Vykročte do nového roka
s láskyplnym postojom k svojmu telu
bez toho, aby ste museli schudnúť
či sa inak týrať 

Predpredaj je ukončený,
ale mám pre vás dobrú správu:
stále je možnosť
do programu vstúpiť!

nádherný 8 týždňový online kurz
o napojení sa na múdrosť tela,
O porozumení poézii choroby
a hlbokej sebastarostlivosti

Uvedomujete si, kedy si všímate svoje telo a aký to má náboj?  

 • Telo si pravdepodobne všímate, ak vás bolí. Bolesť, strádanie a utrpenie vás kulturálne oprávňujú začať mu venovať pozornosť: zrazu sú peniaze na lieky a procedúry. Zrazu nemusíte prekračovať vlastné hranice, popierať vlastné potreby a môžete pokojne povedať, čo chcete a čo už nie.
 • Telo si všímate, ak riešite svoj vzhľad: súhlasíte? Vtedy ho hodnotíte: je pekné, škaredé, páči sa mi, nepáči sa mi a podobne.
 • Všimnete si ho, ak vás naň niekto upozorní: komplimentom, pohľadom, uštipačnou poznánkou, či súdom. A čo vtedy urobíte vy?

aké by to bolo, ak by ste od roku 2022  vnímali svoje telo inak? 

predstavte si na moment, že...

 • Prijímate svoje telo presne také, aké je. Neporovnávate ho s nejakým nedosiahnuteľným ideálom. Ste ponorení do prítomnej chvíle toho, kde sa vaše telo práve nachádza.
 • Milujete ho a láskavo sa o neho staráte. Každý deň si naň viete nájsť čas a priestor venovať mu svoju pozornosť.
 • Načúvate mu a začínate rozumieť jeho reči a poézii bolesti a chorôb, ktorými ste v živote trpeli resp. trpíte.
 • V každom dni a v každej chvíli vnímate potenciál radosti, vďačnosti a slasti: radosti, že ste, vďačnosti, že žijete a slasti, že sa hýbete.
 • Vo vašom tele preciťujete lásku a prijatie:ď a aj keď sa musíte kvôli zdravia obmedziť v jedle, či pohybe, robíte to z bodu sebalásky a sebastarostlivosti, nie zo strachu, či frustrácie.

nájdite odvahu vystúpiť z kulturálnej zviazanosti 

a nadviažte hlboké prepojenie s múdrosťou a inteligenciou vášho tela

Urobte veľký krok na ceste k sebe

 • 8 týždňov v novom roku 2022 postavíte samé seba na prvé miesto: aj keď budete chodiť do práce, alebo sa budete starať o deti, vždy sa počas DŇA NA CHVÍĽU SPOMALÍTE a...
 • Krok po kroku bude v kolobehu života odkrývať hĺbku, múdrosť a prepojenie. Ako semienko sa nejaký čas skrýva v zemi, aj vašu prácu možno spočiatku nebude vidno.
 • Ale po niekoľkých týždňoch sa rozvinie vaša seba-láska a prijatie, ktoré nič nestojí: "iba" vašu pozornosť a začnú z toho profitovať aj všetci okolo. Preto ak váhate, či to nie je príliš egoistické: nie, nie je!
 • Múdrosť a láska, ktorá bude plynúť z vášho vedomého tela, bude napĺňať váš životný priestor. Ak chcete manifestovať vo svojom živote hojnosť, priateľstvo, zdravie, či prepojenosť, potrebujete mať UVOĽNENÉ A VEDOMÉ TELO.

PREDPREDAJ

8 týždňový mentoringový program 

každý deň jeden krok na ceste k prijatiu,

porozumeniu poézie tela a nadviazaniu hlbokého spojenia so svojím telom. 

