Verte si a verte vášmu telu

"Vykročte v ústrety sebe a obnovte hlboké spojenie s inteligenciou vášho tela. 

Rada vás v tom podporím. "

Monika Stehlíková: odborníčka na neverbálnu komunikáciu a vedomú prácu s telom.

KDE ZAČAŤ?

Každý z nás sa narodil s darom a poslaním. Niekedy však životné udalosti a skúsenosti spôsobia, že tento dar je uväznený v neistej, stiahnutej či „pokrčenej“ reči tela a nemôže sa prejaviť.

Možno si telo všímate iba vtedy, ak vás "neposlúcha" alebo dokonca bolí. Až psychické či fyzické problémy vám dajú oprávnenie začať sa o seba starať. Ale nemusí to tak byť! Dajte vzťahu so sebou a vaším telom váhu. Venujte sa mu. Budujte vzájomnú dôveru. A ono sa vám odmení: radosťou, vitalitou, živosťou, zdravím a psychickou odolnosťou. 

Dobrým začiatkom je budovať v tele sebadôveru. V tejto 10minútovej lekcii sa dozviete jednoduché cvičenia, ktoré môžete aplikovať hneď po jeho dopozeraní. Už po prvých dňoch zacítite ZMENU! 

vip zóna programu
miluj svoje telo

Pre tých, ktorí vnímajú, že potrebujú individuálny prístup, potrebujú väčšiu diskrétnosť a podporu a chcú ísť do programu NAPLNO! 

Individuálna práca je hlboká, dôverná a prekrásna cesta. Pre mňa osobne je najrýchlejšou a naefektívnejšou cestou k sebe, k odkrytiu mechanizmov, ktoré si často neuvedomujeme a prehliadame ich. 

Zároveň vám ponúkne riešenia vychádzajúce z múdrosti vášho tela a mojej 20ročnej praxe. 

 

HODNOTA VIP ZÓNY

4 individuálne mentoringy v trvaní 90-120 minút v hodnote

800 eur plus dph

ZA CENU

600eur plus dph

V tomto roku cena mojej individuálnej konzultácie stúpla na 200eur plus dph tj. v tomto balíčku máte jednu konzultáciu ZDARMA.

Jedna referencia z mnohých...

Ak vnímate, že je táto nadstavba programu pre vás, prosím, napíšte mi zopár riadkov, prečo by ste do toho išli a čo od toho očakávate. Pomôže mi to naladiť sa na vás a v prípade väčšieho záujmu vybrať, s kým budem pracovať. Vážim si vašu dôveru!

Meno a priezvisko*
Emailová adresa*
Mobil
Vaša správa pre nás