kniha Tajomstvo reči tela

Aj počas pandémie vie byť príjemným spoločníkom a inšpiráciou, ako zvládať túto neľahkú situáciu, či sedíte doma, alebo ste v prvej línii!

Celá situácia pandémie nás volá k tomu, aby sme sa s láskou nasťahovali do svojho tela, k sebe: prehĺbili naše poznanie, ako sa starať o svoje telo, budovať imunitu a jeho zdravie nielen po stránke fyzickej, ale aj psychickej. Rada vás prostredníctvom mojej knihy v tom podporím. 

KnihA, ktorá vám odhalí tajomstvo vášho tela

nenásilne a s láskou

AKO TO FUNGUJE? 

 • Ak prežívate v živote niečo, s čím sa ťažko stotožňujete, ako sú napríklad teraz rôzne obmedzenia
 • Ak chodíte do práce, v ktorej zažívate každodenný stres, pretože sa napr. obávate nákazy
 • Alebo ak sa trápite vo vzťahoch, to všetko vás emocionálne bolí

Telo začne pomáhať psychike tak, že

 • prestávate dýchať
 • telo sa scvrkáva
 • svaly tuhnú
 • sťahujete sa dovnútra

Je pre vás náročné byť uvoľnení, v pohode a nad vecou. Niekedy je toho toľko, že strácate pevnú pôdu pod nohami a obavy vám prerastajú hlavu.  

Niekedy sa môže stať, že reč vášho tela je natoľko stiahnutá, že skrátený dych a stuhnuté svaly spôsobia, že prestanete vnímať a cítiť. 

A stres preváži možnosť vnímať a cítiť 

ukotvenie, pocit bezpečia, radosť a momenty príjemné a podporné

monika-stehlikova-kniha-tajomstvo-reci-tela

môj príbeh

Úprimne, kým som sa do svojho tela skutočne nenasťahovala, ani som nevedela, že v ňom nie som. Bola som ambíciozná workholička, ktorá sa snažila kúpiť si lásku rodičov výkonom. Počas vysokej školy som začala trpieť panikami, krátko na to ma navštívila pani migréna a neuveriteľné vyčerpanie. Cez bolesť a choroby ma telo volalo späť. 

Skúšala som všeličo a život bol láskavým učiteľom.  Zmena prichádzala pomaly, ale rokmi vidím, že je trvalá.

Čo je v dnešných časoch úžasné, že poznanie ľudí je opäť ďalej a vďaka mnohým technikám (ktoré aj popisujem v knihe), viete zavnímať u seba pozitívnu zmenu omnoho skôr. Len si dovoľte ZAČAŤ...

Máte chuť využiť tento čas pandémie a venovať sa viac sebe? 

vykročte na dobrodružnú cestu a spoznajte reč svojho tela: ak sa naučíte počúvať jej jazyk a rozlúštiť ho, budete fyzicky a psychicky zdravší a vitálnejší ako dnes

Možno práve dnes je deň, kedy sa aj  vy vydáte na cestu k plnšiemu vnímaniu svojho tela a jeho reči.

Kniha vo vás podnieti túžbu prepojiť sa so sebou, nadobro skoncovať so zbytočným stresom a žiť život v plnosti svojho daru, ktorý je ukrytý v reči vášho tela. Budete dýchať a hýbať sa, akoby vám išlo o život, lebo vám skutočne ide o život :).

Mojou veľkou túžbou je pomôcť vám nájsť UVOĽNENIE, znížiť stres,

ZbaviŤ sa vzorcov, ktoré sú pre vás toxické a objaviŤ vašu 

Jedinečnosť 

prajem si...