 

Ako program funguje?

každodenné úlohy
DNI LEŇOŠENIA
MENTORING
zdieľanie
 • Program bude vedený v uzavretej fcb skupine MILUJ SVOJE TELO. Bude mať tiež členskú zónu na mojom webe pre tých, ktorí nechcú byť na fcb a raz do týždňa vám príde pripomienka úloh na mail.
 • Po zaplatení faktúry vám príde do schránky email s linkom na uzavretú skupinu.
 • Prvé dni, od 17.1. 2022 vás budú čakať úlohy, ktoré vám pomôžu naladiť sa na celý program a budú základnými podpornými návykmi, ku ktorých vás budem pozývať počas celého programu.
 • Každý deň programu o 6hod sa uvoľní úloha. Je skvelé si vyhradiť denne cca 30minút času, aby sa dostavali výsledky. Zmena sa neudeje sama.
 • Víkendy budú voľné: kvôli oddychu a tiež kvôli tomu, aby ste si dobehli úlohy, na ktoré si nenájdete cez týždeň čas.
 • Najväčším benefitom programu sú živé mentoringy v skupine, ktoré sa vrámci tohto programu uskutočnia a vzájomné zdieľanie v podpornej skupine, ktoré dáva zážitok, že "nie sme v tom sami." Skupina je plná podpory a lásky. Ak nebudete na mentoringu naživo, nájdete si záznam.

začiatok programu je   

17. 1. 2022

mentoringový program beží iba raz ROČNE 

ONLINE PROGRAM miluj svoje telo zahŕňa

 • 8 týždňový online mentoringový program.
 • 3 mesačný prístup ku všetkým materiálom, videám a online poradniam vrámci uzavretej fcb skupiny Miluj svoje telo a v členskej zóne.
 • 4 webináre naživo: mentoring, motivácia, poradňa.
 • Úlohy prvého týždňa, ktoré nás spoločne naladia a nastavia vaše podporné návyky na celý spoločný čas
 • 25 výziev, ktoré sa zverejnia vždy v konkrétny pracovný deň počas celého trvania mentoringového programu.
 • Pomoc a motivácia na každodennej báze.
 • Podpora iných rovnako naladených žien.

HODNOTA 8 TÝŽDŇOVÉHO MENTORINGOVÉho PROGRAMU

 • 4 webináre naživo v hodnote                                        1 890 eur
 • online podpora 56 pracovných dní: KAŽDODENNÉ ÚLOHY, priebežné odpovedanie na vaše otázky, povzbudzovanie a monitorovanie vašich výziev, či úspechov na DENNEJ BÁZE v hodnote        990 eur

spolu hodnota programu 2 880 eur 

ZA CENU 517 EUR 

Kto vás programom povedie?

Volám sa Monika Stehlíková a bude mi cťou vás sprevádzať týmto programom. Som vyštudovaná psychologička a psychoterapeutka a celoživotne sa venujem práci s telom a jeho rečou.

Mojou túžbou je, aby ženy, s ktorými pracujem, nadobudli prirodzené sebavedomie, napojili sa na vlastnú hlbokú múdrosť a prehĺbili úprimné prijatie samých seba. 

Verím v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. A profituje z toho aj celé jej okolie. 

Sama som vyrastala v rodine, kde nad ženskosť a jemnocit sa postavilo odopieranie a pracovitosť, nad intuíciu a cit bol postavený rozum a tvrdosť a sexualita bola niečím zlým a skazeným. Z týchto vzorcov som vystúpila. Som jemná, nežná, láskavá, no zároveň divoká a ženská. 

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

 

program miluj svoje telo začína

17.1. 2022

ČO VRAVIA Ženy, KTORÝM som POMOHla?

