Vykročte do nového roka
s láskyplnym postojom k svojmu telu a

napojte sa na jeho múdrosť.

nádherný 8 týždňový online kurz
o napojení sa na múdrosť tela,
O porozumení poézii choroby
a hlbokej sebastarostlivosti

Uvedomujete si, kedy si všímate svoje telo a aký to má náboj?  

 • Telo si pravdepodobne všímate, ak vás bolí. Bolesť, strádanie a utrpenie vás kulturálne oprávňujú začať mu venovať pozornosť: zrazu sú peniaze na lieky a procedúry. Zrazu nemusíte prekračovať vlastné hranice, popierať vlastné potreby a môžete pokojne povedať, čo chcete a čo už nie.
 • Telo si všímate, ak riešite svoj vzhľad: súhlasíte? Vtedy ho hodnotíte: je pekné, škaredé, páči sa mi, nepáči sa mi a podobne.
 • Všimnete si ho, ak vás naň niekto upozorní: komplimentom, pohľadom, uštipačnou poznámkou, či súdom. A čo vtedy urobíte vy?

aké by to bolo, ak by ste od roku 2022  vnímali svoje telo inak? 

predstavte si na moment, že...

 • Prijímate svoje telo presne také, aké je. Neporovnávate ho s nejakým nedosiahnuteľným ideálom. Ste ponorení do prítomnej chvíle toho, kde sa vaše telo práve nachádza.
 • Milujete ho a láskavo sa o neho staráte. Každý deň si naň viete nájsť čas a priestor venovať mu svoju pozornosť.
 • Načúvate mu a začínate rozumieť jeho reči a poézii bolesti a chorôb, ktorými ste v živote trpeli resp. trpíte.
 • V každom dni a v každej chvíli vnímate potenciál radosti, vďačnosti a slasti: radosti, že ste, vďačnosti, že žijete a slasti, že sa hýbete.
 • Vo vašom tele preciťujete lásku a prijatie:ď a aj keď sa musíte kvôli zdravia obmedziť v jedle, či pohybe, robíte to z bodu sebalásky a sebastarostlivosti, nie zo strachu, či frustrácie.

nájdite odvahu vystúpiť z kulturálnej zviazanosti 

a nadviažte hlboké prepojenie s múdrosťou a inteligenciou vášho tela

Urobte veľký krok na ceste k sebe

 • 8 týždňov v novom roku 2022 postavíte samé seba na prvé miesto: aj keď budete chodiť do práce, alebo sa budete starať o deti, vždy sa počas DŇA NA CHVÍĽU SPOMALÍTE a...
 • Krok po kroku bude v kolobehu života odkrývať hĺbku, múdrosť a prepojenie. Ako semienko sa nejaký čas skrýva v zemi, aj vašu prácu možno spočiatku nebude vidno.
 • Ale po niekoľkých týždňoch sa rozvinie vaša seba-láska a prijatie, ktoré nič nestojí: "iba" vašu pozornosť a začnú z toho profitovať aj všetci okolo. Preto ak váhate, či to nie je príliš egoistické: nie, nie je!
 • Múdrosť a láska, ktorá bude plynúť z vášho vedomého tela, bude napĺňať váš životný priestor. Ak chcete manifestovať vo svojom živote hojnosť, priateľstvo, zdravie, či prepojenosť, potrebujete mať UVOĽNENÉ A VEDOMÉ TELO.

každý deň jeden krok na ceste k prijatiu,

porozumeniu poézie tela a nadviazaniu hlbokého spojenia so svojím telom. 