 • Inšpirovať vás k tomu, aby ste životom kráčali s hlbokou dôverou v seba a zo svojho tela si vytvorili ozajstný, útulný a hrejivý domov
 • Ukázať vám, ako cez reč tela uvoľniť z tela zbytočné napätie a tým podporiť jeho životaschopnosť, imunitu a zdravie
 • Inšpirovať vás k tomu, aby ste sa prijali na úrovni tela, prijali vašu inakosť a nehanbili sa za ňu.
 • Aby kniha bola vaším príjemným a a praktickým sprievodcom, ako k tejto veľkej zmene pristúpiť a prejsť ňou
monika-stehlikova-kniha-tajomstvo-reci-tela

Prečítajte si ukážku knihy...

Kniha-tajomstvo-reci-tela-monika

kniha tajomstvo reči tela

 • je písaná zrozumiteľným jazykom
 • je plná praktických cvičení a postupov, ktoré si môžete hneď vyskúšať aj doma
 • je kniha, ktorá inšpiruje a prináša zmenu
 • sprevádza na ceste k porozumeniu seba a iných
 • nie je nudným návodom
 • ani odborným traktátom
 • ani lexikónom reči tela
monika-stehlikova-kniha-tajomstvo-reci-tela

kniha tajomstvo reči tela

Verím, že vám môže pomôcť v čase pandémie

a preto som sa rozhodla 

19,90 EUR

11,90 EUR

monika-stehlikova-bodytalks-tajomstvo-reci-tela

kto je autorka knihy

MONIKA stehlíková?

Monika je špičková odborníčka na reč tela a vedomú prácu s pohybom. Od roku 1996 vedie workshopy, tréningy a individuálne konzultácie zamerané na osobnostný rast svojich klientov.

Má ukončenú jednoodborovú psychológiu, tanečno-pohybovú psychoterapiu zastrešenú Britskou asociáciou DMPT, symboliku tela v Essene a mnohé prístupy práce s telom.

Na Slovensku udáva trend, ako pracovať s rečou tela. Je ním autenticita.

knihu si prečítalo už vyše 

0
ČITATEĽOV

tu je niekoľko nadšených ohlasov

Kniha je určená každému, kto hľadá odpovede, kým sám je. Kto sa chce zlepšiť v. Tom, čo vysiela a ako ho vníma okolie. Je dômyselne prepracovaným dielom odborníčky, ktorá vie, o čom hovorí, najmä rečou tela. Sonda do vnútra tela, ako aj náhľad do zákutia ľudskej duše.
Adela Jasenovcováautorka knihy Denník aktívnej matky
Premáha ma fascinácia, ako jedinec cez reč tela dieťaťa, adolescenta alebo reč tela dospelého, dokáže odhaliť mnohé z vnútorného prežívania. Túto knihu vrele odporúčam.
Gabriela Leskovjanskápsychologička
Tvoja kniha je zázračná. Keď som si knihu čítala, robila som si rožteky na stranách, ku ktorým som sa chcela vrátiť, pretože ma zaujali. Až som prišla na to, že som si zahla skoro každú stranu. Sú v nej úžasné techniky a rady. Kniha sa mi dostala do rúk v správnom čase a užila som si ju. Ďakujem za ňu.
Alenka Skovjasováčitateľka

vezmite si druhú Knihu ako darček

pre niekoho, koho máte radi

Objednajte si 2 ks kníh  

kniha-1

E-kniha

EKO -nomická verzia knihy do vášho tabletu alebo čítačky

9,90€   7 €

Kniha_obrazok_tajomstvorecitela

AUDIOKNIHA

Chceli by ste si knihu prečítať s vyloženými nohami alebo pri jednoduchých domácich prácach? Moju AUDIOKNIHU pre vás nahovorila herečka Slávka Halčáková.

