Konzultácie zamerané na stravu

Eva Crmanová 

asistentka Moniky Stehlíkovej a konzultantka pre výživu a psychosomatiku

Vyštudovala som manažment a pracovala som v zahraničí aj na Slovensku na rôznych pracovných pozíciách ako office manažér, manažér náboru a niekoľko rokov ako obchodný reprezentant v medicínskom prostredí. Moje životné skúsenosti a zdravie ma zaviedli k štúdiu dietetiky podľa TČM a k štúdiu funkčnej Psychosomatiky. Dlhé roky som sa popri práci venovala s vášňou cvičeniu, joge a zdravej výžive ako môjmu koníčku, precvičovala som Gravid-jogu.

Od mojich 13rokov ma ťahalo k sociálnej práci a zaujímala ma psychológia človeka a telo. Vplyvom prostredia a výchovy som sa ocitla v úplne v inej sfére štúdia a pracovnej oblasti. Popri výchove detí a počas rodičovskej dovolenky som sa dostala ku knihe Tajomsto reči tela a k Monikiným programom, k vedomej práci s telom, ktorú som si zamilovala a je mi srdcu blízka. Prešla som všetkými Monikinými programami a momentálne som v Monikinom ročnom Master programe pre pokročilých Milenka života. Moniku Stehlíkovú považujem za moju veľkú mentorku a sprievodkyňu. Jej práca mi dáva zmysel a prináša reálne výsledky a zmeny. 

Konzultácie zamerané na stravu

Pri individuálnych konzultáciách sa zameriavam na nastavenie vhodnej stravy z pohľadu TČM, ktorá podporí fungovanie našich vnútorných orgánom a tým aj naše celkové zdravie a psychiku, aby sme boli viac v harmónii a súlade so sebou. Stravou naše telo podporíme, aby sme ho mali v dobrej fyzickej kondícii a mohli sa tak odvážnejšie a zrelšie ponoriť do práce s telom. Aj  z vlastnej skúsenosti vnímam, že dobre vyladená strava nás podporí v procesoch seba objavovania. Telo bude čerpať silu a energiu zo stravy, aby sme ľahšie zvládli rôzne cesty a ponory do tela, keď vstupujeme do priestorov mystéria tela, aby sme sami seba ústali a mali pokojnejšiu myseľ. Strava nás podporí nielen fyzicky ale aj psychicky.

Pri konzultáciách spájam moje vedomosti zo štúdia dietetiky podľa TČM a funkčnej Psychosomatiky. Tiež zapájam moje vnútorné poznanie a skúsenosti z vedomej práce s telom pod Monikiným vedením. Vnímam, že podpora stravy je veľmi dôležitá pri práci s telom, aby sme mali dostatok energie a podporu Zeme pri ponoroch do svojho tela. Vyladená strava nám napomáha dostať sa do svojho stredu a byť vo svojom strede znamená byť vo svojej sile a v rovnováhe a z tohto bodu sa nám aj ľahšie a s nadhľadom uvažuje. 

Ak vnímate, že potrebujete poradiť so stravou a máte záujem o individuálnu konzultáciu, pozrieť sa na to, čo vaše telo momentálne potrebuje, ktorý orgán a element potrebuje posilniť a podporiť, kontaktujte nás. Vieme sa na to spoločne pozrieť počas konzultácie zameranej na stravu a psychosomatiku ako doplnenie k vedomej práci s telom.

Ak ste v niektorom z Monikiných programov a máte záujem o konzultáciu o strave, napíšte nám na podpora@tajomstvorecitela.sk

ČO VRAVIA ŽENY, KTORÉ MALI KONZULTÁCIU S EVKOU?

Počas nášho stretnutia som si zvedomovala, že podstata problémov je naozaj psychika a je zaujímavé, že kde západná medicína nevie pomôcť prichádza TČM. Dalo mi to ucelený pohľad, prečo je tak dôležité mať dobre vyživenú slezinu. Pochopila som podstatu môjho problému so ženskými orgánmi, chýbajúce spojenie so zemou a rovnako aj prvotnú časť toho, čo by som mala robiť.
Lucia Ď.
Konzultácia bola pre mňa užitočná, pretože som mala možnosť spoznať aj názor niekoho, kto sa pozerá z inej perspektívy. Na záver konzultácie bolo veľmi príjemné počúvať čítanie o KARTE SLNKO. Niekto, koho som videla prvýkrát, mi venoval svoj čas a čítal mi. Ako keď mama číta svojmu dieťaťu. Môj vnútorný pocit bol veľmi príjemný.
Lucia H.
Osobná konzultácia bola ako čerešnička na torte, pekne uzavretie, zacelenie, nasmerovanie na seba. Veľmi mi to bolo nápomocne. Oceňujem a isto odporúčam každému na jeho ceste.
Zuzana P.

Kontakt

Sme tu pre vás 

ohľadom konzultácie stravy napíšte na ZÁKAZNÍCKU PODPORU

podpora@tajomstvorecitela.sk