia. Je to silno regeneračná masáž. Verím, že si ju užiješ! 

Do mentoringového programu, aby ste kráčali spolu so skupinou, sa dá prihlásiť do 16.7.2022. Neskôr je rovnako možnosť, ale rátaj s tým, že niektoré živé vysielania budeš vidieť iba zo záznamu. 

Pri kúpe programu si prosím uplatni zľavový kupón UKAZKA, čím sa ti zo sumy odráta 7eur. 

Ak si chceš pozrieť detaily programu, kliknite na vyšší odkaz LETNÝ MENTORINGOVÝ PROGRAM 

Vážim si tvoju dôveru a teším sa na spoločnú cestu! 

 SKÚSENOSTI žien, ktoré sa vnorili do svojho tela 

5.8 večer 6 - 7.8. 2022 sa uskutoční tréning Emocionálna plynulosť v krásnom prostredí centra SEN ZEME, na Polianke, okr Trenčín. Workshop je možnosťou zažiť prácu s vedomím v tele naživo. Z priestoru online prejdeme do živého stretnutia, kde sa vnímame celým telom a celým bytím. Najväčšou výhodou je, že tvoje štruktúry tela sa budú učiť priamo od mojích. Je to kvalita, ktorá presahuje priestor online sveta. Hlavou témou tohto víkendu bude UKOTVENIE POZORNOSTI DO TELA, NAPOJENIE SA NA NEHO A EMOCIONÁLNA PLYNULOSŤ.

Tento workshop otvorí možnosť v tvojom nervovom systéme plynúť emóciami, uvoľniť ich energiu, ktorá v tele stagnuje a spôsobuje zacyklenie. Budeme sa veľa hýbať, vnímať, cítiť. Nie som veľká nadšenkyňa debát a zbytočného mudrovania:) Naživo rada ponúkam zážitok a cez zážitok budeš objavovať poznanie o sebe, o tom, ako funguješ vo vzťahu k sebe a iným a ako v tom celom fungujú tvoje emócie ako hybné sily. Vytvorím tiež priestor, aby si sa naučila liečivé zvuky pre harmonizáciu vnútornej nerovnováhy, ktorá sa často prejavuje v chorobách, alebo psychickom vyčerpaní, úzkosti či depresiách. Skupina bude mať maximálne 12 účastníkov. 

Začiatok 5.8 od 17 - 20hod

Koniec 7.8. o 13hod spoločným obedom

Miesto: SEN ZEME, Polianka, okr Trenčín

Cena za ws je: 250 eur

Strava a ubytovanie: 75 eur

REZERVÁCIA MIESTA: prosím, vlož komentár do nižšieho poľa a my ti zarezervujeme miesto a budeme spoločne v kontakte:) pre dodanie bližších info k miestu, ubytovaniu, presnému časovému harmonogramu etc.

Ak by si vnímala, že ťa to láka, ale jedinou prekážkou sú financie, napíš mi. 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať. Ochrana spracovania osobných údajov >>>

 SKÚSENOSTI žien, ktoré sa vnorili do svojho tela 

Trpela som migrénami a už som sa viac nechcela dopovať liekmi. Naučila som sa počúvať telo, zastaviť sa a vnímať, kde prekračujem vlastné hranice. Bolesti hlavy sa nerozvinú, bolesť ustúpi. Je to pre mňa tak nové a tak úľavné. Otvára sa mi nový priestor, kde sa naučená bezmocnosť mení na možnosť voľby. Z celého srdca ďakujem.
Magdaléna Uhliariková
Monika, práca s tebou je zázrak! Je to neskutočné, oslobodzujúce, konečne po rokoch som to zase ja. Našla som v sebe veľkú istotu, pokoj, som neskutočne vyrovnaná. Vnímam veľký pokrok: viem regulovať migrénu cez dýchanie, upkojili sa mi tiky pod očami a dokonca aj bolesť platničiek, ktorá ustupuje tak do 10minút. Nie som už v kŕčoch, už vôbec nie.
Alena Mesárošová
Vďaka práci s Monikou sa učím cez jednoduché cvicenia vnímať svoje telo. Je to nádherná a objavná cesta, pretože cez telo spoznávam aj seba. Úžasne je, že si začínam oveľa viac užívat prítomnosť, a dostávam sa bližšie k srdcu a k tomu čo naozaj v živote chcem. V Monike cítim veľkú podporu a jej vedenie a mentoringy sú obrovským prínosom na tejto ceste k sebeláske a prijatiu.
Gerda Tumová
Som veľmi rada, že mám takého učiteľa v živote, akým je Monika. Naučila ma prijať samú seba taká, aká som, nehanbiť sa za seba a brať sa s humorom. Rozhodne to nie je človek, ktorý vás vysmeje, naopak, nájdete v nej prijatie a podporu a vo mne to vybudovala voči Monike obrovskú dôveru.
Dominika Morávkováherečka
Monika ma naučila hľadať a nájsť samú seba, svoj stred a svoje ja. Naučila ma byť k sebe úprimná a stáť si za tým, čo je pre mňa dôležité. Je ideálnou kombináciou dobrej nálady, pozitívnej energie a harmónie. Pre mňa top osôbka.
Ruth Trebatickálektorka
Díky praktickým radám v kombinaci s naslouchajícím srdcem Moniky, jsem v sobě objevila mnoho mechanizmů, které blokují můj život. Pro mne je výzva programem do budoucnosti, takovým "mustrem" na život bez zbytečně nadměrného úsilí.
Bětuška Baštýřová

TEším SA na vás!

Monika NAJA Stehlíková