online kurz ŽIVOT V ZDRAVí a ľahkosti 

Aj v búrkach Života 

sa dá žiť v harmónii a plnosti 

UŽITE SI 2hodinový bezplatný WEBINÁR o tom, ako s väčšou ľahkosťou zvládať stres. Objavte nové techniky a spôsob uvažovania, ktorý vám prinesie väčšiu pohodu a nadhľad! DOSTUPNÝ NAJBLIŽŠIE DNI ZDARMA! Zároveň pri príležitosti mojich narodenín je IBA NA TEJTO STRÁNKE kupón so 43% zľavou na môj  rozsiahly a skvelo-spracovaný online kurz ŽIVOT V ZDRAVÍ A ĽAHKOSTI, do ktorého som vložila moje 20 ročné skúsesnosti s liečením úzkostí, depresií a vyčerpaním. 

ČO VRAVIA ĽUDIA, ktorí prešli kurzom? 

Zo začiatku som tomu neverila, že sa niečo zmení, ale už po dvoch týždňoch cítim, že moja myseľ je úplne na inej vlne ako predtým. Uvedomila som si základné hodnoty a to ako sami dokážeme telo vystaviť takému stresu a pritom úplne zbytočne. Som vďačná 🙏 dokážem sa ukľudniť v stresových situáciách.
Andrea Kušejová
Veľmi mi to pomáha, vďaka Monike moje telo ožíva a ja s ním. Som pokojnejšia, lepšie spim, viem oddychovat, žijem pomalšie a cítim sa ženskejsie. Muž si všimol zmenu, dostávam viac komplimentov 🙂 A mňa čím ďalej tým menej veci dokáže rozhádzať, ide to nejak cezo mňa a ja ostávam pokojnejšia.
Gerda Turmová
Rýchlejšie sa viem ukľudniť a nemám pokazený celý deň, nanajvýš iba zopár hodín. Mám pocit, že sa cítim pozitívnejšie a to je super 🙂 Hlavne dýchanie a kinesféra mi pomohlo najviac, Ďakujem 🍀❤
Maňuška

Žite v harmónii, bUďte prítomní a uvoľnení. Dá sa to! 

vďaka vedomej práci s telom

získate vnútornú pohodu, podporíte vaše psychické a fyzické zdravie a výrazne zvýšite kvalitu vášho života. 

Pred časom som prežila stres v podobe strachu o člena rodiny. Celú ma obklopil, bola som paralyzovaná. Jediné, čo mi napadlo, boli Monikine rady o tom, ako zvládnuť tento stav a nepodľahnúť panike. Dýchanie cez slamku a vedomá práca s telom ma dali naspäť do normálu.
Adela Jasenecová
Ja som zistila, ze DÝCHANIE je naozaj ôsmy div sveta 😀 a viac si všímam, či mám rovnú chrbticu a či si hrudník neschovávam. Takto viac čítam, ako telo vníma môj aktuálny stav a aké je niekedy náročné sa vystrieť, niekedy nie kvôli kondícii chrbta, ale kvôli mojej neistote.
Maira Kovačíková
Áno, cítim zmenu, takú na úrovni uvedomovania. Snažím sa viac veci precítiť "tu a teraz" ako keď som ich predtým vykonávala s autopilotom. Mapy tela sa mi veľmi páčia, aj "vymývanie stresu" peelingom v sprche 🛀😊.
Adriana Taragelová Dzadiková

Áno, EXISTUJE 

jednoduchý, praktický a efektívny návod,

ako:

rozpoznávať stres a účinne ho eliminovať

Naučíte sa jednoduchý spôsob, ako môžete počúvať vaše telo bez toho, aby ste mali tlak v hrudi, pískanie v ušiach alebo chorobu. Náznaky stresu budete rozoznávať už v jeho počiatku. A v priebehu pár sekúnd sa ich naučíte eliminovať.

uvoľniť napätie a prehĺbiť regeneráciu 

Prezradím vám, ako cez prácu s napätím v tele dosiahnete jeho uvoľnenie. Niekedy sa potrebujete najprv vyprázdniť, aby ste sa mohli "naplniť". Dať preč, čo nepotrebujete a otvoriť sa tomu, čo vás podporí.  Navždy sa zmení spôsob, akým sa k sebe vzťahujete a narábate so sebou. 

regulovať emócie a pustiť tyraniu myšlienok

Poviem vám, ako vďaka jednoduchým efektívnym cvičeniam predýchať stres, natlakované emócie, hnev alebo napätú situáciu. Tieto efektívne tipy vám prinesú zmenu v priebehu zopár sekúnd bez toho, aby ste museli celé hodiny meditovať zavretý u seba doma.

