Príjmite výzvu a urobte ďalší krok smerom k väčšej slobode  

3 týždne k zvýšeniu sebaúcty

a vzdialeniu sa od manipulÁCIÍ 

všimli ste si, že manipulácia je všade okolo Nás? 

 • Manipulujú nás presvedčenia, ktoré nosíme v hlave a v srdci a nútia nás, aby sme dávali potreby iných pred vlastné, alebo aby sme sa neustále podceňovali, či tlačili na seba
 • Manipulujú nás média, správy, katastrofy, ale aj reklamy. Dovoľujeme, aby nám diktovali, čo máme cítiť, ako máme situácie v živote vnímať a interpretovať, ako máme vyzerať, alebo po čom by sme mali túžiť.
 • Niekedy nás manipulujú aj iní ľudia: partner/-ka, šéf v práci, kolegovia, širšia rodina, dokonca aj deti a cez pocity viny, či nedostatočnosti si niekedy s nami robia, čo chcú
 • Dynamika manipulátora v manipuláciách hovorí: Ja som okej - Ty nie si okej. Podľa tejto dynamiky ľahko rozpoznáme, že máme dočinenie s manipuláciou (tou, ktorá vychádza z nášho vnútra, alebo na nás pôsobí zvonku). Pocity viny, hľadanie chyby v sebe, pocity nedostatočnosti a váhanie, čo vlastne chceme my sami.

Viete, ako je vôbec možné, že podliehame  manipuláciám? 

na nevedomej úrovni sme prijali, že

 • Iní vedia lepšie, čo potrebujeme
 • Potreby iných sú dôležitejšie, ako tie naše
 • Nemáme cenu a hodnotu, prečo by mal niekto o nás stáť
 • Prijatie a lásku je možné "si kúpiť", keď cúvneme, vzdáme sa samých seba, poprieme svoje túžby a sny
 • Blízkosť, vrúcnosť a spolupatričnosť je drahá a platí sa za ňu sakra veľa: platí sa za ňu odmietnutím seba

JEDinou cestou, ako účinne Bojovať proti týmto klamstvám 

je Systematicky zvyšovať vlastnú sebaúctu, prijatie a lásku 

nastúpte dnes na cestu k väčšej slobode, kde si vyberáte vy, čomu veríte a podľa čoho konáte 

 • Pochopte, že život vám ponúka lekcie s manipuláciou, vnútorným sebaklamom, či vonkajšími tlakmi preto, aby vás s láskou a nežne, no neúprosne vrátil k sebe
 • Život stojí na vašej strane a cez blízke stretnutie s vlastnými manipuláciami a môžete naučiť, ako ich zmeniť
 • Najbližšie 3 týždne postavíte samých seba na prvé miesto: aj keď sa budete starať o deti, variť pre celú rodinu, robiť ešte homeoffice a zdá sa, že je to nadľudské sily, vždy počas DŇA SA NA CHVÍĽU SPOMALÍTE a...
 • Krok po kroku bude odkrývať, kým tak naozaj v tom kolobehu života ste, čo potrebujete, čo chcete a po čom túžite
 • Rozviniete v sebe seba-lásku a prijatie, ktoré nič nestojí: "iba" vašu pozornosť
 • Dovolíte si stále viac a viac vyžarovať to, kým skutočne ste

3 týždne = 21 výziev, tipov a rád

každý deň jeden krok k väčšej slobode, sebaláske a sebaúcte 

 

Ako program funguje?

 • Program bude vedený v uzavretej fcb skupine STOP MANIPULÁCIÁM
 • Po zaplatení faktúry vám príde do schránky email s linkom na uzavretú skupinu
 • Prvé dni, kým sa skupina zozbiera, na vás bude v skupine čakať video o manipuláciách, ako ich v živote rozpoznať, aké typy manipulantov poznáme a zodpoviete si na svoje PREČO tj. odhalíte svoju hlbokú motiváciu, prečo sa chcete dať stopku manipuláciám vo vašom živote.  
 • od 12.2. 2020 sa uvoľní vždy ráno o 6hod úloha, na splnenie ktorej budete mať 24 hodín. Výsledok programu závisí od vašej zaangažovanosti, preto pre úspech je dôležité, aby ste šli do programu, ak si denne viete nájsť cca 30 minút času.

začiatok výzvy je   

25. 3. 2020  

Čo s programom získate? 