Nájdete ju na tomto odkaze >> >> alebo vo  zvýhodnom balíčku >> >>.

váš zvýhodnený balíček

Pevná väzba knihy + audiokniha + E-kniha ZDARMA

59,80 €

31,80 €

kniha pomáha

Mám ju a je výborná. Kupoval som s tým, že som si nevedel úplne predstaviť, čo od nej očakávať. Musím priznať, že ma milo prekvapila a že to nieje obyčajná publikácia, ale zároveň praktická príručka 👍. Zatiaľ som ju len 2x vypočul, no teraz sa ju chystám aj preštudovať. Skutočne odporúčam nie len pre biznis ale hlavne pre radosť zo života.
Vladimír Boženíkpodnikateľ
Ak ste stále s niečim nespokojní, ak hľadáte odpovede na otázky čo so sebou a ako sa naučiť vychádzať so svojim okolím, ste na správnej ceste, ak uvažujete o tejto knihe. Monika vás navedie ako spoznať svoje telo, jeho prejavy a “ prosby o pomoc.” Pri rôznych cvičeniach z tejto knihy sa dozviete, ako zo seba dostať stres a emócie, ako precítiť vlastnú energiu. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce posunúť za hranice, o ktorých ani netušil.
Jana Neumahrovápodnikateľka
Dnes, po prečítaní knihy a po praktickom zavedení múdrostí z nej do praxe, sa nielen lepšie poznám, a je mi jasné, prečo som taká, aká som, ale mám aj návod, ako môžem vnútornou zmenou ovplyvniť prejavy navonok. Prirodzene. Bez nútenia a extrémnej sebakontroly. Vedieť sa pozrieť na iných a ich reč tela, v ktorej sa odzrkadľuje ich životný príbeh, vnímam ako bonus, ktorý mi Monikina kniha priniesla. Ďakujem za tento vzácny dar.
Mirka Hrankovátop-manažérka

Možno vás napadlo niekoľko otázok...

Ako kniha vyzerá?

Kniha je luxusná. Prevedenie v pevnej väzbe, obálka je matná a na niektoré elementy je použitý parciálny lak. Kniha je vhodná ako darček, ktoré poteší nielen srdce, ale aj oči. Listy knihy sú z kriedového papiera, dbala som však, aby sa neleskol a čítal sa príjemne aj pri nočnej lampe. Kto knihu drží, má pocit luxusu a kvality.

Keď si kúpim knihu, kedy ku mne dorazí?

Distribúciu knihy mám na starosti teraz ja: na poštu chodievam vzhľadom k pandémii iba v pondelky a v piatky. Po vašej objednávke, vám príde potvrdzujúci mail a keď na náš účet prídu peniaze za knihu, s láskou ju zabalím a pripravím na doručenie. Prosím, ak by k vám kniha ani po zaplatení v priebehu niekoľkých dní nedorazila, napíšte nám. Vyriešime to. Ak by k vám nedorazila e-kniha alebo audio-kniha, prosím, reagujte hneď. Je to automatizované, ak k vám e-kniha či audio-kniha nepríde, nemáme to odkiaľ vedieť, preto prosím, píšte, volajte. Ďakujem a veľmi sa teším, že sa stanete ďalším čitateľom: verím, že pomôže. Majte sa krásne!

Nájdem knihu aj v kníhkupectve, alebo na inom internetovom portáli?

Knihu je možné zakúpiť aj v sieti Martinus. Na mojej stránke je momentálne táta akcia spojená s pandémiu, myslím, že cenovo výhodnejšie sa ku knihe nedostanete. Rozumiem však plne tých, ktorí chcú knihu najprv vidieť, ohmatať si ju a prelistovať. Skúste kníhkupectva Martinusu. Audio knihu nájdete iba na tejto stránke. Ebook rovnako.

Pridajte sa medzi nadšených čitateľov a ponorte sa do

tajomstvo-reci-tela
referencie-kniha-tajomstvo-reci-tela-monika-stehlikova
referencie-kniha-tajomstvo-reci-tela-monika-stehlikova
referencie-kniha-tajomstvo-reci-tela-monika-stehlikova
referencie-kniha-tajomstvo-reci-tela-monika-stehlikova
referencie-kniha-tajomstvo-reci-tela-monika-stehlikova
referencie-kniha-tajomstvo-reci-tela-monika-stehlikova