online kurz zvládaj stres s ľahkosťou 

Aj v búrkach života

sa dá žiť v harmónii a plnosti

ako objaviť harmóniu a s ľahkosťou zvládnuť stres už v nasledujúcich týždňoch bez toho, aby ste sa museli do niečoho nútiť a robiť nudné cvičenia.

 

 • Poznáte ten POCIT, KEĎ VÁM ZVIERA ŽALÚDOK, TLAČÍ VÁS NA HRUDI, BÚŠI VÁM SRDCE V HLAVE, alebo sa VÁM POTIA DLANE? Jednoducho, ste v strese!
 • A čo NOČNÝ NEPOKOJ a nepochopiteľné budenie sa v noci, keď nemôžete znova ZASPAŤ. A vy viete, že je to kvôli práci, či kvôli hádke s partnerom. Ale možno niekedy vôbec neviete, prečo nedokážete zaspať a budíte sa v noci so zlým pocitom.
 • Alebo len vnímate, že ste počas KOMUNIKÁCIE NAPäTÍ, počas PREZENTÁCIÍ STRNULÍ a pociťujete vnútorný NEKĽUD aj vtedy, ak zvonku neexistuje žiaden zvláštny podnet.
 • A možno si vôbec NEUVEDOMUJETE, že ste v strese. Všetky jemné prejavy stresu POTLAČÍTE a žijete v tom, že vás sa táto téma netýka. Až jedného dňa vás únava zatlačí do postele, alebo počas dovolenky si musíte vziať antibiotiká, pretože konečne telo pustilo nahromadené napätie.

Takto žije 80% ľudí. 

PREDSTAVTE SI, že vy na rozdiel od nich...

 • Kráčate životom s ĽAHKOSŤOU, vo vnútornej HARMÓNII a prirodzenom PLYNUTÍ.
 • Viete si ODDÝCHNUŤ a ZREGENEROVAŤ po náročných situáciách, netočia sa vám všetky kolieska v hlave a VIETE SI JU VYČISTIŤ.
 • VŠETKY EMÓCIE majú vo vašom živote miesto a viete s nimi narábať. Nevalcujú vami, regulujete ich a sú VAŠIM MOTOROM ZMENY, VZŤAHOV a SEBA-LÁSKY.
 • ZOSTÁVATE PRÍTOMNÍ a nedejú sa vám situácie, že až po funuse viete, ako by ste reagovali. STE SCHOPNÍ ZAUJAŤ POSTOJ k veci TU A TERAZ. Ste vo svojej sile a prítomnosti.
 • Prežívate vnútorný kľud a HARMÓNIU a máte zručnosti na to, aby ste s ľahkosťou zvládli aj náročné životné situácie. Viete sa vrátiť do svojho STREDU a zachovať si pokojnú hlavu a nadhľad.

Naučte sa, ako zostať v harmónii, byť prítomní a uvoľnení. 

vďaka vedomej práci s telom

získate vnútornú pohodu, podporíte vaše psychické a fyzické zdravie a výrazne zvýšite kvalitu vášho života. 

monika-stehlikova-bodytalks

Som Monika Stehlíková a vyše 20 rokov sa venujem oblasti vedomej práce s telom a jeho rečou. 

Keď som mala 23 rokov, mávala som migrény, veľké problémy s trávením a bolievali ma kolená. Brala som to ako bežnú súčasť môjho života. Vyhovárala som sa na dedičnosť. 

Až časom som pochopila, že tieto bolesti mi ukazovali, v akej nerovnováhe som žila. Dnes viem, že choroba, bolesť a akékoľvek psychické trápenia sú tu preto, aby nás priviedli späť, do nášho stredu.  

Vďaka vedomej práci s telom dnes neviem, čo sú migrény a problémy s trávením. Bez operácie kolien, stále chodím, tancujem a športujem.

TELO JE MÚDRE, len ho treba POČÚVAŤ a to vás rada naučím. Prečo? Lebo vám želám PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT V HARMÓNII SO SEBOU SAMÝM. 