"Pre mňa veľmi silný, podporný liečivý program:bohatý na podporu a vnímanie tela.Veta z tvojho mentoringu Ak nevieš použiť málo, nebudeš vedieť použiť veľa. Veľký dar pre mňa bolo poznanie, že prijmi svoju krehkosť, zraniteľnosť, buď k nej súcitná, láskavá a už nemier hnev proti sebe ani proti nikomu. Dovoliť si robiť chyby, lebo keď si uvedomím a priznám vlastné chyby, viem mať súcit aj s chybami iných. Nadýchla som sa do slobody a začala žiť tým najlepším, čo vo mne je. "
Gabriela Callo, účastníčka programu

 

Ako program funguje?

každodenné úlohy
DNI LEŇOŠENIA
MENTORING
zdieľanie
 • Program bude vedený v uzavretej fcb skupine MILUJ SVOJE TELO. Bude mať tiež členskú zónu na mojom webe pre tých, ktorí nechcú byť na fcb a raz do týždňa vám príde pripomienka úloh na mail.
 • Po zaplatení faktúry vám príde do schránky email s linkom na uzavretú skupinu.
 • Prvé dni, od 17.1. 2022 vás budú čakať úlohy, ktoré vám pomôžu naladiť sa na celý program a budú základnými podpornými návykmi, ku ktorých vás budem pozývať počas celého programu.
 • Každý deň programu o 6hod sa uvoľní úloha. Je skvelé si vyhradiť denne cca 30minút času, aby sa dostavili výsledky. Zmena sa neudeje sama.
 • Víkendy budú voľné: kvôli oddychu a tiež kvôli tomu, aby ste si dobehli úlohy, na ktoré si nenájdete cez týždeň čas.
 • Najväčším benefitom programu sú živé mentoringy v skupine, ktoré sa vrámci tohto programu uskutočnia a vzájomné zdieľanie v podpornej skupine, ktoré dáva zážitok, že "nie sme v tom sami." Skupina je plná podpory a lásky. Ak nebudete na mentoringu naživo, nájdete si záznam.

začiatok programu je   

17. 1. 2022

mentoringový program beží iba raz ROČNE 

Do programu ma doviedla moja zvedavosť, ktorá chcela vedieť viac o prepojení chorôb s psychikou. Okrem tohto poznania sa mi odkryli mnohé ďalšie veci, ktoré vnímam ako dary. Začala som viac načúvať telu skrz chorobu a nesúdiť vlastné myšlienky. Učila som sa púšťať hodnotenie seba najmä v myšlienkach...to mi prinieslo pokoj. S programom Miluj svoje telo sa mi spájajú aj tieto slová: Pravidelnosť, rôznorodosť cvičení, láskavosť vedenia akým nás Monika viedla...vďačnosť sebe, že som sa vybrala na túto cestu. Som rada za všetko čo mi telo začalo odkrývať, a zrazu som ľahšie prijímala seba v každodenných situáciách.
Štefánia Pastorekováabsolventka programu Miluj svoje telo

ONLINE PROGRAM miluj svoje telo zahŕňa

 • 8 týždňový online mentoringový program.
 • 4 webináre naživo: mentoring, motivácia, poradňa.
 • Individuálna konzultácia
 • Úlohy prvého týždňa, ktoré nás spoločne naladia a nastavia vaše podporné návyky na celý spoločný čas
 • 25 výziev, ktoré sa zverejnia vždy v konkrétny pracovný deň počas celého trvania mentoringového programu.
 • Pomoc a motivácia na každodennej báze.
 • Vzájomné bytie v spoločnosti rovnako naladených žien.
 • po skončení programu + 3 mesačný prístup ku všetkým materiálom, videám a online poradniam vrámci uzavretej fcb skupiny Miluj svoje telo a v členskej zóne.

HODNOTA 8 TÝŽDŇOVÉHO MENTORINGOVÉho PROGRAMU

 • 4 webináre naživo v hodnote                                        1 890 eur
 • online podpora 56 pracovných dní: KAŽDODENNÉ ÚLOHY, priebežné odpovedanie na vaše otázky, povzbudzovanie a monitorovanie vašich výziev, či úspechov na DENNEJ BÁZE v hodnote        990 eur
 • Individuálna konzultácia v hodnote                90 eur

