Modlitba vďačnosti

V tomto náročnom období zmeny, s túžbou v srdci podporiť vás, som sa rozhodla SPOLU S VAMI napísať modlitbu vďačnosti a prijatia strachov, ktoré ako ľudské bytosti prežívame v našich srdciach, mysliach a telách.

Vaše podnety spojím a nahrám v štúdiu.
 
Toto naše vyznanie podporí Marián Čekovský hudbou, ktorú nechá pretekať cez seba a klavír a bude jeho vyznaním vďaky a lásky. 
 
Do modlitby spojíme všetky vaše podnety, nebudeme ich triediť, skôr spájať.  Cením si vašu dôveru a podelenie sa. Spoločne tak podporíme vlnu zdravia.

Ak vnímate, že sa chcete pridať iba v tichosti, ale radi by ste si neskôr vypočuli modlitbu, zanechajte váš email. 

Nadýchnite sa do srdca, do svojho vnútra, precíťte svoje telo a napíšte nám: Čoho sa v tomto období najviac bojíte?
Dovoľte si s niekoľkými výdychmi pustiť napätie z tela von. Opäť sa nadýchnite do srdca a precíťte, za čo ste v tejto chvíli vďačný. Veď možno koronavírus nám aj otvára dvere k niečomu novému, k novému uvedomeniu a za to môžeme poďakovať. V hĺbke svojho vnútra som vďačný/vďačná za toto obdobie, pretože mi ukazuje...
Emailová adresa*
Vaše osobné údaje (email) sú u nás v bezpečí a budeme (BodyTalks s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie audionahrávky Modlitba vďačnosti a inšpiratívnych emailov od BodyTalks s.r.o. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť sa v každom zaslanom emaili. Viac informácií o ochrane osobných údajov. Zásady ochrany osobných údajov