ČO VRAVIA ĽUDIA, KTORÝM PRáca s telom pomohla ľahšie zvládať stres?

Neskutočne uvoľňujúce. Funguje to. Dokonca som zaradila ranne naťahovanie, pri ktorom si dychom dopúšťam kinesféru ako dušu na biku🙂 Môj muž sa čuduje, že čo som zrazu taká kľudná, že čo sa deje😀 Ďakujem Moni 😉🍀
Kristína Brunovská
Áno, cítim zmenu, takú na úrovni uvedomovania. Snažím sa viac veci precítiť "tu a teraz" ako keď som ich predtým vykonávala s autopilotom. Mapy tela sa mi veľmi páčia, aj "vymývanie stresu" peelingom v sprche 🛀😊.
Adriana Taragelová Dzadiková
Vnímam väčšie prepojenie s telom. Minule sa to sputilo automaticky, keď prichádzal stres. Až som sa smiala ako moje podvedomie šuplo všetky predchádzajúce kroky samo a hneď som bola uvoľnená. A stres bol fuc. Teším sa z krokov, čo robím.
Alena Fraňová

Aj vy chcete byť každým dňom vo väčšej harmónii a  s väčšou ľahkosťou uvoľniť napätie z tela a psychiky? 

PONÚKAM VÁM

jednoduchý, praktický a efektívny návod,

ako na to.

Čakajú na vás lekcie (a ešte omnoho viac), ktoré vám pomôžu

rozpoznávať stres a účinne ho eliminovať

Naučíte sa jednoduchý spôsob, ako môžete počúvať vaše telo bez toho, aby ste mali tlak v hrudi, pískanie v ušiach alebo chorobu. Náznaky stresu budete rozoznávať už v jeho počiatku. A v priebehu pár sekúnd sa ich naučíte eliminovať.

Monika-Stehlikova_kurz_vytvarajte-v-tele-nove-navyky
Monika-Stehlikova_kurz_pozicia-moci

uvoľniť napätie a prehĺbiť regeneráciu 

Prezradím vám, ako cez postoj tela, prácu s chrbticou a pozíciou moci zobudiť v reči tela sebaistotu, suverenitu a uvoľnenosť. Navždy sa zmení spôsob, akým kráčate, sedíte a stojíte. Zmení sa váš vnútorný pocit zo seba a ten sa stane magnetom úspechu, zdravia a vyrovnanosti.

regulovať emócie a pustiť tyraniu myšlienok

Poviem vám, ako vďaka jednoduchým efektívnym cvičeniam predýchať stres, natlakované emócie, hnev alebo napätú situáciu. Tieto efektívne tipy vám prinesú zmenu v priebehu zopár sekúnd bez toho, aby ste museli celé hodiny meditovať zavretý u seba doma.

monika-stehlikova-bodytalks-tajomstvo-reci-tela-kurz
uveritelnost

obnoviť vnútornú rovnováhu 

Viete, vďaka čomu dosiahnete vo svojom prejave vplyv a maximálnu mieru uveriteľnosti? Jednoduchým prepojením tela, s ktorým ste sa narodili, ale v priebehu života ste naň zabudli. Prezradím vám, akým cvičením ho v tele oprášiť a pôsobiť uveriteľne bez zbytočného úsilia a tlaku.

zostať prítomní a inteligentní 

Poviem vám, ako vďaka jednoduchým efektívnym cvičeniam predýchať stres, natlakované emócie, hnev alebo napätú situáciu. Tieto efektívne tipy vám prinesú zmenu v priebehu zopár sekúnd bez toho, aby ste museli celé hodiny meditovať zavretý u seba doma.

Monika-Stehlikova_kurz_hlas
Monika-Stehlikova_kurz_vyzarovanie-a-radost

výrazne zýšiť kvalitu života a vzťahov

Prezradím vám, akým spôsobom v tele zobudiť produkciu chemických látok, ktorá stojí za dobrou náladou a pozitívnym vyžarovaním. Naučíte sa pozitívne fungovať aj vo vypätých situáciách bez toho, aby vás stiahli do hnevu či frustrácie.