obnoviť vnútornú rovnováhu 

Viete, vďaka čomu dosiahnete v živote vnútornú rovnováhu a objavíte vlastný stred? Zladením vášho myslenia, prežívania a správania. Čo je jednotné, integrované zvnútra a overené vlastným zážitkom, je neodštriepiteľné a vytvára vašu subjektívnu pravdu. A tej jej už ľahké uveriť a riadiť sa ňou. 

zostať prítomní a inteligentní 

Vedeli ste, že stres spôsobuje, že sme menej inteligentní? Každý to pozná! Dajte stop zaseknutému mysleniu, neschopnosti rozpomenúť si na argumenty, alebo zapamätať si povedané. 

výrazne zýšiť kvalitu života a vzťahov

Kto sa má dobre sám so sebou, šíri okolo seba harmóniu a vyrovnanosť. Aj preto ak sa naučíte zvládať stres u seba, ovplyvníte tým vaše okolie. Nie je egoistické venovať sa samému seba. Skôr či neskôr z toho bude profitovať celé vaše okolie. 

Ako je prémiový online kurz ŽIVOT V ZDRAVÍ A ĽAHKOSTI ZOSTAVENý?

1. MODUL
 • Rozpoznanie stresorov
 • Ako načúvať telu a zbaviť sa toxických autopilotov
 • Naplnenie studnice vnútorných zdrojov
 • Zóna komfortu - učenia sa - preťaženia
 • Zbavenie sa tyranie hodnotení, očakávaní a súdov
2. MODUL
 • Všímavosť a plná prítomnosť
 • Hlboká vďačnosť za život
 • Práca s dychom pre zvýšenie koherencie srdca
 • Dýchanie do srdca
 • Práca s paradoxom napätia
 • Uvoľnenie napätia z tela
3. MODUL
 • Vytváranie pocitu bezpečia ako základu pre harmóniu nerovového systému
 • Podpora vašej sebaistoty
 • Prehĺbovanie pocitu sily a rozpínania
 • Vnútorné presvedčenia a ich transformácia
4. MODUL
 • Vedomý dotyk a masáže
 • Rodinná relaxačná masáž
 • Mayská ženská masáž na podporu ženskosti a prúdenia lymfy
 • Automasáž chodidiel
 • Divokosť, šport a otužovanie
 • Zmluva so sebou samým na celý život

otvorte nový priestor vo svojom živote. doprajte si viac harmónie, prítomnosti a uvoľnenia. 

vďaka vedomej práci s telom

získate vnútornú pohodu, podporíte vaše psychické a fyzické zdravie a výrazne zvýšite kvalitu vášho života. 

Bonus #1 – zóna stúpajúcej energie

 

(Tipy, kde začať, ak sa nachádzate v situácii vyčerpania a nemáte moc síl)

 1. Odporúčania, ako rozpoznať, že sme v zóne preťaženia.
 2. Ako postupovať, ak skutočne v živote nemáme silu a cítime sa na dne.
 3. Jednoduché cvičenie na harmonizáciu nervového systému.
 4. Pohybová meditácia s hlbokým regeneračným účinkom.
 5. Zóna vzájomnej inšpirácie.

BONUS #2 – rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami terapeutického sveta

 

nevyčísliteľná hodnota, pretože títo ľudia priniesli svoju prítomnosť, mÚDrosť a dlhoročné skúsenosti

V bonusovom materiály som sa rozhodla postupne vyspovedať ľudí, ktorí sa na Slovensku venujú práci s telom. Výber je rôznorodý, aby ste získali čo najširšie spektrum možností. Rozhovory sú vedené prakticky a od každého hosťa získate navyše rady a postupy, ktoré budete môcť vyskúšať hneď po dopozeraní videí. Mám túžbu každý mesiac v nasledujúcom roku urobiť nový rozhovor a tým neustále rozširovať databázu ľudí, ktorými sa môžete vo svojom živote inšpirovať. 

Lenka Bachratá psychosomatická lekárka, ktorá vedie psychosomatické centrum Mind and Body v Bratislave.

Hana Vojtová psychoterapeutka traumy, ktorá má môj hlboký obdiv a sama jej vďačím za obrovskú múdrosť, ako narábať s vnútornými zraneniami a stavmi, ktoré prekračujú rámec bežného stresu. 