Trpela som migrénami a už som sa viac nechcela dopovať liekmi. Naučila som sa počúvať telo, zastaviť sa a vnímať, kde prekračujem vlastné hranice. Bolesti hlavy sa nerozvinú, bolesť ustúpi. Je to pre mňa tak nové a tak úľavné. Otvára sa mi nový priestor, kde sa naučená bezmocnosť mení na možnosť voľby. Z celého srdca ďakujem.
Magdaléna Uhliariková
Monika, práca s tebou je zázrak! Je to neskutočné, oslobodzujúce, konečne po rokoch som to zase ja. Našla som v sebe veľkú istotu, pokoj, som neskutočne vyrovnaná. Vnímam veľký pokrok: viem regulovať migrénu cez dýchanie, upkojili sa mi tiky pod očami a dokonca aj bolesť platničiek, ktorá ustupuje tak do 10minút. Nie som už v kŕčoch, už vôbec nie.
Alena Mesárošová
Vďaka práci s Monikou sa učím cez jednoduché cvicenia vnímať svoje telo. Je to nádherná a objavná cesta, pretože cez telo spoznávam aj seba. Úžasne je, že si začínam oveľa viac užívat prítomnosť, a dostávam sa bližšie k srdcu a k tomu čo naozaj v živote chcem. V Monike cítim veľkú podporu a jej vedenie a mentoringy sú obrovským prínosom na tejto ceste k sebeláske a prijatiu.
Gerda Tumová
Som veľmi rada, že mám takého učiteľa v živote, akým je Monika. Naučila ma prijať samú seba taká, aká som, nehanbiť sa za seba a brať sa s humorom. Rozhodne to nie je človek, ktorý vás vysmeje, naopak, nájdete v nej prijatie a podporu a vo mne to vybudovala voči Monike obrovskú dôveru.
Dominika Morávkováherečka
Monika ma naučila hľadať a nájsť samú seba, svoj stred a svoje ja. Naučila ma byť k sebe úprimná a stáť si za tým, čo je pre mňa dôležité. Je ideálnou kombináciou dobrej nálady, pozitívnej energie a harmónie. Pre mňa top osôbka.
Ruth Trebatickálektorka
Díky praktickým radám v kombinaci s naslouchajícím srdcem Moniky, jsem v sobě objevila mnoho mechanizmů, které blokují můj život. Pro mne je výzva programem do budoucnosti, takovým "mustrem" na život bez zbytečně nadměrného úsilí.
Bětuška Baštýřová

témy jednotlivých týždňov 

1. TÝŽDEŇ

objavíte láskyplný vzťah k telu vďaka špeciálnym rituálom zvedomenia tela

V uzavretej skupine Miluj svoje telo po prvých dňoch vzájomného naladenia sa a podpísania spoločného kontraktu sa pustíte do prvej dôležitej témy, ktorou budú rituály zvedomovania tela.

Tieto rituály budete praktizovať počas celej doby programu a oni vám zaručia, že sa skutočne nasťahuje do vášho tela a začnete ho milovať zvnútra, bez vonakjších tlakov, akoby malo vyzerať a čo je na ňom nedostatočné. Objavíte jeho vnútornú a vaonkajšiu krásu a dokonalosť.

Vytvoríte si samé so sebou záväzok a podporím vašu motiváciu vytrvať v celom programe, aby ste po 8 týždňoch skutočne mohli zažívať svoje telo inak, ako doteraz: hlbšie, plnšie, s väčšou láskou a prijatím. ↓

2. TÝŽDEŇ

Preskúmate svoje telo v jeho Plynulej forme

80% vášho tela tvorí vola. To predpokladá, že je prirodzene tekuté. Prečo teda tak ťažko zvládame zmeny v našom živote? V tomto týždni sa naučíte, ako objaviť plynulý a tekutý mód vo vašom tele. Tekutosť je pre telo prirodzená, avšak stresom a nevhodným zaobchádzaním s telom počas života sa vytráca. Obnovíme túto zásadnú zručnosť vášho tela. 

Tiež vás v tomto týždni bude čakať špeciálne vytvorená MP3 nahrávka, ktorá vás touto úlohou povedie.

Víkend bude voľný.

Prvý spoločný mentoring naživo

V pondelok 24. 1. 2022 bude náš prvý spoločný mentoring. Je to jedna z najvýživnejší častí programu. Samozrejme, každý deň máte možnosť konkrétne úlohy a výzvy komentovať, písať o tom, ako sa v cvičeniach máte a čo s vami robia. Ale počas mentoringov, kľúčové opakujúce sa otázky vysvetľujem v živom vysielaní a vy máte možnosť pýtať sa a deliť sa o váš pohľad na vec.

Mentoring kopíruje vaše individuálne potreby a účastníkmi programov je vysoko cenený ako inšpiratívny a podporný čas. Ťažko sa to dáva do slov, toto treba jednoducho zažiť:) 

3.-4. TÝŽDEŇ

ponoríte sa do Emócií a symboliky tela 

KAŽDÝ deň ráno sa vám odkryje jedna úloha, ktorá vám odhalí súvislosti medzi emóciami - orgánmi a zdravím.