NA ČO SA môžete v online kurze zvládaj stres s ľahkosťou tešiť?

 • .......video lekcií, ktoré sú nadupané efektívnymi praktickými cvičeniami a minimalisticky podporené teóriou. Každá lekcia je esenciou: šetrí váš čas, energiu a úsilie. Žiadne zbytočné omáčky, ideme priamo k podstate.
 • MP3 nahrávky: relaxácia prijatia života, dýchanie do srdca, kinesféra, bodyscanning a prehĺbenie kontaktu s telom a jeho pocitmi. Modlitba vďačnosti.
 • Celý obsah sa uvoľňuje v 4 moduloch v priebehu 4 týždňov. Vytvorí sa čas a priestor, aby ste mohli úlohy aplikovať do praxe a postupne premieňali svoje fungovanie v bežnom živote. Len tak môžete dosiahnuť trvalú pozitívnu zmenu.
 • 10 zásadných stratégií zvládania stresu, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vnútornú harmóniu a zdravie na úrovni tela a duše.
Na-co-sa-mozete-tesit-v-kurze_15-videii
1. MODUL
 • Rozpoznanie stresorov
 • Ako načúvať telu a zbaviť sa toxických autopilotov
 • Naplnenie studnice vnútorných zdrojov
 • Zóna komfortu - učenia sa - preťaženia
 • Zbavenie sa tyranie hodnotení, očakávaní a súdov
2. MODUL
 • Všímavosť a plná prítomnosť
 • Hlboká vďačnosť za život
 • Práca s dychom pre zvýšenie koherencie srdca
 • Dýchanie do srdca
 • Práca s paradoxom napätia
 • Uvoľnenie napätia z tela
3. MODUL
 • Vytváranie pocitu bezpečia ako základu pre harmóniu nerovového systému
 • Podpora vašej sebaistoty
 • Prehĺbovanie pocitu sily a rozpínania
 • Vnútorné presvedčenia a ich transformácia
4. MODUL
 • Vedomý dotyk a masáže
 • Rodinná relaxačná masáž
 • Mayská ženská masáž na podporu ženskosti a prúdenia lymfy
 • Automasáž chodidiel
 • Divokosť, šport a otužovanie
 • Zmluva so sebou samým na celý život
 • Video nahrávky ku každej téme natočené v prírode.
 • Teoreticky náročnejšie témy spracované v prezentáciách.
 • Praktické cvičenia a názorné ukážky, ktoré si môžete vyskúšať v pohodlí domova, alebo vyraziť s nimi do prírody
 • MP3 nahrávky, v ktorých sa naučíte vnímať signály, ktoré prichádzajú z tela. Dlhšia verzia, ktorú budete používať doma a krátka, ktorú si môžete vziať do auta, na ulicu, či do práce a využiť krátke prestoje počas dňa.
 • MP3 nahrávka dýchania do srdca pre zvýšenie koherencie srdcového rytmu a harmonizáciu mozgu a srdca pre naštartovanie super-rýchleho učenia sa
 • Doplňujúce študijné materiály

Kurz sa uvoľňuje v 4 moduloch a obsah kurzu vám zostane 

Doživotne

spolu s kurzom odo mňa získate tieto hodnotné bonusy zdarma:

BONUS #1 – rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami terapeutického sveta

 

nevyčísliteľná hodnota v eurách, pretože títo ľudia priniesli svoju prítomnosť, mÚDrosť a dlhoročné skúsenosti

V bonusovom materiály som sa rozhodla postupne vyspovedať ľudí, ktorí sa na Slovensku venujú práci s telom. Výber je rôznorodý, aby ste získali čo najširšie spektrum možností. Rozhovory sú vedené prakticky a od každého hosťa získate navyše rady a postupy, ktoré budete môcť vyskúšať hneď po dopozeraní videí. Mám túžbu každý mesiac v nasledujúcom roku urobiť nový rozhovor a tým neustále rozširovať databázu ľudí, ktorými sa môžete vo svojom živote inšpirovať. 