 • 3 týždňové vedenie Monikou Stehlíkovou v uzavretej skupine STOP MANIPULÁCIÁM
 • 3 živé vysielania, počas ktorých odpoviem na vaše otázky
 • Motiváciu a neustálu podporu ísť ďalej
 • Podporu skupiny a možnosť zostať v kontakte s inými aj po ukončení výzvy
 • Ak ste introvertnejší typ, budete môcť byť iba pozorovateľom a robiť si úlohy v tichosti a vo svojom priestore bez rušenia
 • AKČNÚ PRÍRUČKU na záver programu, aby ste sa k úlohám mohli kedykoľvek vrátiť

Kto vás programom povedie?

Volám sa Monika Stehlíková a bude mi cťou vás sprevádzať týmto programom. Som vyštudovaná psychologička a psychoterapeutka a celoživotne sa venujem práci s telom a jeho rečou.

Mojou túžbou je, aby ľudia, s ktorými pracujem, nadobudli prirodzené sebavedomie a prehĺbili úprimné prijatie samých seba.

Verím v to, že čím viac sa ľudská bytosť prijíma a miluje, tým ľahšie a radostnejšie sa jej žije. Vážiť si samého seba je zdravé a prospešné pre vás, aj pre ľudí vo vašom okolí.

Sama som vyrastala v rodine, kde sa manipuláciou dosahovali výchovné ciele a tak sa mi vynuli životom manipulatívne vzťahy, až kým som si nezačala vážiť samú seba a postavila sa za seba.

A to vás v tejto výzve chcem naučiť. Túžim, aby ste vy mohli urobiť ďalší veľký krok vpred k slobode a radosti.

VZhľadom na výnimočnú situáciu som sa rozhodla pre  výnimočnú ponuku pre 50 z vás 

67 EUR

37 eur 

Výzva začína 25.3.2020

ČO VRAVIA Ženy, KTORÝM som POMOHla?

Účast v této výzvě mi otevřela nové obzory, nový náhled na moji realitu . Jak se mohu vnímat a že mohu i jak mohu změnit, co mi neprospívá. Dala mi konkrétní "nástroje" a postupy, jak zvýšit svoji sebeúctu . Poznala jsem, kde je moje slabina a jak ji mohu změnit. Jak mohu objevovat sama sebe krok po kroku, prakticky , citlivě, laskavě. Úplně nový vesmír!!
Hana Josefína Hledíkováúčastníčka výzvy
Díky praktickým radám v kombinaci s naslouchajícím srdcem Moniky, jsem v sobě objevila mnoho mechanizmů, které blokují můj život. Nahlédla jsem principy, které rozklíčovaly různé oblasti mého života, ve kterých jsem se točila jak v bludném kruhu, přestože jsem na sobě velmi pracovala. Pro mne je výzva programem do budoucnosti,takovým "mustrem" na život bez zbytečně nadměrného úsilí.
Bětuška Baštýřová
Opakovane som v živote zisťovala, že mám problém vymedziť si svoje hranice voči okoliu. Cítila som sa nepríjemne a bezmocne. Preto som prijala túto výzvu. Najúžasnejšie zistenie však bolo, ze manipulujeme aj sami so sebou. Veľa som počula o starých vzorcoch správania, ale nikdy nie o tom, ze je to vlastne tiež manipulácia: zvnútra.
Zuzka Sivkováúčastníčka výzvy
Ďakujem Monika za nový pohľad na to, kto vlastne manipulátor je, ale hlavne na nový pohľad samej na seba, za nové poznanie o mne samej. Za myšlienku vôbec o tom, že sa mám mať rada. Sú to zatiaľ také náhľady, s ktorými chcem pracovať ďalej a vracať sa k nim. Je to na dlhšiu cestu, ale verím, že to všetko prinesie pre môj život svoje ovocie.
Darinaúčastníčka výzvy
Som veľmi rada, že mám takého učiteľa v živote, akým je Monika. Naučila ma prijať samú seba taká, aká som, nehanbiť sa za seba a brať sa s humorom. Rozhodne to nie je človek, ktorý vás vysmeje, naopak, nájdete v nej prijatie a podporu a vo mne to vybudovala voči Monike obrovskú dôveru.
Dominika Morávkováherečka
Monika ma naučila hľadať a nájsť samú seba, svoj stred a svoje ja. Naučila ma byť k sebe úprimná a stáť si za tým, čo je pre mňa dôležité. Je ideálnou kombináciou dobrej nálady, pozitívnej energie a harmónie. Pre mňa top osôbka.
Ruth Trebatickálektorka