Bude to intenzívny čas objavovania súvislostí a zároveň vzdelávania, aké dokonalé je vaše telo. V tomto týždni sa vám otvorí poznanie, ako plynulo tiecť emóciami a prežívaním. Nezastavovať ho, nepotláčať, ale plynúť spolu s ním. Bez výčitiek a zlého svedomia. 

Druhý  spoločný mentoring naživo

Spoločné stretnutie naživo 7. 2. 2022 v online priestore, vrámci ktorého bude priestor pre akékoľvek otázky, vzájomnú podporu a IMPLEMENTÁCIU naučeného do praxe.

Budem tam plne pre vás, koľko budete potrebovať a s čím budete potrebovať pomôcť.

Podľa mňa najsilnejšia časť programu sú vzájomné stretnutia naživo! Ak nebudete môcť byť prítomné, získate záznam.  

5.-6. TÝŽDEŇ

započúvate sa do Poézie vašich individuálnych ochorení a bolestí tela

V tomto týždni si vypracujete mapu svojich chorení a objavíte súvislosti vo vašom individuálnom a rodovom príbehu.

Čaká na vás nádherná objavná cesta!

Samozrejme, v uzavretej skupine už v tomto týždni bude určite veľmi podporná atmosféra. Navzájom sa už budeme poznať a uvidíte, že podpora iných žien, ich príbehy a zdieľania vytvoria vlnu transfomácie, ktorá vás ponesie, ak si to dovolíte 🙂

TRETÍ spoločný mentoring naživo

V tejto fáze už budete hodne vnímavé na svoje telo a signály, ktoré z neho prichádzajú. Budete poznať spojitosť medzi emóciami - ochoreniami a vašim životným príbehom.

Spoločné stretnutie naživo padne veľmi vhod:) Budem tam plne pre vás, koľko budete potrebovať a s čím budete potrebovať pomôcť.

14. 2. 2021 očakávajte Intezívnu podpora a veľkú dávku inšpirácie.  

7. TÝŽDEŇ

Napojíte sa na vnútorný prameň nehy a oddanosti vášmu individuálnemu príbehu

V tomto týždni vás čakajú úlohy a výzvy na seba-prijatie a pustenie toxických spôsobov zaobchádzania so sebou a svojím telom.

Niekedy môže byť toxickým spôsob, akým jete a čo jete, inokedy, čo čítate alebo pozeráte, často je toxický nezáujem o seba a neschnosť uvoľniť sa.

Dáte tomu STOPKU!

A zasvietite zelenú podpornému, láskavému prijatiu. AKO? Nechajte sa prekvapiť! 5 premyslených krokov v piatich dňoch. A cez víkend vás bude čakať skvelé rande so sebou! 

8. TÝŽDEŇ 

štvrtý spoločný mentoring naživo

28. 2. 2021 bude náš posledný spoločný mentoring. Viem, niektoré z vás (východné Slovensko) budete mať prázdniny s deťmi. Záznam bude k dispozícii, nie je nevyhnutné byť na ňom naživo. Položíte vašu otázku, alebo vložíte komentár vtedy, ak sa vám bude dať. A záznam na vás v skupine počká.

Všetky úlohy, videá, Mp3 a záznamy z mentoringov vám budú sprístupnené doživotne!

S láskou a vďačnosťou si rada vypočujem aj príbeh každej z vás, akým prerodom prešla počas programu Miluj svoje telo.  

záverečný rituál oslavy vášho tela.

Vyhodnotenie celého programu a vaše spätné väzby.

Oslava života! 

Oslava vašich pokrokov! 

Vytvoríme rituál prepojenia a spoločne sa budeme radovať z vašich úspechov, pokrokov, uvedomení. 

S láskou a vďačnosťou si rada vypočujem príbeh každej z vás, akým prerodom prešla počas programu Miluj svoje telo.  

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

 

program miluj svoje telo začína

17.1. 2022

iba raz ročne