Ján Sekereš vynikajúci fyzioterapeut, ktorého som vyspovedala, čo sa deje v našom tele, ak sme v strese, a akým spôsobom súvisí držanie tela s jemným opakovaným stresom. 

Andrej Jeleník lektor všímavosti a terapeut. Niekoľko rokov pracuje v psychosomatickom centre Mind and body a venuje sa psychosomatickým klientom.

Ľubica Macková sprievodkyňa kvantovej transformácie vedomie. Ak vám prebehlo hlavou: "To je nejaká ezoterika," mýlite sa. Reálna hlboká zmena vedomia s vysokou frekvenciou. 

Martin Ďuriš je dlhoročný lektor holotropného dýchania. Na prvý pohľad vzbudzuje táto technika rešpekt, ale jej blahodárne účinky na psychické a fyzické zdravie sú nepopierateľné. 

Tomáš Arup Fodor je lektorom prístupu Rebrithing (v prekl. znovuzrodenie). Ako sa dá cez prácu s dychom prepracovať k novému poznaniu a spôsobu života? Dozviete sa v našom spoločnom rozprávaní.

Marek Bohunický je skúsený body-terapeut. Vysvetlí vám, čo to znamená kranio-sakrálna terapia a kedy je vhodné využiť práve tento spôsob práce s telom. 

Martin Thám je slovenský ľadový muž. Martin je otužilec a vedie kurzy ponorov do zimy a ľadu. Prezradil nám, ako začať a pomaly sa skamarátiť s chladom.  

Bonus #3 – Moje večerné čítania knihy Tajomstvo reči tela 

(môj dar fanúšikom počas pandémie)

 1. Večerné čítanie o pračlovečích stopách v nás: ako sa prejavuje stres, ako ho čo najľahšie odbúrať a popasovať sa s ním. 
 2. Večerné čítanie o dychu, ako sa uvoľniť na konci dňa a oddýchnuť si.  
 3. Večerné čítanie o emóciách a pocitoch, ich plynutí a rôznofarebnosti.
 4. Večerné čítanie o afirmáciách a výrokoch, ktoré budujú náš sebaobraz a sú základom pre naše vnútorné prežívanie.

Bonus #4 – moje televízne vystúpenia na tému stresu a zvládania záťažových situácií 

(na jednom mieste)

Som vďačná za každý môj mediálny výstup, pretože od mnohých z vás viem, že vám to pomáha. Tipy a rady skúšajú, aplikujú do svojho života a často mi o tom píšete. Teší to. Aj preto som dala na jedno miesto všetky mediálne vystúpenia na tému stresu, počúvania svojho tela a zvládania rôznych záťažových situácií (náročné emócie, konflikt na pracovisku, riešenie konfliktov cez sms), ale aj vyvstúpenia o tom, ako sa dá cez pohyb a prácu s telom zmeniť nálada, vylepšiť deň, či dosiahnuť vrúcnosť vzťahov. 

 Ak túžite v živote po zmene, novom nádychu a harmónii, potrebujete pristupovať k sebe inak, ako doteraz. 

Začnite s vnímavosťou voči telu a láskavým vzťahovaním sa k sebe už dnes. 

KURZ JE URČENÝ vám, KTORí…

 • ÁNO
  STE ODHODLANÍ pracovať na sebe, hlbšie sa spoznať, ako fungujete počas záťaže a stresu a chcete si vytvoriť z tela svojho spojenca. Chcete nadobudnúť VNÚTORNÚ ROVNOVÁHU, PODPORIŤ SVOJE ZDRAVIE FYZICKÉ AJ PSYCHICKÉ a ŽIŤ PLNOHODNOTNE, aj keď sa vo vašom živote objavia prehánky či búrky.
 • ÁNO
  V tomto kurze dostanete praktické rady a efektívne návody k tomu, aby ste túto zmenu dosiahli. Naučíte sa rozpoznávať signály, ktoré prichádzajú z tela v jeho najjemnejších odtienkoch, nebudete už viac musieť čakať na prechladenie, bolesti hlavy, či stuhnuté trapézy. Všimnite si to o mnoho skôr a budete s tým vedieť efektívne a láskavo pracovať.
 • ÁNO
  Sú pripravení venovať si čas a aspoň na niekoľko týždňov sa postaviť na prvé miesto. Úlohy v kurze si vyžadujú vašu pravidelnú časovú investíciu a zaangažovanosť. Ale jediný spôsob, aby to skutočne fungovalo, je robiť to PRAVIDELNE, S LÁSKOU A POZORNOSŤOU!