Hana Vojtová psychoterapeutka traumy, ktorá má môj hlboký obdiv a sama jej vďačím za obrovskú múdrosť, ako narábať s vnútornými zraneniami a stavmi, ktoré prekračujú rámec bežného stresu. S Hankou som sa rozprávala o súcite a jeho dôležitosti pre našu vnútornú rovnováhu. Zaujímalo ma, ako si vieme sami pomôcť, ak nás sužuje vnútorná trýzeň. Samozrejme, nedalo mi a opýtala som sa jej, ako si môžeme ošetriť a vylýzať rany, ktoré stále na našej duši krvácajú. 

Andrej Jeleník je lektor všímavosti a terapeut. Niekoľko rokov pracuje v psychosomatickom centre Mind and body a venuje sa psychosomatickým klientom. Andreja som sa povypytovala, čo mi všímavosť môže do života priniesť a ako prekonať prvé drobné neúspechy, ktoré sa môžu objaviť v počiatočnom štádiu tejto praxe. 

Ján Sekereš vynikajúci fyzioterapeut, ktorého som vyspovedala, čo sa deje v našom tele, ak sme v strese, a akým spôsobom súvisí držanie tela s jemným opakovaným stresom. Janči je skúsený praktik a preto vám v rozhovore odovzdal mnohé rady a tipy, čo môžete pre seba urobiť, aby ste spevneli a zvýšili svoju odolnosť voči stresu a záťaži. 

Martin Ďuriš je dlhoročný lektor holotropného dýchania. Na prvý pohľad vzbudzuje táto technika rešpekt, ale jej blahodárne účinky na psychické a fyzické zdravie sú nepopierateľné. S Martinom som sa rozprávala o tom, prečo naše telo niekedy tŕpne, ak začneme zhlboka dýchať, ako pracovať so sebou, ak máme tetániu a ťažkosti s dýchaním a kde môžem v pohodlí domova začať bez obáv, že by sa mi proces vymkol spod kontroly.  

Ľubica Macková je sprievodkyňou kvantovej transformácie vedomie. Ak vám prebehlo hlavou: "To je nejaká ezoterika," mýlite sa. Žiaden placebo efekt. Reálna hlboká zmena vedomia s vysokou frekvenciou. V rozhovore som Ľubku poprosila, aby nás naučila harmonizačný kód a ako ho uplatniť v živote. Je jednoduchý a ľahko aplikovateľný. Nechajte sa milo prekvapiť! 

Tomáš autorka životológie a mentorka TEDx konferencií vám prezradí, ako si pripraviť pútavú prezentáciu. Jej odporúčania nájdete na jednom mieste: práve tu!

 

Bonus #2 – zóna stúpajúcej energie

 

(Tipy, kde začať, ak sa nachádzate v situácii vyčerpania a nemáte moc síl)

 1. Večerné čítanie o pračlovečích stopách v nás: ako sa prejavuje stres, ako ho čo najľahšie odbúrať a popasovať sa s ním. 
 2. Večerné čítanie o dychu a dychových technikách. 
 3. Večerné čítanie o emóciách a pocitoch, ich plynutí a rôznofarebnosti.
 4. Večerné čítanie o afirmáciách a výrokoch, ktoré budujú náš sebaobraz a sú základom pre naše vnútorné prežívanie.

Bonus #3 – Moje večerné čítania knihy Tajomstvo reči tela 

(môj dar fanúšikom počas pandémie)

 1. Večerné čítanie o pračlovečích stopách v nás: ako sa prejavuje stres, ako ho čo najľahšie odbúrať a popasovať sa s ním. 
 2. Večerné čítanie o dychu, ako sa uvoľniť na konci dňa a oddýchnuť si.  
 3. Večerné čítanie o emóciách a pocitoch, ich plynutí a rôznofarebnosti.
 4. Večerné čítanie o afirmáciách a výrokoch, ktoré budujú náš sebaobraz a sú základom pre naše vnútorné prežívanie.

Bonus #4 – moje televízne vystúpenia na tému stresu a zvládania záťažových situácií 

(na jednom mieste)

Táto kniha je esenciou toho najlepšieho, čo som sa v živote a mojej dlhoročnej praxi naučila. Je extraktom všetkého, čo viem a jej obsah si nesmierne vážim. E-knihu budete mať vždy pri sebe, vo svojom smartfóne a som si istá, že (nielen) počas kurzu sa vám zíde.

Bonus #5 – 21 dňová výzva zvládania stresu

(kedykoľvek počas roka)

21 tipov, rád a cvičení na deň - rObľúbená 21 dňová výzva, ktorá beží v uzavretej skupine Tajomstvo reči tela a môžete si ju vytlačiť a každý deň odškrtnúť úlohu a opäť sa na seba a svoje zdroje napojiť. Nenásilne, hravo a s láskou. Je to jednoduchá udržiavačka na ktorékoľvek obdobie roka.

Staré čínske príslovie hovorí: 

Nebojím sa samuraja, ktorý pozná tisíc techník. Mám rešpekt pred tým, ktorý pozná jednu techniku, ale pozná ju dokonale. 

To isté platí aj o tomto kurze. Stačí, aby vám sadla jedna jediná technika. Jej systematickým každodenným uplatňovaním ju dokonale ovládnete. A cez ňu, pochopíte všetky ďalšie.

 A táto zmena vám pomôže dosiahnuť vnútornú rovnováhu, hlbší kontakt so sebou a nadobro skoncovať s napätím, nespavosťou, či nervozitou. 

Začnite s tréningom už dnes. 

KURZ JE URČENÝ vám, KTORí…

 • ÁNO
  STE ODHODLANÍ pracovať na sebe, hlbšie sa spoznať, ako fungujete počas záťaže a stresu a chcete si vytvoriť z tela svojho spojenca. Chcete nadobudnúť VNÚTORNÚ ROVNOVÁHU, PODPORIŤ SVOJE ZDRAVIE FYZICKÉ AJ PSYCHICKÉ a ŽIŤ PLNOHODNOTNE, aj keď sa vo vašom živote objavia prehánky či búrky.
 • ÁNO
  V tomto kurze dostanete praktické rady a efektívne návody k tomu, aby ste túto zmenu dosiahli. Naučíte sa rozpoznávať signály, ktoré prichádzajú z tela v jeho najjemnejších odtienkoch, nebudete už viac musieť čakať na prechladenie, bolesti hlavy, či stuhnuté trapézy. Všimnite si to o mnoho skôr a budete s tým vedieť efektívne a láskavo pracovať.
 • ÁNO
  Sú pripravení venovať si čas a aspoň na niekoľko týždňov sa postaviť na prvé miesto. Úlohy v kurze si vyžadujú vašu pravidelnú časovú investíciu a zaangažovanosť. Ale jediný spôsob, aby to skutočne fungovalo, je robiť to PRAVIDELNE, S LÁSKOU A POZORNOSŤOU!

A K TOMU VŠETKÉMU VÁM PONÚKAM

14 DŇOVÚ GARANCIU

garancia-spokojnosti_online-kurz-tajomstvo-reci-tela

Garantujem vám, že keď budete cvičenia praktizovať, na konci kurzu budete mať pod prstom 3 základné piliere zvládania stresu: budete vedieť rozpoznávať, čo vám vedome či nevedome stres spôsobuje, ako sa stres prejavuje na úrovni vášho tela, psychiky, myslenia a správania a naučíte sa efektívne stratégie, ktoré u vás opätovne nastolia ROVNOVÁHU. Práca s telom je výnimočná v tom, že prináša OKAMŽITÉ VÝSLEDKY. Ak si cvičenia dovolíte precítiť, zmena príde takmer okamžite. Začne sa meniť chémia vášho tela a vďaka nej aj pocity, nálady, myslenie a správanie.

Ak však z nejakého dôvodu kurz nesplní vaše očakávania, môžete nám napísať do 14 dní od zakúpenia kurzu a my vám všetky peniaze vrátime. Nebudeme potrebovať zdôvovodnenia, postačí jednoduchý email s prosbou o vrátenie peňazí.

Ale som úprimne presvedčená, že tento kurz má potenciál zmeniť váš život od základov a výrazne zlepšiť kvalitu vášho života a vzťahov!

vedomá práca s telom prináša výsledky, ktoré sa každým praktizovaním iba prehĺbujú   

idete do toho?

ČO VRAVIA tí, ktorým techniky zvládania stresu pomohli?

Zo začiatku som tomu neverila, že sa niečo zmení, ale už po dvoch týždňoch cítim, že moja myseľ je úplne na inej vlne ako predtým. Uvedomila som si základné hodnoty a to ako sami dokážeme telo vystaviť takému stresu a pritom úplne zbytočne. Som vďačná 🙏 dokážem sa ukľudniť v stresových situáciách.
Andrea Kušejová
Ja som zistila, ze DÝCHANIE je naozaj ôsmy div sveta :D a viac si všímam, či mám rovnú chrbticu a či si hrudník neschovávam. Takto viac čítam, ako telo vníma môj aktuálny stav a aké je niekedy náročné sa vystrieť, niekedy nie kvôli kondícii chrbta, ale kvôli mojej neistote.
Maira Kovačíková
Pomáha mi to sa kontrolovane nekontrolovať. Uvedomujem si, že to znie ako nezmysel, ale ide o to, že predtým "kontrolovať sa" - pre mňa predstavovalo tlak, omedzenia, v zmysle kontroluj sa vzhľadom na okolie. Teraz sa mi to preklápa na: “Pokoj, máš to pod kontrolou... 🙏🏻❤️🍀” Ďakujem.
Miriam Fečíková
online-program-dostupny-na-vsetkych-zariadeniach_bodytalks

ČO V KURZE ZÍSKATE:

 • .......video lekcií, ktoré sú nadupané efektívnymi praktickými cvičeniami a minimalisticky podporené teóriou. Každá lekcia je esenciou: šetrí váš čas, energiu a úsilie. Žiadne zbytočné omáčky, ideme priamo k podstate.
 • MP3 nahrávky, v ktorých sa naučíte vnímať signály, ktoré prichádzajú z tela. Dlhšia verzia, ktorú budete používať doma a krátka, ktorú si môžete vziať do auta, na ulicu, či do práce a využiť krátke prestoje počas dňa.

NAVYŠE ZÍSKATE TIETO BONUSY:

 • Rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami, terapeutmi, facilitátormi a lektormi, ktorí pracujú s telom
 • Zóna stúpajúcej energie pre tých, ktorí vnímajú, že sú práve "na dne"
 • Večerné čítania mojej knihy Tajomstvo reči tela na tému stresu a emócií
 • Moje televízne vystúpenia na tému stresu, zvládania záťažových situácií a emócií a ovplyvňovania nálady cez pohyb
 • 21 dňová výzva pre ľahšie zvládania stresu

získajte kurz zvládaj stres s ľahkosťou 

v bežnej cene 

236 eur 

za uvádzaciu cenu 

157 €

"Prvý krát som dokázala prijať pochvalu a verejne poďakovať." 

referencia-zeny-4

"Uvedomujem si samú seba a mám pocit sebaistoty." 

referencia-zeny-1

"Dýchanie ma uvoľňuje a upokojuje. " 

referencia-zeny-3

"Dnes na porade som nesčervenala, nechvel sa mi hlas. Sedela som vzriamene, odpovedala jasne a s úsmevom."

"Dnes sa viem postaviť za seba. A pracovný stres predýchať."

referencia-2

"Zaslúžim si všetko dobro. Dovolila som si to prijať."

referencia-3

"Ďakujem za Tvoje techiky a pomôcky, ktoré ma naučili rozumieť môjmu telu."

referencia-zeny-5

"Najväčšia vďaka patrí Tebe. Ale aj mne ..."

referencia-zeny-2