spolu hodnota programu 2 970 eur 

ZA CENU 517 eurO-nergiÍ 

možnosť 3 splátok

Pre mňa je veľkým darom zistenie, akú má telo uzemňujúcu a liečivú silu. Aj pred kurzom som už vnímala kedy jednám z pozície ega: zo strachu, z hnevu, ale častokrát uvedomenie toho nestačilo. Na kurze som sa naučila dostať sa do stredu prostredníctvom práce s telom. Či už cvičeniami zameranými na emócie alebo predychávaním membrán – to je proste úžasné. Častokrát sa mi zrodí sám od seba úsmev na tvári a dostaví sa pokoj. Nikdy by som si nepomyslela, že to dosiahnem zvedomením tela. Veď telo som častokrát odsúvala na okraj svojej pozornosti. Obrovským darom je pre mňa návod na pestovanie láskavosti samej k sebe lebo opäť teória je jedna vec a prax úplne iná. No a mapa života mi ukázala toľko právd o sebe spôsobom, ktorým som ich schopná prijať a pracovať s nimi. Je zaujímavé, že som to zvládla sama. Uvedomila som si, že práve ja som vždy mala kľúč k tomu, čo som predtým riešila s inými. Ďakujem Monika za tieto dary. Musím sa pridať k ostatným dievčatám – dary z tohto programu mi zmenili život. Ďakujem!
Jana Čilliabsolventka programu Miluj svoje telo

Kto vás programom povedie?

Volám sa Monika Stehlíková a bude mi cťou vás sprevádzať týmto programom. Som vyštudovaná psychologička a psychoterapeutka a celoživotne sa venujem práci s telom a jeho rečou.

Mojou túžbou je, aby ženy, s ktorými pracujem, nadobudli prirodzené sebavedomie, napojili sa na vlastnú hlbokú múdrosť a prehĺbili úprimné prijatie samých seba. 

Verím v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. A profituje z toho aj celé jej okolie. 

Sama som vyrastala v rodine, kde nad ženskosť a jemnocit sa postavilo odopieranie a pracovitosť, nad intuíciu a cit bol postavený rozum a tvrdosť a sexualita bola niečím zlým a skazeným. Z týchto vzorcov som vystúpila. Som jemná, nežná, láskavá, no zároveň divoká a ženská. 

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

 

program miluj svoje telo začína

17.1. 2022

ČO VRAVIA Ženy, KTORÝM som POMOHla?

Myslela som si, že sa poznám. No pri programe u Moniky Stehlíkovej som zistila, že som dovtedy málo verila svojim pocitom a niektoré som bola zvyknutá potláčať. Veľa vecí som neriešila, lebo som sa bála a nevedela som ako to mám urobiť. Naučila si ma Moni, ako dýchať pre svoje telo, ako masírovať svoje necitlivé časti. A čo bolo pre mňa najsilnejšie odhalila si mi tajomstvo psychických častí. Naučila si ma spracovávať úzkosť, hnev, strach, bezmoc. A čím si ma previedla pri práci s bolesťou, tak na to nikdy nezabudnem a denne to pre svoj život používam. Naučila som sa vďaka tebe získavať energiu zo všetkých druhov emócií. Vďaka tvojmu mentoringu som dostala silu predýchavať strach, úzkosť, sklamanie...a stal sa zázrak. Začala sa mi veľmi páčiť tá autenticita, ktorú som cítila. Mala som oporu v tvojej múdrosti a úplne uvoľnila telo. Telo mi začalo rozprávať príbeh a ja som dôverovala svojim potrebám. Za túto životnú navigáciu som veľmi vďačná.
Mirka Čurilaabsolventka programu Miluj svoje telo
Trpela som migrénami a už som sa viac nechcela dopovať liekmi. Naučila som sa počúvať telo, zastaviť sa a vnímať, kde prekračujem vlastné hranice. Bolesti hlavy sa nerozvinú, bolesť ustúpi. Je to pre mňa tak nové a tak úľavné. Otvára sa mi nový priestor, kde sa naučená bezmocnosť mení na možnosť voľby. Z celého srdca ďakujem.
Magdaléna Uhliariková
Monika, práca s tebou je zázrak! Je to neskutočné, oslobodzujúce, konečne po rokoch som to zase ja. Našla som v sebe veľkú istotu, pokoj, som neskutočne vyrovnaná. Vnímam veľký pokrok: viem regulovať migrénu cez dýchanie, upkojili sa mi tiky pod očami a dokonca aj bolesť platničiek, ktorá ustupuje tak do 10minút. Nie som už v kŕčoch, už vôbec nie.
Alena Mesárošová
Vďaka práci s Monikou sa učím cez jednoduché cvicenia vnímať svoje telo. Je to nádherná a objavná cesta, pretože cez telo spoznávam aj seba. Úžasne je, že si začínam oveľa viac užívat prítomnosť, a dostávam sa bližšie k srdcu a k tomu čo naozaj v živote chcem. V Monike cítim veľkú podporu a jej vedenie a mentoringy sú obrovským prínosom na tejto ceste k sebeláske a prijatiu.
Gerda Tumová

témy jednotlivých týždňov 

1. TÝŽDEŇ

objavíte láskyplný vzťah k telu vďaka špeciálnym rituálom zvedomenia tela

Rituály zvedomovania tela budete praktizovať počas celej doby programu a oni vám zaručia, že sa skutočne nasťahuje do vášho tela a začnete ho milovať zvnútra, bez vonakjších tlakov, akoby malo vyzerať a čo je na ňom nedostatočné. Objavíte jeho vnútornú a vaonkajšiu krásu a dokonalosť.

Vytvoríte si samé so sebou záväzok a podporím vašu motiváciu vytrvať v celom programe, aby ste po 8 týždňoch skutočne mohli zažívať svoje telo inak, ako doteraz: hlbšie, plnšie, s väčšou láskou a prijatím. 

2. TÝŽDEŇ

Preskúmate svoje telo v jeho Plynulej forme

80% vášho tela tvorí voda. To predpokladá, že je prirodzene tekuté. Prečo teda tak ťažko zvládame zmeny v našom živote? V tomto týždni sa naučíte, ako objaviť plynulý a tekutý mód vo vašom tele. Tekutosť je pre telo prirodzená, avšak stresom a nevhodným zaobchádzaním s telom počas života sa vytráca. Obnovíme túto zásadnú zručnosť vášho tela. 

Víkend bude voľný.

Prvý spoločný mentoring naživo

V pondelok 24. 1. 2022 bude náš prvý spoločný mentoring. V ňom vám predstavím základné fakty o tekutosti tela a urobíme prvý ponor do tela a jeho tekutej formy. Zároveň sa týmto otvorí priestor k úlohám, ktoré prinesie druhý týždeň. Ak nebudete prítomní naživo, dostanete záznam.

3. TÝŽDEŇ

ponoríte sa do Emócií a ich vplyvu na telo a psychiku 

KAŽDÝ deň ráno sa vám odkryje jedna úloha, ktorá vám odhalí súvislosti medzi emóciami - orgánmi a zdravím.

Bude to intenzívny čas objavovania súvislostí a zároveň vzdelávania, aké dokonalé je vaše telo. V tomto týždni sa vám otvorí poznanie, ako plynulo tiecť emóciami a prežívaním. Nezastavovať ho, nepotláčať, ale plynúť spolu s ním. Bez výčitiek a zlého svedomia. 

4. TÝŽDEŇ

poézia individuálneho príbehu 

V tomto týždni si vypracujete mapu svojich chorení a objavíte súvislosti vo vašom individuálnom a rodovom príbehu.

Čaká na vás nádherná objavná cesta!

Druhý  spoločný mentoring naživo

Spoločné stretnutie naživo 7. 2. 2022 v online priestore, kde vám predstavím, ako sa začať orientovať v nástupe ochorení a mapovať ich spúšťače. 

Zároveň to bude priestor na vaše otázky. Budem tam plne pre vás, koľko budete potrebovať a s čím budete potrebovať pomôcť.

Je to jedna z najvýživnejší častí programu. Samozrejme, každý deň máte možnosť konkrétne úlohy a výzvy komentovať, písať o tom, ako sa v cvičeniach máte a čo s vami robia. Ale počas mentoringov, kľúčové opakujúce sa otázky vysvetľujem v živom vysielaní a vy máte možnosť pýtať sa a deliť sa o váš pohľad na vec.

Mentoring kopíruje vaše individuálne potreby a účastníkmi programov je vysoko cenený ako inšpiratívny a podporný čas. Ťažko sa to dáva do slov, toto treba jednoducho zažiť:) 

5. TÝŽDEŇ

Psychosomatické prepojenia 

Symbolika tela má svoje zákonitosti. Váš individuálny príbeh a zistenia, osadíme do kontextu širšieho poznania.

Spolu s mojím tímom, ktorí vám bude v tieto dni plne k dispozícii, začnete poznávať a odhaľovať psychosomatické vysvetlenie vašich ochorení. 

6. TÝŽDEŇ

POCIT BEZPEČIA 

Tento týždeň bude na prvý pohľad oddychový, ale po tak intenzívnej práci, akú budete mať za sebou, čas regenerácie je tým najdôležitejším, čo si vieme dopriať. 

Naučíte sa, ako upokojiť telo na hlbokej úrovni a pohráme sa s vedomím počas prípravy a jedenia jedla. 

TRETÍ spoločný mentoring naživo

Naše tretie spoločné stretnutie 14. 2. 2021 naživo sa bude venovať téme POCITU BEZPEČIA. Prevediem vás ponorom do tela, kde sa naučíte, ako upokojiť telo na hlbokej úrovni a budeme pracovať priamo s nervom vágom. 

Je to zásadné pre zdravý a plnohodnotný život. Často krát mávame pocit, že nás niečo ohrozuje, necítime sa isto a vyčerpáva to našu energiu. Naučíte sa zvrátiť tento stav a váš nervový systém sa postupne rekalibruje na vyrovnanosť a pokoj. 

7. TÝŽDEŇ

Napojíte sa na vnútorný prameň liečenia a otvoríte sa seba-súcitu 

V tomto týždni vás čakajú úlohy a výzvy na seba-prijatie a pustenie toxických spôsobov zaobchádzania so sebou a svojím telom.

Niekedy môže byť toxickým spôsob, akým jete a čo jete, inokedy, čo čítate alebo pozeráte, často je toxický nezáujem o seba a neschonosť uvoľniť sa.

Dáte tomu STOPKU!

A zasvietite zelenú podpornému, láskavému prijatiu. AKO? Nechajte sa prekvapiť! 5 premyslených krokov v piatich dňoch. A cez víkend vás bude čakať skvelé rande so sebou! 

8. TÝŽDEŇ 

zbavíte sa toxických návykov a vytvoríte si pre seba plán seba-starostlivosti 

Záverečný týždeň bude prechodovým časom medzi bytím v programe a ďalším pokračovaním v bežnom živote. Pomôžem vám ako si nastaviť "plán" seba-starostlivosti, aby ste čo najviac mohli čerpať z toho, čo ste sa v programe naučili. 

záverečný spoločný mentoring naživo

7. 3. 2022 bude náš posledný spoločný mentoring.

Všetky úlohy, videá, Mp3 a záznamy z mentoringov vám budú sprístupnené ďalšie 3 mesiace tj do 7.6.2022

S láskou a vďačnosťou si rada vypočujem aj príbeh každej z vás, akým prerodom prešla počas programu Miluj svoje telo.  

Individuálna konzultácia

Každý v programe dostane aj individuálnu konzultáciu so mnou (Monikou Stehlíkovou), alebo s mojím tímom: Evkou Crmanovou a Mirkou Čurillou. 

Poďte, môžeme ísť kúsok cesty spolu!

 

program miluj svoje telo začína

17.1. 2022

iba raz ročne