A K TOMU VŠETKÉMU VÁM PONÚKAM

14 DŇOVÚ GARANCIU

garancia-spokojnosti_online-kurz-tajomstvo-reci-tela

Garantujem vám, že keď budete cvičenia praktizovať, na konci kurzu budete mať pod prstom 3 základné piliere zvládania stresu: budete vedieť rozpoznávať, čo vám vedome či nevedome stres spôsobuje, ako sa stres prejavuje na úrovni vášho tela, psychiky, myslenia a správania a naučíte sa efektívne stratégie, ktoré u vás opätovne nastolia ROVNOVÁHU. Práca s telom je výnimočná v tom, že prináša OKAMŽITÉ VÝSLEDKY. Ak si cvičenia dovolíte precítiť, zmena príde takmer okamžite. Začne sa meniť chémia vášho tela a vďaka nej aj pocity, nálady, myslenie a správanie.

Ak však z nejakého dôvodu kurz nesplní vaše očakávania, môžete nám napísať do 14 dní od zakúpenia kurzu a my vám všetky peniaze vrátime. Nebudeme potrebovať zdôvovodnenia, postačí jednoduchý email s prosbou o vrátenie peňazí.

Ale som úprimne presvedčená, že tento kurz má potenciál zmeniť váš život od základov a výrazne zlepšiť kvalitu vášho života a vzťahov!

vedomá práca s telom vás podporuje každý deň.

nie sila a tlak, ale pozornosť a vnímavosť. 

Neskutočne uvoľňujúce. Funguje to. Dokonca som zaradila ranne naťahovanie, pri ktorom si dychom dopúšťam kinesféru ako dušu na biku🙂 Môj muž sa čuduje, že čo som zrazu taká kľudná, že čo sa deje😀 Ďakujem Moni 😉🍀
Kristína Brunovská
Vnímam väčšie prepojenie s telom. Minule sa to sputilo automaticky, keď prichádzal stres. Až som sa smiala ako moje podvedomie šuplo všetky predchádzajúce kroky samo a hneď som bola uvoľnená. A stres bol fuc. Teším sa z krokov, čo robím.
Alena Fraňová
Pomáha mi to sa kontrolovane nekontrolovať. Uvedomujem si, že to znie ako nezmysel, ale ide o to, že predtým "kontrolovať sa" - pre mňa predstavovalo tlak, omedzenia, v zmysle kontroluj sa vzhľadom na okolie. Teraz sa mi to preklápa na: “Pokoj, máš to pod kontrolou... 🙏🏻❤️🍀” Ďakujem.
Miriam Fečíková

získajte kurz zvládaj stres s ľahkosťou v bežnej cene  

317 €

DNES so 43 % Zľavou

180,70 eur +dph

 

REKAPITULÁCIA, ČO V KURZE ZÍSKATE:

 • 21 video lekcií + 21 videí v bonusovom materiály, ktoré sú nadupané efektívnymi praktickými cvičeniami a minimalisticky podporené teóriou. Každá lekcia je esenciou: šetrí váš čas, energiu a úsilie. Žiadne zbytočné omáčky, ideme priamo k podstate.
 • Praktické cvičenia: jednoducho vysvetlené, ľahko aplikovateľné. Veci, ktoré v praxi fungujú, sú overené a prinášajú často rýchlu úľavu od napätia a pocitu stresu.
 • MP3 nahrávky, v ktorých sa naučíte vnímať signály, ktoré prichádzajú z tela. Dlhšia verzia, ktorú budete používať doma a krátka, ktorú si môžete vziať do auta, na ulicu, či do práce a využiť krátke prestoje počas dňa.
 • MP3 nahrávku meditácie dýchania do srdca a harmonizácie a nahrávku bezpečného miesta

NAVYŠE ZÍSKATE TIETO BONUSY:

 • Rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami, terapeutmi, facilitátormi a lektormi, ktorí pracujú s telom
 • Zóna stúpajúcej energie pre tých, ktorí vnímajú, že sú práve "na dne"
 • Večerné čítania mojej knihy Tajomstvo reči tela na tému stresu a emócií
 • Moje televízne vystúpenia na tému stresu, zvládania záťažových situácií a emócií a ovplyvňovania nálady cez pohyb

Čítate odzadu? 🙂 Poďte, v tomto videu vás prevediem všetkým, čo v kurze nájdete a na záver je priamo prehliadka kurzu, ako to v ňom vo vnútri vyzerá: